Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 53

Θέμα: BEARENCE PART 2

Προεπιλογή BEARENCE PART 2

Καλησπερα σας,
    για να δουμε τις χτεσινες εξελιξεις που εχουν να κανουν με την κρυφη σχεση των bears-A-rence. Προχτες ο keada ελεγε για κρυφες σχεσεις πακρητιας και PC και αμεσως μετα εκανε για δευτερη φορα κοινη επιχειρηση μαζι με bears. Αυτα δεν χρειαστηκε να μας τα πει το πουλακι τσιου, τα ειδαμε με τα ματακια μας. Αφου δεν το κρατατε κρυφο γιατι δεν το βαζετε επισημα να το βλεπουμε και να καμαρωνουμε βρε παιδια?
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Ήταν τελείως συμπτωματικο. Η κακιά η ώρα που λένε...

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Αχχχ...έρωτας!

Φαίνεται πως αυτή η μοιραία συνάντηση σε εκείνο το μοιραίο πόστ, δημιούργησε ένα ειδύλιο μεταξύ των συμμαχιών των!

Μπράβο παιδιά...πολύ χάρηκα!! Με τις ευχές μου βρέ!!

Υ.Γ.: Τι θυμήθηκα τώρα...μια διαφήμιση που είχε σαν σλόγκαν "Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς"
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας,
    για να δουμε τις χτεσινες εξελιξεις που εχουν να κανουν με την κρυφη σχεση των bears-A-rence. Προχτες ο keada ελεγε για κρυφες σχεσεις πακρητιας και PC και αμεσως μετα εκανε για δευτερη φορα κοινη επιχειρηση μαζι με bears. Αυτα δεν χρειαστηκε να μας τα πει το πουλακι τσιου, τα ειδαμε με τα ματακια μας. Αφου δεν το κρατατε κρυφο γιατι δεν το βαζετε επισημα να το βλεπουμε και να καμαρωνουμε βρε παιδια?

αν μου πεις και ποιος εισαι θα παρεις απαντηση ! παιχτης anastasia_1 δεν δεν υπάρχει! στον s5 !

Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν μου πεις και ποιος εισαι θα παρεις απαντηση ! παιχτης anastasia_1 δεν δεν υπάρχει! στον s5 !
    Ααααα..τα πράγματα είναι χειρότερα απο αυτό που φανταζόμουνα!!

Ο έρωτας σε έχει κάνει τυφλό και δεν βλέπεις μπροστά σου...ή αλλιώς σε ενόχλησε πολύ η αναφορά της και κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις...

Πάρτο όλο λίγο πιο κάτω και δες την υπογραφή της...θα σου λύσει όλες σου τις απορίες

Υ.Γ.: Όταν βγαίνεις για κουτσομπολιό, φρόντιζε να μην εκτίθεσαι τις αμέσως επόμενες μέρες...φιλικά (όπως λέει και ο ΓΥΠΑΣ)
    Lucifer

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μια διευκρίνηση το φιλικά είναι ατάκα του αξιαγάπητου πάνθηρα τώρα συνεχίστε ελεύθερα

Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια διευκρίνηση το φιλικά είναι ατάκα του αξιαγάπητου πάνθηρα τώρα συνεχίστε ελεύθερα
    Δεν έχεις άδικο...αλλά ο ΓΥΠΑΣ είναι ο μαϊντανός του forum οπότε αυτοδικαίως παίρνει την πατρότητα για όλες τις ατάκες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lucifer : 20-11-12 στις 14:31
    Lucifer

Προεπιλογή

Καλησπερα,
    Γιωργο-KEADA εχω υπογραφη σε καθε ποστ που γραφω. Stereolove-xaos για φετος. Περιμενα να καταλαβεις μολις εβλεπες αναστασια απο χαος, μιας και εχουμε βρεθει να παιζουμε και μαζι αλλα μαλλον εκανες delete τον σερβερ εκεινο στο μυαλο σου. Αναμενω την απαντηση μου τωρα.
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

Πατέρας προς Υιό : Καλά ρε Κ0λ0παιδο γιατί φωναζεις στη γειτονιά οτι έχω γκόμενα ?

Υιός : Η μαμά μου πε να το κάνω ώστε να εχει άλλοθι για τον δικό της που θα φέρει αύριο σπίτι όσο θα δουλεύεις!!!

Το πιάσαμε όλοι το ανεκδοτάκι

BEAR-A-RENCE χικ χικ ΜΠΥΡΕΣ ΡΕΝΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΛΕΜΕ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΛΕΜΕ

Προεπιλογή

Οσο προχωραει το θεματακι ολο και καλυτερο γινεται....
    grx BeyondLimits

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-12, 15:50
  2. Nekromantis - Ευχαριστίες (part 2)
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-11, 09:50

Δικαιώματα - Επιλογές