Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 45

Θέμα: the end..!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνιθιζετε στο τελος του σερβερ οταν το θαυμα εχει φτασει στο 100 οι αντιπαλοι να βριζονται(αφου πρωτα δσουν φυσικα τα συγχαριτιρια). Γιατι χαλατε την παραδοση?
    ακομα δεν πατηθηκε το 100
    εκτιμω οτι δεν θα ακουστει κανενα κραξημο....

ημαρτον ρε παιδια γιατι το χαλατε το τραβιαν. γιατι δεν μπορειτε να καταλαβετε την ουσια του?
    Εμένα με είπανε ότι στο τέλος όλοι φιλιούνται κι αγκαλιάζονται.

Γιατί μου το χαλάς τώρα;

Προεπιλογή

Τελευταιος classic server απ'οτι φενεται, και νικητες οι +SMP+. Ενα μεγαλο μπραβο στην συμμαχια μας για την ξεκαθαρη νικη της. Προσωπικα θα ηθελα να συμμετεχω περισσοτερο αλλα το τελευταιο διαστημα ειχα πιο ενδιαφεροντα πραγματα να κανω (γενηση της κορης μου). Ο λογαρισμος μου βεβαια χαρη στην πολυτιμη βοηθεια των συμμαχων μου τα πηγε μια χαρα. Οποτε Αλεξ, Παντελη, Κωστα, Σταυρο και λοιπους απο την Αμιτα σας ευχαριστω πολυ προσωπικα.

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο afigitismc Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα σε όλους,σύμμαχους και αντιπάλους!Αρχικά και δημόσια να δώσω τα συγχαρητήρια μου στους +SMP+ για την επικράτηση τους στον σέρβερ 6!
    πέρα από αυτό και χωρίς τελικά να μιλήσω καθόλου για πράγματα και καταστάσεις που με πείραξαν-πίκραναν σε αυτόν τον σέρβερ θα ήθελα να κάνω θερμή παράκληση και ταυτόχρονα πρόσκληση σε όλα τα παιδιά από όλες τις συμμαχίες,ακόμα και σε άτομα που δεν έπαιξαν για διάφορους λόγους στον σέρβερ αυτό,να δώσουμε ένα μήνυμα στο τράβιαν για τη δημιουργία νέου σέρβερ Τ3.6(και ακόμα παλαιότερης έκδοσης αν γίνεται).
    προσπαθώ να προσαρμοστώ στη νέα έκδοση του παιχνιδιού αλλά κάτι δεν μου στρώνει,κάτι με χαλάει!ο παλιός είναι αλλιώς ρε παιδί μου όπως και να το κάνεις!
    σαν συμμαχία η ΝΜΑ έχει μέλη που καλώς ή κακώς έχουν παίξει χρόνια σε κλασικούς σέρβερ και ο νέος δεν τους φαίνεται και τόσο ελκυστικός!το ίδιο συμβαίνει και σε μένα και ίσως και σε πολλούς από εσάς!
    δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να γίνει πάλι ένας κλασσικός σέρβερ στη χώρα μας αλλά θα ήταν ωραίο να μην σταματήσουν πολλοί να παίζουν το παιχνίδι για αυτό το λόγο!
    όσοι έχετε την ίδια αγάπη και το ίδιο <<κόλλημα>> για τους κλασσικούς σέρβερ βάλτε το λιθαράκι σας και εσείς να απολαύσουμε έναν ακόμα τουλάχιστον κόσμο στο τράβιαν!

ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά της ΝΜΑ για τη στήριξη τους και τη παρέα τους μέχρι τώρα στο ταξίδι μας και πολλά χαιρετίσματα και σε όλα τα παιδιά(γνωστούς και μη) στην απέναντι όχθη!

Νικήτας
    Like!! +1
    Τ’ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΓΝΗ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα με είπανε ότι στο τέλος όλοι φιλιούνται κι αγκαλιάζονται.

Γιατί μου το χαλάς τώρα;

Eσυ το νού σου στις αγκαλιες και γενικα στις περιπτυξεις!
    Δικιο ειχε ο SimCity τελικααααα!!
    χοχοχοχοο

Προεπιλογή

Καλημερα

Συγχαρητηρια σε ολους για τη νικη των +SMP+. Ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια των (+), στο Θανο που με ανεχτηκε σαν dual του ολο το σερβερ (ουτε αυτοματη δεν τον αφηνα να κανει ), στον Παντελη για το λιωσιμο πανω απο το θαυμα και το απιστευτο τρεξιμο για ολα, στον Βαγγελη για την πολυτιμη προσφορα του στο θαυμα, στη Μαριαννα , την Ανιτα, τον Σταυρο που βιδωθηκε και αυτος πανω απο το θαυμα, τον Κωστα και ολους οσους σιταραν το θαυμα και εδωσαν επιθετικα και αμυντικα για το καλο της συμμαχιας. Ευχαριστω ολα τα παιδια απο SMP ( δε θα αναφερθω ονομαστικα γτ μπορει να ξεχασω καποιον και θα ηταν αδικο) που συνεργαστηκαμε αψογα οσο καιρο ειμασταν μαζι, φαγαμε πολυ ξενυχτι μαζι ειδικα τον τελευταιο μηνα και φυσικα καναμε απειρες συζητησεις ριχνοντας αφθονο γελιο στο skype.
    Να μην ξεχασω φυσικα την παρεα του Αιμιλιου, τους θρυλικους Σιφουνες. Περα απο τους 3 στρατους που εμφανισαν, αποτελεσαν ασπιδα προστασιας καθως δεχτηκαν ολη την πιεση στα συνορα με τους Α και φυσικα ειχαν στην παρεα τους το ’’βρωμοσκυλο’’ που αποδεκατισε στην κυριολεξια τους επιθετικους στρατους των αντιπαλων μας και εδωσε μεγαλο πλεονεκτημα στην πλευρα μας. Τοσα πολλα χαμενα επιθετικα απο τις επιθεσεις ενος μονο παικτη, δε θυμαμαι να ξανα εχω ακουσει σε αλλο σερβερ. Δημο respect απο μενα.
    Τελος, ενα μεγαλο μπραβο σε οσους απο τα παιδια των ΝΜΑ, Α και Ανωνυμους εμειναν μεχρι τελους και αγωνιστηκαν και ας ηξεραν οτι οι πιθανοτητες ηταν συντριπτικα υπερ μας. Μπραβο σας για την προσπαθεια, αυτο που για μενα μετραει ειναι το πεισμα και η αγωνιστικοτητα που επιδειξατε.

Επειδη δε μαρεσει να λεω μονο τα καλα, κριμα πραγματικα για οσους ειδαν πως θα κυλησει το πραμα και αρχισαν να εφευρισκουν δικαιολογιες (για ΜΗ, ρουφιανους, προδοτες κλπ) πηδωντας πρωτοι απο τη βαρκα και αφηνοντας τους συμπαικτες τους μονους τους. Το τραβιαν ειναι ομαδικο παιχνιδι που στο τελος σημασια εχει να το ευχαριστηθεις ακομα και οταν χανεις. Αν κανετε σαν γεροντοκορες και η νικη γινεται αυτοσκοπος, καλυτερα παιξτε κατι αλλο.

Υ.Γ Καλος θα ηταν ενας 3,6 σερβερ για οσους θελουν να συνεχισουν το παλιο, γνησιο τραβιαν. Αλλα ρε παιδια απο ΝΜΑ, σκριπτακια για πολλαπλα κυματα στο ιδιο sec εχει και στον Τ4, μην ανησυχειτε . Δοκιμαστε οσοι δεν το κανατε και εκει, μηπως σας αρεσει.

Καλη συνεχεια σε οσους παιζουν ακομα, υγεια πανω απο ολα.

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια σε + και SMP που είχαν πολλούς καλούς παίκτες και καλή οργάνωση επιθετικά και αμυντικά. Αναντίρρητα άξιζαν τη νίκη. Απο τη πλευρά μας δε καταφέραμε να βγάλουμε ούτε ένα σοβαρό χάμμερ (για τα άλλα με τους κριούς δε γίνεται λόγος )αλλά και οι άμυνες μας, στις οποίες υπολογίζαμε, ήταν τελικά πολύ λίγες για να αντέξουν τα πολλά(συγκριτικά) καλά χαμμερ των αντιπάλων. Ας ελπίσουμε να ξαναβρεθούμε ως συμπαίκτες και ώς αντίπαλοι σε ένα ακόμα κλασσικό σέρβερ γιατί το τ4 θέλει πολύ χρήμα ρε γμτ. Ξέρει κανείς άν στις υπόλοιπες χώρες έχουν παραμείνει τ3 σέρβερς ή έχουν αποσυρθεί?

Προεπιλογή

Αχχχχχ ρε Αλεξ ειπες τις λεξεις κλειδια..και ειπα να ειμαι λακωνικος..ε λοιπον θα τις ξαναπω και εγω μπας κι γινει το νταβαντουρι που θελει ο Μπαμιατζης...λοιπον....υποκλοπες , ρουφιανιλικια , δωσιματα, ναυτες, δουκας, LORD ANATAR, TRELOKARAVO, τρελοκαμπερο.....αντε ξεκινηστε...πρωτα ο πανουλης και μετα οι αλλοι.....και ο Μπαμιας να ξεκαρδιζετε....χαχαχαχαχα
    Λοιπον τελος η πλακα...
    Θελω να δωσω συγχαρητηρια εκ μερους μου και εκ μερος της συμμαχιας μου , καταρχας στις Αμιτες για το ομορφο παιχνιδι που καναν κατα την διαρκεια του σερβερ, στις συμπεθερες για το αψογο στησιμο τους και γενικοτερα για την οργανωση τους , πηραν ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΑ εναν σερβερ που τελικα απο οτι αποδειχτηκε δεν χρειαζονταν να κανουν και τοσα πολλα πραγματα....απλα να βγαζουν στρατο και να τον ταιζουν.
    Ολοι προσπαθησαν και απο την Α οσο μπορουσαν και οχι οσο θελαν, συγχαρητηρια στους leader μας και σε ολα τα παιδια που τρεξαν, εχουμε δωσει τα διαπιστευτηρια μας ποιοι ειμαστε και ισως και οι αντιπαλοι μας φετος βαση αυτου του γεγονοτος να κινηθηκαν αναλογα , αλλα δυστηχως κυριοι δεν ειχαμε χρονο γμτ....
    Επισης να δωσω συγχαρητηρια στις φιλικες συμμαχιες των ΝΜΑ , Α______ (ποτε δεν μετρησα ποσες κατω παυλες εχουν) και ΑΝΟΝΥΜΟΥΣ , και ιδιαιτερα στον φιλο μου τον Νικητα. Αν και δεν πηρα μερος στα κοινα και δεν γνωρισα και πολλα παιδια απο κει νομιζω οτι προβληματα δεν υπηρχαν και δεν υπαρχουν ακομα και μετα απο την ηττα...
    Τελος να δωσω συχγαρητηρια στους φιλους μου τους Ναυτες για την φαια ουσια που ξοδεψαν και ειδικοτερα στον ΤΕΟ-RAINMAN , τα λογια περιτευουν για αυτο το παιδι, τον Σπυρο (θα σου ερθω στη Βεροια και θα σε πατησω ενα κουτουλιδι ΠΑΟΚΤΣΙΔΙΚΟ) , και τον Χριστακο ( το μπουζουκ-τσογλαν η' βιολι τσογλαν η' ευκολοπιστος , αντε να κανουμε καμμια κληση ρε Χριστακο, ακομα Γιαννενα εισαι?).
    Τα λεμε ισως σε καναν αλλο σερβερ , με αλλα ονοματα φυσικα οπως κανατε πολλοι φετος για λογους που μονο εσεις ξερετε...
    Α....και να μην ξεχασω....τωρα μπορειτε να διαγραψετε και το εμαιλ που κραταει το τρισκαταρατο nick name ...ο νοων νοειτο...
    χαχαχαχαχαχαχα.....
    τζουτζουμπρουτζουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Τα σεβη μου, τις ευχαριστιες μου και παντα με αγαπη

ΠΕΤΡΟΣ-TRELOKARAVO

Υ.Γ. ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ....
    ΣΑΒΒΑΣ-ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ-ΝΙΝΕΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΛΚΗΣ-ΣΤΑΘΗΣ-ΡΙΤΑ-ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΟΚ- ΓΙΩΡΓΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- ΠΑΤΕΡ-ΣΙΕΣΤΑ-ΤΖΙΟ-ΜΠΛΕΚΟΣ- ΒΑΣΙΛΗΣ-ΤΑΣΟΣ-ΜΠΑΜΠΗΣ-ΗΛΙΑΣ-ΚΟΥΤΕΡ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ και πολλοι αλλοι και φυσικαααααααα.......ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ γιατι ολοι ας μην ξεχναμε οτι ειμαστε .......Ε.Γ.Ο.Κ.Ο.Γ.Ε!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trelokaravo : 11-12-12 στις 10:10

Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλους. Επιτέλους ο server έφτασε στο τέλος του. Συγχαρητήρια σε όλους, τους συμμάχους μου +SMP+ αλλά και σε όλους τους αντιπάλους που έφτασαν μέχρι το τέλος. Συγχαρητήρια κυρίως όμως στην Σιδηρά Κυρία Μέρυλιν, με τα καλοσχεδιασμένα πλάνα της, και στα παιδιά που αφιέρωσαν αμέτρητες ώρες στο τάϊσμα των αδηφάγων Θαυμάτων μας. Θα έλεγα και του χρόνου, αλλά για μένα ήταν ο τελευταίος server. Καλή συνέχεια σε όσους ξαναπάιξουν, Καλες Γιορτές σε όλους, και κυρίως με Υγεία !!!
    Αλέξανδρος

Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Ολα ξεκινησαν απο ενα διάλογο στο skype με ελάχιστα άτομα........

- Τι λέτε να μπουμε στον classic που ανοιγει ?

Οι περισσότεροι με μια φωνή αρνηθηκαν!

-Οχι -οχι - δεν αντεχω αλλα πλάνα - αμυνες κτλ κτλ
    ηταν η θέληση των περισσοτέρων....

- Οκ οκ ας μπουμε 10 ανθρωποι τότε.... θα κανουμε 6 επιθετικα ακκ και 4 αμυντικα και όλο και σε καποια συμμαχια θα κολλησουμε....ΔΕΝ θα τρεχουμε για κανενα-Δεν θα βγαζουμε αμυνες σε κανενα και παει λέγοντας!

Εκεί κάπου ψηθήκαν.....

-Και για να το κάνουμε και πικάντικο, ειπα να ονομάσουμε την mini συμμαχια Οι συμπεθέρες και να υιοθετησουμε και καποια αν μη τι αλλο ψιλοαστεία ονόματα οπως : Χαιδω-παγωνα-Μπουλιτσα -παρθένα και αλλα....Θεωρήσαμε πως θα ηταν εξυπνο και πως οι εχθροι θα ειχαν απειρο γελιο οταν επικοινωνουσαν μεταξυ τους σε τυχον επιθετικο πλάνο :
    "Μου την πεφτουν παλι οι συνταξιουχες και ερχονται συντονισμενα : η Παρθενα η παγωνα ο μπαρμπα αντωνης και μια Αγνη"

ΕΚει εγινε το ελα να δεις - γελούσαμε κανα 2 ωρες!

Η συμφωνία ήρθε να επισφραγίσει την ιδέα να περάσουμε καλα χωρις εννοιες- χωρις να χρειαζεται να τρεχουμε για 3ους -παρα μονο για την πάρτη μας......

Ο S6 ξεκινάει - ανοιγουμε καποια acc και ξαφνικα ακουμε στο Skype : να ειπα και την σουζυ- ειπε και αυτη καμμια 5-6 ατομα!!!! - μετα απο λιγες ωρες και αλλοι προστεθηκαν στην σουμα και παει λέγοντας.....

Η συμμαχια των 10 ειχε γινει ηδη των 50 και ανέβαινε δραματικα όσο περνούσαν οι ώρες............

Καπου τσιγκλίσαμε και η μάιριλυν ειπε - οκ μη μασατε -οτι μπορει ο καθένας - θα βοηθησουν και οι Οποιοι συμμαχοι προκύψουν στο μελλον και ολα θα πανε καλα.....Tρωγοντας αυτη βεβαια το μεγαλυτερο μανικι

Οι περισσοτεροι απλα κάναμε οτι γνωριζαμε και αναπτυσσομασταν στοχευοντας σε ενα χαμερακι-ραμερακι ή ενα Anvil οσοι παιζαν αμυνουλα......

Η οργανωση επι των πλείστων ηρθε απο την ξανθια αμαζονα των Ελληνικων σερβερ με το βαρυ χέρι και τους αμετρητους καταπέλτες που πολλοι εμίσησαν αλλα και ακομα περισσοτεροι ευεργετηθηκαν απο την επιμονή της να ειναι υπέυθυνη ως το τελος ! - οπως και η διοικητική μέριμνα την οποία επωμίστηκαν και αλλα παιδια.....
    Ο Ρούλης, η νέλλη, η κατερινα για όσο κάθισε,οι γιωργηδες, ο D. hamsterακος που όπως αποδείχθηκε πολυ καλα επραξε και ''επεσε'' απο τους πρωτους -οι υπολοιποι τα στελναμε απο δω και απο κει τα χαμερακια , ο αμετανοητος γάβρος ο οποίος ελιωσε στα βραδυνα μαζι με την μαιριλυν, ο παντελης, ο αλεξ κτλ κτλ
    Φυσικα ενα τεραστιο ευχαριστω αξιζουν οι keeper οι οποιοι ηταν ελαχιστοι!!!!!!!
    Αξίζει να ειπωθει πως με τους συμμαχους που πορευτηκαμε - ημασταν α δ ι α σ π α σ τ ο ι - δεν νοησε κανεις να παραταξει το συμφερον της μιας συμμαχιας πανω απο αλλης κτλ κτλ

Αυτο αξιζει να ειπωθει για να το ξέρουν ολοι οι παικτες του συνασπισμού μας, πως οσοι ηταν σε διοικητική θέση - χειριστηκαν καθε κατασταση με την σοβαροτητα και την υπευθυνοτητα που αρμοζε!!!

Μπραβο ρεεεεε!!!

Εγω παρόλο που ημουν ο Νονος της συμμαχιας κάθισα στην απέξω και όταν δεν μπορεσα να συντηρησω το acc που ανοιξα (παγώνα) μπήκα ως dual στον μπαρμπα αντώνη περιορίζοντας την δράση μου στο να κραζω τον μικρο μου dualako (Αντουαν εισαι Ηρωας ρεεεεεε) και να παταω μερικα κουμπακια όποτε μπορούσα!

Το τελος ήρθε νωρις ........ 15,500 ροπαλακια +83,000 Τσεκουρια -37.600 Ιπποτες (sorry που τους λιμοκτονησα τους αλλους 3,000 αντουαν) + 4.550 κριαρια και 15.250 καταπελτες φυγαν δυστυχως επιθεση στην Νινετα που αν μη τι αλλο την εχω αδυναμια οπως και αλλοι πολλοι φανταζομαι...... http://travian-reports.net/gr/report/383416c8a3f = ΜΗΝ ψαχνετε τα ρεστα - τα στειλε στον αγυριστο ο αντουαν χοχοοχοχο

Οι αντιπαλοι στην πλειοψηφία τους ψόφιοι- εχω να προσθέσω εδω πως πολυ κακώς για τον server ΔΕΝ πήραν νωριτερα επιθετικες πρωτοβουλίες οι GT-NMA ..... Στο τελος ηταν η μόνη φάση του παιχνιδιου που ειδα fake στον λογαριασμο μας (14ος την τοτε στιγμη τευτονας του server και δεν ειχαμε πεσει πουθενα- ε τι στο καλο θα πρεπε να δουμε καμμια fake νωριτερα!!!! )

Τελος παντων.....

Ο σερβερ τελειωσε ........

Να έχουμε όλοι και όλες καλές γιορτές, με υγεία,και την άνεση να γιορτάσουμε σαν ανθρωποι τα χριστουγεννα, και ελπιζω να διατηρησουμε επαφη οσοι μεσω αυτου του παιχνιδιου ηρθαμε πιο κοντα.....!

Αντε βρε και του χρονου......λεμε τωρα.....χχοοχοχοχοχοο

Πανος

ΥΣ 1

Η προταση μου να μπουμε σε τουρκικο σερβερ με ονοματα που θα δημιουργουσαν έριδες όπως
    ( Seitan Giaour - Samata Ksanthia κτλ κτλ κτκλ) ----> επεσε στο κενο οποτε ας ελπιζουμε θα παιξει και στο μελλον καποιος κλασσικος σερβερ.....

Ως τοτε καλημέρα- καλησπέρα και καληνύχτα σας...!!!!!

ΥΣ 2

Στο Fb aλλα και σε ολα τα media ειμαι με το ιδιο ονομα τα τελευταια χρονια .. add ρεεεεεε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panosmatz : 11-12-12 στις 11:58

Προεπιλογή

Καλημέρα σας.

