Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 42

Θέμα: ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Προεπιλογή

Μεγαλε πρεπει να εχεις θεματακι ε?ελα πες την αληθεια..
    Ανεφερα κατι για το τι εκανα στον σερβερ?ειπα καπου για το τι εκανες εσυ?
    το θεμα που ξεκινησες εσυ ο ιδιος ειναι για το τι εγινε απο πλευρας συμμαχιων..και πολυ απλα σου λεω οτι αν η συμμαχια μου εμενε με 30 χαμερ στο χερι θα ντρεπομουν..αν η συμμαχια μου δεν ειχε κανει κατι στα διπλωματικα θα προβληματιζομουν και αν ειχε κανει τετοιο μεγαλο λαθος με τα ντιλιτ θαυματων θα εψαχνα πετρα να κρυφτω..

και ειμαι ενας κακος προς το μετριο παιχτης..
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisg2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ακριβως εκανες στον σερβερ για να λεγεσαι παικτης δεν μου λες και εμενα ?
    γτ και εγω λεω οτι ειμαι ο ναπολεωντας , ετσι γουσταρω ετσι λεω
    τωρα αν θες να τα λες για να τα ακους κανενα προβλημα να σε βοηθησω και εγω
    εισαι παικταρας
    εισαι πρωτος
    εισαι ανικητος
    συτο εγραψα στο πρωτο ποστ αν θελεις στο μεταφραζω σε οποια αλλη γλωσσα ξερεις αν δεν το καταλαβaινεις ¨
    " Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΩΣΗΣ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ , ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΜΠΟΡΕΣΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝΕ ΡΥΘΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ , ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΣΥΝΝΑΛΑΓΗΣ (καιι ουτε θα το μαθω ποτε) , ελπιζω πως απλα ητανε μια σειρα απο λαθη και τπτ αλλο ,"
    Αδελφε . δε ξερω τι εκανε ο Δημητρης σε αυτον τον server αλλα γενικως για να τον φτασεις πρεπει να φας κοντα στους 100 φουρνους ψωμια ακομη ...
    Μην εκτιθεσε ...
    Σορρυ Μητσο , το ξερω οτι δε θες δικηγορους ... μπορει να μην εχουμε παιξει ακομη σαν συμμαχοι αλλα για εμενα δεν εχει να κανει .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alfa-romeo : 07-09-12 στις 14:33

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή ???

Καπου εδω σταματαει να λειτουργει η κοινη λογικη .
    Δε ξερω εαν το εχετε καταλαβει αλλα οι alites επαιξαν καθαρα για την παρτη τους .
    Ο καθε ενας εστειλε το στρατο του εκει που γουσταρε και τελειωσε.
    Απο τη στιγμη που οι Alites δεν ειχαν ww , δεν μπορει να ειχαν και στρατιγικη .
    Ηταν μια συμμαχια που ειχε φιλους και γνωστους σε ολες τις συμμαχιες .
    Προσωπικα ηξερα αρκετους απο τους alites , δε μιλησα με κανεναν για το πως θα παει το παιχνιδι ποτε.
    Οσο για την αμπαλωσινη της fml , θα μου επιτρεψετε να εχω το copy right , ειναι κατι που το λεω απο την αρχη του server.

Λαθος 1ο και καθοριστικο .

Οταν εχεις συμμαχισει με hunters που πραγματικα ειχαν μια πολυ καλη θεση στον χαρτι κοντα στα μεσα του server και εχεις περιπου το 70% των πραγματικων λογαριασμων και μαλιστα οι λογαριασμοι που ηταν κοντα στη γκρι ζωνη ηταν παρα πολυ καλα στημενοι τοτε αυτο που θελεις ειναι να τελειωνει ο server γρηγορα και να μην τραβηξει .
    Αυτο γιατι οι λογαριασμοι σου που εχουν τα μεγαλα hummer θα κουραστουν να κρατανε και γενικα οταν ο σερβερ τραβηξει δινεις ευκαιριες στους λιγοτερο δυνατους.
    Σε αντιθεση με αυτο , αντι να παρει η fml 5 ww και να τελειωνει ο server , ξοδεψε ενα σκασμο στρατους να τα παρει ολα και αντι να τελειωνει τα πατησε delete ... δλδ τι αλλο πρεπει να κανει καποιος για να τον αποκαλεσει κανεις αμπαλο .???

2 τραγικοτατο λαθος :

Κραταει 30 στρατους (αν και μου φανταζει υπερβολικο) το alinaki εχει μπει στο 98lvl και εχει πατησει το 99 και η fml καθετε με τους 30 στρατους και κοιταζει ...
    Μετα απο αυτο θα παρακαλουσα να δωσετε εσεις ενα χαρακτηρισμο στη συμμαχια σας... μαλλον στην ηγεσια της συμμαχιας σας και την νυν και την προηγουμενη ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisg2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα ενα να μην μου κουραζεσαι για το χαμερ που αναφερεις απλα δεν το εχεις , αν παλι κανω λαθος ο σερβερ τελειωσε δωσε μας τους κωσδικους σου να το δουμε και εμεις , οσο για το 80 που βαραγε το 20 ουτε αυτο ισχυει γτ στο τελος ειχμε μεινει συνολικα 100 παικτες και επισης κανεις δεν βαραγε κανεναν , οσο για τον τιτλο του spy poy toso περηφανευεσαι στο χωριο μου τον φωναζουν απλα ρουφιανο , χαφιε , καταδοτη κλπ , οσο για την μεγαλη διαφορα που τερματισε το αλινακι απλα ετρεξε μονη της και βγηκε πρωτη και μπραβο της αφου δεν την σταματησε κανενας , τωρα τα υπολοιπα παικταρα μου ειναι δικα σου αν ησουν παικτης οπως θελεις να ενοησεις δεν θα επαιζες spy , θα επαιζες με ενα ονομα σε μια συμμαχια και οχι noname , γτ συνηθως οι noname einai αχρηστοι και ανικανοι παικτες που μην μπορωντας να τους κανουμε κατι αλλο τους βαφτιζουμε spy ,ετσι να χαρονε και αυτοι μια ψιλη καθοτι και διοτι παραμυθιαζονται με τον θρυλο της ματα χαρι χαχαχα , αυτα καλα χειμωνοκαλοκαιρο καλε μου θαραλεε και παικταρα spy.
    χαχα οκ! ενας αξιοπιστος spy ποτε δεν ομολογει τι εκανε και πως .... απλα ενα θα σου πω ... ΔΕΝ ειχα δουλεια να κανω!!! βλεπεις δεν επαιζε τιποτα το σπουδαιο για να ασχοληθω και οχι μονο εγω σαν spy αλλα ολοι που ειχαμε καποιο κρυφο ρολο.... και ναι στην πραγματικη ζωη ειναι κακο να εισαι ρουφ (και το καταδικαζω) αλλα εδω ειναι ενα παιχνιδι χαλοοοοου!!???!!! ολα επιτρεπονται! παιχνιδι!!!
    και ξανασυμπληρωνω ετσι που καταντησε ο σερβερ με την "υπερσυμαχια" ξενερωσατε ολους σχεδον τους παιχτες .... μονο για σιταρια που και που εμπαιναν ή για σπασιμο χωριου της πλακας .....
    τελος θα σου πω ενα πραγμα ... ποτε μα ποτε δεν χρειαστηκε να "δωσω" ή να ασχοληθω ή να δωσω πληροφοριες ... ειμουν αορατος ακομα και στους νικητες .... παιζει βεβαια να μην ξερουν οτι υπαρχω καν!!! χαχαχα! με ξεχασαν εδω και 3 μηνες ελεος!
    ελπιζω στον νεο σερβερ οσοι μπουν και οσοι παιξουν να μην πραξουν την ιδια χαζομαρα και ξενερωσουν ολοι .... ακου εκει 365 ο σπιντ???!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giatampaza : 07-09-12 στις 14:53
    dO nOt oR nOt dO?

Γι@Τ@Μπάζ@

Προεπιλογή

Καλησπερα και απο μενα Chris..Αν και δεν με γνωριζεις,θα ηθελα να σου δωσω μια απαντηση στο σκελος τον Αλητων,μιας και εκει συμμετειχα...Δεν θα γινω συνηγορος της ηγεσιας,αλλα σε καμια περιπτωση του WW Race δεν μου εγινε καμια κρουση για το που θα ριξω τα χαμμερ μου...Ειχα την πληρη ελευθερια...Το πρωτο το εριξα σε εσενα ,οταν ησουν στο επ. 83-84 νομιζω και αυτο γιατι θα ελλειπα ηθελα να το ριξω ΕΓΩ και οχι καποιος σιττερ και εκεινη την περιοδο ησουν πρωτος (πρεπει να ηταν και το πρωτο που εφαγες) ...Το δευτερο δεν το προοριζα για καπου συγκεκριμενα,απλα οταν ειδα το αλινακι να φτανει στο 98 ,ρωτησα αν φυγει απο εμας καποιος και μου ειπαν,αν θελω να φυγω αλλα μετα απο σκεψη αρνηθηκα...Γιατι??Γιατι προσωπικα δεν μου αρεσε να "ρυθμισω" oπως λετε μερικοι τον σερβερ προς το μερος μιας συμμαχιας η οποια ειχε να ριξει χαμμερ 1+ μηνα..Ετσι το εβλεπα με τα δικα μου ματια...Το θεωρω αδικο..(*Αλλα και δεν περιμενα να σου πω να μη φυγει και απο εσας.).
    Αλλα αυτο ειναι καθαρα προσωπικη αποψη με την οποια μπορει πολλοι να διαφωνησουν...Η νικη πρεπει να κρινεται παντα απο τα χερια σου ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EmCee : 08-09-12 στις 21:25

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδελφε . δε ξερω τι εκανε ο Δημητρης σε αυτον τον server αλλα γενικως για να τον φτασεις πρεπει να φας κοντα στους 100 φουρνους ψωμια ακομη ...
    Μην εκτιθεσε ...
    Σορρυ Μητσο , το ξερω οτι δε θες δικηγορους ... μπορει να μην εχουμε παιξει ακομη σαν συμμαχοι αλλα για εμενα δεν εχει να κανει .
    σε ευχαριστω γιαννο και ας μην χρειαζοταν...το βεβαιο ειναι οτι αλληλοεκτιμιση υπαρχει...και το οτι εχουμε παιξει μονο αντιπαλοι την κανει ακομα πιο δυνατη....

υ.γ.που θα παει θα βρεθουμε κατω απο την ιδια στεγη καποια στιγμη...εδω βρισκομαι με τον ακατανομαστο...:Pδεν θα βρεθω με εσενα που εισαι μια χαρα παλικαρι.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω γιαννο και ας μην χρειαζοταν...το βεβαιο ειναι οτι αλληλοεκτιμιση υπαρχει...και το οτι εχουμε παιξει μονο αντιπαλοι την κανει ακομα πιο δυνατη....

υ.γ.που θα παει θα βρεθουμε κατω απο την ιδια στεγη καποια στιγμη...εδω βρισκομαι με τον ακατανομαστο...:Pδεν θα βρεθω με εσενα που εισαι μια χαρα παλικαρι.....
    Δε μου αρεσει να spamarw οποτε δε θα απαντησω για τον ακατανομαστο ...
    Τυχερος ρε , εχεις το εγχειριδιο του τραβιαν μαζι σου ...
    Απο τεχνικης πλευρας εισαι οκ ... αυτο που δε ξερω ειναι εαν εχει την ιδια ορεξη για παιχνιδι ο ακατανομαστος .
    Θα χαρω να τα πουμε για καμια μπυριτσα ολοι μαζι , στειλε μου prv το τηλ σου ρε , να σε παρω να τα πουμε

Προεπιλογή

Καλησπέρα , κατ αρχήν συγχαρητήρια στους Νικητές , μπράβο σας για την υπομονή και επιμονή σας , όπως και όλων όσον έπαιξαν αυτόν τον σερβερ .
    Θέλω να πω μόνο το εξής , στο τελευταίο πέσιμο του θαύματος του συνασπισμού μας , έκτος από μια φακή που στείλατε hammer έστειλαν μόνο οι αλήτες , οπότε θα υποθέσω ότι το ξέρατε και δεν στείλατε , η απλά ρισκάρατε ελπίζοντας ότι θα το κάνουν οι αλήτες , ρωτώ γιατί βλέπω υπάρχουν πολύ που μιλανε και μάλιστα από ότι ξέρω από δήλωση στους δεν παίζουν εδώ και καιρό , αν λοιπόν ξέρατε ότι θα έρθουν αλήτες μπράβο για την συνεργασία σας , αν δεν το ξέρατε τότε ρισκάρατε όπως και εμείς , αν οι αλήτες δεν έστελναν άλλος θα ήταν ο Νικητής … τι να πω έλπιζα πάντα ότι θα κέρδιζε μια συμμαχία γιατί οι αντίπαλοι πολέμησαν και κατάφεραν να κερδίσουν με το σπαθί τους όχι γιατί οι αλήτες επέλεγαν να μην χτυπήσουν , δηλαδή να καθορίσουν των νικητή .
    Για τους αλήτες δεν θα πω κάτι , δεν αξίζει να ασχοληθώ , το λάθος είναι δικό μας και των 2 αντίπαλων κα μεγαλύτερων συνασπισμών που επιτρέψαμε να υπάρχει άλλοι συμμαχία που να έχει στρατούς εκτός αυτόν των συμμαχιών που είναι σύμμαχοι . τυχεροί αν μέρη που το 80% και από τους 2 συνασπισμούς δεν έπαιζε . και κατάφεραν να κάνουν στρατούς ανενόχλητοι , και μετα αν κάνουν τους ρεγουλατορους του σερβερ . χα χα χα ,

Να προσθέσω ότι αν ο Μιχάλης (Mixam ) είχε αποδεχτεί την πρόταση μου να πάμε ,με ισες δυνάμεις, να τους σπάσουμε και μετα να παίξουμε μεταξύ μας τα πράγματα θα ήταν αλλιώς , όχι ως προς τον νικητή δεν εννοώ αυτό , άλλα ως προς της μάχες μεταξύ μας .
    Αυτά είχα να πω εδώ , ότι άλλο είχα να πω το είπα στο παιχνίδι , καλή τύχη σε όσους θα συνεχίσουν να παίζουν travian και καλή υπομονή , εγώ τέλειωσα με αυτό το παιχνίδι .
    Θέλω ακόμα αν δηλώσω ότι όσοι γραφτήκαν αμέσως στον ισπανικό είναι όλοι τους ‘’ τρελοί για δέσιμο ‘’ και άκουσα ότι μπήκαν και οι αλήτες , θ συμβούλεψα οι πρώτη σας στόχοι παιδιά να είναι αλήτες γιατί θα τους βρείτε μπροστά σας σύντομα .

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dr.ManAris (Mihalis) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα , κατ αρχήν συγχαρητήρια στους Νικητές , μπράβο σας για την υπομονή και επιμονή σας , όπως και όλων όσον έπαιξαν αυτόν τον σερβερ .
    Θέλω να πω μόνο το εξής , στο τελευταίο πέσιμο του θαύματος του συνασπισμού μας , έκτος από μια φακή που στείλατε hammer έστειλαν μόνο οι αλήτες , οπότε θα υποθέσω ότι το ξέρατε και δεν στείλατε , η απλά ρισκάρατε ελπίζοντας ότι θα το κάνουν οι αλήτες , ρωτώ γιατί βλέπω υπάρχουν πολύ που μιλανε και μάλιστα από ότι ξέρω από δήλωση στους δεν παίζουν εδώ και καιρό , αν λοιπόν ξέρατε ότι θα έρθουν αλήτες μπράβο για την συνεργασία σας , αν δεν το ξέρατε τότε ρισκάρατε όπως και εμείς , αν οι αλήτες δεν έστελναν άλλος θα ήταν ο Νικητής … τι να πω έλπιζα πάντα ότι θα κέρδιζε μια συμμαχία γιατί οι αντίπαλοι πολέμησαν και κατάφεραν να κερδίσουν με το σπαθί τους όχι γιατί οι αλήτες επέλεγαν να μην χτυπήσουν , δηλαδή να καθορίσουν των νικητή .
    Για τους αλήτες δεν θα πω κάτι , δεν αξίζει να ασχοληθώ , το λάθος είναι δικό μας και των 2 αντίπαλων κα μεγαλύτερων συνασπισμών που επιτρέψαμε να υπάρχει άλλοι συμμαχία που να έχει στρατούς εκτός αυτόν των συμμαχιών που είναι σύμμαχοι . τυχεροί αν μέρη που το 80% και από τους 2 συνασπισμούς δεν έπαιζε . και κατάφεραν να κάνουν στρατούς ανενόχλητοι , και μετα αν κάνουν τους ρεγουλατορους του σερβερ . χα χα χα ,

Να προσθέσω ότι αν ο Μιχάλης (Mixam ) είχε αποδεχτεί την πρόταση μου να πάμε ,με ισες δυνάμεις, να τους σπάσουμε και μετα να παίξουμε μεταξύ μας τα πράγματα θα ήταν αλλιώς , όχι ως προς τον νικητή δεν εννοώ αυτό , άλλα ως προς της μάχες μεταξύ μας .
    Αυτά είχα να πω εδώ , ότι άλλο είχα να πω το είπα στο παιχνίδι , καλή τύχη σε όσους θα συνεχίσουν να παίζουν travian και καλή υπομονή , εγώ τέλειωσα με αυτό το παιχνίδι .
    Θέλω ακόμα αν δηλώσω ότι όσοι γραφτήκαν αμέσως στον ισπανικό είναι όλοι τους ‘’ τρελοί για δέσιμο ‘’ και άκουσα ότι μπήκαν και οι αλήτες , θ συμβούλεψα οι πρώτη σας στόχοι παιδιά να είναι αλήτες γιατί θα τους βρείτε μπροστά σας σύντομα .
    Αντε στην υγεια σου και εσενα , το εριξες στα ουζα βραδιατικα , ε???

Προεπιλογή

Απο εσενα δεν περιμενα κατι αλλο αλλα γιατι γραφεις εσυ δεν παιζεις εδω και καιρο οποτε εισαι εξω απο το χορο ... και ως γνωστων που ειναι εξω απο το χορο .... αστο μην κουραζεσε .δεν ξερεις .

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-13, 06:39
  2. bug στο παιχνιδι επι 12 ωρες!!!!!
    By georgef in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-11, 17:14
  3. Ποιος ξερει την αληθεια? Η S.A.S , ή όλοι ΣΑΣ...
    By AGIOS PETROS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-11, 02:24
  4. ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ S2 ΚΑΙ ΚΥΡΗΞΗ ΠΟΛΕΜΟΥ
    By speedkiller in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-09, 19:48

Δικαιώματα - Επιλογές