Σελίδα 16 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 160 από 237

Θέμα: u-gs (ugs=thc) ff τι εγινε ρε παιδια? (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ)

Προεπιλογή

Γιαυτο σε παω ρε σεφταλια γιατι εκτος απο τσακαλι εισαι και ντομπρο παλικαρι..Αλλα μην στεναχωριεσαι τωρα που μαζευτηκανε ΟΛΕΣ οι ανακατωστρες μαζι σε μια συμμαχια δεν υπαρχει αγχος.Σε εσας δεν εμεινε καμια πηγανε ΟΛΕΣ στην HC οποτε ησυχασατε.Αστους να ανακατευονται εκει αναμεταξυ τους...Θα ανοιξουνε εκτροφειο σουπιας εμαθα...

κ ο νοων νοειτω..

Προεπιλογή

πφφφφφφφφφφφφ......μουφα φορουμ και ο σ2 τελικα......πρωτη φορα στα τοσα χρονια βλεπω τοσο χαμο για μια καρεκλα.....ελεος ρε εσεις........θα τελειωσει ο σερβερ και εδω θα πλακωνονται ακομα για το ποιος επρεπε να καθεται σε αυτη.....δεν προχωραμε λιγο να το αφησουμε αυτο να παιξουμε και λιγο ξυλο και να βαλουμε και λιγο ουσια στο παιχνιδι.....????τουλαχιστον να εχουμε να μιλαμε για σπασιματα και οχι για καρεκλες και μαλακιες.........
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πφφφφφφφφφφφφ......μουφα φορουμ και ο σ2 τελικα......πρωτη φορα στα τοσα χρονια βλεπω τοσο χαμο για μια καρεκλα.....ελεος ρε εσεις........θα τελειωσει ο σερβερ και εδω θα πλακωνονται ακομα για το ποιος επρεπε να καθεται σε αυτη.....δεν προχωραμε λιγο να το αφησουμε αυτο να παιξουμε και λιγο ξυλο και να βαλουμε και λιγο ουσια στο παιχνιδι.....????τουλαχιστον να εχουμε να μιλαμε για σπασιματα και οχι για καρεκλες και μαλακιες.........
    τωρα δηλαδη κ εσυ ρε σιτυ περιμενεις με ονοματα οπως προεδρος γαρουφαλια νεκρομαντης κακκος λυκος κ σεφταλια να γινει προκοπη ???

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

γενικως συζηταμε ασχετα και χωρις νοημα για το παιχνιδι.

καταρχην ρε συ γιαννη ταραμα (βαλε τον τονο οπου θες) εσυ τι δουλεια εχεις και χωνεσαι? κατσε στα +/+

και παω στα σοβαρα...
    στις αρχες του σερβερ οταν ειχαμε ακομα ενα χωριουδακι, ολοι οι παικτες UG-S και οι τωρινοι HC ειμασταν ενα.
    ελα ρε ... σωπα..

ξεκινησε η αποικηση και επρεπε να φυγουν καποια ακκ για καλα πολυσιταρα.
    αυτο λοιπον το κανονισε η σημερινη διοικηση της UG-S
    εγω ως επισκεπτης και μην γνωριζοντας οτι υπηρχε προφανως περσυνη ιντριγκα μεταξυ παικτων, αδαης οντας δεν εδωσα πολυ βαση στην αποικηση...
    ποιος θα παει που, και αυτο γιατι δεν ηξερα τους παικτες. δεν ηταν οπως περυσι ας πουμε που ηξερα οτι ο μιχαμπρα επρεπε να παρει το καλο 15ρι γιατι ηταν καλυτερος παικτης απο μενα, και θα το αξιοποιουσε καλυτερα...