Με την ολοκλήρωση του σέρβερ, θα ήθελα να δώσω ένα σύντομο ιστορικό. Οι συμπεθέρες δημιουργήθηκαν ως ιδέα του Πάνου (PanosMatz) με τη λογική οτι μετά τα τόσα βαρύγδουπα ονόματα συμμαχιών και παικτών που έχουμε δει ως τώρα, θα είχε γέλιο να βλέπει κανείς επιθέσεις από "τις συμπεθέρες" ή από την "Γκόλφω" και φυσικά είχε δίκιο, Δεν είχαμε σκοπό να γίνουμε καμμιά υπερσυμμαχία ούτε να πάμε για θαύμα. Στην πορεία όμως ενωθήκαμε με τους απροσάρμοστους, παλιούς φίλους και γνωστούς από άλλους σέρβερ, και η συμμαχία μεγάλωσε αισθητά. Οι αμίτες (+), μια άλλη παρέα φίλων και γνωστών, που μάς πάει πίσω στον δεύτερο s1 από άποψη γνωριμίας, αποτέλεσαν το συμπλήρωμα για να γίνει η ομάδα τόσο μεγάλη και ενιαία πλέον. Συμπορευτήκαμε από πολύ νωρίς και κινηθήκαμε μαζί στα πάντα, με κοινά δωμάτια, κοινές επιχειρήσεις και κοινές άμυνες.
    Χωρίς να θέλω να κουράσω, οφείλω να ευχαριστήσω θερμά όλα τα παιδιά από (+) για την εμπιστοσύνη τους και τη στήριξή τους στα κοινά μας επιθετικά πλάνα και να κάνω ιδιαίτερη μνεία στον Παντελή και στον Άλεξ (critical error και playlist) για τα νυχτερινά σιταρίσματα, τις ατέλειωτες ανιχνεύσεις και το απίστευτο γέλιο που χαρίζουν. Ευχαριστώ πολύ το Σταύρο (Raven), το Βαγγέλη (antonhs93), τον Κώστα (l0st), τη Μαριάννα και το Ανιτάκι (magnoum) όπως και όλα τα υπόλοιπα αμιτάκια γι αυτή την κοινή μας πορεία.
    Ως προς το συμπεθεριό, ξεκινάω από την κυρία της παρέας, τη Νέλλη, που εκτός από εμένα, κατάφερνε και ο καλλονός να την κάνει τούρμπο (ναυτάκι συριανόοοοοοο). Γιώργηδες (galletti7 και θεία Ευσταθία) μαζί με Παντελή και Άλεξ υπήρξατε απίστευτο σετάκι και μεγάλο στήριγμα για όλους μας. Ευχαριστώ τον συνοδοιπόρο μου Άλεξ (alekan78) που με άντεξε όλο το διάστημα, τον καλλονό που έκανε την κατάσταση να δείχνει οτι δεν παίζουμε πάντα τράβιαν, τον ουρολόγο (DeathMonster) που χασμουριόταν πριν και μετά τον ύπνο του, το Λεωνίδα (Ippocratis) και φυσικά το δίδυμο των Γκόλφηδων που υπήρξε μεγάλη χαρά να παίζεις μαζί τους, αλλά και τη γλυκύτατη ντουαλίτσα μου, Σούζη. Μεγάλη λατρεία ο Ρούλης (κυρα Κατίνα).
    Θέλω να κάνω μνεία και στους Γιώργο-Θάνο (zarzoula - hanibal) που ήταν, είναι και παραμένουν κύριοι και τους αγαπώ ιδιαίτερα (είναι και ριπάκια). Στάμο, ακόμα γελάω με το βιντεάκι, αλλά δεν έχω καταλάβει πώς φτιάχνεται. Μάθε μου παρακαλώ πώς γίνεται αυτό.
    Λυπάμαι για τους στρατούς που μάς έμειναν στο χέρι. ΑΓΝΗ, μπαρμπα Αντώνη, Μπουλίτσα, καλλονέ, Άλεξ, Μαριάννα και Ανίτα...ίσως οι στρατοί μεταφέρονται και σε άλλους σέρβερ. Ο galletti τον σκότωνε μόνος του χθες τη νύχτα τον δικό του.

Καλή συνέχεια σε όλους, ευχαριστούμε για το χρόνο που περάσαμε μαζί και καλές γιορτές.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorelei : 11-12-12 στις 14:07

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές