Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: S2 ΤRUE STORIES

Προεπιλογή

Δεν προλαβαινω Μαρια,ολη μερα στην θαλασσα ,που χρονος για παιχνιδια??Ελπιζω να μην εισαι η IO MARIA.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xαχα ξεκλειδωθηκα
    Και μιας και ξεκλειδωθηκα και μιλαγα παραδιπλα με ενα Κεαδα μου ηρθε στο μυαλο ενα μμ των TGR, αυτων καλε που δεν πηγαιναν για θαυμα
    απορώ πως άντεξες γραφικέ χωρίς forum τόσο καιρό .. Αν κ μεταξύ μας δε σε κόβω για πολύ καιρό ακόμη ξεκλείδωτο . εγώ πάλι δε θα κατασκευάσω , αλλά θα δώσω τα links για 2 από 'τα best of' που έχεις γράψει και δείχνουν πόσο ξέρεις από travian.

1.http://forum.travian.gr/showthread.p...D3%CC%C1/page4

υποστηρίζεις -μέχρι που σου σφύριξε κάνας dimos ότι πάλι μλκιες λες-πως έχασες καταπέλτες από χωριό που είχε μέσα μόνο λιθοδόμο

2.http://forum.travian.gr/showthread.p...907#post131907

υποστηρίζεις οτί έφαγες μόνο με τον ήρωα σου 500 άλογα σε χωριό με 2 pop
    μάλιστα , παραθέτεις και προσομοίωση για να μας πείσεις , στην οποία έχεις βάλει τέρμα τουμπανιασμένο τον ήρωα και 500πλάσιο pop στον επιτιθέμενο και οι απώλειες είναι 52 άλογα

Αν υπήρχε ίχνος διαχείρισης στο παιχνίδι θα κόλλαγε εδώ το ''βγάλτε έξω τον καραγκιόζη''
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    απορώ πως άντεξες γραφικέ χωρίς forum τόσο καιρό .. Αν κ μεταξύ μας δε σε κόβω για πολύ καιρό ακόμη ξεκλείδωτο . εγώ πάλι δε θα κατασκευάσω , αλλά θα δώσω τα links για 2 από 'τα best of' που έχεις γράψει και δείχνουν πόσο ξέρεις από travian.

1.http://forum.travian.gr/showthread.p...D3%CC%C1/page4

υποστηρίζεις -μέχρι που σου σφύριξε κάνας dimos ότι πάλι μλκιες λες-πως έχασες καταπέλτες από χωριό που είχε μέσα μόνο λιθοδόμο

2.http://forum.travian.gr/showthread.p...907#post131907

υποστηρίζεις οτί έφαγες μόνο με τον ήρωα σου 500 άλογα σε χωριό με 2 pop
    μάλιστα , παραθέτεις και προσομοίωση για να μας πείσεις , στην οποία έχεις βάλει τέρμα τουμπανιασμένο τον ήρωα και 500πλάσιο pop στον επιτιθέμενο και οι απώλειες είναι 52 άλογα

Αν υπήρχε ίχνος διαχείρισης στο παιχνίδι θα κόλλαγε εδώ το ''βγάλτε έξω τον καραγκιόζη''
    Καλα περιμενες τοσες μερες για να βρεις καπου να πιαστεις?
    Μπορει να ξερεις τραβιαν (ατομικα σαν παικτης, γιατι σαν leader αποδειχτηκες για τον μακρυ κλαιγοντα) αλλα δεν ξερεις να διαβαζεις.
    Ο αλλος λεει για χωριο που μου φαρμαρε ο Νο1, ξεχνοντας να γραψει οτι ηταν 2 ποπ, το ειχα χτισει διπλα στην καπ του, ηταν 200 τετραγωνα μακρυα απο την αποικια μου και οτι εσκαγε σε ενα χωριο 2 ποπ με 400 αλογα απο τα οποια εχασε 3-4 φορες οσα του σκοτωνε ο ηρωας μου, οταν τον εστελνα εκει μεχρι που αποφασισε να το γκρεμισει. Μετα απο αυτο καταλαβα γιατι το ατομο δεν καταφερε ποτε να κανει στρατο. Εχασε πανω απο 500 αλογα απο ενα χωριο 2 ποπ, ο αμπαλος.
    Eιναι το χωριο mikeous ψιλικα me 2-4 pop, το οποιο δεχοταν 15 αττακ την μερα με 400 αλογα για 30 υλες. Ο αντιπαλος ειχε γυρω απο 1100 ποπ στην καπ του, ειχα και τοιχος που δεν εγραψα και αμφιβαλλω αν ηταν 20ρισμενα τα cesaries του.
    Ενταξει τωρα?
    Παραδεξου τωρα οτι πηγαινατε για θαυμα, εχω πολλα μνματα αλλα νομιζω οτι δεν χρειαζεται να δωσω αλλα. Συμμαχοπουλα ειμασταν εχω πολα λεμε
    YΓ. To οτι εισαι ασχετος leader φανηκε και στααντικειμενα, που μου ελεγες οτι στηθηκατε καλα και θα πιστευες οτι θα παρεις περισσοτερα απο τους ZGST αλλα και στο endgame, που παρα την λυσσα σας, οταν ειδατε τι εστι SAS την κανατε με ελαφρα πουπουλακια
    ΥΓ1. Αν κλειδωναν με σωστα κριτιρια, με βαση της απειλες, θα ησουν ban for ever φιλαρακο
    ΥΓ2. Η πλειοψηφια αυτων που το παιζουν παιχταραδες και οτι ειναι το κατι το εξαιρετικο, ειναι απλα ψευτομαγκες και ψωνια καμμενα που το παιζουν μ@μ@ω στους ασχετους. Χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οι TGR.
    ΥΓ3. Κατι ηξερε ο μεγας barokos που την εκανε απο το τραβιαν.
    ΥΓ4. Τους SAS δεν προκειε να τους φτασετε ποτε. Μπορει να ηταν καμμενοι αλλα ηταν πραγματικα μαγκες, παιζαν για τη συμμαχια και οχι για την παρτυ τους
    ΥΓ5. Σας αφηνω ησυχους να το παιζετε ιστοριες, γιατι σας βαρεθηκα. Αν ξαναδω μαγκες στο φορουμ ενδεχετε να ξαναμπω για να βγαλω προς τα εξω την αμπαλοσυνη σας Αν δεν με πετυχετε με το ξυριμενο φρυδι σε κανα εμπορικο προηγουμενως
    ΑΡΧΗΓΕ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 04-09-12 στις 01:13

Προεπιλογή

Μπορει να ξερεις τραβιαν (ατομικα σαν παικτης, γιατι σαν leader αποδειχτηκες για τον μακρυ κλαιγοντα) αλλα δεν ξερεις να διαβαζεις.

Eιναι το χωριο mikeous ψιλικα me 2-4 pop, το οποιο δεχοταν 15 αττακ την μερα με 400 αλογα για 30 υλες. Ο αντιπαλος ειχε γυρω απο 1100 ποπ στην καπ του, ειχα και τοιχος που δεν εγραψα και αμφιβαλλω αν ηταν 20ρισμενα τα cesaries του.
    Ενταξει τωρα?
    Παραδεξου τωρα οτι πηγαινατε για θαυμα, εχω πολλα μνματα αλλα νομιζω οτι δεν χρειαζεται να δωσω αλλα. Συμμαχοπουλα ειμασταν εχω πολα λεμε
    YΓ. To οτι εισαι ασχετος leader φανηκε και στααντικειμενα, που μου ελεγες οτι στηθηκατε καλα και θα πιστευες οτι θα παρεις περισσοτερα απο τους ZGST αλλα και στο endgame, που παρα την λυσσα σας, οταν ειδατε τι εστι SAS την κανατε με ελαφρα πουπουλακια
    ΥΓ1. Αν κλειδωναν με σωστα κριτιρια, με βαση της απειλες, θα ησουν ban for ever φιλαρακο
    ΥΓ2. Η πλειοψηφια αυτων που το παιζουν παιχταραδες και οτι ειναι το κατι το εξαιρετικο, ειναι απλα ψευτομαγκες και ψωνια καμμενα που το παιζουν μ@μ@ω στους ασχετους. Χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οι TGR.
    ΥΓ4. Τους SAS δεν προκειε να τους φτασετε ποτε. Μπορει να ηταν καμμενοι αλλα ηταν πραγματικα μαγκες, παιζαν για τη συμμαχια και οχι για την παρτυ τους
    ΥΓ5. Σας αφηνω ησυχους να το παιζετε ιστοριες, γιατι σας βαρεθηκα. Αν ξαναδω μαγκες στο φορουμ ενδεχετε να ξαναμπω για να βγαλω προς τα εξω την αμπαλοσυνη σας Αν δεν με πετυχετε με το ξυριμενο φρυδι σε κανα εμπορικο προηγουμενως
    ΑΡΧΗΓΕ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Εκτός από μυρωδιάς στο travian είσαι και στα μαθηματικά βλέπω
    Μην εκνευρίζεσαι και πες μας από πότε το 3 χ 52 κάνει 500
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός από μυρωδιάς στο travian είσαι και στα μαθηματικά βλέπω
    Μην εκνευρίζεσαι και πες μας από πότε το 3 χ 52 κάνει 500
    Καλα δεν ειχα καμμια αμφιβολια για την αντιληψη σου,
    Δεν μας λες κατι και εσυ κατι για το θεμα ομως? ΑΡΧΗΓΕ του κοτετσιου

Θέμα:
    ΘΑΥΜΑ-ΣΙΟ!!!!!!
    Αποστολή:
    20.05.12 22:49
    ww. Ανθή & Τuisto(-22|1)‎
    ww. El_Diablo(-25|-1)‎
    56. Politikos(-21|-4)‎ εδω μπορουμε να στελνουμε πρωτες υλες που οι ιδιοκτητες θα
    55. Nomoi(-21|-5)‎ θα τα μετατρεπουν σε σταρι και θα τα στελνουν στο θαυμα
    WW Support(-21|2)‎

Αφου δεν πηγαινατε για θαυμα τα σαπορτ και τις υλες τι τις θελατε?
    Μηπως παιρνετε ποσοστα απο την τραβιαν τιμ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 04-09-12 στις 01:48

Προεπιλογή

Καλα δεν ειχα καμμια αμφιβολια για την αντιληψη σου,
    Δεν μας λες κατι και εσυ κατι για το θεμα ομως? ΑΡΧΗΓΕ του κοτετσιου

Θέμα:
    ΘΑΥΜΑ-ΣΙΟ!!!!!!
    Αποστολή:
    20.05.12 22:49
    ww. Ανθή & Τuisto(-22|1)‎
    ww. El_Diablo(-25|-1)‎
    56. Politikos(-21|-4)‎ εδω μπορουμε να στελνουμε πρωτες υλες που οι ιδιοκτητες θα
    55. Nomoi(-21|-5)‎ θα τα μετατρεπουν σε σταρι και θα τα στελνουν στο θαυμα
    WW Support(-21|2)‎

Αφου δεν πηγαινατε για θαυμα τα σαπορτ και τις υλες τι τις θελατε?
    Μηπως παιρνετε ποσοστα απο την τραβιαν τιμ?
    Οι απαντήσεις που ψάχνεις βρίσκονται στην παρουσίαση της συμμαχίας μας , κουβέντα μαζί σου ίσως έχει μόνο όταν μάθεις τα βασικά του game ή έστω όταν μάθεις να μετράς
    Περαστικά εκ μέρους της TGR για όσα δεινά σου έχει προκαλέσει

http://forum.travian.gr/showthread.php?12837-TGR/page2
    ~fear of the dark~

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Ενταξει τωρα?
    ΑΡΧΗΓΕ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
    έψαξα και βρήκα και εγώ ένα μήνυμα που είχες στείλει τότε στον αρχηγό σου κοτόπουλο

Αποστολέας:
    Flogovolos
    Θέμα:
    αποχαιρετισμός
    Αποστολή:
    22.02.12 07:53
    Αρχηγέ μου επειδή δεν έχω τελειώσει ΠΟΤΕ κανέναν server και επειδή δεν θέλω να κάνω την διαφορα στον S2 σου παραδίδω το acc μου ελπίζω να το προσεχεις σαν τα ματια σου...εγώ θα μπαίνω που και που να κλωσάω τα αυγά μου....
    σας ευχαριστώ πολύ για όλα....
    με τα τιμής ο πιστός δούλος και Forumakias Flogovolos....

Επίσης πρέπει να πούμε και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ixydaki που ξεκλείδωσε τον μεγάλο καραγκιόζη μας..Έπρεπε να γελάσει και το δικό μας χειλάκι σε αυτές της δύσκολες εποχές...
    να είσαι καλά ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΜΑΣ

Υ.Γ
    Για αυτό πρόσεχε τι λες γιατί έχω και αλλα...
    Πάντα φιλικά.................
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 04-09-12 στις 13:23
    ~TGR~
    Nikos.001

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Νευρικό σε βρίσκω Νίκο ο καραγκιόζης τη σου φταίει ?
    Υπάρχουν άτομα κολλημένα ! απλα αυτα τα ατομα τα έχεις χεσμενα!

Ούτε φιλικά ούτε τπτ

Συνεχιστε

Υ.γ Γιάννη πραγματικά θέλεις να δοκιμασεις να μάθεις σε παπαγαλάκια αριθμητική πάτε καλα? :Ρ

Τελιωνουν τα μπάνια σιγά σιγά

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυπας ή φλογοβόλος ή κοκορας απο την λεβεντομανα κρητη (πληροφοριες για τηλεφωνα η σκαιπ η διευθυνσεις δεχομαι μνμ πριβε)μελος των TGR στον πρωτο σ4 που εκδιωχθηκε κακην κακως και δεν το χωνεψε ποτε.Ασχολειται
    ακομα με εναν σερβερ που εκλεισε εδω και μηνες .....
    Ενας μετριος προς το κακο παικτης που με την ανοχη των υπευθυνων γραφει βλακειες στο φορουμ με αποτελεσμα μεγαλοι παικτες και με σοβαροτητα
    να μην γραφουν πλεον στο φορουμ ουτε καν να το διαβαζουν,ασχολειται με τον νο1 παικτη σε ποπ αυτη την στιγμη σε αλλο σερβερ,πανω σε αυτο
    εχω να πω τουτο,οταν εισαι στην κορυφη σε κατακρινουν και σε χλευαζουν οταν εισαι στον πατο(βλεπε γυπας)κρινεις και χλευαζεις
    ,ζηταει επιμονα απο τους διαχειριστες να του πουν αν ειναι νομιμο να βγαζεις εναν παικτη απο την συμμαχια για να του παρεις χωριο
    ταυτοχρονα λεει οτι τα παρατησε απο τον σ2
    που εληξε και εδωσε το λογαριασμο του στην συμμαχια,αυτο δλδ δεν ειναι παρανομο?????
    Σε ολους τους σερβερ που εχει παρει μερος το μονο που κανει ειναι να φλυαριζει στο φορουμ με σκοπο να κερδισει την
    ευνοια των αρχηγων του και τα καταφερε σε μερικους,ενας απο αυτους ηταν ο σ2 και μεχρι και σημερα τον χρησιμοποιουν οι αρχηγοι του δινοντας του πληροφοριες
    για να γραφει τα απωθημενα του στο φορουμ και ταυτοχρονα να κανει την δουλεια τους αποπροσανατολιζοντας αλλες μεγαλες συμμαχιες και να πετυχουν ετσι το σκοπο τους
    .την επομενη φορα λοιπον που θα γραψω θα βγαλω και εγω στην δημοσιοτητα δυο βιντεακια με καυτο πεγιεχομενο για να δουμε ποιος ειναι ο εξυπνος
    και ποιος ο χαζος που δινει τροφη για κουβεντες σε μια ανουσια κουβεντα.

Υ.Γ αετιε οταν μαθεις τραβιαν ξαναγραψε μεχρι τοτε ασχολεισου με τπτ αλλο........
    Τα βιντεακια στην φορά να μάθει κα ο λαός ποσο καφτο περιεχομενο εχουν τέλος πάντων :Ρ

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά μια τέτοιου είδους συζήτηση δεν μπορεί να συνεχιστεί.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές