Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 45

Θέμα: πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2

παλιότερα είχαμε πει ότι σε κάποιες συμμαχίες τα ρόπαλα αμύνονταν και γελάγαμε
    δυστυχώς η ενοποίησή 2 συμμαχιών στο - - έφερε και πάλι αυτές τις ανώτερες πολεμικές τακτικές

πάμε να δούμε στο πρώτο
    slide
    http://travian-reports.net/gr/report/375236df5c8

όπως βλέπουμε μια αρκετά μεγάλη ομάδα ροπάλων αμυνετε

1η ερώτηση
    α)επιτυχημένη άμυνα
    β)αποτυχημένη άμυνα

2η ερώτηση
    στόχος άμυνας
    α) να δώσει επίπεδα στον ήρωα
    β) να ανακόψει τον ήρωα

μέρος δεύτερο
    ερώτηση ανάπτυξης

αναλύστε τα υπέρ και τα κατά όταν αμυνοντε τα ρόπαλα !

με το πέρας μιας(1) ώρας τα γραπτά παραδίνονται στην έδρα

ευχαριστώ

Προεπιλογή

γιατί κρύβεις το όνομα.... δώσε στον κόσμο τροφή ....

Προεπιλογή

Δεν γραφω συχνα στο φορουμ...Βασικα δεν γραφω σχεδον ποτε!!!
    ΟΜΩΣ, τον ορατιο τον κραζω ΜΟΝΟ ΕΓΩ και συνηθως εχω λογο...
    και επειδη εγω οπως ξερουν ολοι δεν το κατεχω το αθλημα....θα σου παραδωσω κ εγω ενα ωραιο μαθημα Κ. proud member of TGR....
    πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2:
    απ τα λιγα λοιπον που ξερω για το τραβιαν ειναι να μην μιλαω οταν ειναι να πω βλακεια...Για να μπηκες λοιπον στον κοπο να κατσεις να κανεις θεμα στο φορουμ για να εκθεσεις το πως παιζει ο ορατιος πρεπει και εγω να ανταποκριθω στο θεμα του φορουμ παραδιδοντας ενα μαθημα. Θα σου πω λοιπον πως σε τουτο εδω το παιχνιδι υπαρχει κ αυτο:

Πληροφορίες: Τα στρατεύματά σου επέστρεψαν στον χωριό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα και δεν είχαν χρόνο να ξεκουραστούν. Για αυτό δεν μπόρεσαν να ξεφύγουν αμέσως.

προφανως αυτος που εκανε την επιθεση και τα εφαγε ηξερε τι εκανε και θα σε παρακαλουσα να του πεις να σου κανει κανενα μαθημα γτ εμεινες μετεξεταστεος.Κανε φροντιστηριο και ελα παλι τον Ιουνη να εξεταστεις...Θα βαλω επιτηρητη τον Ορατιο.

φιλικα,
    Papajohn

Y.Γ εεεεε ρε μαθηματα που παραδιδω!!!!!!!

PROUD TO BE A TEACHER

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γραφω συχνα στο φορουμ...Βασικα δεν γραφω σχεδον ποτε!!!
    ΟΜΩΣ, τον ορατιο τον κραζω ΜΟΝΟ ΕΓΩ και συνηθως εχω λογο...
    και επειδη εγω οπως ξερουν ολοι δεν το κατεχω το αθλημα....θα σου παραδωσω κ εγω ενα ωραιο μαθημα Κ. proud member of TGR....
    πίσω στα βασικά του τραβιαν μόνο για τον σ2:
    απ τα λιγα λοιπον που ξερω για το τραβιαν ειναι να μην μιλαω οταν ειναι να πω βλακεια...Για να μπηκες λοιπον στον κοπο να κατσεις να κανεις θεμα στο φορουμ για να εκθεσεις το πως παιζει ο ορατιος πρεπει και εγω να ανταποκριθω στο θεμα του φορουμ παραδιδοντας ενα μαθημα. Θα σου πω λοιπον πως σε τουτο εδω το παιχνιδι υπαρχει κ αυτο:

Πληροφορίες: Τα στρατεύματά σου επέστρεψαν στον χωριό μέσα σε 10 δευτερόλεπτα και δεν είχαν χρόνο να ξεκουραστούν. Για αυτό δεν μπόρεσαν να ξεφύγουν αμέσως.

προφανως αυτος που εκανε την επιθεση και τα εφαγε ηξερε τι εκανε και θα σε παρακαλουσα να του πεις να σου κανει κανενα μαθημα γτ εμεινες μετεξεταστεος.Κανε φροντιστηριο και ελα παλι τον Ιουνη να εξεταστεις...Θα βαλω επιτηρητη τον Ορατιο.

φιλικα,
    Papajohn

Y.Γ εεεεε ρε μαθηματα που παραδιδω!!!!!!!

PROUD TO BE A TEACHER
    ένα μάθημα που θα σου μάθω τώρα πολύ σημαντικό! ειδικά για εσένα αγοράκι πρώτου μιλήσεις κάλο θα ήταν να ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΡΑΒΙΑΝ βασικό αν θες να συνεχίσεις το παιχνίδι!
    1) 1ο λάθος δεν ελενξες η αν δεν ήξερες ακόμα πιο τραγικό! οτι στις αναφορές όταν γίνει αυτό το βγάζει στην αναφορά! το βλέπεις κάπου εδώ στην αναφορά?
    2) γίνετε ΜΟΝΟ στην πρωτεύουσα η αποφυγή

οπόταν μικρέ μου πίσω στο καβούκι σου γτ δεν μπορείς η μάλλον δεν δικαιουσε να κράξεις κανένα εδώ μέσα
    εγώ σας αγαπώ όλους ειδικά κάτι αμπαλους ξερολες

Προεπιλογή

Λοιπον, για δευτερη φορα δν ελεγχεις τις πηγες σου κ λες παλι μια βλακεια....!
    Και να με λοιπον ξανα ο νουμπας να παραδιδω ιδιαιτερα

1)Τη στιγμη που στο γραφω αυτο, εχω μπροστα μου την κανονικη αναφορα......ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!! http://ts2.travian.gr/berichte.php?i...5|ae64d03e&t=4 (Θα στην εστελνα ingame να σε γλιτωσω απο δευτερη πατατα αλλα δν βρηκα το acc andreasapoel)
    (η αναφορα ειναι η κανονικη κ εχει την συγκταθεση του φιλτατου ορατιου,που τον ρωτησα πριν την βαλω γτ δεν μπορω αλλο καρβουνο)

2)ΜΑΝΤΕΨΕ!!! Το χωριο,ηταν και ειναι καπ!!!και ειχε διαφυγη κuριος, οχι αποφυγη....

3)ΚΑΙ εγώ σας αγαπώ όλους τους αμπαλους ξερολες.....

PROUD TO BE A TEACHER

Υ.Γ. Ξεχασα! τη συγνωμη την δεχομαι κ ingame
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papajohn : 19-11-12 στις 00:03

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

διαφυγή και αποφυγή στην προκείμενη περίπτωση σημαίνουν το ίδιο ας μην παίζουμε με τις λέξεις για αρχή! αφού ξεκαθαρίσαμε αυτό για αρχή πάμε στα άλλα
    μπορείς να με βρεις σαν ο κακός ο λύκος εύκολα και όμορφα μην σε δυσκολεύω
    συγνώμη θα περιμένεις αρκετό καιρό φανταζομε για να ακούσεις
    για την αναφορά που έβαλες θα κρατήσω επιφυλάξεις και θα διερωτηθώ γτ έκανες τόσες μέρες να απαντήσεις! μπας και με το που έκανε ο αμυνόμενος καπ το χωρίο του έβγαλε λάθος πληροφορίες όπως πχ γίνετε λάθος αρκετές φόρες και βγαίνει το μήνυμα ίδιας ip σε επιτεθειμένος - αμυνόμενο ... για να δικαιολόγηση έτσι την επίθεση το σύστημα λέω εγώ τώρα,
    τέλος το ψάρεμα μικρέ πίσω στην φωλιά αν ψάχνεις να δεις από που πείρα την αναφορά δεν θα μάθεις! μείνε με την απορία
    εγώ έβγαλα μια αναφορά για χαβαλέ και πείραγμα τα μηνύματα πήγαν στους δέκτες τους και ο χαβαλές έγινε!
    τώρα μετά από τόσες μέρες που εμφανίστηκες για να ψαρέψεις είσαι άκυρος εξου και σου έδωσα υποθετικές απαντήσεις. άμυνα η επίθεση έβλεπα ????? περίμενε θα σου πω στο τέλος του σερβερ από μήνυμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 19-11-12 στις 01:58

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαφυγή και αποφυγή στην προκείμενη περίπτωση σημαίνουν το ίδιο ας μην παίζουμε με τις λέξεις για αρχή! αφού ξεκαθαρίσαμε αυτό για αρχή πάμε στα άλλα
    μπορείς να με βρεις σαν ο κακός ο λύκος αρχικα χαρηκα εύκολα και όμορφα μην σε δυσκολεύω
    συγνώμη θα περιμένεις αρκετό καιρό φανταζομε για να ακούσεις κριμα παντως γτ θα εδειχνες ανωτεροτητα, αναγνωριζοντας το λαθος σου
    για την αναφορά που έβαλες θα κρατήσω επιφυλάξεις και θα διερωτηθώ γτ έκανες τόσες μέρες να απαντήσεις! γτ δυστυχως τωρα το εμαθα απο τον ορατιο οτι εχει γινει θεμα στο φορουμ μπας και με το που έκανε ο αμυνόμενος καπ το χωρίο του έβγαλε λάθος πληροφορίες όπως πχ γίνετε λάθος αρκετές φόρες και βγαίνει το μήνυμα ίδιας ip σε επιτεθειμένος - αμυνόμενο ... για να δικαιολόγηση έτσι την επίθεση το σύστημα λέω εγώ τώρα,λες λαθος γτ ο αμυνομενος το εχει καιροοοοο καπ και μονο που ψαχνεις δικαιολογιες αντι να πεις σορρυ λαθος δειχνει μικροπρεπεια, βεβαια αν θες κ αποδειξεις για να την πεις την συγνωμη μπορω να σου δωσω
    τέλος το ψάρεμα μικρέ πίσω στην φωλιά αν ψάχνεις να δεις από που πείρα την αναφορά δεν θα μάθεις! μείνε με την απορίαβασικα δεν με νοιαζει το που πηρες την αναφορα απλα το οτι ηταν αστοχο το ολο θεμα του φορουμ που ανοιξες,δεν ασχολουμε με τα παρασκηνιακα... τα αφηνω για αλλους
    εγώ έβγαλα μια αναφορά για χαβαλέ και πείραγμα τα μηνύματα πήγαν στους δέκτες τους και ο χαβαλές έγινε!επιτρεψε μου να σου πω πως ο χαβαλες γινεται οταν ειναι σωστες οι πληροφοριες και εχει πατημα να γινει και γινεται ως πειραγμα και οχι ως ειρωνια και οχι ως τροπος να θιξεις το επιπεδο μιας αντιπαλης συμμαχιας, αλλιως δν θα ανεφερες στον ωραιο σου προλογο τοσες σαλτσες
    τώρα μετά από τόσες μέρες που εμφανίστηκες με συγχωρεις που δν ενημερωνομαι καθημερινα για να ψαρέψεις είσαι άκυρος εξου και σου έδωσα υποθετικές απαντήσεις άμυνα η επίθεση έβλεπα περίμενε θα σου πω στο τέλος του σερβερ από μήνυμα
    αυτο το τελευταιο δν το επιασα αλλα δν πειραζει

καλο σερβερ να εχεις, και καλο θα ηταν να την πεις την συγνωμη, οχι σε εμενα...στον αμυνομενο!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papajohn : 19-11-12 στις 01:33

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

φυσικά δεν τον έπιασες δεν σου συμφερε
    καλή συνεχεία
    συγνώμες μόνο εκεί που πρεπουν
    και στο κάτω κάτω εσύ αποκάλυψες τον αμυνόμενο από όσο μου κόβει!

Προεπιλογή

Για καληνυχτα λοιπον θα πω κακιουλα! Δεν το επιασα γτ ειναι ολο λαθος συντακτικα, συγνωμη κιολας αλλα νοημα δν βγαζει....Τον αμυνομενο τον ηξερες, εγω ειπα απλα ανοιχτα ποιος ειναι...Tη συγνωμη επρεπε να την πεις,ασχετα αν ειχε αποκαλυφει το ποιος ειναι, γιατι σου απεδειξα οτι εχεις λαθος.Ετσι κανουν οι ανθρωποι.
    Αλλα ενταξει,και εγω ισως περιμενα πολλα....εξαλου για κατι τετοιο χρειαζεται κ ηθος.

Υ.Γ. το καλο σερβερ το περνω πισω, ειχα την εντυπωση οτι υπαρχει ηθικη οταν το εγραφα...

Προεπιλογή

Κύριε TGR proud member,

Καταρχήν μάθε πρώτα Ελληνικά και μετά τόλμα να ποστάρεις σε Ελληνικό forum. Κατά δεύτερον από τη στιγμή που ξεκίνησες για να κοροϊδέψεις έχοντας με αμφίβολο τρόπο στα χέρια σου μια αναφορά που δεν θα έπρεπε να έχεις (απορίας άξιο το πως την έλαβες) και την οποία μάλιστα επεξεργάστηκες σε photoshop, προφανώς για να σβήσεις από εκεί όσα στοιχεία δεν σε συνέφεραν, τώρα ήρθε η ώρα να υποστείς τις συνέπειες των πράξεων σου. Το να παραδεχτείς το λάθος σου, δείγμα ανθρώπου που καταρχήν σκέπτεται (πολλά ζητάω άστο...) θα το περίμενα από κάποιον που έχει τουλάχιστον λίγο ήθος και ένα ίχνος αξιοπρέπειας. Εσύ δεν έχεις τίποτα από τα δύο. Ευχαριστώ.

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Γιατί μόνο έτσι μπορείτε.......
    By Oratios in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-13, 14:17
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 21:04
  3. Προσεχώς....μόνο αλήθειες
    By tita in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-10, 16:28