Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 40

Θέμα: Αποριες μιας ζαλισμενης Αλφιτσας..

Προεπιλογή Αποριες μιας ζαλισμενης Αλφιτσας..

Κοιτωντας το χρονομετρο να κανει αντιστροφη μετρηση σκεφτομαι διαφορα..

Οτι δε με πειραξε οτι μας κλειδωσε ο μουλτι, με πειραξε δλδ αλλα τ αξιζαμε αφου ξεσαλωσαμε..αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. δε με πειραξε που εκανε το παλικαρι καταγγελια, ειλικρινα, ο λογος που εγινε με πειραξε, αλλα το εξαντλησαμε και αυτο το θεμα.. χαλαλι και τα λεφτα που χαλασαμε ως τωρα, δε μας τα πηραν με το ζορι, χαλαλι τα ξενυχτια, ηταν ωραια αφου το σκαιπ επερνε φωτια καθε βραδυ..χαλαλι και οι στουκες του γαλλου.. αφου καθε μερα δε ρωτουσαμε ποιος στουκαρε, το ξεραμε, αλλα ποσα..

Μια απορια εχω βρε παλικαρια μου ομως.. πατησαμε διαγραφη, για τους λογους που πατησαμε, και μας ειπατε κοτες.. δεκτον..αν ακυρωσουμε τη διαγραφη δε θα μας πειτε οτι δεν εχουμε λογο και αξιοπρεπεια???

υγ.Οι πληροφοριες που λενε οτι ο μπαμιατζης καρφωσε το γαλλο γιατι ο γαλλος του εκλεβε τα τζι αι τζο του.. αληθευουν??

Ευα- gourounaki

Προεπιλογή

Προσωπικα μιλωντας, εμεις αντιπαλους για να παιξουμε θελουμε. Τωρα τα περη κοτων και διαφορων αλλων πτηνων εγω δε τα καταλαβαινω. Μακαρι να ακυρωσετε την διαγραφη μπας και γινει παιχνιδι.

Υ.Γ. Νομιζω οτι κατι με τις barbie παιχτηκε αλλα συμφωνησαν να κρατησει ο ενας τον john-john
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giagkos : 10-10-12 στις 21:46

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο evangelia_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτωντας το χρονομετρο να κανει αντιστροφη μετρηση σκεφτομαι διαφορα..

Οτι δε με πειραξε οτι μας κλειδωσε ο μουλτι, με πειραξε δλδ αλλα τ αξιζαμε αφου ξεσαλωσαμε..αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. δε με πειραξε που εκανε το παλικαρι καταγγελια, ειλικρινα, ο λογος που εγινε με πειραξε, αλλα το εξαντλησαμε και αυτο το θεμα.. χαλαλι και τα λεφτα που χαλασαμε ως τωρα, δε μας τα πηραν με το ζορι, χαλαλι τα ξενυχτια, ηταν ωραια αφου το σκαιπ επερνε φωτια καθε βραδυ..χαλαλι και οι στουκες του γαλλου.. αφου καθε μερα δε ρωτουσαμε ποιος στουκαρε, το ξεραμε, αλλα ποσα..

Μια απορια εχω βρε παλικαρια μου ομως.. πατησαμε διαγραφη, για τους λογους που πατησαμε, και μας ειπατε κοτες.. δεκτον..αν ακυρωσουμε τη διαγραφη δε θα μας πειτε οτι δεν εχουμε λογο και αξιοπρεπεια???

υγ.Οι πληροφοριες που λενε οτι ο μπαμιατζης καρφωσε το γαλλο γιατι ο γαλλος του εκλεβε τα τζι αι τζο του.. αληθευουν??

Ευα- gourounaki

Τα σπαει η Ευα !!!!!!!

Ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! !!

Λοιπον αποψη μου και πιστευω καθε παικτη με νοημοσυνη ειναι πως ΠΟΤΕ δεν ειναι αναξιοπρεπες να παιζεις μεχρι εσχατων!!!!

Ακριβως το αντιθετο!!!

Στο Speed (παλι καλα το απεχθανομαι αυτον τον ελεεινο ρυθμο gameplay) παιζαν μεχρι καποιος να πει στοπ!

Αποδειξη ?

Παρθηκε ενας σερβερ για τον απλουστατο λόγο πως καποιοι παιξαν μεχρι τελους!!!!

Απο μενα Like!

Χωρια απο αυτο πιστευω πως μια διαγραφη εξυπηρετει τις αναγκες λίγων και οχι του συνολου!!!!

ΥΣ

Με αρεσε αυτο με το Gi Joe χοχοχοχο
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

αααααααααααα πριν το ξεχασω ................!

Οι SMP χασαν στην αρχη του σερβερ 34 acc για τους ιδιους λόγους............

Και ομως ειμαστε εδω........

Και ΝΑΙ ειμαστε αριθμητικα λιγοτεροι .......
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Πάντως η δίαιτα ταίζει κόσμο Ανοίξτε την για καμιά μέρα να στείλουμε και εμείς τίποτις

Προεπιλογή

Εμ βρε παλικαρι μου 22 ακκ κλειδωθηκαν.. επρεπε να ειχατε ξεκινησει να στελνετε στρατους να τους κλειδωναμε.. σε οποιο σας βολευε δεν ειχαμε θεμα..δεν ειχαμε καλο ταιμινγκ..χαχχα
    Κατσε να συντονιστουμε.. να δουμε τεληκα τι θα κανουμε και ολα θα γινουν.. παντως σταρια στελνουμε γιατι αν ξεκλειδωθει τεληκα και οποτε ξεκλειδωθει εχει να πεσει τρελος ψωφος..

Παναγιωτη και απο δω πανηκος εγινε.. πρεπει στην αρχη να κλειδωθηκαν-εσβησαν πανω απο 100 ακκ σε ολο το σερβερ..

υγ. μονο εγω επαιζα σα παιδακι μηλα και τζαμι???παιδια της πολης.. τι να πω.. ακομη νοιωθω το τσουξιμο απο το ιωδιο στα γονατα!!!ολες οι φωτογραφιες με κοκκινα σημαδια!!
    υγ. ο παππους παραπονιεται για τα σφινοτουβλακια του.. αλλο τουτο παλι... γαλλεεεε μακρυα απ τα παιχνιδια των παιδιων!!!

Προεπιλογή

παντως σταρια στελνουμε γιατι αν ξεκλειδωθει τεληκα και οποτε ξεκλειδωθει εχει να πεσει τρελος ψωφος..
    Σε κλειδωμενο ακκ μπορείς να στείλεις ύλες δλδ?? Ρε τι μαθαίνει κανείς με τον καιρό

Προεπιλογή

Κοιτωντας το χρονομετρο να κανει αντιστροφη μετρηση σκεφτομαι διαφορα.. Οτι δε με πειραξε οτι μας κλειδωσε ο μουλτι, με πειραξε δλδ αλλα τ αξιζαμε αφου ξεσαλωσαμε..αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. δε με πειραξε που εκανε το παλικαρι καταγγελια, ειλικρινα, ο λογος που εγινε με πειραξε, αλλα το εξαντλησαμε και αυτο το θεμα.. χαλαλι και τα λεφτα που χαλασαμε ως τωρα, δε μας τα πηραν με το ζορι, χαλαλι τα ξενυχτια, ηταν ωραια αφου το σκαιπ επερνε φωτια καθε βραδυ..χαλαλι και οι στουκες του γαλλου.. αφου καθε μερα δε ρωτουσαμε ποιος στουκαρε, το ξεραμε, αλλα ποσα.. Μια απορια εχω βρε παλικαρια μου ομως.. πατησαμε διαγραφη, για τους λογους που πατησαμε, και μας ειπατε κοτες.. δεκτον..αν ακυρωσουμε τη διαγραφη δε θα μας πειτε οτι δεν εχουμε λογο και αξιοπρεπεια??? υγ.Οι πληροφοριες που λενε οτι ο μπαμιατζης καρφωσε το γαλλο γιατι ο γαλλος του εκλεβε τα τζι αι τζο του.. αληθευουν?? Ευα- gourounaki
    ενταξει αν πατησετε να μην διαγραφτειτε θα μου εχετε κανει το χειροτερο κακο. εκει που θα γραφομουν στην ιστορια του τραβιαν ο ανθρωπος που καθαρισε 2 συμμαχιες τουλαχιστον 30+ ακαουντ με μια μονη κινηση θα καταρευσει. Δειλια ειναι να τα παρατας οχι να συνεχιζεις. το τι θα σας πουμε σας νοιαζει? Οτι και να κανετε πρεπει να το κανετε για σας αν περνατε καλα συνεχιζεται, αν πιεζεστε και χαλιεστε σταματατε. το σταματαω ομως δεν πρεπει να σημαινει και αυτοματα διαγραφη. Εμεις οτι και να κανετε ειμαστε εχθροι καλυτερα να ακουσετε τι λενε οι συμμαχοι που μενουν πισω. Οσον αφορα τον γαλλο, οφειλω να ξαναεξετασω το θεμα γιατι μπορει να τον αδικισα. Το κακο με το σκυπε που παιρνει φωτια ειναι οτι οπως σου ειπα ευα οι ανθρωποι μεταφερουν συζητησεις που υποθετεις οτι ειναι πριβε και προσωπικες σε αλλους. και αν μεταφερουν κομματια και οχι ολη την συζητηση μπορουν το χιουμορ να καταληξει σε μεγαλη παρεξηγηση. πρεπει να ψαχτουν δουκας-γαλλος-τρελοκαραβο και να βγαλουν μια ακρη ο Γαλλος παρολο που ειχε το λογαριασμο "θα στα παρω" και επαιζε και αλλουςςςςςς καταφερε μονο να μου παρει ενα αλογο και ενα χερι απο playmobile. και αν κανετε διαγραφη δεν θα μαθετε ποτε γιατι καρφωσα το Γαλλο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 11-10-12 στις 13:08
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει αν πατησετε να μην διαγραφτειτε θα μου εχετε κανει το χειροτερο κακο. εκει που θα γραφομουν στην ιστορια του τραβιαν ο ανθρωπος που καθαρισε 2 συμμαχιες τουλαχιστον 30+ ακαουντ με μια μονη κινηση θα καταρευσει. Δειλια ειναι να τα παρατας οχι να συνεχιζεις. το τι θα σας πουμε σας νοιαζει? Οτι και να κανετε πρεπει να το κανετε για σας αν περνατε καλα συνεχιζεται, αν πιεζεστε και χαλιεστε σταματατε. το σταματαω ομως δεν πρεπει να σημαινει και αυτοματα διαγραφη. Εμεις οτι και να κανετε ειμαστε εχθροι καλυτερα να ακουσετε τι λενε οι συμμαχοι που μενουν πισω. Οσον αφορα τον γαλλο, οφειλω να ξαναεξετασω το θεμα γιατι μπορει να τον αδικισα. Το κακο με το σκυπε που παιρνει φωτια ειναι οτι οπως σου ειπα ευα οι ανθρωποι μεταφερουν συζητησεις που υποθετεις οτι ειναι πριβε και προσωπικες σε αλλους. και αν μεταφερουν κομματια και οχι ολη την συζητηση μπορουν το χιουμορ να καταληξει σε μεγαλη παρεξηγηση. πρεπει να ψαχτουν δουκας-γαλλος-τρελοκαραβο και να βγαλουν μια ακρη ο Γαλλος παρολο που ειχε το λογαριασμο "θα στα παρω" και επαιζε και αλλουςςςςςς καταφερε μονο να μου παρει ενα αλογο και ενα χερι απο playmobile. και αν κανετε διαγραφη δεν θα μαθετε ποτε γιατι καρφωσα το Γαλλο
    Δεν έχω να συζήτησω τίποτα με κανέναν. Δεν έκανα σε κανέναν επίθεση, δεν έβγαλα άμυνα, δεν έχω δεύτερο λογαριασμό καρδιά μου. Δεν κάνω διαγραφή.
    Κάντε το παιχνίδι σας.

Τα υπόλοιπα στο τερέν.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Παντως αν ο , πως τονε λενε, π εστειλε ενισχυση στον Σταυρο, ειναι ο μεγαλυτερος σας ..... Διαγραψτε παιδες.

Μπαμια ο Γαλλος ειναι σωστος κύριος ακου π σ λεω. Στο παιχνιδι δε ξερω πως την παλευει , αλλα σαν ατομο είναι ακεραιος. Να επανεξετασεις.
    Διεγραμμενος Χρηστης

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. περι του διαγωνισμου-αποριες
    By jimmakoc in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-10, 06:17
  2. s3 clasic αποριες???
    By aporos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-09, 00:19
  3. 2 αποριες