Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 51

Θέμα: PC ΚΟΠΕΛΙΑ!!!

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

http://www.youtube.com/watch?v=0mc4_4rhlCg

η απορία μου είναι η έξεις όμως! απαγορευοντε οι συμμαχίες?
    για το pc μπροστά πίσω από πάνω η απο κάτω θα σας πω ότι διαφορετικά μεγέθη διαφορετικές συμφωνίες αλλιώς συμπεριφέρεστε στο μυρμήγκι αλλιώς στον ελέφαντα δεχτείτε το !
    εδώ θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στα αρκούδια που σεβόμενα το όνομα τους αποτίναξαν αυτή την υποτίμηση από πάνω τους.
    ένας ουδέτερος.

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Railgun Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρέπει εμείς να βγούμε να διαψεύσουμε κάποιον που βγήκε και έγραψε ασυναρτησίες?
    αυτός που άνοιξε το θέμα να αποδείξει μαζί με εσένα που πετάγεσαι να μην πω πως και κάνεις τον ειδήμονα
    καλησπερα ! μια ερωτηση να σου κανω εσενα δωσε μου ενα ρεπορτ που να διχνει επιθεση απο pc σε κοπελια 186 μερες ειναι ο σερβερ ! αστο ρε εδω ηραθαν στο τερτατιμορια σας και πηραν τι μοναδικη διαιτα και τους κοιταγατε !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα ! μια ερωτηση να σου κανω εσενα δωσε μου ενα ρεπορτ που να διχνει επιθεση απο pc σε κοπελια 186 μερες ειναι ο σερβερ ! αστο ρε εδω ηραθαν στο τερτατιμορια σας και πηραν τι μοναδικη διαιτα και τους κοιταγατε !
    δώσε μου εσύ ένα report της rence ή δικό σας που να χτυπήσατε την pagkrhtia και επίσης για πες μου εξυπνάκια αν σημαίνει κάτι το αν χτυπήσαμε ή όχι και ακόμα πες μου αν υπάρχει δικό μας report που χτυπάμε σε εσάς ή όχι άρα είμαστε σύμμαχοι με την δική σου λογική,(σημειωτέον ότι από rence έχουμε δεχθεί χτυπήματα και δεχόμαστε ακόμα).
    το ότι δεν έχεις το παιχνίδι το ξέρουμε ήδη το ότι θα ερχόσουν να μας την πεις κιόλας μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα.
    Βάλτε όλοι τα κεφάλια κάτω και ασχοληθείτε με τα του παιχνιδιού σας και αφήστε μας να κάνουμε το παιχνίδι μας όποιο και αν είναι αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 16-11-12 στις 01:56

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.youtube.com/watch?v=0mc4_4rhlCg

η απορία μου είναι η έξεις όμως! απαγορευοντε οι συμμαχίες?
    για το pc μπροστά πίσω από πάνω η απο κάτω θα σας πω ότι διαφορετικά μεγέθη διαφορετικές συμφωνίες αλλιώς συμπεριφέρεστε στο μυρμήγκι αλλιώς στον ελέφαντα δεχτείτε το !
    εδώ θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στα αρκούδια που σεβόμενα το όνομα τους αποτίναξαν αυτή την υποτίμηση από πάνω τους.
    ένας ουδέτερος.
    βρε χιλιοσπασμένε μόνο λόγια είσαι να μπορούσες να κάνεις και καμιά πράξη καλό θα σου έκανε , το ότι όλοι μας συζητάτε μας φτάνει είναι αυτό που λένε ότι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
    υσ . άντε μπες να μας πεις ότι δεν είχες μπει σοβαρά σε αυτόν τον σέρβερ ή ότι δεν σε έχουν σπάσει τώρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 16-11-12 στις 02:03

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

βρε χιλιοσπασμένε μόνο λόγια είσαι να μπορούσες να κάνεις και καμιά πράξη καλό θα σου έκανε , το ότι όλοι μας συζητάτε μας φτάνει είναι αυτό που λένε ότι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
    υσ . άντε μπες να μας πεις ότι δεν είχες μπει σοβαρά σε αυτόν τον σέρβερ ή ότι δεν σε έχουν σπάσει τώρα
    αρρρρ ποιος σε ζόρισε αγοράκι και ξέσπασες πάνω μου ? μια απορία έκανα γτ τόσος εκνευρισμός από μέρους σου? μπας και σε κοπάνισα κάπου και το έμαθες εκ των ύστερων ? (ααα βρηκα ποιος σε ζορίζει είδα το μήνυμα ποιο πάνω που κλαψουρίζεις οτι σε σπάνε οι κακοί ρενσε μάλλον δεν τους ενημέρωσαν οτι παίζετε φαρμβιλλ εδώ! άτιμη ποπακιδες πάντα πίσω απο την ενημέρωση )
    οπόταν επειδή μάλλον στέρησε κάποιον βασικών πραγμάτων και εσύ όπως βλέπω! πάμε να αναλύσουμε μερικά πράγματα
    1)η απορία μου ήταν ΓΕΝΙΚΗ και δεν είχε στόχο εσάς και τους κάθε εσάς γεγονός δεξουτο! ΑΠΛΗ ΑΠΟΡΕΙΑ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΣΕ
    2)δεν συζητάω εσάς! άπλα δικαιολογώ μάλλον την πράξει και της κινήσεις της δίκης σου συμμαχίας από μια αδιάφορη οπτική γωνιά μπορεί να είμαι σωστός μπορεί να είμαι και λάθος γεγονός δεξουτο ! (εδώ αγαπητέ μου επαινώ την διπλωματική ευελιξία σας άλλα που να καταλάβεις εσύ! )στέρησε είπαμε οπόταν δικαιολογημένος
    και 3) παρολο που διαιπομουν θετικά προς τους πσ δεν μου άρεσε η κίνηση αλλαγής ονόματος και το είπα στον Νίκο!
    και τέλος γουστάρω να με σπάτε κάντε ομαδουλα είστε τόσοι πολλοί αγοράκια μου και κοριτσάκια μου σας αγαπώ όλους σπάστε μεεε

υ.γ και κάτι απο ραδιο αρβυλα η τροφή για σκέψη! έτοιμη ? να η ερώτηση πάμε...
    ποια συμμαχία χάλασε γτ η κεντρική δεν στήριζε θυγατρική της που δεχόταν επιθέσεις απο αντίπαλο συνασπισμό (και καλά εχθρικός)
    βοήθεια πρώτη ασχολούνται όλοι μαζί τους κατά λεγόμενα ορισμένων στόκων !
    καληνύχτα σας εγώ σας αγαπώ όλους
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 16-11-12 στις 03:06

Προεπιλογή

προς αξιότιμoν κύριον arxilamogio
    θα σας πληροφορούσα , πως κανεις από το επιτελείο των αρκουδιών δεν ασχολείται μαζί με εσάς και με την
    ''αξιόμαχη'' συμμαχία σας ,περισσότερο η λιγότερο , από ότι ασχολούμαστε με όλες τις άλλες συμμαχίες του server , που δεν είναι σύμμαχοι μας ,απλά σας σεβόμαστε σαν άτομα , χωρίς να προσβάλουμε κανέναν
    γιατί θεωρούμε πως είμαστε όλοι παίκτες και βράζουμε στο ίδιο καζάνι , παίζοντας ένα απλό game για να ξεφεύγουμε από την σκληρή πραγματικότητα που ζούμε ,
    όσο για το radio αρβυλα που αναφέρεστε ,και εγώ διάβασα το post και αναρωτήθηκα τι συνβαίνει
    το ποιος πληροφόρησε σχετικά τον ΚEΑΔΑ , ρωτήστε τον ίδιο , όπως έκανα και εγώ , όσο αφορά σύμμαχiεs που πάνε όπου φυσάει ο άνεμος , απλά αναρωτηθείτε , για την πορεία της δικια σας συμμαχίας
    μετά τιμής
    ianos
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ianus : 16-11-12 στις 08:18
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

δώσε μου εσύ ένα report της rence ή δικό σας που να χτυπήσατε την pagkrhtia και επίσης για πες μου εξυπνάκια αν σημαίνει κάτι το αν χτυπήσαμε ή όχι και ακόμα πες μου αν υπάρχει δικό μας report που χτυπάμε σε εσάς ή όχι άρα είμαστε σύμμαχοι με την δική σου λογική,(σημειωτέον ότι από rence έχουμε δεχθεί χτυπήματα και δεχόμαστε ακόμα).
    το ότι δεν έχεις το παιχνίδι το ξέρουμε ήδη το ότι θα ερχόσουν να μας την πεις κιόλας μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα.
    Βάλτε όλοι τα κεφάλια κάτω και ασχοληθείτε με τα του παιχνιδιού σας και αφήστε μας να κάνουμε το παιχνίδι μας όποιο και αν είναι αυτό.
    ρεπορετ απο -Α- οσα θες !!! και με αμυνες & και με επιθεσεις!!!
    αλλα μαλλον εσυ δεν εισαι σε αυτων το σερβερ , αλλωστε εχουμε κλεψει αντικημενο οπως και μας εχουν κλεψει τα κοπελια !
    αλλα η τρεμουρα σου να απαντησεις σε κανει να μην ξερεις τι γραφεις !! οσο για χτυπηματα στειλτε ξανα μετα απο ναταριους μαζικες οπως κανατε σε σαπορτ χωρια μας εισαστε καλοι σε αυτο! και πριν γραψεις ενημερωσου πρωτα και μετα γραψε..
    και στην τελικη ας βγει καποιος αρχηγος (γιατι εσυ δεν εισαι) η απο pc η απο PAKRΗTIA και να με διαψεύσει για το αρχικο θεμα που εβαλα !!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxilamogio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ αρκουδιάρη Αέτιε,

Φαίνεται ότι σε τσουζει πολύ η συμμαχία μας και δίχνεις μεγάλη εμπαθεια και για την Pc αλλα και για τον Πανθηριους, μάθε λοιπον ότι σαν μεγαλη συμμαχία που ειμαστε έχουμε κανει τις επιλογες μας για συνασπισμο και με αυτες θα πορευτουμε ως το τέλος .

Το ράδιο αρβύλα που δημιουργητε εσυ και η αρχηγάρα σου δεν εχει καμία σχεση με την πραγματικοτητα, τα λέτε στον ΚΕΑΔΑ , τα πιστευει και αυτός και βγαινει και κανει άκυρα θεματα στο φορουμ .

Οπότε έχεις την διαψευση που ήθελες και το θεμα κλείνει εδω.

Γιωργο κανε τους αρκουδιάριδες ακαδημία ρε μπας και μεγαλωσει λιγο ακόμα η φήμη τους , γιατι μεχρι τωρα εχουν τη φήμη του "όπου φυσάει ο άνεμος πάω"
    Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια λενε στο χωριο μου.Εμπαθεια δεν εχω απεναντι σε κανεναν <μικρε>,απλα λεω τα γεγονοτα ως εχουν και σας ευχαριστω για την παραδοχη οτι οντως βγαλατε το ΜΜ και το κανατε γαργαρα και παμε παρακατω.

1)ΑΡΧΗΓΟΣ παιδακι μου ειναι αυτος που βαζει το καλο της συμμαχιας πανω απο το δικο του οφελος και πανω απο αυτα που πιστευει και βγαινει παντα πρωτος παντου,τετοιον ουτε εχεις ουτε θα εχεις ποτε σου και να πλενεις το στομα σου με ακουα φορτε οταν πιανεις αλλους αρχηγους στο στομα σου.
    2)Καλη συμμαχια ειναι αυτη που στελνει υλες και αμυνες σε φιλικη συμμαχια ακομα και 30 ωρες μακρια χωρις να το σκεφτει,και τετοια συμμαχια η δικη σου δεν ειναι.
    3)Αν νομιζεις οτι η Bears μπορει να γινει ακαδημια σου ελα να μας κανεις ,αλλα μην ξεχασεις να βαλεις οπισθεν.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρεπορετ απο -Α- οσα θες !!! και με αμυνες & και με επιθεσεις!!!
    αλλα μαλλον εσυ δεν εισαι σε αυτων το σερβερ , αλλωστε εχουμε κλεψει αντικημενο οπως και μας εχουν κλεψει τα κοπελια !
    αλλα η τρεμουρα σου να απαντησεις σε κανει να μην ξερεις τι γραφεις !! οσο για χτυπηματα στειλτε ξανα μετα απο ναταριους μαζικες οπως κανατε σε σαπορτ χωρια μας εισαστε καλοι σε αυτο! και πριν γραψεις ενημερωσου πρωτα και μετα γραψε..
    και στην τελικη ας βγει καποιος αρχηγος (γιατι εσυ δεν εισαι) η απο pc η απο PAKRΗTIA και να με διαψεύσει για το αρχικο θεμα που εβαλα !!
    άμα ήξερα ότι θα ζορίζοσαν τόσο πολύ δεν θα σου απαντούσα ..
    φρόντισε να μάθεις την χρήση των κριών θα σου είναι χρήσιμο
    και όσο για τα reports υπάρχουν και μάλιστα εμεις σπάσαμε 3 και δεν στουκάραμε όπως εσύ..
    για να γράφω και να σου απαντώ σημαίνει ότι αντιπροσωπεύω την pc όταν γράφω(βέβαια δεν περίμενα να το πάρεις χαμπάρι) άρα το πολύ το ζόρυ το περνάς εσύ μου φαίνεται.
    υσ. δεν απάντησες αν ύπαρχουν reports εναντίον σας άρα συναινείς ότι είμαστε σύμμαχοι?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 16-11-12 στις 14:07

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια λενε στο χωριο μου.Εμπαθεια δεν εχω απεναντι σε κανεναν <μικρε>,απλα λεω τα γεγονοτα ως εχουν και σας ευχαριστω για την παραδοχη οτι οντως βγαλατε το ΜΜ και το κανατε γαργαρα και παμε παρακατω.

1)ΑΡΧΗΓΟΣ παιδακι μου ειναι αυτος που βαζει το καλο της συμμαχιας πανω απο το δικο του οφελος και πανω απο αυτα που πιστευει και βγαινει παντα πρωτος παντου,τετοιον ουτε εχεις ουτε θα εχεις ποτε σου και να πλενεις το στομα σου με ακουα φορτε οταν πιανεις αλλους αρχηγους στο στομα σου.
    2)Καλη συμμαχια ειναι αυτη που στελνει υλες και αμυνες σε φιλικη συμμαχια ακομα και 30 ωρες μακρια χωρις να το σκεφτει,και τετοια συμμαχια η δικη σου δεν ειναι.
    3)Αν νομιζεις οτι η Bears μπορει να γινει ακαδημια σου ελα να μας κανεις ,αλλα μην ξεχασεις να βαλεις οπισθεν.
    πάλι καλά που ήρθες να μας πεις τα καθήκοντα του αρχηγού θα το έχουμε στα υπόψη μας βέβαια από ότι θυμάμαι δεν σε έχω δει και ποτέ αρχηγό παραμόνο ως ύποπτο συκοφάντη έχοντας στην τσέπη τα 30 αργύρια.
    και όσο για την αρχηγό σας έκανε τις επιλογές του και μαζί και εσείς!!!
    δεν υπάρχει τώρα λόγος να βγαίνετε και να κλαίγεσται, πιο πολύ σας βλέπω ως υποκατάστημα του τύπου A-BEARS ή Rence-bears
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 16-11-12 στις 13:49

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές