Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 237

Θέμα: u-gs (ugs=thc) ff τι εγινε ρε παιδια? (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ)

Προεπιλογή

Mιλάει και ο δούκας ο οποιος η ugs του εμπιστεύτηκε ένα ολόκληρο wing και το παράτησε και έφυγε αλλα ο καθένας αξίζει τους φίλους που έχει ελπίζω οι φίλοι που έκανες και που δεν σε στηρίξανε σε άμυνες gt προφανώς κανεις δεν έκατσε να διαβάσει τις επιθέσεις του accound σου gt απλά καλύψανε την πάρτη τους από εδώ και πέρα να σου στείλουν τουλάχιστον ύλες να ανεβείς μην τρελαίνεστε ένα παιχνίδι είναι και η επιλογή δικια σας να πουλήσετε την συμμαχία για τα καπρίτσια 5 ατόμων
    καλή σας συνεχεια
    η συνεχεια επί του game

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SUREAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mιλάει και ο δούκας ο οποιος η ugs του εμπιστεύτηκε ένα ολόκληρο wing και το παράτησε και έφυγε αλλα ο καθένας αξίζει τους φίλους που έχει ελπίζω οι φίλοι που έκανες και που δεν σε στηρίξανε σε άμυνες gt προφανώς κανεις δεν έκατσε να διαβάσει τις επιθέσεις του accound σου gt απλά καλύψανε την πάρτη τους από εδώ και πέρα να σου στείλουν τουλάχιστον ύλες να ανεβείς μην τρελαίνεστε ένα παιχνίδι είναι και η επιλογή δικια σας να πουλήσετε την συμμαχία για τα καπρίτσια 5 ατόμων
    καλή σας συνεχεια
    η συνεχεια επί του game
    πρόσεχε νομίζω σου έφυγε ένας πόντος ...
    κάποτε λέγατε για ωραίες συμπεριφορές και κουραφέξαλα (σε σ5) χάρις σε εμάς πήρες λογαριασμό! συγχαρητήρια που τον γύρισες ενάντιων μας και είδαμε στο πανελ των επιθέσεων και το ρομπότ κρίμα ...
    η απάντηση του Γιάννη πιο πίσω με καλύπτει στο έπακρο κανένα καπριτσιο για την καρεκλά του αρχηγού σου έγιναν όλα δεν την αποχωριζόταν με τπτ οπόταν ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 08-01-13 στις 03:14

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SUREAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλή σας συνεχεια
    η συνεχεια επί του game
    τι εγινε φτιαχνουμε νεα ακκ στο φορουμ για να λεει ο καθε ενας την χαζαμαριτσα του?
    ο δουκας μιλαει, και παντα μιλαγε και παντα θα μιλαει.
    δεν εχει σημασια ποιος φευγει, απο που, σημασια εχει ποιος κραταει τον λογο του.
    και τον λογο σας δεν τον κρατησατε εσεις. αυτο που κανατε ήταν προσχεδιασμενο. κοβατε κατας απο τοτε που φυγαμε.
    νομιζεις οτι η επιλογη του να φυγω δεν σταθμιστηκε? δεν επελεξα στρατοπεδο? ναι πηγα με τα παιδια γιατι κατι δεν μου κολλαγε καλα μαζι σας. καποιος ελεγε χαζαμαριτσες.

οι επιθεσεις δεν διαβαζονται φιλε μου. ειναι καθαρα ψυχολογια.
    αν απο τεχνικης φυσεως φυγουν ολες οπως πρεπει copy paste, τοτε απλα στηνεις και προστατευεις τα σημαντικα σου ακκ.
    δεν βγαζεις αμυνα στον δουκα.

δεν σας ηξερα, σας εμαθα. κριμα γιατι καποιους απο εκει μεσα τους συμπαθουσα. οπως τον πανο.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Αν δεν ηταν Κρητικος και ηταν αθηναιως τι θα λεγατε ρε παλικαρια ?
    για τον ιδιο τον παιχτη δεν εχετε να πειτε κατι? για την συμπεριφορα του ? Στην "ταινια γνησιοτητας" κολλησατε ?
    Ο ανθρωπος συνηθιζε να παιρνει ψωμι απο εναν φουρνο, γιατι ειχε ωραιες πωλητριες και εκανε χαβαλε, και ας μην τρελλαινοταν για το ψωμι, αλλα οταν βρικε κατσαριδα μεσα στο ψωμι, λογικο ειναι να σταματησει να πηγαινει στον φουρνο, οσο ωραιες πωλητριες κ αν εχει... η βρομια δεν ανεχετε...

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εγινε φτιαχνουμε νεα ακκ στο φορουμ για να λεει ο καθε ενας την χαζαμαριτσα του?
    ο δουκας μιλαει, και παντα μιλαγε και παντα θα μιλαει.
    δεν εχει σημασια ποιος φευγει, απο που, σημασια εχει ποιος κραταει τον λογο του.
    και τον λογο σας δεν τον κρατησατε εσεις. αυτο που κανατε ήταν προσχεδιασμενο. κοβατε κατας απο τοτε που φυγαμε.
    νομιζεις οτι η επιλογη του να φυγω δεν σταθμιστηκε? δεν επελεξα στρατοπεδο? ναι πηγα με τα παιδια γιατι κατι δεν μου κολλαγε καλα μαζι σας. καποιος ελεγε χαζαμαριτσες.

οι επιθεσεις δεν διαβαζονται φιλε μου. ειναι καθαρα ψυχολογια.
    αν απο τεχνικης φυσεως φυγουν ολες οπως πρεπει copy paste, τοτε απλα στηνεις και προστατευεις τα σημαντικα σου ακκ.
    δεν βγαζεις αμυνα στον δουκα.

δεν σας ηξερα, σας εμαθα. κριμα γιατι καποιους απο εκει μεσα τους συμπαθουσα. οπως τον πανο.
    και η κλαψα τεχνη ειναι κυριε δουκα!!
    εγω ειμαι νεος στο s2 (αλλη μια φορα εχω παιξει) και δεν ξερω τι γινετε! αυτο που ξερω ειναι ενα καταβασαν ο μηνας και ο παρης μια ομαδα απο φιλους και μερικοι ειδαν κοσμο στην συμμαχια και προσπαθησαν να παρουν της καρεκλες με βετο !
    απο την αρχη ηξεραν τους υπευθηνους της συμμαχιας , τι αλλαξε ξαφνηκα? μην ξεχνατε οτι ειναι πολεμικο παιχνιδι και δεν γινετε να ειμαστε και οι δυο συμμαχιες στο ιδιο τεταρτημόριο. απλα ειναι τα πραγματα η εσεις η ΕΜΕΙΣ .. για αυτο κοψτε σταρτο(αμυντικα) και αφηστε της κλαψες !

Προεπιλογή Νευράκια - νευράκια ?

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. (ε σε μερικους μερικους δε μπηκε και καλα, φυσικα)

Λοιπόν αγάπες νυν και πρώην, είναι απόλυτα λογικό να σας κοπανήσουμε, άπαξ και είμαστε αναμεσα και δε δείξατε καμμια απολύτως διαθεση, μα καμμια, να συνεργαστείτε, και καθως καταλαβαίνετε, αν θελουμε να επιβιώσουμε στο τεταρτημόριο θα μείνουν οι συμμαχοι μας και οι φάρμες μας. Απλό.
    Όσον αφορά κάτι "ντροπές" κλπ. και αν έπρπεπε η όχι και αν είναι σωστό και ηθικό και τίμιο η απάντηση , αγαπημένοι είναι μία:

Είναι τόσο , όσο είναι να προσπαθείς να δυαλύσεις κατι επειδή δε σ έκατσε όπως ήθελες.

Φυσικά θα κόβαμε στρατους, το καναμε απο την αρχή και προετοιμαστήκαμε, ναι μια βδομαδούλα, για να σας έρθουμε. Αυτά ας τα σκεφτόσασταν , αγαπημένοι πρώην, όταν αφήνατε αυτούς που ΞΕΡΑΤΕ ότι θα έχετε ηγεσία να μείνουν μόνοι τους, όταν εγκαταλείψατε, και , φυσικά, όταν κανονίζατε , ξέρετε εσεις, να μας κανονίσετε.

Στησατε και πιονια στη σκακιέρα έτσι ωστε να μπορείτε να μας κανετε ζημια. Το μάθαμε και σας πείραξε η αντίδρασή μας. Χαίρομαι που σας πείραξε. Τραβιανικά πάντα γτ όπως λεω πάντα, its just a game.

Με εκτίμηση,

Hollywood
    Διεγραμμενος Χρηστης

Προεπιλογή

καλησπέρα

σαν παλιός μέλος της tgr από τη ίδρυση της ήμουν μέσα

και εγώ λεγόμουν proud member of tgr εκείνης φυσικά που ιδρύθηκε τότε και με τους παίκτες που ιδρύθηκε φυσικά από κει και πέρα με το που έφυγαν έμεινε η σκιά της από όπου και να πήγαινε τα έκανε ρημάδι τον server και όχι βεβαια παικτικα αλλα με άλλους τρόπους που εμάς τους παλιούς παίκτες -πείτε μας ρομαντικούς -μας έκαναν και ντρεπόμασταν
    μπέικα σε αυτόν τον server με προτροπή φίλων να περάσω καλά και η σκιά της tgr κάνει πάλι τα ίδια και δυστυχώς παρασύρει και παίκτες μαζί της .
    Dούκα δεν σε ξέρω παικτικα τουλάχιστον (μονο από το forum) αλλα θα σου πω ένα έχω μάθει ότι κάθε accound είναι σημαντικό στο παιχνίδι ακόμα και το τελευταίο

και αυτό που βλέπω στην u-gs είναι ότι τα 6αράκια ακόμα τα προστατεύει αν όχι με άμυνες gt δεν προλαβαίνει αλλα με σφήνες και βάζοντας και χρυσό

όσο για σένα χριστό από όσο ξέρω ήσουν στην ηγεσία της u-gs και τα ήξερες όλα εξαρχής αν κάτι δεν σου άρεσε μπορούσες να το πεις και όχι να φύγεις ένα βραδυ ξεσηκώνοντας accound με το όνομα της u-gs λέγοντας σε ανυποψίαστους ότι είμαστε ένα και απλά γίνονται ανακατάξεις (τα ξέρω από πρώτο χέρι και μένα με έπιασες)και μόλις μάζεψες τα accound άλλαξες και την ονομασία
    για τον ανδρέα τι να πω τα λόγια είναι περιττά θιγει ανθρώπους και καταστάσεις νομίζοντας ότι εξιλεώνεται έτσι

κλείνοντας θα θελα το proud member of tgr όπου το βάζετε από κάτω να γίνει tgr's shadow proud member οχι για τιποτα αλλο αλλα για χαρη των παλιων

ευχαριστω

Προεπιλογή

Τουλαχιστον ρε παλικαρια, πηγαινετε σε κανα σπιτι ή τουλαχιστον φροντιστε να μη φωναζετε τοσο οταν βρισκεστε σε δημοσιο χωρο, οπως π.χ. στην πλατεια Αγ. Ειρηνης, στο κεντρο... να πω και ονομα μαγαζιου? ή θα προδωσω το σημειο οπου συνεδριαζουν τα μεγαλα μυαλα-αφεντικα? μικρος που ειναι ο κοσμος, ε, δεν νομιζετε?
    Τα εν οικο μη εν δημο...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostadinix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. (ε σε μερικους μερικους δε μπηκε και καλα, φυσικα)

Λοιπόν αγάπες νυν και πρώην, είναι απόλυτα λογικό να σας κοπανήσουμε, άπαξ και είμαστε αναμεσα και δε δείξατε καμμια απολύτως διαθεση, μα καμμια, να συνεργαστείτε, και καθως καταλαβαίνετε, αν θελουμε να επιβιώσουμε στο τεταρτημόριο θα μείνουν οι συμμαχοι μας και οι φάρμες μας. Απλό.
    Όσον αφορά κάτι "ντροπές" κλπ. και αν έπρπεπε η όχι και αν είναι σωστό και ηθικό και τίμιο η απάντηση , αγαπημένοι είναι μία:

Είναι τόσο , όσο είναι να προσπαθείς να δυαλύσεις κατι επειδή δε σ έκατσε όπως ήθελες.

Φυσικά θα κόβαμε στρατους, το καναμε απο την αρχή και προετοιμαστήκαμε, ναι μια βδομαδούλα, για να σας έρθουμε. Αυτά ας τα σκεφτόσασταν , αγαπημένοι πρώην, όταν αφήνατε αυτούς που ΞΕΡΑΤΕ ότι θα έχετε ηγεσία να μείνουν μόνοι τους, όταν εγκαταλείψατε, και , φυσικά, όταν κανονίζατε , ξέρετε εσεις, να μας κανονίσετε.

Στησατε και πιονια στη σκακιέρα έτσι ωστε να μπορείτε να μας κανετε ζημια. Το μάθαμε και σας πείραξε η αντίδρασή μας. Χαίρομαι που σας πείραξε. Τραβιανικά πάντα γτ όπως λεω πάντα, its just a game.

Με εκτίμηση,

Hollywood
    έτσι σου είπαν κάλο πιόνι είσαι και εσύ ...
    προσωπικά δεν χρειαζόμουν ούτε μέρα ετοιμασίας για έρθω σε εσάς άλλα δεν ήρθα πότε όπως είχα δήλωση και ολας(μπορεί να έχασα τα σιτοχωραφα μου άλλα κράτησα το λόγο μου ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΑ τα σιτοχωραφα φτιαχνόντε η αξιοπιστία οχι )
    ο αρχηγός σας δήλωνε οτι πότε δεν ήθελε να είναι αρχηγός και τέτοια φυσικά ήταν λογία και ψέματα προτίμησε να διαλύσει την συμμαχία στα 2 πάρα να σταθεί στα λογία του (μην αρχίσω να βγάζω στοιχειά και να γελάνε μαζί μας από τους 6 σερβερ )
    για τον αγαπητό φίλο με το ρομποτ ταιριάζει μια υπεροχή έκφραση ΟΥΔΕΙΣ ΧΟΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΑ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥ ...
    για σκακεριες και τέτοια δεν μπορώ να καταλάβω πως σου ήρθε αυτό άλλα τέλος πάντων ! ΑΛΛΟΣ στήθηκε με στόχο σε περίπτωση διαφωνίας να φύγει και να μην μεινη εκτεθειμένος (προσεκτικά τα έχω και αυτά γραπτά!)
    για τον παλιό ΤΓΡ που λέει εσκεμμένα αλλαγή ονόματος πάντα χαλάμε κτλ φιλαράκι είσαι εκτός των συζητήσεων και φυσικά άκουσες μόνο τον ιμιτασιον που είπε τα δικά του ( έχω γραπτά τα ΠΑΝΤΑ απο προτάσεις συμφωνίες που αθετήθηκαν έως και προτάσεις που έπεσαν στο κενό) ο χριστός είχε μιλήσει με ιμιτασιόν και είχε εκείνα τα δεδομένα στην συνεχεία άλλαξαν εδω κάλο θα ηταν να σκεφτείς οτι υπήρχαν συμφωνά μη επίθεσης που έσπασαν απο την πλευρά σας μόλις έγινε συμμαχία με 3χχλ γελοιότητες... μην μας κατηγορείτε για τπτ να δείτε μέσα στην δίκη σας συμμαχία πρώτα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι σου είπαν κάλο πιόνι είσαι και εσύ ...
    προσωπικά δεν χρειαζόμουν ούτε μέρα ετοιμασίας για έρθω σε εσάς άλλα δεν ήρθα πότε όπως είχα δήλωση και ολας(μπορεί να έχασα τα σιτοχωραφα μου άλλα κράτησα το λόγο μου ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΑ τα σιτοχωραφα φτιαχνόντε η αξιοπιστία οχι )
    ο αρχηγός σας δήλωνε οτι πότε δεν ήθελε να είναι αρχηγός και τέτοια φυσικά ήταν λογία και ψέματα προτίμησε να διαλύσει την συμμαχία στα 2 πάρα να σταθεί στα λογία του (μην αρχίσω να βγάζω στοιχειά και να γελάνε μαζί μας από τους 6 σερβερ )
    για τον αγαπητό φίλο με το ρομποτ ταιριάζει μια υπεροχή έκφραση ΟΥΔΕΙΣ ΧΟΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΑ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥ ...
    για σκακεριες και τέτοια δεν μπορώ να καταλάβω πως σου ήρθε αυτό άλλα τέλος πάντων ! ΑΛΛΟΣ στήθηκε με στόχο σε περίπτωση διαφωνίας να φύγει και να μην μεινη εκτεθειμένος (προσεκτικά τα έχω και αυτά γραπτά!)
    για τον παλιό ΤΓΡ που λέει εσκεμμένα αλλαγή ονόματος πάντα χαλάμε κτλ φιλαράκι είσαι εκτός των συζητήσεων και φυσικά άκουσες μόνο τον ιμιτασιον που είπε τα δικά του ( έχω γραπτά τα ΠΑΝΤΑ απο προτάσεις συμφωνίες που αθετήθηκαν έως και προτάσεις που έπεσαν στο κενό) ο χριστός είχε μιλήσει με ιμιτασιόν και είχε εκείνα τα δεδομένα στην συνεχεία άλλαξαν εδω κάλο θα ηταν να σκεφτείς οτι υπήρχαν συμφωνά μη επίθεσης που έσπασαν απο την πλευρά σας μόλις έγινε συμμαχία με 3χχλ γελοιότητες... μην μας κατηγορείτε για τπτ να δείτε μέσα στην δίκη σας συμμαχία πρώτα
    Όποιος κατάλαβε κάτι απο το εν λογω παραλήρημα κερδίζει χρυσούν ωρολόγιον με αντικαταβολη 149,99 ¤
    Διεγραμμενος Χρηστης

Σελίδα 2 από 24 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τι εγινε στον χ10??
    By Hikkari in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-10, 12:00
  2. τι εγινε κυριε ιχυδακη;;;
    By bonjovi in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-10, 15:43
  3. Πως εγινε?