Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 75

Θέμα: Duck Season [WW]

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θελω να πω πολλα ακομα. Εξαλλου το παιχνιδι ακομα δεν εχει τελειωσει ασχετα αν μια πλευρα εχει τεραστιο πλεονεκτημα επι της ουσιας. Σε μια αναφορα μονο θα μεινω.

http://www.travian-reports.net/gr/report/3819171229e

Το συγκεκριμενο acc στο πρωτο μαζικο των Α ειχε χτυπηθει λυσσαλεα σε cap και πολεμικο. To cap το κρατησαμε γιατι βαλαμε αμυνα, το πολεμικο ειχε χαθει. Για αυτη τη ζημια λοιπον, τοτε ειχαν στουκαρει 5 στρατοι των Α νομιζω. Σημερα τα ξημερωματα αυτος ο λογαριασμος που τοτε ειχατε προσπαθησει να αχρηστευσετε, μηδενισε ενα θαυμα εχοντας 9200 κατας. Αυτη ειναι και η ουσιαστικη διαφορα μεχρι τωρα. Η μια πλευρα ηξερε να αξιοποιει σχεδον στο 100% τους εκπαιδευτες και να λειτουργει σαν συνολο, ενω η αλλη δε φαινεται να τα καταφερνε τοσο καλα.
    Τα υπολοιπα στην πορεια...
    Σε αυτό που λες δε διαφωνώ αλλά οφείλεται κατά πολύ και στην ελάχιστη άμυνα που είχε μέσα το ΠΘ γύρω στα 500Κ όταν έσκασε η isis. Το ότι δεν ήταν οργανωμένοι στην αντίπαλοι πλευρά (ΦΕ) νομίζω και οι ίδιοι μέσω trelokaravo το παραδέχτηκαν. Γίνανε πολλά λάθη και στο end game από τη πλευρά της συμμαχίας τους.
    1. θαύματα σε διαφορετικά accounts αντί όχι σε 1 όπως με το anastasia που να έχουν όλα το Χ3
    2. ελάχιστες fakes σε σημαντικούς στόχους
    3. αποτυχία τελειώματος του 117|124 όταν πήγε ένας μόνος του και τα καθάρισε όλα από μέσα
    4. πολλοί στρατοί κάνανε overkill μην υπολογίζοντας καλά τις άμυνες που θα βρουν
    5. αποτυχία να ρίξουν συτό το ριμάδι το 32|33, που fortzaρει για τη νίκη, από πίσω τους
    6. κτίσιμο πολλών σιταποθηκών που τους άφησε 5-7 μέρες πίσω μη πω και παραπάνω.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Asoee Εμφάνιση μηνυμάτων
    6. κτίσιμο πολλών σιταποθηκών που τους άφησε 5-7 μέρες πίσω μη πω και παραπάνω.
    Που ουσιαστικα δεν ειχαν καμμια αξια,σε οσα θαυματα πηγαμε βρηκαμε πολυ μικροτερες αμυνες απτις δικες μας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Asoee Εμφάνιση μηνυμάτων
    . Το ότι δεν ήταν οργανωμένοι στην αντίπαλοι πλευρά (ΦΕ) νομίζω και οι ίδιοι μέσω trelokaravo το παραδέχτηκαν..
    Ο τρελοκαραβος παραδεχτηκε οτι ηταν ανοργανωτοι οι -Α- οχι ολες οι συμμαχιες που συμμετεχουν στην (ΦΕ) μιλισεε για το σπιτι του
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

πιάσε την ΝΜΑ μπάμια και πες για μας!το ίδιο είναι!ο συνασπισμός είναι συνασπισμός,καμία συμμαχία δεν λειτουργεί μόνη της!κανείς δεν κέρδισε ή έχασε μόνος του!

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

εγω παντως το χρεος μου το εκανα. ευχαριστω τους ναυτες που μου εδωσαν την ευκαιρια να μην παει χαραμι ο λιγοστος στρατος μου, που τον εκανα με κοπο τους τελευταιους δυο μηνες. κλεινει για μενα πλεον ο κυκλος του σερβερ 6. καλη συνεχεια σε ολους σας, ειθε ο καλυτερος να κερδισει.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

και γιατη δεν τα εριξες σε + SMP +? γιατι στερισες τη χαρα στους ναυτες να κερδισουν ?

Προεπιλογή

Να κερδισουν???? Πες μου οτι κανεις πλακα τουλαχιστον

Προεπιλογή

γιατι πιστευεις οτι θα τους βαρουσαν ι + SMP +

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο afigitismc Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιάσε την ΝΜΑ μπάμια και πες για μας!το ίδιο είναι!ο συνασπισμός είναι συνασπισμός,καμία συμμαχία δεν λειτουργεί μόνη της!κανείς δεν κέρδισε ή έχασε μόνος του!
    εγω λεω να τα πειτε καλυτερα μονοι σας. Οτι ειναι να πω θα το πω οταν θα ο διαιτητης σφυριξη την ληξη του αγωνα
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sam Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι πιστευεις οτι θα τους βαρουσαν ι + SMP +
    γιατι εσυ πιστευεις οτι δεν τους βαρεσαμε?

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές