Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 45

Θέμα: πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2

Προεπιλογή

Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά εγώ θέλω Οράτιο !
    Που είναι τος, να βγει να μας εξηγήσει ο ίδιος ; Εσείς μας μπερδέψατε, εμάς τον απλό κόσμο !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά εγώ θέλω Οράτιο !
    Που είναι τος, να βγει να μας εξηγήσει ο ίδιος ; Εσείς μας μπερδέψατε, εμάς τον απλό κόσμο !
    +1 Πετρο
    Αλλα αφου δεν βγαινει ο Ορατιος, γιατι δεν μας τα εξηγεις εσυ που τα ξερεις ολα?

Προεπιλογή

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  βγφνβηγ.jpg Εμφανίσεις:  104 Μέγεθος:  94,6 KB

μου εδωσε ο ορατιουλης ενα PrtSc αλλα μην τον ψαχνετε, δν θα βγει να μιλησει....

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας διάβασα αρκετά προσεκτικά ότι είπατε και εχω να πω οτι δύστυχος η ευτυχώς ναι είμαι κύπριος γράφω όπως μιλώ και μερικές δεν βγάζουν νόημα πάρα μόνο οι κυπραιοι! παρολαυτα δεν έχω σκοπό να αλαξω τον τρόπο γραφής μου για ένα παιχνίδι! από την άλλη εγώ δεν έχω παραπάνο με το πως γράφετε εσείς η και ο κάθε εσείς αυτά τα περί συντακτικής μου .
    οπόταν κλείνοντας πάνω σε αυτό πάρτε μεταφραστές κυπριους .
    Σιγά σιγά να προχωράμε στα υπόλοιπα θεματακια ελπίζοντας ότι θα βγάλετε άκρη
    1)λογια παπατζον - και για να απαντησω κ για τον φιλο Γιαννη θα μας ετσουζε το TGR αν ειχαμε κατι να θυμηθουμε απο τα παλια...αλλα ψαχνω, ψαχνω και δν βρισκω κατι να με τσουζει...-
    εδώ σου απάντησε άλλος χοντρά χοντρά λέγοντας αυτό -Στα πολύ πρόχειρα τέτοια ώρα που είναι να σου θυμίσω ένα χ5 που άλλαξε τεταρτημόριο , όχι με τον τρόπο που παίρνατε αντικείμενα από τον Θανούλη και τη Σέβη , αλλά με πραγματική μάχη ... Επειδή για να μη ξεχνιόμαστε κιόλας εκεί στην KPR παίζετε χωρίς συμμαχίες . Σημειωτέον πως έχετε ήδη την πρώτη στον server αν βλέπω καλά . και μετα λες αυτο παπατζον -Αγαπητε thunderstorm δεν θα σου απαντησω για τα περσινα γιατι δεν υπαρχει λογος, οσοι ξερουνε τι γινοτανε περυσι ξερουνε, εντυπωσεις δεν χρειαζεται να δημιουργησουμε παλι γιατι θα το παμε μακρυα το θεμα.Το τι εγινε με αντικειμενα και το τι εγινε στις μεταξυ μας μαχες νομιζω θυμομαστε ολοι, δν ειναι δα και τοσο μακρυα!Οποτε τα κραταμε για τον εαυτο μας τα περσυνα.....Οσο για την συμμαχια φετος που λες,αν εκανες τον κοπο να δεις την περσυνη KPR θα εβλεπες οτι ηταν μαζι μας περυσι, και φετος παιζουμε παλι μαζι με τα παιδια απλα εχοντας κρατησει τη δικη τους συμμαχια.- εδώ μπορώ να πω οτι κάπου μπερδεύτηκα μιας και κύπριος δεν καταλαβαίνω άπλα ελληνικά τελικά προσπαθείς να θυμηθείς η θυμασε τη έγινε?
    Οπόταν αν αφού κάλυψα το πρώτο κοματι συνεχίζω με τις απορίες που μου εγείρατε με τα γραπτά σας πιο πάνω
    ο αγαπητός λαλίστατος ορατιος πως και λειπη από τέτοιο θέμα και γτ δεν βγαίνει να μας λύσει όλους την απορία?
    ολοι μας θεωρούμε οτι έχουμε την σωστή αναφορά μάχης στην τελική
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 19-11-12 στις 16:35

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 Πετρο
    Αλλα αφου δεν βγαινει ο Ορατιος, γιατι δεν μας τα εξηγεις εσυ που τα ξερεις ολα?
    Θα είναι τόσο περίπλοκο, που θα τους μπερδέψω... Εκτός από εσένα, που τα πιάνεις όλα

ΥΓ. Darklord, παίζεις s2 ;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 19-11-12 στις 18:44

Προεπιλογή

Οχι δεν παιζω...εσυ?
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Ναι μέσα είμαι. Nekromantis
    Πως και δεν μπήκες αγαπητέ ;

Προεπιλογή

Μπηκα σε προγραμμα ταχειας αποτοξινωσης.
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Αποφασισα να γραψω για να βοηθησω αυτη την αγονη αντιπαραθεση μεταξυ αντρεα και papajohn.Τελικα το θεμα ειναι ονομα και πραγμα πισω στα βασικα του τραβιαν....

Η πρωτη αναφορα που ποσταρε ο φιλτατος αντρεας ειναι απο την μερια του επιτιθεμενου και ειναι φυσικο να μην φαινετε οτι τα αμυντικα δεν εφυγαν λογω του περιορισμου των 10 δευτερολεπτων λογω επιστροφης απο επιθεση,πληροφορια που εμφανιζετε μονο στον αμυνομενο ως γνωστον.

Παμε λοιπον πισω στα βασικα ολοι μαζι......

Πετρο συγγνωμη που σε αντικαθιστω αν και ειμαι σιγουρος οτι το γνωριζες ως πρωην Support kai SDMOD....

Mετα τιμης
    John Taramas
    Ο εχων τη μπαλα στα ποδια του....ο μπαλαδορος δηλαδη!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο othonas Εμφάνιση μηνυμάτων

Πετρο συγγνωμη που σε αντικαθιστω αν και ειμαι σιγουρος οτι το γνωριζες ως πρωην Support kai SDMOD....

Mετα τιμης
    John Taramas
    SDMOD ? Super Duper Moderator ? i like it

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Γιατί μόνο έτσι μπορείτε.......
    By Oratios in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-13, 14:17
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 21:04
  3. Προσεχώς....μόνο αλήθειες