Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: Προγνωστικα

Προεπιλογή Προγνωστικα

καλημερα! Επειδη το φορουμ ειναι αρκετα πεθαμενο πιστευω πρεπει να του δωσουμε λιγο ζωντανια γιατι ειναι το αλατοπιπερο ενος παιχνιδιου. αν και ειναι ακομα νωρις λοιπον τι θα λεγατε να κανουμε καποιες εκτιμησεις για τις πρωτες μερες παιχνιδιου?

1. ~K.P.R.~
    2. W.O.U
    3. K.P.R
    4. ~U-GS~
    5. U-GS
    6. ΑΑΑ
    7. *U-GS*
    8. GMT
    9. 3XXXL
    10. ^???^

Αυτες ειναι οι 10 πρωτες αυτη την στιγμη. ΟΙ keepers δειχνουν πολυ επιθετικοι και οργανωμενοι ενω εξαιρετικη συνοχη παρουσιαζουν οι W.O.U Απο την αλλη οι UGS με τις ακαδημιες καιροφυλακτουν πονταροντας στον μαζικο τους αριθμο. οι ΑΑΑ ξεφουσκωσαν αρκετα ενω οι 3XXXL βαρανε αλυπητα. αλλες 2 συμμαχιες που ειναι εκτος δεκαδας αλλα εχουν καλες προοπτικες ειναι οι πολυ επιθετικοι TRNTRS και οι διψασμενοι για διακριση J&K. τελος απογοητευση ειναι οι παγκρητιοι και οι Χ.Α που τους περιμεναμε πολυ πιο ανταγωνιστικους.

Ολα αυτα μερα με την μερα θα αλλαζουν. περιμενω και την δικη σας αποψη! καλες μαχες σε ολους

The wise man has spoken...

Προεπιλογή

Έχεις ιδέα τι στον #%$*& λες ;;;;

Το avatar του χρήστη HELFIX
    Περιοχή
    wrwpos

Προεπιλογή

λιγη ζωντανια ειπες ρε αδερφε οχι δημιουργια ιντριγκας
    EIMAI KAI EGW ENAS APO TOUS BABY-SITTER TOU WW TWN XAOS POU EGEINE ALHFH...ALLA NIW8W OTI EIMAI MAMATOS...

Το avatar του χρήστη BlackBeard
    Περιοχή
    Deep Blue

Προεπιλογή

W.O.Y ψαχνει κοπελες να ενταχθουν στην συμμαχια να μου κρατανε συντροφια για τις κρυες νυχτες του χειμωνα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BlackBeard : 23-10-12 στις 15:06

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Απο την αλλη οι UGS με τις ακαδημιες καιροφυλακτουν πονταροντας στον μαζικο τους αριθμο

χαχαχαχαχαχαχ χαχαχαχ ααχχ αχαχαχα θέλω να μου το εξηγήσεις αυτό!!!!!!!
    επισεις ωραίο θα ήταν να μας πεις και ποιος είσαι τρελό αγόρι

Προεπιλογή

Δεν νομίζω να ξέρει ποιος είναι

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XYMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα! Επειδη το φορουμ ειναι αρκετα πεθαμενο πιστευω πρεπει να του δωσουμε λιγο ζωντανια γιατι ειναι το αλατοπιπερο ενος παιχνιδιου. αν και ειναι ακομα νωρις λοιπον τι θα λεγατε να κανουμε καποιες εκτιμησεις για τις πρωτες μερες παιχνιδιου?

1. ~K.P.R.~
    2. W.O.U
    3. K.P.R
    4. ~U-GS~
    5. U-GS
    6. ΑΑΑ
    7. *U-GS*
    8. GMT
    9. 3XXXL
    10. ^???^

Αυτες ειναι οι 10 πρωτες αυτη την στιγμη. ΟΙ keepers δειχνουν πολυ επιθετικοι και οργανωμενοι ενω εξαιρετικη συνοχη παρουσιαζουν οι W.O.U Απο την αλλη οι UGS με τις ακαδημιες καιροφυλακτουν πονταροντας στον μαζικο τους αριθμο. οι ΑΑΑ ξεφουσκωσαν αρκετα ενω οι 3XXXL βαρανε αλυπητα. αλλες 2 συμμαχιες που ειναι εκτος δεκαδας αλλα εχουν καλες προοπτικες ειναι οι πολυ επιθετικοι TRNTRS και οι διψασμενοι για διακριση J&K. τελος απογοητευση ειναι οι παγκρητιοι και οι Χ.Α που τους περιμεναμε πολυ πιο ανταγωνιστικους.

Ολα αυτα μερα με την μερα θα αλλαζουν. περιμενω και την δικη σας αποψη! καλες μαχες σε ολους
    ψιτ αρχηγοπουλο...
    κατι ειπες για τις ακαδημιες???
    ακου εκει ακαδημιες!!!πονταροντας κιολας στον μαζικο τους αριθμο...
    δες καλα ποιος εχει κανει 2α χωρια ηδη, και θα δεις οτι τα εχουν κανει οι παικτες απο τις ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ μας.
    οι μητρικες σας ακομα 2α χωρια δεν εχουν κανει.
    ακου εκει ακαδημιες... δεν μπορω να το χωνεψω,....

ψιτ αρχηγοπουλο...
    κοιτα τι παικτες παιζουν μεσα στις ακαδημιες. τυφλα να χουν οι μητρικες οι δικες σας.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Τοσες απαντησεις και κανενας δεν ηταν εντος θεματος. Αυτο δειχνει γιατι το travian ειναι ο φτωχος συγγενης των BROWSER games. επιπεδο επικοινωνιας , χιουμορ και προπαγανδας μηδενικο!

Επρεπε να σας ειχα σε αντιστοιχο παιχνιδι πασιγνωστο σε παγκοσμιο σερβερ οταν ειχαμε ελληνικη φυλη rank 1 εναντιων χιλιαδων παιχτων και με εκατονταδες επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο. και ολα αυτα χωρις καν πλεονεκτηματα χρυσου!

ολοι ισαξιοι! Συνεχιστε να χαλατε λοιπον τα λεφτα σας καθως προφανως μονο γι αυτο κανετε.

Οσον αφορα το επιπεδο του φορουμ... προφανως εχει πεθανει και δεν το ξερει!

Καλη συνεχεια και καλο ξοδεμα παιχταραδες μου

The wise man has spoken...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Τοσες απαντησεις και κανενας δεν ηταν εντος θεματος. Αυτο δειχνει γιατι το travian ειναι ο φτωχος συγγενης των BROWSER games. επιπεδο επικοινωνιας , χιουμορ και προπαγανδας μηδενικο!

Επρεπε να σας ειχα σε αντιστοιχο παιχνιδι πασιγνωστο σε παγκοσμιο σερβερ οταν ειχαμε ελληνικη φυλη rank 1 εναντιων χιλιαδων παιχτων και με εκατονταδες επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο. και ολα αυτα χωρις καν πλεονεκτηματα χρυσου!

ολοι ισαξιοι! Συνεχιστε να χαλατε λοιπον τα λεφτα σας καθως προφανως μονο γι αυτο κανετε.

Οσον αφορα το επιπεδο του φορουμ... προφανως εχει πεθανει και δεν το ξερει!

Καλη συνεχεια και καλο ξοδεμα παιχταραδες μου
    λίγο οξύθυμο σε κόβω παικτουρα μαυροτσουκαλε εγώ άπλα σε ρώτησα που στηρίζεις αυτά που είπες για εμάς πως είμαι εκτός θέματος?
    λεφτουδάκια δεν βάζουμε μόνο εμείς αλλα όλοι !
    μερικές ερωτήσεις
    ποιος είσαι και ποια είναι η συμμαχία σου
    και μια επισήμανση
    εδώ τραβιαν δεν σε έφερε κάνεις με το ζόρι μόνος σου ήρθες! οπόταν όλα τα άλλα που είπες είναι άσχετα

Προεπιλογή

.... ενω εξαιρετικη συνοχη παρουσιαζουν οι W.O.U
    Μάθε να κρύβεις την συμμαχία σου ......
    Συνοχή αναμφισβήτητα έχουν αλλά καλό είναι να το δείξουν και στο παιχνίδι εκτός και από τις υπόγειες διεργασίες...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές