Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 51

Θέμα: ''Ενα παιδι μετραει τ αστρα''

Προεπιλογή ''Ενα παιδι μετραει τ αστρα''

Δεν ξερω απο που να ξεκινησω....βασικα κανω αυτο το θεμα εδω γιατι στο αλλο φοβαμαι οτι θα το ξανασβησει ο σεβαστος κατα τ αλλα καβερμαν η' καβεμαν (δεν θυμαμαι) αφου δεν μ αφηνει να μιλαω ελευθερα προασπιζοντας την σοβαροτητα και το υψηλο επιπεδο του φορουμ.
    Σ αυτον τον σερβερ λοιπον εφαγα την στουκα για αλλη μια φορα ...δεν ηταν και τιποτα σπουδαιο ....πηγαινα σε ενα αμυντικο ακκαουντ σε 9αρι χωριο για να σπασω 4 σταρια αφου μ ειχαν απομεινει 90 κατας. Ολους μου τους φαγατε με το σπαθι σας κυριοι αντιπαλοι....και σ αυτο το 9αρι μπηκαν 276Κ αμυνες ενω ταυτοχρονα δεχοντουσαν επιθεσεις λιντερ και μποτες..πολυ καλη η μαντεψια σας και συγχαρητηρια για τις αμυνες, τοσες δεν ειχε η αναστασια στην επιθεση απο το νερο..Οποτε τωρα πραιτωρια και Αγιος ο Θεος....αντε και κανα σταρακι καμμια υλη...και που ειστε ...δεν τον κανω με τιποτα παρκινγκ τον λογαριασμο μου.....θα τα χασουμε κι αυτα συντροφοι.
    Ε λοιπον αυτος ο σερβερ , ο οποιος ειναι και ο τελευταιος κλασικ συγκεντρωσε το ενδιαφερον κυριως και μονο παλιων παικτων οι οποιοι ειχαν την διψα να παρουν τον τελευταιο σερβερ.
    Ολοι καναμε σχεδια , οργανωση και το βασικοτερο κοιταξαμε να μην εχουμε <<αγνωστους>> αναμεσα μας για να μην μας χαλαν το κλιμα και για να ξερουμε και τι μας γινετε παικτικα.
    Νομιζω ολοι το πετυχαμε ,μαζευτηκαμε παρεες με κοινο παρανομαστη οι οποιες ειτε ετσι ειτε αλλιως τα βρισκαμε ...τα λεγαμε γενικοτερα και στηριζαμε ο ενας τον αλλον στις στραβες, οχι μονο του τραβιαν αλλα και στης καθημερινοτητας.
    Ειχαμε λοιπον ο καθενας για διαφορετικους λογους την καψα να κερδισουμε τον σερβερ....
    και θελω να σας εξομολογηθω κατι απο τα βαθη της καρδιας μου.....οι συμμαχοι μου αν ασχολιομασταν λιγακι παραπανω θα ειχαμε προσβαση σε πολλες και πολλους, δεν το καναμε 1ον γιατι δεν εχουμε ορεξη και 2ον γιατι δεν ξερουμε τον ρολο. Εννοω προσβαση σε λογαριασμους τραβιαν....
    ...γιατι σε λογαριασμους skype δεν το συζηταμε καν...να κατσω να μπαινω εγω σε skype του χ,ψ,γ,4, 2,1 για να βλεπω τι????? τις επιθεσεις του αντιπαλου???? και μαζι τι???? ολα τα προσωπικα του δεδομενα??? ε οχι , εχει και ενα οριο αυτο το παιχνιδι, ετσι δεν ειναι ????ΝΤΡΟΠΗ!!!
    Μιλουσα με καποιον φιλο μου , πολυ καλο φιλο μου το απογευμα και μου ειπε οτι αυτο ειναι ελληνικο φαινομενο , σε αλλους ξενους σερβερ δεν παιζουν τετοια , και του απαντησα <<αχ Ελλαδα , οσο με πληγωνεις τοσο με πορωνεις>> . Ε λοιπον σαν παλιος παικτης του παιχνιδιου και χωρις κανενος ειδος πικρας απο την στουκα που εφαγα , αλλωστε εχω φαει αρκετες , ειναι η μοιρα του επιθετικου αυτη, να πω οτι δυστηχως το τραβιαν δεν ειναι ενα παιχνιδι η' δεν θελουμε να ειναι ενα παιχνιδι....Παιζουν 2 ειδων ανθρωποι, αυτοι που θελουν να περασουν την ωρα τους και να προσπαθησουν με χρυσο , μυαλο και ομαδικοτητα να κερδισουν , και αυτοι που επειδη η ζωη τους τα εχει φερει ετσι και δεν μπορει να τους επιβεβαιωσει κανεις ποσο αξιολογοι ειναι σαν ανθρωποι , θελουν απο το travian να αποδειξουν οτι ειναι αξιολογοι. Και αυτοι θελουν να το καταφερουν ξοδευοντας χρονο , χρημα...αλλα το σημαντικοτερο χανοντας την αξιοπρεπεια τους.
    Για να μιλησω λιγο πιο ανοιχτα....και για τον εν λογω σερβερ , οι αμιτες οι συμπεθερες και οι ναυτες ειναι ο ενας πολος , οι ΝΜΑ οι Α οι ΑΝΟΝΥΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ Α______ ο αλλος. Στους επιθετικους στρατους πιστευω υπερτερουν οι ΑΣΝ, οι αμυνες πανω κατω ιδιες, συμμετοχη πανω κατω η ιδια..... αλλα στα <<επιμερους>> οι αντιπαλοι ηταν πολυ καλυτεροι.
    Συνεχιζουμε λοιπον και οπου μας βγαλει.... αντε να τελειωνει εχουμε και δουλειες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokaravo : 14-11-12 στις 23:13

Προεπιλογή

Kαλημέρα. Mιας και αφήνεις πάλι υποψίες για το παιχνίδι και τους αντιπάλους σου (και κάθε φορά που το κάνεις μειώνεις την προσπάθεια σου αλλά και όλων των παιδιών που παίζετε μαζί) θα απαντήσω με μια ερώτηση. Στο acc Κapο στις 4-4μιση ώρες επίθεση πώς χώθηκαν μέσα σχεδόν 200Κ όταν βγάλατε (και μπράβο σας) άμυνα στον antonhs93? Γιατί από ότι θυμάμαι πήγαινε επίθεση σε άλλους 7-8 στόχους με την ίδια χρονική απόκλιση όλοι, καθότι ο επιτιθέμενος είχε και μοναδικές μπότες, εκώ η ώρα που ξεκίνησε δεν ήταν και η πιο δραστήρια (5 το πρωί νομίζω).
    Με αυτό που λέω δε θέλω να κάνω τον έξυπνο ούτε να αφήσω υποψίες για ''μάτια'' εκτός του παιχνιδιού. Απλά οι άμυνες σίγουρα θέλουν τύχη, σίγουρα θέλουν ικανότητα και σίγουρα θέλουν και θάρρος για να στήσεις άμυνα χωρίς να φοβάσαι μη χάσεις κάποιο cap σημαντικό ή κάποιο αντικείμενο. Δε γνωρίζω το γιατί ο καθένας αποφασίζει που να βάλει άμυνα και που όχι, αλλά καλό είναι να δεχόμαστε ότι η στούκα είναι μέσα στο παιχνίδι. Και εγώ στούκαρα αλλά αλίμονο αν τα ρίξω αλλού.
    Αναφέρεις επίσης για την επίθεση του nero. Το ότι πέρασε μια επίθεση σε θαύμα , δε σημαίνει ότι ο σέρβερ δεν έχει άμυνες. Και φυσικά μη μπερδεύεις τις 2 συμμαχίες που αναφέρεις. Άλλιως λειτουργούν σε μια επίθεση οι ΝΑΥΤΕΣ αλλίως λειτουργούν οι SMP και αλλιώς λειτουργούν οι (+).
    Ας αφήσουμε το game να προχωρήσει και πολλά θα φανούν στη συνέχεια, τόσο για το ποιος υπερτερεί αμυντικά όσο και για το ποιος υπερτερεί επιθετικά.

Προεπιλογή

Καλημερα Αλεξ.
    Δεν μειωνω καμμια προσπαθεια ουτε των αντιπαλων μου ουτε των συμμαχων μου. Επειδη θελω να ειμαι κυριος , οταν βγαλαμε αμυνα στον αντωνη93 του στειλλα το εξης μηνυμα: ''Καλησπερα Αντωνη...δεν σου γραφω για να σε πειραξω , ολοι οι επιθετικοι αλλωστε εχουμε φαει στουκες και στουκες.Απλα σημερα ησουν ατυχος η' μαλλον χθες ησουν τυχερος....
    Σημερα ειχαμε πληρη εικονα των επιθεσεων σου , χθες μας ξεφυγε ο αιρκομ....
    Πολυ καλη προσπαθεια , σε εναν βαρεμενο σερβερ και δεν κατηγορω τους αλλους αλλα εμενα που δεν εχω το σθενος να βγαλω βολτα τον στρατο μου γιατι αν το κανω θα χασω τον λιγοστο υπνο που απομεινε.
    Να ξερεις οτι ο καπο ηταν η 1η επιλογη μας για να στησουμε αμυνες και οτι η πιθανοτητες να περασεις και απο αλλα ακκαουντ ηταν λιγοτερες απο 40%. και οι υπολοιπες ηταν σφηνες.
    Καλη σου βδομαδα και περιμενουμε και τα υπολοιπα''
    O kapo σε εκεινη την αμυνα ηταν η 1η επιλογη μας γιατι στα 7 η' 8 κυματα που εστειλλε ο αντωνης δεν επαιρνε σφηνα ενω τα υπολοιπα παιρνανε.Εκεινη την βραδια τρεχαμε 3-4 ατομα απο την συμμαχια , μαζι και αλλοι απο αλλες και την στησαμε. Αν θες σου στελλνω πριβε ολη την συνομιλια μας στο ρουμ μαζι με τα παιδια ,οσο για την εγκυροτητα της στο λεω σαν Πετρος οτι ηταν 100% εγκυρη.Στη διαθεση σου και οι αναφορες με τις σφηνες , σιγουρα με καποιο τροπο θα τις βρουμε.
    Τωρα θα σου παραθεσω το μηνυμα που εστειλλα στους συμμαχους μου εχθες μετα την στουκα του trelokaravou:
    ''Καλησπερα κυριοι ....θα μιλησω εδω μεσα γιατι πιστευω οτι ειναι οκ το καναλι και δεν υπαρχει προβλημα με κανεναν απο εμας. Σημερα , μαλλον χθες εκανα απο μονος μου μια επιχειρηση κατα των ναυτων. Δεν ειχα κατας πολλους ισα ισα για να ριξω 4 σιταροχωραφα και αυτα οχι στο 0...απο 45 σε καθε κυμα , 2 κυματα . Εκανα φεικ 3πλες σε ολους τους μεγαλους επιθετικους λογαριασμους. σε 5 συγκεκριμενα . και πηγα και σε 2 αμυντικους στον τρουπερ που ειναι διπλα μας και στον σκοπευτη. σε 3 απο αυτες τις επιθεσεις , εβαζα την πρωτη αρπαγης για να νομιζουν οτι ειναι φεικ και οτι μπερδευτηκα. και στον σκοπευτη που ηταν ριαλ εκανα το ιδιο. το πρωτο κυμα φεικ αρπαγης και τα αλλα δυο ριαλ.Οταν βλεπεις τετοια επιθεση λες...<<οκ μπερδευτηκε και εβαλε αρπαγης αρα ειναι φεικ>> . Ο στοχος ηταν αμυντικο ακκαουντ , 9αρι χωριο. ηθελα καταρχας να τους σπασω τα νευρα και να τους κουρασω και με το που αποκτησω 300-400 κατας να παω σε σοβαροτερους στοχους. Το αποτελεσμα??? ΣΤΟΥΚΑ.... και ενω εκανα οπως προειπα τις φεικ σε μεγαλα επιθετικα ακκαουντ δραστηριων ναυτων, αυτοι βαλαν 276Κ αμυνες στο αμυντικο ακκαουντ που πηγαινα. λογικα αν εχουν τοσες αμυνες θα επρεπε να βαλουν αλλα 276Κ σε ολους , οι ανιχνευσεις ομως της νινετας , ειδικα στον τασουλιξ (που εχει και μποτες και δεν τις αλλαξαν ουτε καν χωριο) δειχνουν οτι εκει που εστελλνα φεικ δεν βαλαν αμυνες η' βαλαν πολυ λιγες απο τις οποιες περνουσα. ''
    Αλεξ με ξερεις πολυ καλα , περσυ ημουν πολυ δραστηριος , φετος οχι....απλα περσυ ειχα τον χρονο. Δεν αναζητω ευθυνες για την στουκα μου , ισως να ηταν πολυ τσαπατσουλικη η επιθεση μου.
    Απλα καποτε αυτο το παιχνιδι θα τελειωσει , στις επαφες μας στο σκαιπ καποιοι εχουμε και αντιπαλους που μπορουμε να ανταλλαξουμε και 2 κουβεντες οχι μονο για το γκειμ, οι οποιοι περσυ μπορει να ηταν συμμαχοι μας. Ας εχουμε ενα επιπεδο λοιπον τωρα στα τελευταια ωστε αυτο που θα μεινει απο το travian να ειναι κατι ευχαριστο...και κατι πολυ δυνατο . Μονο ομορφες γνωριμιες και καλες φιλιες . Να μην χαλαμε τις καρδιες για επιμερους βλακειες..... για το παιχνιδι , για τις αμυνες και τις επιθεσες αποκλειεται να τις χαλασουμε. Για τα <<επιμερους>> ομως , ναι.
    Καλο μεσημερι.
    και ΠΑΟΚ να σαι και μην φοβασαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokaravo : 15-11-12 στις 12:26

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trelokaravo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα φεικ 3πλες σε ολους τους μεγαλους επιθετικους λογαριασμους. σε 5 συγκεκριμενα . και πηγα και σε 2 αμυντικους στον τρουπερ που ειναι διπλα μας και στον σκοπευτη. σε 3 απο αυτες τις επιθεσεις , εβαζα την πρωτη αρπαγης για να νομιζουν οτι ειναι φεικ και οτι μπερδευτηκα. και στον σκοπευτη που ηταν ριαλ εκανα το ιδιο. το πρωτο κυμα φεικ αρπαγης και τα αλλα δυο ριαλ.Οταν βλεπεις τετοια επιθεση λες...<<οκ μπερδευτηκε και εβαλε αρπαγης αρα ειναι φεικ>> . Ο στοχος ηταν αμυντικο ακκαουντ , 9αρι χωριο. ηθελα καταρχας να τους σπασω τα νευρα και να τους κουρασω και με το που αποκτησω 300-400 κατας να παω σε σοβαροτερους στοχους. Το αποτελεσμα??? ΣΤΟΥΚΑ.... και ενω εκανα οπως προειπα τις φεικ σε μεγαλα επιθετικα ακκαουντ δραστηριων ναυτων, αυτοι βαλαν 276Κ αμυνες στο αμυντικο ακκαουντ που πηγαινα. λογικα αν εχουν τοσες αμυνες θα επρεπε να βαλουν αλλα 276Κ σε ολους , οι ανιχνευσεις ομως της νινετας , ειδικα στον τασουλιξ (που εχει και μποτες και δεν τις αλλαξαν ουτε καν χωριο) δειχνουν οτι εκει που εστελλνα φεικ δεν βαλαν αμυνες η' βαλαν πολυ λιγες απο τις οποιες περνουσα. ''
    Αλεξ με ξερεις πολυ καλα , περσυ ημουν πολυ δραστηριος , φετος οχι....απλα περσυ ειχα τον χρονο. Δεν αναζητω ευθυνες για την στουκα μου , ισως να ηταν πολυ τσαπατσουλικη η επιθεση μου.
    Απλα καποτε αυτο το παιχνιδι θα τελειωσει , στις επαφες μας στο σκαιπ καποιοι εχουμε και αντιπαλους που μπορουμε να ανταλλαξουμε και 2 κουβεντες οχι μονο για το γκειμ, οι οποιοι περσυ μπορει να ηταν συμμαχοι μας. Ας εχουμε ενα επιπεδο λοιπον τωρα στα τελευταια ωστε αυτο που θα μεινει απο το travian να ειναι κατι ευχαριστο...και κατι πολυ δυνατο . Μονο ομορφες γνωριμιες και καλες φιλιες . Να μην χαλαμε τις καρδιες για επιμερους βλακειες..... για το παιχνιδι , για τις αμυνες και τις επιθεσες αποκλειεται να τις χαλασουμε. Για τα <<επιμερους>> ομως , ναι.
    Καλο μεσημερι.
    και ΠΑΟΚ να σαι και μην φοβασαι.
    καλησπερα

Προκαλεις ... και μερικώς ευχάριστα θα μπορουσα να πω!

Λοιπόν οι άμυνες ειναι ενα μεγαλο θέμα .....

Δεν θα το αναλύσω εδω, αλλωστε ειναι κοινο μυστικο πως για να βγαλεις άμυνα θελει κομπιουτερακι και κυριως καθαρο μυαλο......

-Οι μπότες οπως γραφεις ειναι ενας στοχος......

Στο τελος του σερβερ για πιο λόγο καποιος θα παει να ριξει οτι εχει -ή οτι του εχει απομεινει, για να τις πάρει?

Ειναι αν μη τι άλλο πολύ λιγοτερο χρηστικες σε σχεση με το προηγούμενο κομματι του server...

- Οι fakes τωρα....

Λοιπόν αυτο ειναι ενα κουτσαβλό πλήν όμως πανεξυπνο συστημα που εμπνευστηκε πρωτος ο kotsos ή κορμί ....

Μεγαλος γροθος πλην ομως πανεξυπνος !

Εστελνε Χ επιθεσεις και με κύμματα που είχαν διαφορά ώρας άφιξης μεχρι και ώρες!

Ακριβως επειδη κανεις δεν πιστευε πως ειναι real εκανε πολλούς παικτες να σκίσουν τα πτυχία τους!

Παλιο ομως πετρο.......!

Το να εικάζεις και να κατηγορεις πλαγίως τους αντιπαλους σου παντως ειναι ενα γεγονος που δεν μειωνει την αξια τους..

Μειωνει αισθητα ομως την δικη σας ικανοτητα.......

Ας το κρατησουμε λοιπον πολιτισμενο το επιπεδο.......

Τ’ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παναγιωτη , αγαπητε μου.
    Δεν μιλησα στο σχεδιο μου για κυματα που ειχαν μεταξυ τους διαφορα δευτερολεπτων, λεπτων, ωρων.Μιλησα για κυματα που ειχαν μεσα τους επιθεσεις αρπαγης, ωστε να μπερδεψουν τον αντιπαλο.
    Επισης ξερω οτι δεν ειμαι πιο καλος παικτης απο σενα....ουτε απο κανεναν αντιπαλο μου.
    Σχεδια παλια και νεα στο τραβιαν δεν υπαρχουν, τα <<τρικ>> ανακυκλωνονται με διαφορες παραλλαγες.Ολα τα εχουμε δει η' σχεδον ολα.
    Απλα δεν διαβαζεις καλα τα μηνυματα μου , η' διαβαζεις αυτο που θελεις.
    Δεν εικαζω ουτε κατηγορω πλαγιως τους αντιπαλους μου, δεν θα το εκανα ποτε και για κανεναν λογο ...συκοφαντης ουτε στον χειροτερο εχθρο μου δεν γινομαι.
    Λεω λοιπον και πλεον ειναι και σιγουρο, και αν δεν το εχεις μαθει ψαξου λιγο δεξια σου και αριστερα σου ,οτι η αμυνα αυτη δεν ηταν προιον μαντεψιας , ουτε καν τυχης , αλλα προιον υποκλοπης κωδικου , και οχι κωδικου λογαριασμου αλλα κωδικου skype. Οσο σκληρη κι αν ακουγεται η κατηγορια ετσι ειναι και το κακο ειναι οτι δεν γινεται πρωτη φορα. Και εδω τιθεται ενα ζητημα ηθικης, π.χ. εγω και εσυ περσυ ημασταν συμπαικτες και καναμε και μαζι τα κολπα μας και μου εδινες τους κωδικους σου.Ειναι καλο φετος που ειμαστε αντιπαλοι να κατσω να ψαχτω , να ξεθαψω ολους αυτους τους κωδικους και να σου την κατσω στο παιχνιδι? Μονον αυτο ειναι το ερωτημα μου. Οσον αφορα τους στρατους και το γκειμ , ε δεν βαριεσαι , δεν θα χαθει και το συμπαν αν κερδισουν οι μεν η' οι δεν.
    Οποτε ας κρατησουμε τον πολιτισμο οπως λες ...ας εχουμε ενα επιπεδο. Οσον αφορα την ικανοτητα μου σαν παικτης , οντως ημουν ο αποτυχημενος επιθετικος τους σερβερ. Αν ομως αρχιζω και ξετυλιγω το κουβαρι , και μιλησω με ονοματα, ,για το πως εγινε τι και το πως γιναν οι σωστες μαντεψιες σε πολλες και σημαντικες αμυνες σ αυτον τον σερβερ πιστεψε με θα χασει την ουσια του το παιχνιδι.Γι αυτο ας συνεχισουμε τον σερβερ να τελειωνει και δεν βαριεσαι, στο φιναλε μενουν μονο τα ευχαριστα.
    Παντως , και τελειωνω , Παναγιωτη μου να ξερεις οτι πολυ καλα ατομα και ηθικοι ανθρωποι υπαρχουν σε ολες τις συμμαχιες , οι οποιοι θελουν καθαρο παιχνιδι , και ενας απο αυτους εισαι και εσυ και σχεδον ολοι οι αντιπαλοι μας φετος.
    Καλο βραδυ καi πανω απο ολα υγεια.

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Ένα έχω να σας πω σεβασμός στον τρελοκαραβο...είτε μαζί είτε κόντρα είναι απο τους πιο καθαρούς παικτες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trelokaravo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μιλησω λιγο πιο ανοιχτα....και για τον εν λογω σερβερ , οι αμιτες οι συμπεθερες και οι ναυτες ειναι ο ενας πολος , οι ΝΜΑ οι Α οι ΑΝΟΝΥΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ Α______ ο αλλος. Στους επιθετικους στρατους πιστευω υπερτερουν οι ΑΣΝ, οι αμυνες πανω κατω ιδιες, συμμετοχη πανω κατω η ιδια..... αλλα στα <<επιμερους>> οι αντιπαλοι ηταν πολυ καλυτεροι.
    Συνεχιζουμε λοιπον και οπου μας βγαλει.... αντε να τελειωνει εχουμε και δουλειες.
    ????? ?????
    Eνταξει ειπαμε να εισαι τρελοκαραβο αλλα παρτο αλλιως γιατι επιασες βραχο. Σας βγαλανε μια αμυνα οι Ναυτες και μας παιρνει ολους οι μπαλα? Αλλα ας τ παρουμε απο την αρχη. Σχεδον το μεγαλυτερο μερος του σερβερ εισαστε συμμαχοι με ναυτες και ξαφνικα επειδη ξυπνισατε μια μερα και επειδη οι ναυτες θελανε αυτονομη διοικηση στα θαυματα τους σπαζετε την συμμαχια και γινονται δικοι μας συμμαχοι? δηλαδη αν η δικη σας διπλωματια ειναι για τα γκραβαρα παλι φταιμε εμεις? βλεπεις πουθενα nap sta profil των συμμαχιων? γιατι εγω εβλεπα το δικο σας....
    φορτωνοντας τωρα τους ναυτες σε εμας φωρτονεις και πιθανο κλεψιμο σε μας. ωραιος εισαι.
    Προσωπικα δεν θελω τους ναυτες για συμμαχους. Φαινονται αξιολογοι και με στρατους. και απο την αμυνα που βγαλανε(πολυ πιθανον και με δικα μας αμυντικα*) και καλοι παιχτες αλλα αν γινουμε συμμαχοι και με αυτους πιστευω οτι δεν θα εχει ενδιαφερων το end game.

*Y.S: επειδη απεχω απο τις συννομοσιες μπορει να εχει γινει καμια μυστικη συμμαχια (μπορει και απο την αρχη του σερβερ) ναυτες με ακατανομαστο και να δουμε κανενα σερβερ 80% VS 10% vs 5% VS 3% VS 2%.
    Y.S: εεεεεε αντε παιξτε μπαλα σαν τον Ηρακλη.... μην παιζεται σαν το ΠΑΟΚ μια ζωη σας φταιει ο Ολυμπιακος και οι προεδροι σας κλεβουν το ταμειο.... αν θελεις να ψαξεις για ρουφιανους ψαξε στους σιττερ σου πρωτα
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Ακομα για αυτο το σημαντικο κομματι που λεγεται ''μπαινω στο skype σου, βλεπω στοχους και βαζω αμυνες δεν μιλησε κανεις''.
    Περιμενω....αν δεν βγει καποιος να μιλησει , θα τα πω εγω 1 ωρα πριν παει καποιο θαυμα στο 100 με το νι και με το σιγμα. Απλα δεν θελω να υποβαθμισω το κοπο καποιων και να αδικησω τα παιδια που οντως προσπαθουν τοσο καιρο, αντιπαλους και συμμαχους.....
    Αν καποιος υποκρινετε οτι δεν ξερει και το παιζει τρελιτσα εδω μεσα με γεια του με χαρα του, στο γραπτο ειναι οκ, αλλα ας κανουμε μια κληση για να καταλαβει τι εννοω.... trelokaravo4 το skype μου οποιος δεν καταλαβαινει ελληνικα.

Προεπιλογή

Εγω καταλαβαινω ελληνικα, αλλα περιμενω να ακουσω και απο σενα τι ακριβως εννοεις με ολα αυτα και ποιους παιρνει η μπαλα? Γιατι καλα ολα για τους spy και τα λοιπα, αλλα τις μ....ς μας μη τις φορτωνουμε παντα στους αλλους. Επισης αν μου πεις κατι που δεν ισχυει και επιμεινεις σε αυτο, δεν εχω κανενα προβλημα να παραθεσω κουβεντες απο το skype για να σας λυθουν καποιες αποριες για το ''βαζω αμυνες'' ...

Προεπιλογή

Καλημερα σε ολους.Για να λεμε καθαρες κουβεντες πλεον αλλα χωρις ονοματα παικτων, γιατι ακομα και τωρα καταλαβαινω το ποσο ομορφο ειναι στο travian να παιρνεις ετοιμη τροφη και μετα να το παιζεις και μαγκας και δικαιολογω καταστασεις.
    Το θεμα ειναι οτι ΣΙΓΟΥΡΑ ενα παλικαρι απο SMP εμπαινε σε skype παικτη των Α και σε skype παικτη των ΝΜΑ. Σιγουρακι αυτο.
    Το αλλο θεμα ειναι οτι με τα ματια μου ειδα συνομιλια μου στο καναλι των keepers των Α να την κατεχει αντιπαλο ρουμ. Και μιλαμε για καναλι των keepers και οχι γενικο ρουμ.Και μιλαμε για λογια μου που ειχαν να κανουν με την προχθεσινη επιθεση...παει και αυτο.
    Και οκ , ισως λογω καχυποψιας , ειναι καλο να αλλαζουμε κωδικους στο game , πολλες φορες και καθε βδομαδα, μερικα παιδια ομως ειχαν ιδιο κωδικο skype με τον περσινο κωδικο τους στο game και ετσι εγινε η υποκλοπη.
    Επειδη ολοι ειμαστε παλιοι παικτες στο τραβιαν , το να εχεις ενα τετοιο <<εργαλειο>> στα χερια σου ξερουμε τι αβανταζ δινει και οτι και ΟΣΟ αγνος και καθαρος παικτης να εισαι θα μπεις στον πειρασμο, ε δεν μπορεις να μην μπεις....
    Δεν λεω οτι σε ΟΛΕΣ τις επιχειρησεις χρησιμοποιησατε αυτο το ατου, δεν λεω οτι ειδικα οι αμιτες δεν παιζετε καθαρα.
    Σας περιγραφω τα γεγονοτα , ετσι ακριβως οπως ηρθαν στα αυτια μου και στα ματια μου.....χωρις προσωπικα ονοματα μονο.
    Και επειδη , αν και μερικοι εδω μεσα το παιζουν παικταραδες , παιξαμε και εμεις λιγο τραβιαν στην ζωη μας , σας λεω ευθεως οτι μερικες απο τις αμυνες δεν ξηγιουνται λογικα....και ετσι να το σκεφτεις και αλλιως δεν ξηγιουνται.
    Και πραγματικα δεν περιμενω καποιος να παραδεχτει κατι εδω μεσα....
    Περιμενα ομως καποιους λιντερ απο SMP με ευθυξια , με καποιους που εχω παιξει και πριν και εχουμε μιλησει και εκτος γκειμ , να στειλλουν ενα μηνυμα , ενα περιστερι που να λεει << ελα ρε συ Πετρο, οκ γινονται αυτα στο γκειμ , τουμπεκιασου τωρα και αστο να τελειωνει το ρημαδι να ηρεμησουμε ολοι μας>>
    Χαιρετισμους στην Λο που ξερω οτι τρεχει εκει στην Αναστασια και δεν την βοηθατε κιολας...
    Καλο μεσημερι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokaravo : 16-11-12 στις 11:00

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές