Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 51

Θέμα: ''Ενα παιδι μετραει τ αστρα''

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα. Παρόλο που δεν έχω παίξει πολύ αυτό το σέρβερ 1,5 μήνα στην αρχή και τώρα πριν 10 μέρες ξανά ξεκίνησα για να βοηθήσω και δε γνωρίζω πολλά πράγματα για αυτό το σέρβερ θα σας πω 2-3 πραγματάκια.

1ον σε com σερβερς γίνονται πολύ χειρότερα πράγματα από τους ελληνικούς αυτός που στα είπε προφανώς δεν έχει παίξει σε τοπ επίπεδο com σερβερ. Σε σερβερ που έχω παίξει ο spy είχε το ww της συμμαχίας του και 20 λεπτά πριν τελειώσει ο σερβερ αλλάζει συμμαχία και κωδικούς και όλα και τελικά οι αντίπαλοι από ηττημένοι βγήκαν νικητές με έμμεσο τρόπο. Έχει γίνει στρατηγοί επίθεσης να είναι spy που βγάζουν πλάνα επίθεσης και αρχηγοί wing το ίδιο, οπότε μη νομίζεται ότι είναι ελληνική πατέντα.

2ον το φαινόμενο αυτό που όλοι έχουμε δώσει το κωδικό μας κάπου και του λέμε μπες και στείλε δεν υπάρχει στους com για αυτό και hackαρονται πολύ πιο εύκολα λογαριασμοί γιατί ας μη γελιόμαστε πόσοι παίζουν αληθινά τραβιαν 300-400 παραπάνω δεν είναι. Εκεί συνήθως όποιος δεν "τραβάει" γίνεται φάρμα του παίρνουν τα χωριά και τέλος δεν το κρατάνε για τις παραγωγές του. Έτσι όσοι μένουν είναι οι ενεργοί και όχι οι ενεργοί Χ4-5.

3ον πέρα από το spying που είναι και αυτό ένα μέρος του παιχνιδιού υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που μπορείς να προβλέψεις που θα πάει κάποιος και να παίξεις-ρισκάρεις άμυνα αρκεί να είσαι online και να έχεις χέρια. Βέβαια επιθέσεις του ενός ατόμου και όχι ολόκληρης συμμαχίας σου κάνει πιο εύκολο το έργο ειδικά όταν ξέρεις ότι δε ρισκάρεις και τίποτα άντε να σου ρίξει 2 σιταροχώραφα so what.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα!έχω να γράψω πολύ καιρό στο φόρουμ καθώς και μόνο που διάβαζα τι λεγόταν εδώ χαλιόμουν!ο πάρα πολύ καλός μου φίλος Πέτρος δούλεψε κατά τη γνώμη μου ένα καλό σχέδιο επίθεσης,ενώ ένας άλλος παλιός καλός μου φίλος,ο Άκης μπόρεσε χωρίς κανένα ενδοιασμό να σπάσει κωδικούς στο skype τόσο από τη συμμαχία μας,όσο και από τους φίλους Α!Αν το έκανε οποιοσδίποτε άλλος δεν θα με ενοχλούσε το ίδιο!αυτό που με ενοχλεί είναι το πως ένας άνθρωπος που έχετε πιει ένα καφέ και ένα ουίσκι μαζί,έχετε τραβήξει ξενύχτια μαζί και έχετε συνομιλήσει άπειρες ώρες,από τη μία μετανιώνει που παίζει με τις συμπεθέρες καθώς αντιμετωπίζει προβλήματα με τη διοίκηση,σου μιλάει και λέει ένα γεμάτο καλημέρα και συνολιλάμε ακόμα,ενώ την ίδια στιγμη είναι και στο δικό σου skype για να τσεκάρει το που θα σκάσει ένας επιθετικός στρατός των <<φίλων>> του πάνω σε μία συμμαχία που σύμφωνα με όσα λέγοντε δεν είναι οι + και οι συμπεθέρες σύμμαχοι!
    όσον αφορά τους φίλους Ναύτες που έδιναν το λόγο τους ότι απλά θέλουν να παίζουν ανεξάρτητα αλλά ήθελαν και κρυφό nap με την ΝΜΑ και πως ούτε καν υπάρχει περίπτωση να παίζουν με τους αντιπάλους νομίζω πως το αντίθετο αποδεικνύεται συνεχώς!κάτω από την κουβέρτα του συνασπισμού μας κατάφεραν μέχρι εδώ να παίζουν ακόμα χωρίς να τους βαράμε!ποιοι ναύτες τώρα..είναι αστείο!πολύ ύπουλη και μετρημένη η κάθε κίνηση της συμμαχίας αυτής!
    όσων αφορά τις άμυνες στις επιθέσεις του σεβαστού Αντώνη,φίλε alex ξέρεις καλά ότι ξενυχτάμε πολλά άτομα!να τονίσω πως στήθηκαν ισοδύναμες άμυνες σε 5 cap και στα υπόλοιπα μπήκαν σφήνες!οπότε μόνο τυχαία δεν ήταν η στούκα!
    θέλω να κλείσω λέγοντας πως ο πολύ φίλος Νούλης και Τάσος δεν είχαν καμία μα καμία σχέση με ότι έγινε στο λογαριασμό Γκόλφω!τα παιδιά αυτά παραμένουν αν και αντίπαλοι στον σέρβερ αυτό μέλη της οικογέννειας της συμμαχίας ΝΜΑ,όπως και ο Πάνος ο Χρήστου!
    Ντρέπομαι ειλικρινά για σένα φίλε Άκη που δεν έχεις το θάρρος να σηκώσεις το τηλέφωνο να μου εξηγήσεις έστω το γιατί το έκανες ήρεμα και ωραία!να μου πεις γιατί μετά από όσα έχουμε πει και έχουμε περάσει έκανες ότι έκανες!
    περιμένουμε το χάμερ σου να πέσει στο θαύμα μας για να μην υπάρχει καμία υποψία για το λογαριασμό σας αν και νομίζω πως με αυτή σου την κίνηση τις έσβησες όλες μόνος σου!Να'σαι καλά παλιόφιλε και καλή καρδιά!'εστω και τώρα σε μάθαμε!να έχεις υγεία πάνω από όλα!

την καλησπέρα μου σε όλους όσους έχουν ασχοληθεί με το θέμα..!

Νικήτας

Προεπιλογή

Καταρχας δεν προκειται να απολογηθω σε κανεναν ουτε χρωσταω..ανηκω στις συμπεθερες και φραγκο δεν δινω για τις άλλες συμμαχιες τωρα αν παιζαμε μαζι καποτε τι επρεπε να κανω να γινω ο ρουφιανος σας ?για τους διαλογους που μπλεκεται το ονομα μου μιληστε με την αρχηγο μας αν θελει να σας εξηγησει πως μπλεχτηκα εγω,βεβαια δεν είναι υποχρεωμενη να δωσει λογαριασμο σε κανεναν για το πώς κινειται η συμμαχια μας .Τωρα οσοι βγαινουν και με πουλαν ηθικη το παιχνιδι εχει προιστορια και οι πουστιες δεν ξεχνιουνται σε συμμαχους όχι σε αντιπαλους.Καποτε επαιζα στον T3 Server σε μια απειρη συμμαχια την UET και ειμασταν συμμαχοι με τους παικταραδες των Α,μας αναγκασαν να κανουμε αποικια διπλα σε εμπειρους αντιπαλους τους devils ώστε να μην μας χτυπανε για να γινουμε σακος του μποξ και αυτοι να κανουν ανενοχλητοι το παιχνιδι τους,δεν είναι τυχαιο ότι ο νικολακης που ηταν αρχηγος μας από τοτε αηδιασε από το travian και δεν ηθελε να ξαναασχοληθει.Οσο για σενα Νικητα καταρχας οι διαλογοι δεν αφοραν την ΝΜΑ γιατι τοσος ζηλος και καημος για τους Α?Αν καμαρωνεις που κερδισες σερβερ το χρωστας και σε ένα ποσοστο και σε εμενα που βοηθησα μεχρι το τελος ενώ οι περισσοτεροι την ειχαν κοπανησει .Εγω εκανα την επιλογη μου να παιξω με τις συμπεθερες και την μαιρυλιν ασχετως τις διαφωνιες που ειχαμε στην πορεια του παιχνιδιου. Πολλες φορες και εσυ ο ιδιος προσπαθησες να με ψαρεψεις πληροφοριες για την συμμαχια μου η να με δωσεις παραπλανητικες πληροφοριες για στρατους σας κλπ χωρις να σε ρωτησω αυτό δεν ηταν εκ του πονηρου?τωρα μην μου το παιζετε ολοι αδικημενοι .
    Καλη καρδια και από εμενα νικητα δεν ειχες καμια δουλεια εσυ να κανεις τον συνηγορο των Α εναντια σε καποιον που σε στηριξε όταν παιζατε μαζι ,μονος σου αυτοαναιρεθηκες για αυτά που ελεγες περι παλιες φιλιες κλπ

Για μενα εισαι παντα φιλαρακι και το ξερεις ..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχας δεν προκειται να απολογηθω σε κανεναν ουτε χρωσταω..ανηκω στις συμπεθερες και φραγκο δεν δινω για τις άλλες συμμαχιες τωρα αν παιζαμε μαζι καποτε τι επρεπε να κανω να γινω ο ρουφιανος σας ?για τους διαλογους που μπλεκεται το ονομα μου μιληστε με την αρχηγο μας αν θελει να σας εξηγησει πως μπλεχτηκα εγω,βεβαια δεν είναι υποχρεωμενη να δωσει λογαριασμο σε κανεναν για το πώς κινειται η συμμαχια μας .Τωρα οσοι βγαινουν και με πουλαν ηθικη το παιχνιδι εχει προιστορια και οι πουστιες δεν ξεχνιουνται σε συμμαχους όχι σε αντιπαλους.Καποτε επαιζα στον T3 Server σε μια απειρη συμμαχια την UET και ειμασταν συμμαχοι με τους παικταραδες των Α,μας αναγκασαν να κανουμε αποικια διπλα σε εμπειρους αντιπαλους τους devils ώστε να μην μας χτυπανε για να γινουμε σακος του μποξ και αυτοι να κανουν ανενοχλητοι το παιχνιδι τους,δεν είναι τυχαιο ότι ο νικολακης που ηταν αρχηγος μας από τοτε αηδιασε από το travian και δεν ηθελε να ξαναασχοληθει.Οσο για σενα Νικητα καταρχας οι διαλογοι δεν αφοραν την ΝΜΑ γιατι τοσος ζηλος και καημος για τους Α?Αν καμαρωνεις που κερδισες σερβερ το χρωστας και σε ένα ποσοστο και σε εμενα που βοηθησα μεχρι το τελος ενώ οι περισσοτεροι την ειχαν κοπανησει .Εγω εκανα την επιλογη μου να παιξω με τις συμπεθερες και την μαιρυλιν ασχετως τις διαφωνιες που ειχαμε στην πορεια του παιχνιδιου. Πολλες φορες και εσυ ο ιδιος προσπαθησες να με ψαρεψεις πληροφοριες για την συμμαχια μου η να με δωσεις παραπλανητικες πληροφοριες για στρατους σας κλπ χωρις να σε ρωτησω αυτό δεν ηταν εκ του πονηρου?τωρα μην μου το παιζετε ολοι αδικημενοι .
    Καλη καρδια και από εμενα νικητα δεν ειχες καμια δουλεια εσυ να κανεις τον συνηγορο των Α εναντια σε καποιον που σε στηριξε όταν παιζατε μαζι ,μονος σου αυτοαναιρεθηκες για αυτά που ελεγες περι παλιες φιλιες κλπ

Για μενα εισαι παντα φιλαρακι και το ξερεις ..

Μου αρέσει που έχεις το θράσος ανεκδιήγητε τύπε να βγαίνεις στο forum και να το παίζεις και παλικαράς, αλλα μιας και ξεκίνησες τις γελειότατες δικαιολογίες σου θα σου απαντήσω.

1) Η UET ξεκίνησε την αποικίσει διπλα στους devils χωρίς καν να το γνωρίζουμε. Όταν το είδα μίλησα με τον Νικολάκη, και τον συμβούλεψα να οδηγήσει την συμμαχία προς τα κάτω που ήμασταν εμείς, για να μπορούμε να τους βοηθήσουμε. Όπως και το αποδείξαμε στην πορεία με άμυνες η μιας συμμαχία στην άλλη.

2) Όταν σας πετάξανε το acc σας g.p.a.p από την συμμαχία τις UET γιατί ακόμα και εκεί δημιούργησες προβλήματα, σε περιμαζέψαμε εμείς. Και το ευχάριστο σου ήταν να κανεις ότι έκανες με τους κωδικούς.

3) Λείπαμε που βλέπω ότι αναφέρεις την ηγεσία των SMP, πολλά άτομα μέσα στην A είχαμε την εντύπωση, και θέλαμε να πιστεύουμε ότι δεν γνωρίζουν ακριβώς τον τρόπο που μάθαινες ότι μάθαινες. κρίμα...... κρίμα γιατί τα παιδιά τις A κάποτε ήταν RIP, και ήταν ιδιαιτερα περήφανα για αυτό.

Τέλος απλά θα σου πω ότι το skype δεν χρησιμοποιείτε μονο για το game. Παραβίασες προσωπικά δεδομένα ανθρώπων, και αυτό για να το κανεις θα πρέπει να έχεις μεγάλο πρόβλημα. Αν είχατε τόσο πάθος να νικήσετε, θα μπορούσατε απλά να το ζητήσετε, και όχι να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον τρόπο.

Λίγο ντροπή, παίζουμε απλά ένα game....
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρέσει που έχεις το θράσος ανεκδιήγητε τύπε να βγαίνεις στο forum και να το παίζεις και παλικαράς, αλλα μιας και ξεκίνησες τις γελειότατες δικαιολογίες σου θα σου απαντήσω.

1) Η UET ξεκίνησε την αποικίσει διπλα στους devils χωρίς καν να το γνωρίζουμε. Όταν το είδα μίλησα με τον Νικολάκη, και τον συμβούλεψα να οδηγήσει την συμμαχία προς τα κάτω που ήμασταν εμείς, για να μπορούμε να τους βοηθήσουμε. Όπως και το αποδείξαμε στην πορεία με άμυνες η μιας συμμαχία στην άλλη.

2) Όταν σας πετάξανε το acc σας g.p.a.p από την συμμαχία τις UET γιατί ακόμα και εκεί δημιούργησες προβλήματα, σε περιμαζέψαμε εμείς. Και το ευχάριστο σου ήταν να κανεις ότι έκανες με τους κωδικούς.

3) Λείπαμε που βλέπω ότι αναφέρεις την ηγεσία των SMP, πολλά άτομα μέσα στην A είχαμε την εντύπωση, και θέλαμε να πιστεύουμε ότι δεν γνωρίζουν ακριβώς τον τρόπο που μάθαινες ότι μάθαινες. κρίμα...... κρίμα γιατί τα παιδιά τις A κάποτε ήταν RIP, και ήταν ιδιαιτερα περήφανα για αυτό.

Τέλος απλά θα σου πω ότι το skype δεν χρησιμοποιείτε μονο για το game. Παραβίασες προσωπικά δεδομένα ανθρώπων, και αυτό για να το κανεις θα πρέπει να έχεις μεγάλο πρόβλημα. Αν είχατε τόσο πάθος να νικήσετε, θα μπορούσατε απλά να το ζητήσετε, και όχι να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον τρόπο.

Λίγο ντροπή, παίζουμε απλά ένα game....
    ουτε ξερεις τι σου γινεται οργανωτη και καλα των Α,στην UET μας παρακαλουσαν να μεινουμε γιατι ειμασταν με διαφορα πρωτος λογαριασμος ,εμεις θελαμε να φυγουμε γιατι ηταν αποτυχημενη συμμαχια αλλα δεν μας αφηνε ο νικος ουτε μας θελατε εσεις οι παικταραδες,καποια στιγμη μας πηρατε στην θυγατρικη και στο τελος στην μητρικη,εμας που μας ειχατε στο φτυσιμο στο τελος μας παρακαλουσατε να βοηθαμε και στο θαυμα και γινατε παρκινγκ των επιθετικων μας.Τωρα οσον αφορα την βοηθεια σας εμεινε ο νικολακης πρωην αρχηγος μας να παιζει μονος του καμια 30αρια λογαριασμους,οσο για τους κωδικους που λες οτι ειχαμε αυτα τα βγαζεις απο το μυαλο σου καραγκιοζακο εμεις ουτε καλα καλα δεν μιλιομασταν θα μας δινατε και κωδικους..αντε αυτα και αλλα τοσα μεγαλε διπλωματη των Α!!

Προεπιλογή

φίλτατε Άκη λένε πως η πρώτη εντύπωση μετράει πάντα!η πρώτη εντύπωση των συμπαικτών μου για σένα τελικά ήταν σωστή(δεν θες να μάθεις ποια ήταν).Αντί να κάθεσαι και να απαντάς στα forum,θα έπρεπε να ζητήσεις ένα μεγάλο συγγνώμη και όχι να προσπαθήσεις να μας βγάλεις τυφλούς.αν ήμουν στη θέση του Νικήτα και των υπολοίπων παιδιών από Α θα σου έκανα μήνυση για παραβίαση προσωπικών δεδομένων,αλλά επειδή δεν μένω στην Αθήνα αλλά στη γειτονιά σου,θα σου παραθέσω ένα ρητό που έγραψε πριν από μερικές εβδομάδες ο φίλος μου claus Αθανασιαδης.....ΣΕΞ ΚΑΙ ΒΙΑ!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε ξερεις τι σου γινεται οργανωτη και καλα των Α,στην UET μας παρακαλουσαν να μεινουμε γιατι ειμασταν με διαφορα πρωτος λογαριασμος ,εμεις θελαμε να φυγουμε γιατι ηταν αποτυχημενη συμμαχια αλλα δεν μας αφηνε ο νικος ουτε μας θελατε εσεις οι παικταραδες,καποια στιγμη μας πηρατε στην θυγατρικη και στο τελος στην μητρικη,εμας που μας ειχατε στο φτυσιμο στο τελος μας παρακαλουσατε να βοηθαμε και στο θαυμα και γινατε παρκινγκ των επιθετικων μας.Τωρα οσον αφορα την βοηθεια σας εμεινε ο νικολακης πρωην αρχηγος μας να παιζει μονος του καμια 30αρια λογαριασμους,οσο για τους κωδικους που λες οτι ειχαμε αυτα τα βγαζεις απο το μυαλο σου καραγκιοζακο εμεις ουτε καλα καλα δεν μιλιομασταν θα μας δινατε και κωδικους..αντε αυτα και αλλα τοσα μεγαλε διπλωματη των Α!!
    χα χα χα χα χα τελικά έχεις και θράσος, και πλακα.

Πολλά από όσα γραφεις απλά θα τα συμπληρώνω, έτσι για να δείξω σε όλους τι κουμάσι είσαι.

Λες οτι η συμμαχία UET ήταν μια άπειρη συμμαχία. Ναι ήταν τόσο άπειρη συμμαχία που τους έβαζες να σε τροφοδοτούν με ύλες για να κανεις στρατό και χωρια. Άρα είσαι τόσο ανάπηρος που δεν μπόρεσες ούτε καν να φτιάξεις ένα σωστό acc μονος σου.

Λες ότι σου ζητήσαμε να μπεις στα WW, ναι στο ζητήσαμε για να μπορείς να έχεις συμμετοχη, γιατί νομίζαμε ότι έχουμε να κάνουμε με άνθρωπο φυσιολογικό.

Λες ότι πάρκαρες σε εμάς στρατό, ναι πάρκαρες σε acc που ήταν άδεια γιατί το χρειαζόσουν, το γιατί το επικαλείσαι ακόμα δεν το κατάλαβα....

Λες ότι σε παρακαλούσαν στην UET να μείνεις γιατί ήσουν ο πρώτος λογαριασμός, ναι μπράβο σου μεγάλε παίχτη, αφού σε κάνανε τον πρώτο λογαριασμό τις συμμαχίας τους μετά ήθελες να τους πουλήσεις.

Στο πρώτο μήνυμα σου βγήκες να υπερασπιστής την UET λόγο απειρίας, και στο δεύτερο μήνυμα σου λες ότι ήταν αποτυχημένη....... τα συμπεράσματα δικά σας..... χα χα χα χα χα...

Τέλος θέλω να σου πω ότι είμαι πολύ περήφανος που οργάνωσα πέρυσι την W4NTED και μετέπειτα -=A=-. η ιστορία τις συμμαχίας μου φαίνεται στο getter tools.

http://www.gettertools.com/s3.travia...Alliance/9--A-

Το μονο λάθος που έκανα ήταν να πάρο εσένα.
    Λάθος και ζητάω συγγνώμη από την συμμαχία μου.
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzinas Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλτατε Άκη λένε πως η πρώτη εντύπωση μετράει πάντα!η πρώτη εντύπωση των συμπαικτών μου για σένα τελικά ήταν σωστή(δεν θες να μάθεις ποια ήταν).Αντί να κάθεσαι και να απαντάς στα forum,θα έπρεπε να ζητήσεις ένα μεγάλο συγγνώμη και όχι να προσπαθήσεις να μας βγάλεις τυφλούς.αν ήμουν στη θέση του Νικήτα και των υπολοίπων παιδιών από Α θα σου έκανα μήνυση για παραβίαση προσωπικών δεδομένων,αλλά επειδή δεν μένω στην Αθήνα αλλά στη γειτονιά σου,θα σου παραθέσω ένα ρητό που έγραψε πριν από μερικές εβδομάδες ο φίλος μου claus Αθανασιαδης.....ΣΕΞ ΚΑΙ ΒΙΑ!!!
    σιγα τα σπερματα(των φυτων) δηλαδη τους μοσχους
    Μπαινετε σε μιαα διαδικασια αντιπαλοτητας με καταστροφικες συνέπεις στην ψυχοσυνθεση σας. θα υπαρξει κλείδωμα του θεματος και ενω ξεκινησε τοσο ωραια το ξεκατινιασμα.

δεν εχω να πω τιποτα πανω στο θεμα αλλα δεν μπορω να συγκρατιθω να πεταξω την σαχλαμαρα μου.Για να μην κλειδωθει το θεμα θα ηθελα να απευθυνθω στον μοντ και να του πω οτι το κλεψιμο κωδικον προγραμματων επικοινωνιας εχει απολυτη σχεση με την στρατηγηκη.

αααα ρε αρχηγε παντα προφητης, μας ελεγες οτι το skype είναι μονο για καμακι, για στρατηγηκη και τα του παιχνιδιου επρεπε να χρησιμοποιουμε μονο περιστερια και συνεφα καπνου. τοτε δεν σε καταλαβεναμε νομιζαμε οτι μας εκανες καψονια. τωρα καταλαβενουμε ποσο μπροστα εισουν
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Θα σχολιάσω μόνο το εξής: το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι και ήταν παιχνίδι στρατηγικής, διπλωματίας και κατασκοπίας. Αυτό υπέθετα οτι το γνωρίζουν όλοι όσοι ασχολούνται. Κάποια στιγμή θυμάμαι κάποιες οδηγίες που είχαμε ποστάρει στο σκάιπ μας, στο κεντρικό μας δωμάτιο ως προς τους επιθετικούς ή αμυντικούς στρατούς. Την επόμενη μέρα βρίσκονταν ως ομαδικό μήνυμα στους ανώνυμους χωρίς καν να υπάρχει τελεία ή κόμμα διαφορετικό. Δεν το κάναμε θέμα, εννοείται. Ξέρουμε ακριβώς πώς λειτουργεί το όλο σκηνικό. Μην το κάνουμε ολόκληρη ιστορία πλέον. Αυτό το σκηνικό περί "φιλίας" δε, προσωπικά το θεωρώ πλέον αστείο. Το γεγονός οτι περνάμε ενδεχομένως ένα χρόνο μαζί παίζοντας, δεν μάς κάνει ούτε φίλους ούτε κολλητούς. Οι παλιότεροι, επί ημερών RIP γνωρίζουν οτι δεν είχα τον παραμικρό ενδοιασμό να τα σπάσω με άτομα, με τα οποία έκανα πραγματικά παρέα και μιλούσαμε πολύ, τα οποία και τα θεωρούσα τότε φίλους. Έκρινα οτι έτσι έπρεπε για το συμφέρον της συμμαχίας, η οποία δεν ήταν υποχρεωμένη να λούζεται τις δικές μου προσωπικές επιλογές, παρέες και φιλίες αν ήταν εις βάρος της. Από τους τωρινούς μου συμπαίκτες, κάποιους από τους οποίους γνωρίζω ήδη χρόνια και με τους οποίους κάνουμε και παρέα, δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που λειτουργεί διαφορετικά. Αυτή είναι η υφή του παιχνιδιού, οπότε ας μην το δραματοποιούμε. Πολύ κακώς στιγματίζετε άτομο, το οποίο ως όφειλε, απλώς μάς ενημέρωσε για πράγματα που είχε μάθει. Αυτό όφειλε να κάνει, αυτό έκανε. Και εντέλει, οφείλατε και εσείς να είστε προσεκτικοί.
    Αυτά από εμένα και δεν ξαναμπαίνω για περαιτέρω συζήτηση στο φόρουμ. Άλλωστε ποτέ δεν το συμπαθούσα ιδιαίτερα.

Υ.Γ. Ο δε Πάνος, που ανήκει στην ευρύτερη οικογένεια της GT-NMA, μάλλον υπήρξε RIP πριν από αυτό. Ως εκ τούτου λοιπόν, δικός μου είναι κι αυτός.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorelei : 16-11-12 στις 19:39

Προεπιλογή

[QUOTE=MPAMIATZIS;132798]σιγα τα σπερματα(των φυτων) δηλαδη τους μοσχους
    Μπαινετε σε μιαα διαδικασια αντιπαλοτητας με καταστροφικες συνέπεις στην ψυχοσυνθεση σας. θα υπαρξει κλείδωμα του θεματος και ενω ξεκινησε τοσο ωραια το ξεκατινιασμα.

δεν εχω να πω τιποτα πανω στο θεμα αλλα δεν μπορω να συγκρατιθω να πεταξω την σαχλαμαρα μου.Για να μην κλειδωθει το θεμα θα ηθελα να απευθυνθω στον μοντ και να του πω οτι το κλεψιμο κωδικον προγραμματων επικοινωνιας εχει απολυτη σχεση με την στρατηγηκη.

αααα ρε αρχηγε παντα προφητης, μας ελεγες οτι το skype είναι μονο για καμακι, για στρατηγηκη και τα του παιχνιδιου επρεπε να χρησιμοποιουμε μονο περιστερια και συνεφα καπνου. τοτε δεν σε καταλαβεναμε νομιζαμε οτι μας εκανες καψονια. τωρα καταλαβενουμε ποσο μπροστα εισουν[/Q

αααααααα λοιπον αφου το παιχνιδι ειναι παιχνιδι στρατηγικης τοτε μπορω να πλακωσω κανα δυο παιδακια που τα ξερω στις φαπες.......γιατι και αυτο στρατηγικη ειναι.....ψαρωνεις τον αντιπαλο.........οσο για τα σπερματα θα μαθεις συντομα νεα τους...!!!

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές