Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 310 από 310

Θέμα: Τα Παντελόνια και τα θαύματα...!

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Πάντως εκτός απο το παιχνίδι, θα πρέπει να υποκλιθουμε στο συγγραφικό ταλέντο του lucifer που έδωσε μια πικαντικη γεύση στο φόρουμ...

Προεπιλογή

καλησπέρα σε όλους , επιτέλους μετά από μεγάλες μάχες , ποταμια ''αίματος''...πολλές καμένες ώρες στην οθόνη,
    και πολλές βόλτες μέχρι το περίπτερο για ''καύσιμα'' ο server τελειωσε
    Eνα πολύ μεγάλο ευχάριστώ στα αρκούδια , που για μια ακόμα φορα , παίξαμε γελάσαμε και περάσαμε όσο μπορούσαμε καλύτερα , ξεφεύγοντας από την καθημερινότητα , αφήσαμε πίσω μας την οικονομική κρίση ,την ανεργία , τα κανάλια ,...
    και γίναμε γαλάτες ρωμαίοι και τεύτονες , προσπαθώντας να σώσουμε το χωριο του συμμάχου , η να σπάσουμε τον ''κακό γείτονα'' .
    Συγχαρητήρια στους νικητές για την νίκη , και σε όλους όσους ξενικταγαν στα ww
    τώρα νικητές και ηττημένοι ,ας ευχηθούμε να έχουμε όλοι μας μια όμορφη καθημερινότητα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ianus : 24-03-13 στις 20:35
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια στη Παγκρητια - CB - Χαος για τη νίκη . 'αξιο το επιτελείο και οι σιττερ τους. μια πικρία την εχω απ τα αντικειμενα αλλα περασμένα ξεχασμένα.(για τη διαιτα λεω) .
    απο εκεί και περα σαν αρχιλαμογιος τωρα.
    Εγω προσωπικα ευχαριστω πολυ τους σιττερς της συμμαχίας μας. δλδ ήρωες τα παιδια. μ αυτες τις συνθηκες πραγματικά ηρωες.
    απ αυτους που περιμενα να σταθουν δε σταθηκαν και απο αυτους που δε περιμενα τελικά σταθηκαν άξιοι.

πρωτα πρωτα ευχαριστω την υπομονή μου .
    δευτερον ευχαριστω την Νατασσα - natassa1 , μπραβο νατ γιατι μονο εμεις οι δυο θελαμε θαυμα οταν βγηκανε και τελικα το σηκωσαμε. μας το ριξανε αλλα κλαιν. το χαβα μας τον καναμε.
    το Σταμο και την Παυλινα που τα παιδια ηταν παντα εκει αποίκω , τρεξανε πολύ και ηταν άξιοι σιττερς και καλα φιλαρακια.
    τη Μαριαννα : τι να πω κοπελαρα μου. οσα χρονια σε ξερω δε με κρεμασες ποτε. να σαι παντα καλά.
    τον Τακη : α ρε Γκρινιάρη , είσαι απίστευτος τυπάς. πολύ χαρηκα που επαιξες μαζι μας.
    τη Λενα το κρητικάκι , το πρωινο πυροβολικό , ειπε θα κατσω να σιτταρω και με την ντομπροσυνη της το πε και το κανε και δε κρεμασε κανεναν.
    το Θανο τον αεγι . ελιωσε στο ξενυχτια και αυτος ο αλανιαρης. γεια σου ρε Θανο γιγαντοτεραστιε τυπε.
    και επειτα ολους τους εκτακτους που καλυψανε μερικα κενα. σας εκτιμω πολυ για την βοηθεια σας.

τωρα οσον αφορα τα συμμαχικα και επιτελικα. λαθη? γινανε. δυστυχως φετος δεν πηγε το θεμα οπως εγω προσωπικα το ειχα στο μυαλο μου. ο καθενας μπορει να κρινει τον εαυτο του και να κανει τον απολογισμο του. εγω τον κραταω για την παρτη μου.

φιλάκια πολλα
    arxilamogio - Χρηστος

Υ.Γ τα λεμε σε αλλους σερβερ
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Το avatar του χρήστη PANTHIRIOUS
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ

Προεπιλογή

Εκ μερους της P#C συγχαιρουμε τον νικητηριο συνασπισμο...
    αν και "αντιπαλες" οι συμαχίες μας,μεχρι τωρα,στους σερβερ που εχουμε συναντηθει,ειστε αγωνιστες μεχρι την τελευταια μερα κερδισετε η χασετε!
    κερδισατε ΕΠΑΞΙΑ τον σερβερ!
    περαν της νικης σας, αξιζουν συγχαρητηρια σε ολους ανεξερετως τους sitter ολων των θαυμάτων για τις ατελειωτες ωρες που αφιερωσαν τοσους μηνες!
    επισης σε ολα εκεινα τα παιδια που εδειξαν τους κυριολεκτικα ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΣΤΡΑΤΟΥΣ με νουμερα που θυμιζουν speed!
    τελος σε ολα εκεινα τα παιδια που μιλαμε συχνα,ασχετα εαν ειναι αντπαλοι μας σε καποιο server και ξεχωριζουν οτι η "αντιπαλοτητα" ειναι μονο μεσα στα πλαισια του παιχνιδιου!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (μιάς και η P#C θα ξαναμπει σε server μετα το τελος του καλοκαιριου)

Δημήτρης-PANTHIRIOUS
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PANTHIRIOUS : 24-03-13 στις 23:19

Το avatar του χρήστη natassa 1
    Περιοχή
    Αθηνα

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας !
    Δεν συνηθίζω να γράφω συχνά στο forum διότι έχει μετατραπεί σε χώρο ξεκατινιάσματος ενώ θα έπρεπε να είναι χώρος για την ανταλλαγή απόψεων και ιδεών .

Ο λόγος που γράφω σήμερα είναι για να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον συνασπισμό ΧΑΟΣ-ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ-CB για τη νίκη τους στον server.
    Τιμή μου που σας είχα για αντίπαλους !!

Φέτος διαπίστωσα ότι υπαρχουν ακόμα παιχτες που καταλαβαίνουν ότι πρόκειται απλά και μόνο για ένα παιχνίδι , το οποιο είναι για να διασκεδάζουμε και όχι να βγάζουμε τις ανασφάλειες και τα κόμπλεξ μας ! Τα συγχαρητήρια μου στον BLACK MAMBA ,DA1972 και στον INVICTUS για τους στρατούς που έβγαλαν ,μπράβο παιδια .!!!

¨Έχω παίξει σε πολλούς server και έχω διαπιστώσει ότι υπάρχουν πολλοί αρχηγοί -παίχτες με την δικανική και στρατηγική ικανότητα μίας κατεψυγμένης πεσκανδρίτσας. Ευτυχώς τέτοιους δεν έχουμε …… Μπορεί ο server να μην μας βγήκε ,αλλά παραμένουμε μια δεμένη παρέα η οποία συνεχίζει , προς απογοήτευση πολλών .

Συγχαρητήρια σε ολους τους σιττερ των θαυματων για την υπομονη και το κουραγιο τους

Ένα μεγάλο και ιδιαιτερο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που μου έκαναν την τιμή να σιτάρουν μαζί μου το θαύμα φέτος... Χρήστο, Στάμο , Μαριαννα,Τακη ,Παυλίνα, Θάνο ,Λένα. Δεν ξεχνώ βεβαία κι αυτούς που βοηθούσαν στο σιτάρισμα από έξω Θάνο Μαρία Κωνσταντίνα Όλοι αυτοί ήταν οι αφανείς ήρωες !!!!!! Μέχρι τελευταία στιγμή στις επάλξεις …. Παιδιά να είστε καλά και σας ευχαριστώ απο καρδίας για όλα .Ηταν τιμη μου να παιξω μαζι σας.

Καλο καλοκαίρι και τα λέμε απο Σεπτέμβη μαυρισμένοι και ξεκούραστοι σε ενα νεο σερβερ

Καλα να περνατε και να προσεχετε

φιλικα
    Νατασσα

Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους!

Συγχαρητήρια και απο μένα στο νικητήριο θαύμα του ελ μαλο. Στους σιττερς του θαύματος και κυρίως στον καλό μας Λάμπρο, για την ανεξάντλητη υπομονή του. Να ευχαριστήσω και τους πολύ καλούς φίλους, τον Αντώνη τον v for vendetta, τον Εωσφόρο Φίλιππο-xrr και τον καλό μας Σωκράτη-penny για την προσφορά τους (χώσιμο δηλαδή) στην χαος κάθε φορά που αυτό κρινόταν αναγκαίο.

Θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω τον καλό μου αρχηγό thanosd που με ανέχτηκε για ακόμη έναν σερβερ και με επαναφέρει πάντα στην τάξη. Χωρίς εκείνον ΧΑΟΣ δεν μπορεί να υπάρξει. Σε εκτιμώ πολύ αρχηγέ μου!!

Να μην ξεχάσω να συγχαρώ τα παιδιά που έφτιαξαν πολύ καλούς στρατούς, παρόλες τις δυσκολίες που μπορεί να έχει μια "μικρή" συμμαχία, αλλά όσο ποπ μας έλειπε, τόσο ψυχή υπήρχε από όλους!! Πολλά συγχαρητήρια και στους αμυντικούς μας, μαζί συνεχίσαμε την παράδοση που θέλει την χαος να έχει πάντα καλούς αμυντικούς λογαριασμούς. Όλοι είσαστε υπέροχοι!!

Ευχαριστώ και όλους όσους με εμπιστεύτηκαν εμένα προσωπικά αλλά ακόμη περισσότερο την χαος μας, τους καλούς σύμμαχους μας, πακρήτιους και CB που συνεργάστηκαν άψογα μαζί μας και εμείς μαζί τους. Μια ωραία παρέα με μια καλή κατάληξη...

Και τέλος να συγχαρώ τους forum winners, αυτονομιστη, lucifer, otto και papagalos, τα πειραχτήρια της χαος, των οποίων ο σκοπός δεν ήταν για να θίξουν κανέναν, σπάνια άλλωστε μιλούσαν σοβαρά, τις περισσότερες φορές "πείραζαν" τους αντιπάλους, προσμένοντας το ανάλογο πείραγμα. Νομίζω πως η χαος νίκησε εκεί πάνω απ'ολα.

Και τέλος θα ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη δημόσια στον έτερο αρχηγό μου, τον παπαγάλο, επειδή έγινα αιτία να μην πάρει αποθηκών γιατί ξεχάστηκα να τον δηλώσω!!! Συγνώμη πουλάκι μας!!!!

Καλή αντάμωση να έχουμε χαοτικοί μου!! Καλή συνέχεια σε όλους, φίλους και αντιπάλους σε ότι και αν κάνετε στην ζωή σας.

Αναστασια
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

εν χριστώ αδερφοί, το έργο έλαβε τέλος....
    Αυτά._

Προεπιλογή

Άντε ας ρίξουμε μια σύντομη χαιρετούρα ως είθισται σε κάθε τέλος .
    Να ευχαριστήσω κατ'αρχήν την RENCE για τη φιλοξενία , πρώτη φορά έπαιξα χωρίς την ''παρέα'' μου φέτος .

Θα ήθελα να κάνω 2 μόνο ονομαστικές αναφορές :
    -Στον Λάζαρο , αρχηγέ ειλικρινά είσαι ο μεγαλύτερος ''winner'' που έχω παίξει δίπλα . Πραγματικός μαχητής μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο , ακόμα κι όταν όλα έχουν κριθεί , αυτό κάνει έναν αρχηγό να ξεχωρίζει . Με τα όποια λάθη και ελαττώματα , έχεις το respect μου . Άστους να λένε , πάντα αυτόν που δε μπορούν να φτάσουν προσπαθούν να ρίξουν .
    -Στη Φωτεινή (Flavia)μακράν την πολυτιμότερη παίκτρια της συμμαχίας μας . Ήσουν παντού , ο συμπαίκτης που ονειρεύεται ο καθένας να έχει και με τη φιλοσοφία που θα έπρεπε όλοι να παίζουν : Πάνω από όλα η ομάδα .
    Να είσαι καλά χωρίς την παρουσία σου θα είχαμε πετύχει όλοι πολύ λιγότερα.

Για τους αντιπάλους λίγο πολύ τα έχω πει σε προηγούμενα post , η πρώτη φορά που δεν έχω κάτι να πω για κάποιον αντίπαλο που θα μειώνει τη νίκη του , αυτό τα λέει όλα νομίζω . Πανάξιοι παιδιά , εύγε .

Και τέλος κάτι για τον όμορφη παρέα του travian , την P#C : εσάς δεν αξίζει τον κόπο ούτε να μπει κανείς σε server για να σας κοπανήσει , είστε τόσο λίγοι ... Ασχοληθείτε με κάτι άλλο τον χρόνο σας απλά χάνετε εδώ και διασύρετε το παιχνίδι , μην το κουράζετε φτάνει...

Special thanks σε o kakos o likos , Ace για την παρουσία τους στον λογαριασμό και για την παρεούλα που μου έκαναν .

Apocalypse (RENCE)
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

[QUOTE=EtsiApla;134751]
    Και τέλος κάτι για τον όμορφη παρέα του travian , την P#C : εσάς δεν αξίζει τον κόπο ούτε να μπει κανείς σε server για να σας κοπανήσει , είστε τόσο λίγοι ... Ασχοληθείτε με κάτι άλλο τον χρόνο σας απλά χάνετε εδώ και διασύρετε το παιχνίδι , μην το κουράζετε φτάνει...

Apocalypse (RENCE)[/QUOTE

"Σύντομα όμως είδαμε πως οι PC είχαν σκοπό να κοπανηθούν με A RENCE κάτι που ήταν έξω από την στρατηγική μας , απόχωρίσαμε λοιπόν από αυτό το σχήμα
    ENDGAME , με τους A RENCE πέρυσι ήμασταν σύμμαχοι και συνεργαστήκαμε άψογα, γίναμε φίλοι , κερδίσαμε τον server και αυτό προσπαθούμε να κάνουμε και φέτος
    Eύχομαι καλή επιτυχία σε όλους τους αντιμαχόμενους
    καλά κουράγια στους sitter και νίκη στους BAR" IANOS 31/1/13 (Στο ιδιο θεμα)

Αγόρι....είχατε εναν ολόκληρο σέρβερ για να μας κοπανήσετε. Δε μας λες εαν το καταφέρατε ή όχι??
    Γιατί αν κρίνω από τις δηλώσεις Ιανού πριν 2 μήνες ο συνασπισμός σας πήγαινε για τη νίκη στο σερβερ και βρέθηκε χωρίς θαύμα στο τέλος.(ενα οι Πακρητιοι, ενα οι νατάριοι)
    αντε για νανι τωρα...

Προεπιλογή

ο server τελειωσε εδώ και 5 μέρες , μάλλον δεν το κατάλαβες , πάμε για αλλα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ianus : 29-03-13 στις 16:48
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Σελίδα 31 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 21293031

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 20:04
  2. Μεγαρο στα θαύματα
    By angelo57dm in forum Γενικά