κοιτωντας λιγο τον χαρτη εκ των υστερων, και μετα την αντιπαλοτητα, διαπιστωνω οτι απο την HC
    (και την μια και την αλλη) δεν υπαρχει ουτε ενας λογαριασμος δικος μας να αναπτυσεται εκει.
    και μιλαω για την γκρι ζωνη. ουτε ενας. το 95% των πρωτευουσων μας και των παικτων που μπορουν να κανουν την διαφορα, ειναι απο το -50/ και πανω...
    αντε εχουμε εναν... σχετικα κοντα....
    στο μεσοδιαστημα μεταξυ -20/ εως και -50/ υπαρχουν σχεδον ολα τα πρωτα χωρια μας που ειναι μπερδεμενα UGS-HC.
    μιλαμε για εναν πανικο...
    και ρωταω ευλογα τωρα , και εκ των υστερων αφου με κανατε να ψιλιαζομαι...
    γιατι τα 6-7 ακκ που ειναι στο κεντρο διπλα, και μεσα στην γκρι ζωνη ειναι μονο απο σας?
    γιατι δεν σταλθηκαν παικτες οπως ο χρηστος, ο πετρος, ο αντρεας εκει?
    μηπως ηταν προγραμματισμενο? οπως και η επιθεση που εμφανισατε 10-15 μερες μετα την διασπαση, χωρις να το περιμενει κανεις?
    ειναι λιγο δυσκολο το ερωτημα για απαντηση, και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα απαντηθει.
    τωρα εχω και τα δικια μου και ρωταω... δεν φταιω εγω. επισκεπτης ημουν.

ρε συ ταραμα, πες μου κατι τραβας ποτε φυλο απο το 12?

Hellas proud member
    doukas αρχηγος ακαδημιων Hellas 2009
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελ_διαβλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα δηλαδη κ εσυ ρε σιτυ περιμενεις με ονοματα οπως προεδρος γαρουφαλια νεκρομαντης κακκος λυκος κ σεφταλια να γινει προκοπη ???
    εχεις ενα δικιο αδελφε....ειδικα για τον νεκρομαντη και τον προεδρο.....το ποιον τους ειναι γνωστο αλλωστε....:P...παντως θα ηθελα εστω για μια φορα να επαιζα συμμαχος με αλκιβιαδη αλλα τελικα δεν προεκυψε....

Προεπιλογή

εχεις ενα δικιο αδελφε....ειδικα για τον νεκρομαντη και τον προεδρο.....το ποιον τους ειναι γνωστο αλλωστε....:P...παντως θα ηθελα εστω για μια φορα να επαιζα συμμαχος με αλκιβιαδη αλλα τελικα δεν προεκυψε....
    δε χανεις κ τιποτα..γκει ειναι..σκεψου ηταν καποτε σε ενα παρτυ...υπηρχαν 1002 γκομενακια κ ο γιαννης μιλαγε με εμενα στο τηλ για να βγαλουμε αμυνα...μου εδειξε κ φωτο μετα πολυ ωραια ητανε αλλα...η αμυνα ειχε προτεραιοτητα...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

στον επόμενο φίλε ! δύστυχος εδώ ο ιμιτασιόν και η παρέα του το χάλασαν για όλους μας κρίμα . . .
    πάντως εγώ που είχα την τύχη να παίξω παρέα με τον Γιάννη σου λέω ότι είναι κάτι που πρέπει να επιδιώξεις είναι σε άλλο επίπεδο και παίχτηκα και σαν άνθρωπος! σπάνιο είδος σε αυτό το παιχνίδι πλέον . . .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελ_διαβλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε χανεις κ τιποτα..γκει ειναι..σκεψου ηταν καποτε σε ενα παρτυ...υπηρχαν 1002 γκομενακια κ ο γιαννης μιλαγε με εμενα στο τηλ για να βγαλουμε αμυνα...μου εδειξε κ φωτο μετα πολυ ωραια ητανε αλλα...η αμυνα ειχε προτεραιοτητα...
    gay ε?...μια χαρα τοτε ταιριαζουμε.....

Προεπιλογή

gay ε?...μια χαρα τοτε ταιριαζουμε.....
    ελα να γινουμε πολλες.. ga(r)y :P

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    στον επόμενο φίλε ! δύστυχος εδώ ο ιμιτασιόν και η παρέα του το χάλασαν για όλους μας κρίμα . . .
    πάντως εγώ που είχα την τύχη να παίξω παρέα με τον Γιάννη σου λέω ότι είναι κάτι που πρέπει να επιδιώξεις είναι σε άλλο επίπεδο και παίχτηκα και σαν άνθρωπος! σπάνιο είδος σε αυτό το παιχνίδι πλέον . . .
    εχω παιξει μονο αντιπαλος.....για το επιπεδο συμφωνω....ειχαμε ανταλαξει στον 2 ελληνικο σερβερ 1 κατι μπινελικια στο φορουμ εξαιρετικου επιπεδου......:P:P:P:P...μετα τα συνεχεισαμε και σε igm.....

Σελίδα 16 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 61415161718 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τι εγινε στον χ10??
    By Hikkari in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-10, 12:00
  2. τι εγινε κυριε ιχυδακη;;;
    By bonjovi in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-10, 15:43