Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Α-κατασχετη Πολυλογια διχως ουσία....

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Talking Α-κατασχετη Πολυλογια διχως ουσία....

Καλησπερα σε όλες & όλους!

Μια εβδομάδα πάνω κάτω πέρασε που ο δίσκος του pc μου εχει κρασάρει και δεν εχω πρόσβαση στο προσωπικό μου υπολογιστή......

Αποτέλεσμα ?

Να μην εχω πρόσβαση στο λογαριασμο που διατηρω στο forum καθως - τον ειχα απλα αποθηκευμενο ...

Τωρα θα με πειτε οκ και τι εγινε?

Εγινε χαμός!

Α-κατασχετη πολυλογία σε συνδυασμο με λάσπη στον ανεμιστήρα και εγω δεν ειχα προσβαση ωστε να γραψω τα οσα ηθελα.....

Τεσπα μπηκα στην διαδικασια μεσω email να βρω το pass....

Και ερχομαι στο Θεμα:

1) αγνοω τα περι κλειδωματος καθως πλεον εξυπηρετουμαι απο laptopακι με συνδεση wifi και ετσι δε μπαινω Skype ωστε να ενημερωνομαι..... ειναι πιο βαρυ και απο Στιφάδο μετα απο 80ημερη νηστεια το σκασμενο-ενημερωθηκα ομως απο για τις απιστευτες παρόλες που γραψατε!

Εχω να ΤΟΝΙΣΩ και να ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ πως πολύ βολικα ΚΑΝΕΙΣ δεν ανέφερε πως απο την αρχη του Server ειχαμε θεματα με τον Community manager του Server....!

Αρκετοι λογαριασμοί μας (SMP) αλλα και αντιπάλων κλειδώθηκαν!!!!!

Πράξαν παραβαση?

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΔΩΣΕ!

Δεν ειχαν παραβεί τους κανονισμούς??

Πιστευω πως θα χαν ηδη βρει ακρη με τον Admin ..............

Δεν συνεβει κατι τετοιο?

Ειναι δικο τους Θεμα!!!

Ενδεικτικα αναφέρω μόνο πως ''επαιζα'' ψιλοφάπες με acc των Anonym με ονομα Tolis.........

παρόλο που του εσκαγα μύτη κατι ανυποπτες στιγμες και του εκανα την ζωη δύσκολη, ειχαμε ωραιοτατη επικοινωνια με igm .... Πολιτισμος!

Καποια στιγμη (εκει φανηκε πως ειναι και 2ος λογαριασμος) ''εσβυσε'' απο τον χάρτη....

Μερικες μέρες μετα δεχθηκα επιθεση στο acc μου απο αλλο αξιολογότατο παίκτη της ιδιας συμμαχιας ο οποιος ειχε ονομασει το χωριο απο το οποιο κανει επιθεση με αντιστοιχο που διατηρούσε στο Tolis.......

Φυσικα και δεν τον ανεφερα..........και ερχομαι και στην ουσία:

Eπειδη ΔΕΝ το επραξα προσωπικα ΔΕΝ σημαινει πως οποιοσδήποτε που εχει πραξει αναλογα ειναι καταπτυστος!

ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!

Ειναι οι κανονισμοί!

ΚΑΙ ΟΛΟΙ εχουμε την δυνατοτητα να τους ''λυγισουμε'''

Τα υπόλοιπα ειναι Α-κατασχετη λασπολογία!

2) Περι communty Manager................

Eλεος ...........! Πολλα Αρλεκιν διαβάζετε!!!!!!!!!

3) Ο ΜΠΑΜΙΑΣ

Οκ και εγω δε τον γουσταρω........! Τριτος ξάδερφος του Μπαμπινιώτη με αιχμηρο λόγο και ακαταπαυστος φορουμάκιας..... ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ομως πως ειναι ΤΙΜΙΟ εκ μέρους σας να Στοχεύετε στον Παικτη αυτον και πανω του να στήνετε μια ομαδικη διαγραφη οπως ισχυρίζεστε!

Αν θελετε τα μπογαλακια σας και σε αλλο σερβερ!

Οχι ομως στου κασιδη το κεφάλι!

Αυτο δεν ειναι Λεονταρισμός αλλα ο ορισμός της Κοτας!

Θελετε να την ''κανετε'' επειδη ΔΕΝ σας βγήκε? οκ στο καλο

Θελετε να την ''κανετε'' επειδη συμμαχοι σας εχουν Ξεπαρταλιασει καποιους στρατους που είχατε ''ξεχασει'' σε δευτερό-τριτα acc? Ok στο καλό

Αλλα όχι ταχαμ δήθεν επειδη ο Μπαμιατζης δεν παιζει Τιμια..!!

Αυτα ειναι Μπ-Α-νανες και Οδοντόκρεμες ......και δεν περνανε!!

αυτα τα ολίγα απο μενα

Love Ya καργα οπου και αν τρεξτε βρε!
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    2) Περι communty Manager................

Eλεος ...........! Πολλα Αρλεκιν διαβάζετε!!!!!!!!!
    Τι εγινε πως και μιλας σωστά τώρα τελευταία ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 10-10-12 στις 14:57

Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εγινε πως και μιλας σωστά τώρα τελευταία ?
    καλως τον!

Εvolution μωρε ........ απο την στιγμη που αλλαξε ο τιτλος του- να τον αποκαλω αλλιως?

Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Και τωρα που ανεκτησα και το pass!

χοοχοχοχοοχοχοχοχο

θα λαλαω αβερτα!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Καλη η πλακα αλλα ας μιλησουμε κ λιγο σοβαρα

Παιζουμε απο τον τριτο μηνα του σερβερ μαζι με τον μπαμιατζη κ καμια 10αρια ακομα ατομα στους πρωην σιφουνες κ νυν αμιτες
    Τον ζηλευα απο την αρχη γιατι προκαλουσε συνεχεια με τις επιθεσεις του κ στην πορεια με κλοπες οασεων κ χωριων τους Α δλδ η ομορφια του τραβιαν σε ολο της το μεγαλειο
    Καθε μερα ειχε 10-100 επιθεσεις απο τους αντιπαλους
    Φτασαμε 10 ατομα να ξυπναμε κ να κοιμομαστε με την εννοια μας στον μπαμια
    Κ να οι αμυνες κ να τα σιταρια κ δωστου ξενυχτια για σχεδιασμους επιθεσεων-αμυνων για καταληψεις χωριων για σφηνες βαρδιες σιτινγκ στο λογαριασμο του κ ολα οσα ομορφα μπορει να σου χαρισει το παιχνιδι που αγαπαμε

Κ ολα αυτα για να μαθουμε μετα απο 9 μηνες σερβερ οτι 10 ατομα παιζαμε εναντιων ΕΝΟΣ !!!! κοκακια (η φρασεολογια δανεισμενη απο τον κυριο τρελοκαραβο) που ειχε καμια δεκαπενταρια λογαριασμους κ κωδικους κ μπορουσε να στελνει επιθεσεις κ αμυνες απ οπου γουσταρει
    μαλιστα

Τι αλλο μαθαμε? οτι στις μεγαλες επιθεσεις εναντιων των αμιτων ο κυριος τρελοκαραβο τσεκαρε κ εστελνε τις επιθεσεις απο 15 λογαριασμους
    να θυμησω πως ειναι τοτε που καμια 20αρια λογαριασμοι στις αμιτες ειχαν απο 100 κ πανω επιθεσεις συνεχεια για 3-4 μερες
    Τοτε που καποια παιδια στις αμιτες εκαναν 3-4 μερονυχτα να κοιμηθουν για να πιασουν τις real επιθεσεις με συνεπεια να ανοιξει ενας οχι κ τοσο κομψος διαλογος στα καναλια του σκυπε μετα τις επιθεσεις για την συμμετοχη λιγων ατομων που βγαζουν το φιδι απο την τρυπα στη συμμαχια μας
    Ο κυριος τρελοκαραβος ηταν η αιτια
    μαλιστα

Το τελευταιο που μαθαμε ειναι οτι πρεπει 10 μερες πριν βρουν τα WW να αλλαξει ο κανονισμος για τα μουλτι γιατι ειναι αδικος
    μαλιστα

Δε με εκλησει ο τροπος που παιζουν καποιοι μου ειναι απολυτως γνωστος απο οσα χρονια παιζω τραβιαν κ δυστυχως για μενα τον ειχα αποδεχθει μεχρι χθες με εκπλησει ομως η ευκολια που εχουν καποιοι "παρανομοι" να βγαινουν στο φορουμ κ να ζητανε το δικιο τους κατηγορωντας τον νομιμως καταγγελλοντα

Λοιπον κυριε τρελοκαραβε κ οποιος αλλος εχει την ιδια αποψη επειδη νομιζω οτι το θρασος σας περισευει για να μας το παιζετε τιμητες αξιοπρεπειας κ ηθικης στο τραβιαν κατηγορωντας τον μπαμια εχω να σας πω οτι ειμαστε 10 πραγματικα προσωπα-ατομα-ανθρωποι που εχουμε απο 1 λογαριασμο ο καθενας κ δε γουσταρουμε να παιζουμε εναντιων ενος ή δυο ατομων με 15 λογαριασμους
    Δικαιωμα μας λοιπον να ζηταμε ισονομια κ δε με απασχολει καθολου που ο μπαμιας λεει για τα μηνυματα που ανταλλαξατε επρεπε να σας εχει καταγγειλει απο την πρωτη στιγμη που καταλαβε πως παιζετε με αυτο τον τροπο
    Εγω αυτο θα εκανα στη θεση του

Πρεπει να καταλαβετε οτι καποιοι παιζουν με τους κανονες κ δε μπορει να φοβουντε μη χαλασουν το παιχνιδι των μεγαλων πολεμαρχων
    Δε θα τους αναγκαζετε να παιξουν με τον δικο σας τροπο για να σας αντιμετωπισουν επειδη εσεις δεν ξερετε να παιξετε με αλλο τροπο

Το τελευταιο που θελω να πω εχει να κανει με το ντιλιτ που ακουω οτι πατησατε
    Επειδη οντως το θρασος σας δεν εχει ορια θελω να ΜΗΝ κανετε ντιλιτ για να δει ολος ο σερβερ ποσοι λογαριασμοι θα μεινουν
    Γιατι αφου εχετε ο καθενας σας απο δε ξερω κ εγω ποσους λογαριασμους για πειτε μου δλδ πως θα τους χρησιμοποιησετε αν ΔΕΝ τους κανετε ντιλιτ? μονο φαρμες μπορειτε να τους κανετε κ να τους κλεψετε τα χωρια αντε κ κανα σιτινγκ το πολυ πολυ
    Αμα ξαναμπειτε σε αυτους τους λογαριασμους με κωδικο ξερετε οτι η ποινη δε θα ειναι τοσο επιεικης

Μη μας πουλατε φουμαρα αξιοπρεπειας λοιπον ξερουμε καλα για πιο λογο κανετε ντιλιτ
    ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

Ευχομαι στα σοβαρα μυαλα "αντιπαλων" μας να εχουμε ενα ομορφο φιναλε στο σερβερ

Υ.Γ. διαβαστε πρωτα τα ποσταρισματα του μπαμια στο φορουμ κ το 2015 που θα εχετε τελειωσει το διαβασμα ελατε να τον κοντραρετε ( μονο τον ντιμαθ φοβατε αυτος )

dion-the-feared
    Δε θυμαμαι ποιου acc multi ειμαι...

Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rebeskes Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο τον ντιμαθ φοβατε αυτος )

ιιιιιιιιιιιιιιι αυτος δεν βγηκε στην συνταξη ακομα?

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Παιδιά, επειδή το θέμα έχει πιστεύω εξαντληθεί και έχει καταντήσει όντως κουραστικό, θα παρακαλούσα να σταματήσουμε εδώ τις συζητήσεις περί κλειδωμάτων και το τι πιστεύουμε γι αυτά.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, στο φόρουμ δεν πρόκειται να βγει κάποια άκρη παρά μόνο διαμάχες που συχνά καταλήγουν σε ύβρεις και προσβολές.

Θα παρακαλούσα λοιπόν να συνεχίσετε να ασχολείστε μόνο με την πολιτική και διπλωματία του παιχνιδιού και όχι των διαχειριστών.

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Παρόμοια Θέματα

1. επιθεση με κατας χωρις να γκρεμιζω
    By costis91 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 01:54
  2. κατας