Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 75

Θέμα: Duck Season [WW]

Προεπιλογή Duck Season [WW]

Απορω γιατι κανενας δεν ανοιξε θεμα για την εποχη των θαυματων. ειμαι σιγουρος οτι καποιος αλλος θα ηθελε πολυ αλλα ας μιλαμε για αυτο.
    Ας μιλησουμε για θαυματα μεχρι στιγμης 8:15 βραδυνη εχουμε ΚΑΙ ΛΕΜΕ
    1 ΜΙΚΑ.............................. -=Α=-
    2skopeutis......................... ΝΑΥΤΕΣ
    3

4
    5 gio................................... -=Α=-
    6omorfo xorio...................... GT-NMA
    7 PANPAN........................... GT-NMA
    8 Raven................................. (+)
    9 kostas77.............................. (+)
    10 anastasia........................ + SMP +
    11OURANIOS.......................... A.___.
    12
    13

εκ πρωτης ματιας μπορω να πω οτι εχω εκπλαγει με την επιλογη ων αντιπαλων να παρουν τοσα πολλα WW. Αυτο σημαινει καταστροφη καποιον στρατων (παλι ρεταλια) + δημιουργια πολλων λαγων. εκτος αν θελουνε οι επιμερους συμμαχιες να εχουν το δικο τους.
    Αν συμβενει αυτο να μου το πειτε να παρω και εγω ενα.

προσπαθω να βρω την στρατηγηκη πισω απο αυτες τις κατακτησεις σιγουρα υπαρχει καποιο σχεδιο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 19-10-12 στις 20:55
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

3
    anargiros....................... -=Α=-
    4
    6 zodiac............................ GT-NMA
    12
    13

Παμε γερα 7 WW εναντιων τριων
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

3
    anargiros....................... -=Α=-
    4
    6 zodiac............................ GT-NMA
    10
    11 anastasia........................ + SMP +
    12OURANIOS.......................... A.___.
    13vivaki21...................SMP Inc

με τις απαραιτητες διορθωσεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 19-10-12 στις 23:59

Προεπιλογή

Kαλο Σ/Κ καλο κυνηγι και παντα απο το πεζοδρομιο.
    Αρχισαμε λοιπον παλι....μαλλον 6-6 το κοβω μπαμια, αν μιλαμε για συνασπισμους.
    Ας κανω λοιπον την συνοψη μου απο τη δικη μου μερια...
    Εχουμε και λεμε...
    Ο Γαλλος επειδη ειναι μεγαλη παιχτουρα και ηδη του εχουμε δωσει ολοι μας τα ακκαουντ μας θελησε να παρει τρια...τωρα αν το τελικο αποτελεσμα ειναι θετικο δεν ξερω....παντως και η ΤΖΟΥΛΙΑ συνεχεια τρια επαιρνε και εκανε παπαδες.... ( το ακκαουντ τζουλια καμμια σχεση εχει με το συμβαν....αυτη <<παιρνει>> πιο πολλους.
    Η Αναστασια εχοντας ομοφυλοφιλικες τασεις πηρε 2....με γεια της με χαρα της...δεν με χαλαει να παιρνω και ματι...
    Ο φιλος εκ Βεροιας ο Σπυρος , παει για one man show και το πηρε προσωπικα το θεμα....τρεχει τρεχει ο ΒΟΥΚΕΦΑΛΑΣ αλλα ξεχασε το Μεγα Αλεξανδρο.
    Τα υπολοιπα μου φαινονται φυσιολογικα...αν βρω κανα χουϊ σε κανα θαυμα θα το βγαλω στη φορα...προσεξτε καλα...ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ.
    Καλη επιτυχια μαγκες και ας κερδισει ο φαρδεστερος...
    Για αναβολικα δεχομαστε παραγγελιες μεσω igm και πληρωνομαστε και με paysafe

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορω γιατι κανενας δεν ανοιξε θεμα για την εποχη των θαυματων. ειμαι σιγουρος οτι καποιος αλλος θα ηθελε πολυ αλλα ας μιλαμε για αυτο.
    Ας μιλησουμε για θαυματα μεχρι στιγμης 8:15 βραδυνη εχουμε ΚΑΙ ΛΕΜΕ
    3

4
    6omorfo xorio...................... GT-NMA
    12
    13

εκ πρωτης ματιας μπορω να πω οτι εχω εκπλαγει με την επιλογη ων αντιπαλων να παρουν τοσα πολλα WW. Αυτο σημαινει καταστροφη καποιον στρατων (παλι ρεταλια) + δημιουργια πολλων λαγων. εκτος αν θελουνε οι επιμερους συμμαχιες να εχουν το δικο τους.
    Αν συμβενει αυτο να μου το πειτε να παρω και εγω ενα.

προσπαθω να βρω την στρατηγηκη πισω απο αυτες τις κατακτησεις σιγουρα υπαρχει καποιο σχεδιο

ρε συ ρωτας τα αυτονοητα...
    1 θαυμα καθε συμμαχια, και ενα ο καθε συνασπισμος.
    οταν παρθουν τα σχεδια κατασκευης , τοτε θα ξεχωρισει η ηρα απο το σταρι.
    εκει θα δεις και τους λαγους και τα λιονταρια...
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Αρχισαν να ανεβαινουν πλεον μερικα θαυματα και δε βλεπω ακομα κανενα σχολιο. Θα βαρεθουν και οι Ναταριοι και θα σταματησουν να βαρανε σε λιγο.
    Μετα τα σχεδια λοιπον, φανηκαν ηδη οι προθεσεις. Πως θα κινηθει καθε συμμαχια. Βλεπουμε θαυματα να ανεβαινουν και να εχουν μεγαλες αμυνες αμυνες, χωρις να εχουν επιθεσεις. Βλεπουμε θαυματα με μικρες αμυνες ενω εχουν επιθεσεις. Βλεπουμε μετρημενα σχεδια ειδικα απο τον συνασπισμο της ''Φιλικης Εταιριας''. Αντε πειτε καμια κουβεντα να αναψουν τα αιματα. Ο υπνος θα μας παρει σε λιγο.

Προεπιλογή

κοιταξτε κάτω απο τον πίνακα
    Κώδικας:

Παγκόσμιο Θαύμα
    Παίκτες Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. anastasia Amita motion + SMP + 17
    2. anastasia Jessica Rabbit + SMP + 17
    3. RAINMAN WW NAYTES WW NAY 4 -
    4. anastasia Bunny-Rabbit and Co. + SMP + 3 -
    5. ΜΙΚΑ ~A~ WW Φ.Ε. 1 -
    6. karamitros "ΟΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ" WW NAY 1 -
    7. zodiac GT-NMA WW Φ.Ε. 1 -
    8. anastasia Bugs bunny + SMP + 1 -
    9. gio WW Φ.Ε. 0 -
    10. gio WW Φ.Ε. 0 -
    11. PANPAN WW Φ.Ε. 0 -
    12. JDev-the-feared ^+^ 0 -
    13. King of cups WW Φ.Ε. 0 -
    Ενω βλέπουμε αριστη συνεργασια μεταξυ αμιτων και συμπεθερων οι αντιπαλοι δεν συνεργαζονται. και δεν αναφέρομε μονο στην δίαιτα. ενα απο τα σημαντικοτερα αντικειμενα δεν μοιραζετε με τετοιο τροπο ωστε να ειναι χρησιμο σε ολα τα WW. θα επρεπε να βάλετε τουλαχιστον αλλο ενα θαυμα υπο την ομπρέλα της διαίτας. Να σας ενημερωσω οτι με την κατακτηση ενος θαυματος χανονται τα επιπεδα του θαυματος. Επίσης οι ναυτες, που υπο αλλες συνθήκες και σε αλλο φορουμ (διοτι σε αυτο απαγορευεται κατι τετοιο) θα τολμουσα να τους χαρακτηρισω σιγανοπαπαδιες, δεν συνεργαζονται. Φαινομενικα πανε μονοι τους αφου δεν μπηκαν στην Φιλικη εταιρια αλλα στο τελος θα τους βαρανε ολοι. οχι κυριοι δεν μπορειται να τα εχετε καλα με ολους. αλλωστε σχεδον αχτυπητοι φανταζομε οτι εχετε τα μεγαλυτερα χαμμερ ή τα περισσοτερα αμυντικα. αν κοιτουσατε λιγο την συνεργασια και την οργανωση του αντιπαλου δεους οχθροι, το παιχνιδι θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερων.
    αλλα και παλι τι ξερω εγω απο τραβιαν και μιλαω. ασε που θα τα ακουσω παλι απο τους συμμαχους οτι σας ανοιγω τα ματια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 06-11-12 στις 22:31

Προεπιλογή

επισης ηθελα να ζητησω απο ολες τις ηγεσιες οχθροι (κιο) και φιλοι να βγαλουμε καμια αναφορα(οχι απο τις αμυνες αλλα απο τις επιθεσεις στο φορουμ. κριμας ειναι να χανονται και να μην σχολιαζονται οι αναφορες. Ο αλλος εκανε χαμμερ ολο το χρονο, το γλυτωσε απο το βρωμοσκυλο εεε να μην το δειξει και στο φιλαλθο λαο.... κριμα ειναι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trelokaravo Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Η Αναστασια εχοντας ομοφυλοφιλικες τασεις πηρε 2....με γεια της με χαρα της...δεν με χαλαει να παιρνω και ματι...
    Ο φιλος εκ Βεροιας ο Σπυρος , παει για one man show και το πηρε προσωπικα το θεμα....τρεχει τρεχει ο ΒΟΥΚΕΦΑΛΑΣ αλλα ξεχασε το Μεγα Αλεξανδρο.
    Τα υπολοιπα μου φαινονται φυσιολογικα...αν βρω κανα χουϊ σε κανα θαυμα θα το βγαλω στη φορα...προσεξτε καλα...ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ.
    Καλη επιτυχια μαγκες και ας κερδισει ο φαρδεστερος...
    τι χουϊ αυτα δεν ειναι χουϊα.ειναι πλακοδημητροπουλος. ενταξει η αναστασια τα πηρε ολα αλλα ειναι σταθερη για αυτο την προτημισαμε αντιθετα με την γιο που ειναι αδυνατη και δεν την προτιμησατε.
    οσο για το φαρδεστερο μην λες τιποτα. δεν υπαρχει τυχη ολα ειναι υπολογισμενα. τζαμπα παιζεται εμεις θα νικησουμε που παιζουμε μονο με ηρωες

για την παρακατω αναφορα πηρα αδεια και απο τον παιχτη και απο τους ναταριους

http://www.travian-reports.net/gr/report/373882b9fc5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trelokaravo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε ουτε μια πλακα δεν σηκωνουν τα αγρυπνα κορακια του φορουμ....
    Οκ αλλαζω την αγγελια μου για να ειναι και σχετικη με το πολυαγαπημενο μας Travian.
    Πωλειται ''Μνημονιο 2'' χωρις πολλα χιλιομετρα, ατρακαριστο , αγρατζουνηστο, λογω παραλαβης ''Μνημονιου 3''. Ανταλλασεται και με μποτες του Τιτανα η' με ματια του Αετου η' με εκπαιδευτη 1/2 .
    Γιατι εδω κανουμε και πολιτικη αλλα και διπλωματια
    Καλημερες και καλο Σ/Κ
    μας κερασατε φαρμακι πως να κανουμε καλο σκ?
    Ενημερωνω το φιλαλθο λαο οτι επεσε το πρωτο αιμα. δακρυζουμε με μαυρο δακρυ (χωρις ηχο). (οι αντρες δεν κλαινε)

Η επιθεση μπορει να θεωρηθει επιτυχημενη βαση του χρονου που πηγε πισω το θαυμα ή αποτυχιμενη για το overkill. To ζητησα αλλα δεν βλεπω να γινεται ... συμφωνιστε να βγαζουμε τις αναφορες. αντεεεεε γιατι θα το κανω εγω νομιμος

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές