Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 45

Θέμα: πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

έχεις δίκαιο ας παω να βάλω το ? τώρα θα μετρά?
    όπως σχολίασε και κάποιος άλλος ποιο πάνω ζητούσε ονόματα άρα εσύ και μόνο εσύ αποκάλυψες τον αμυνόμενο!!!!
    απέδειξες ενα τπτ μην δημιουργείς εντυπώσεις
    ανήθικος για εσένα? ΑΔΙΑΦΟΡΟ
    άνθρωπος με ήθος για τους κοντινούς μου ανθρώπους ? ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
    εχεις να πεις καποια αλλη φανφαρα?
    (αν συνεχίζεις το ψάρεμα δεν έχεις έλεος πάντως )
    παρόλα αυτά εγώ θα σου να έχεις ένα κάλο σερβερ άγνωστε ψαρά

Προεπιλογή

θες αποδειξεις για να την πεις την συγνωμη Κ. ανηθικε? οκ!
    1)ο ορατιος λοιπον εχει 4 χωρια...απλο ελπιζω να το καταλαβεις
    2)την καπ την εκανε βαση getter στις 28-10 εξισου απλο ελπιζω
    3)στις 6-11 εκανε τριτο χωριο, αρα προφανως ειχε παλατι στο 10 και αρα ειχε κ καπ εεε..δν περιμενε να κανει κ 4ο για να την αλλαξει... κατανοητα ολα?
    4)η επιθεση εγινε στις 12-11

την κασετα με το ψαρεμα κοφτην, δν με ενδιαφερει το που την βρηκες...με ενδιεφερε η αληθεια!
    Ηθος εχει ο ανθρωπος απεναντι σε ολους ή απεναντι σε κανεναν,τις αερολογιες περι κοντινους και τετοια τις λενε παιδια δημοτικου αντε γυμνασιου που εχουν αργησει να ωριμασουν.

και δν ειμαι ανωνυμα κυριος proud member...λεει πανω papajohn
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papajohn : 19-11-12 στις 01:07 Αιτία: ανωνυμα?

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Yiannix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριε TGR proud member,

Καταρχήν μάθε πρώτα Ελληνικά και μετά τόλμα να ποστάρεις σε Ελληνικό forum. Κατά δεύτερον από τη στιγμή που ξεκίνησες για να κοροϊδέψεις έχοντας με αμφίβολο τρόπο στα χέρια σου μια αναφορά που δεν θα έπρεπε να έχεις (απορίας άξιο το πως την έλαβες) και την οποία μάλιστα επεξεργάστηκες σε photoshop, προφανώς για να σβήσεις από εκεί όσα στοιχεία δεν σε συνέφεραν, τώρα ήρθε η ώρα να υποστείς τις συνέπειες των πράξεων σου. Το να παραδεχτείς το λάθος σου, δείγμα ανθρώπου που καταρχήν σκέπτεται (πολλά ζητάω άστο...) θα το περίμενα από κάποιον που έχει τουλάχιστον λίγο ήθος και ένα ίχνος αξιοπρέπειας. Εσύ δεν έχεις τίποτα από τα δύο. Ευχαριστώ.
    όλοι ανώνυμα θα βγείτε? αρχίσαμε τα αμφίβολους τρόπους χαχαχα (μείνε με την απορία ανώνυμε ) επεξεργάστηκα σε photoshop πολύ προχω σε βρίσκω χαχαχαχαχαχα
    άλλες ιστορίες για άγριους έχεις η μόνο αυτές?
    εγώ ευχαριστώ ηθικολόγε μου ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ για να με βάζεις στην θέση μου επειδή η γνώμη σου πραγματικά μετρά για έμενα

σας τσούζει το TGR η μού φαίνεται ?

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

η απλή απάντηση σε εσένα ψαρά μου
    άπλα λαθοι δεν γινοντε πότε? φανταζόταμε όχι εεεε γιαυτό γινοντε όλα τελεία παντού η αμέλεια ειναι άγνωστη λέξη σε εσάς τέλος πάντων συνεχίστε το τιτιβισμα
    εδώ μιλούσα για τον ενδεχόμενο ο ορατιος να μην ειχε γυρίσει το καπ του ΑΚΟΜΑ
    είμαι ανήθικος και γουστάρω μιαου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 19-11-12 στις 01:46

Προεπιλογή

Μ' αρεσει λοιπον να κανω μαθηματα και να πειθω κοσμο να παραδεχεται τα λαθη του....Και επειδη ειμαι φιλεσπλαχνος(το ιδιο και ο μικρος Ορατιος) συγχωρω και χωρις συγνωμες....μου αρκει που το παραδεχτηκες!
    Το καλο για σενα ειναι οτι εμαθες οτι δν βγαινουμε συχνα να μιλαμε στα φορουμ γιατι ασχολουμαστε περισσοτερο με το να μην γινονται λαθη και αμελειες εις βαρος αλλων, ειτε συμμαχων ειτε αντιπαλων....Γιατι δυστυχως εχουμε εκεινη την λεξη με 5 γραμματα που αγνοεις

και για να απαντησω κ για τον φιλο Γιαννη θα μας ετσουζε το TGR αν ειχαμε κατι να θυμηθουμε απο τα παλια...αλλα ψαχνω, ψαχνω και δν βρισκω κατι να με τσουζει...

απο μενα τελος το θεμα, νομιζω καταληξαμε οτι ειχα δικιο...οτι ειχες αδικο...και οτι η ηθικη δεν υπαρχει στο λεξιλογιο σου...
    ελπιζω σε εναν ανταγωνιστικο σερβερ φετος που ισως τα καταφερεις να κανεις να με τσουζει το νιαου!!!

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μην δημιουργείς εντυπώσεις ! δεν παραδέχτηκα κάτι! σταμάτα να βάζεις στο στόμα μου πράγματα που δεν είπα το λάθος πηγενε οτι μπορούσε ο ΟΡΑΤΙΟΣ σας να έκανε λάθος ! και να μην είχε γυρίσει το καπ του !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εσείς φαγωθήκατε ψαρά μου με την υπογραφή μου!
    δεν χρειαζομε να κανω οτιδήποτε για να σε τσούζει μου είσαι αδιάφορος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 19-11-12 στις 01:49

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajohn Εμφάνιση μηνυμάτων

και για να απαντησω κ για τον φιλο Γιαννη θα μας ετσουζε το TGR αν ειχαμε κατι να θυμηθουμε απο τα παλια...αλλα ψαχνω, ψαχνω και δν βρισκω κατι να με τσουζει...

Στα πολύ πρόχειρα τέτοια ώρα που είναι να σου θυμίσω ένα χ5 που άλλαξε τεταρτημόριο , όχι με τον τρόπο που παίρνατε αντικείμενα από τον Θανούλη και τη Σέβη , αλλά με πραγματική μάχη ... Επειδή για να μη ξεχνιόμαστε κιόλας εκεί στην KPR παίζετε χωρίς συμμαχίες . Σημειωτέον πως έχετε ήδη την πρώτη στον server αν βλέπω καλά .
    Επίσης αμφισβητώ και το γνήσιο της αναφοράς που ποστάρεις , εκτός και αν στον πίνακα επιθέσεων της συμμαχίας στις αναφορές δεν βγαίνει το μήνυμα που αφορά τη διαφυγή - το διευκρινίζω για να μη με βάζεις να ζητάω συγνώμες και εμένα και δεν είναι του στυλ μου
    Και ένα τρίτο και τελευταίο ως συνδυασμός των 2 άνω , να θυμίσω και στους παλιούς που ίσως διαβάζουν πως υπήρξε παίκτης της TGR που γλίτωσε κλείδωμα στρατού με περιθώριο 1 δευτερόλεπτο χειροκίνητα - κάτι τέτοια είναι που κάνουν συμμαχίες και παίκτες να ξεχωρίζουν .
    Τέλος για τα περί ηθικής που συμπεραίνεις διαβάζοντας το forum ενός παιχνιδιού , αν όντως σε κόφτει , κάθισε και αναλογίσου κατά πόσο ηθικό είναι να σχολιάζεις την ικανότητα ενός ανθρώπου να συντάσσει το λόγο του ... Μόνο αυτό.

Thunderstorm U-GS

Προεπιλογή

Καλημερα σε ολους...
    Θα προσπαθησω να βοηθησω στην επιλυση της διαφωνιας - λογομαχιας μεταξυ σας...
    Αγαπητε Papajohn, απο την στιγμη που ασχολησε με την υπογραφη "κοροϊδευτικά" του κακου του λυκου, αυτοματα με βαζει σε σκεψεις οτι εχεις παιξει και σε προηγουμενο σερβερ και ως εκ τουτου θα επρεπε να γνωριζεις ποιος ειναι ο anderasapoel.
    Απο την στιγμη που δηλωνεις οτι δεν τον γνωριζεις, εντυπωση μου κανει πως ο αξιαγαπητος Ορατιος, σου ανεφερε το θεμα στο φορουμ χωρις να εξηγησει ποιος, τι, που, ποτε, γιατι .......
    Για να αποφυγεις λοιπον, τις παρεξηγησεις, προτεινω να ανατρεξεις πισω στον προηγουμενο σερβερ, και να διαβασεις εστω και ενα θεμα, για να καταλαβεις με ποιον μιλας, και πως, και αν αξιζει... Εχουν προσπαθησει πολλοι, και αξιολογα ατομα - παιχτες να τα βαλουν μαζι του, χωρις αποτελεσμα, μιας και δεν βγαζαν νοημα.
    Ο κατα τα αλλα συμπαθεστατος, και με πολυ πολυ χιουμορ , andreasapoel, εχει αποδειξει στο παρελθον, πως δεν αλλαζει γνωμη για οτι λεει, εκτος απο μια συγκεκριμενει φαση, οπου προσβαλει ατομο το οποιο, μονον ο Αντρεας θα μπορουσε να το κανει. Κ προπαντως πρεπει να γνωριζεις απο δω και στο εξης, πως , ισως επειδη ειναι Κυπριος, ή ισως δεν ξερει πως, δεν ειναι καθολου καλος στο να μεταφερει τον προφορικο λογο, σον γραπτο. Εδω εχει το μεγαλυτερο θεμα, εξου κ οι παρεξηγησεις...
    Απο την αλλη χαιρομαι για αυτη σας την "κοντρα" γιατι πιστευω πως θα εχει συνεπειες και στο παιχνιδι, και θα μας προσφερει θεαμα, ωραιες αναφορες δλδ., και ιντριγκα στο φορουμ, να εχουμε να ασχολουμαστε.

Αυτα απο μενα, καλη συνεχεια...!!!

Προεπιλογή

Καλημερα και απο μενα,παρα τις διαφορες μας χαιρομαι που γινεται διαλογος.Για να επιλυθει τωρα το θεμα, και να τελειωσει καποια στιγμη, γιατι τραβηξε πολυ για μια αναφορα...Αγαπητε thunderstorm δεν θα σου απαντησω για τα περσινα γιατι δεν υπαρχει λογος, οσοι ξερουνε τι γινοτανε περυσι ξερουνε, εντυπωσεις δεν χρειαζεται να δημιουργησουμε παλι γιατι θα το παμε μακρυα το θεμα.Το τι εγινε με αντικειμενα και το τι εγινε στις μεταξυ μας μαχες νομιζω θυμομαστε ολοι, δν ειναι δα και τοσο μακρυα!Οποτε τα κραταμε για τον εαυτο μας τα περσυνα.....Οσο για την συμμαχια φετος που λες,αν εκανες τον κοπο να δεις την περσυνη KPR θα εβλεπες οτι ηταν μαζι μας περυσι, και φετος παιζουμε παλι μαζι με τα παιδια απλα εχοντας κρατησει τη δικη τους συμμαχια.Οσο για το γνησιο της αναφορας θα πω αλλη μια φορα οτι ειναι γνησια και αν δεν θελετε για δικους σας λογους να το πιστεψετε τοτε απο εμενα ειναι ενταξει.Τελος,για το αν ειναι ηθικο ή οχι να σχολιαζεις το πως συντασει το λογο καποιος που ειναι σε καθε του μηνυμα εριστικος και ειρωνικος, ενω προσπαθεις απλα να του πεις πως εκανε ενα λαθος που θα εκανε ο οποιοσδηοτε βλεποντας μια αναφορα που απο καποιο λαθος ή bug του travian-reports δεν βγαζει πληροφοριες τοτε τι να πω περισσοτερο?
    Και αγαπητε Ηοlborn απλα χαρηκα για την γνωριμια και το μονο που θα απαντησω ειναι πως απλα δεν ηξερα το ποιο ακκ παιζει (ουτε ο ορατιος ηξερε που ρωτησα).Στο φορουμ τον ειχα δει να γραφει αρκετες φορες (οχι ολες γτ γινετε παντα χαμος στο φορουμ) και η εντυπωση που μου αφησε και τοτε και τωρα δεν ειναι αυτη του ανθρωπου που κανει χιουμορ.Παντως εσυ τον γνωριζεις και εχεις μιλησει μαζι του, οποτε αν θεωρεις οτι φταιει το οτι ειναι Κυπριος και δεν καταφερε να τα συνταξει καλα προσπαθωντας να μεταφερει τον προφορικο του λογο σε γραπτο τοτε οκ.Πραγμα βεβαια το οποιο σκεφτηκα και εγω στην αρχη και για αυτο στα πρωτα μηνυματα προσπαθησα να εχω χιουμορ.Μετα απο 3-4 μηνυματα ομως δν μπορω να θεωρησω οτι αυτο ηταν το προβλημα που δημιουργει παρεξηγησεις αλλα ο τροπος που μιλαει σε ατομα που δεν γνωριζει και ο χαρακτηρας του.Ακομα και στο τελευταιο του μηνυμα προσπαθει να βρει τροπο να εχει δικιο,οτι ο αλλος ειχε 3 χωρια και ειχε καπ ακομα το πρωτο...
    Χαρηκα παντως που εστω και στο τελος καταφερα να δω δυο αξιοπρεπη μηνυματα εστω κ αν το ενα περιειχε αμφιλεγομενα θεματα...αλλα και οι διαφωνιες οταν ειναι σε ενα τετοιο επιπεδο μ αρεσουν.
    Χαρηκα που τα ειπαμε κυριοι και θα τα πουμε και στο παιχνιδι ελπιζω
    Καλο σερβερ να εχετε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαρηκα παντως που εστω και στο τελος καταφερα να δω δυο αξιοπρεπη μηνυματα εστω κ αν το ενα περιειχε αμφιλεγομενα θεματα...αλλα και οι διαφωνιες οταν ειναι σε ενα τετοιο επιπεδο μ αρεσουν.
    Χαρηκα που τα ειπαμε κυριοι και θα τα πουμε και στο παιχνιδι ελπιζω
    Καλο σερβερ να εχετε.
    like και από εμένα για το επίπεδο της αντιπαράθεσης, δε θα μπορούσαμε άλλωστε να συμφωνούμε ανήκωντας σε 2 τόσο διαφορετικές συμμαχίες όσον αφορά τον τρόπο που επιλέγουν να παίξουν...
    Να πω μόνο για το τεχνικό σκέλος , ότι μόλις τώρα τσεκάρωντας τις αναφορές πάνω στο συγκεκριμένο χωριό δεν υπάρχει το κείμενο που ποστάρεις. Δε ξέρω αν θα μπορούσε κάποιος από την ομάδα του travian να μας πει εαν διαφορετική αναφορά βλέπει ο παίκτης και διαφορετική η συμμαχία του.
    Επίσης να πω σε εσένα , με κάθε καλή πρόθεση , ότι στις 2 φορές που έχεις ποστάρει το κείμενο υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές , εαν θέλεις τσέκαρέ το και μόνος σου - γι αυτό το λόγο και για το λόγο ότι βλέπω με τα μάτια μου την αναφορά πάνω στο εν λόγω χωριό αμφισβητώ και τη γνησιότητα της δικης σου εκδοχής.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Γιατί μόνο έτσι μπορείτε.......
    By Oratios in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-13, 13:17
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 20:04
  3. Προσεχώς....μόνο αλήθειες
    By tita in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-10, 15:28