Σελίδα 6 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 310

Θέμα: Τα Παντελόνια και τα θαύματα...!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον παιδακια για να μην γραφετε οτι σας κατεβει ,η φιλια Α και BEARS ειναι γνωστη και δεδομενη,το αμφισβητει κανεις?Ηταν λογικο και επομενο οτι καθε ενεργεια PC εναντιον Α θα ειχε επακολουθα στις σχεσεις PC - BEARS.Εφ οσον λοιπον οι PC επελεξαν την πορεια τους λογικο συνεπακολουθο οτι και οι Αρκουδες θα πηγαιναν σε ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ φιλους.
    Σε οσους αρεσει,στους υπολοιπους ξυδακι.
    το ποιος γραφει οτι του κατεβει χωρις να ειναι γνωστης των πραγματων φαινεται.
    δλδ ετσι οπως τα παραθετεις η πρωτη συνεργασια PC-BEARS (πρωην BADS) ηταν προ'ι'ον ρουφιανοκαταστασης (δεν θελω να πιστεψω κατι τετοιο) ,ιας κ η φιλια A-BEARS ειναι γνωστη κ δεδομενη κ γραμμενη στους αιωνες των σερβερ του τραβιαν

ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΩΝ ΒΕΑRS ''ΙΑΝΟ'' ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ BEARS

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

http://www.youtube.com/watch?v=uOpOOGlKbzs άρχισαν τα όργανα...

Προεπιλογή

O Iανος εχει γαμους και χαρουλες Σπυρακη και αστον να απολαυσει την ευτηχια του.Δευτερον εμεις στα αρκουδια ειμαστε ΦΙΛΟΙ πρωτα απο ολα και τα υπολοιπα ............

Κατσε καλητερα στην καρεκλα σου και στα καθηκοντα του υπερσυνασπισμου σου και ασε τους λεονταρισμους για αλλου.Και οτι εχεις να ποσταρεις ποσταρε το τωρα .

Οσο για τις ρουφιανοκαταστασεις,στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι.Θα σου κανουν καλα μαθηματα οι συμμαχοι σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aetios : 31-01-13 στις 21:11
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Καλησπέρα σπύρο και σε όλους όσους διαβάζουν αυτό το forum
    οι επιλογές της συμμαχίας μας είναι αυτές που είναι και σε οποιον αρέσουν , σε οποιον δεν αρέσουν απλά να μην μας..αγαπάει
    - θα σου απαντήσω όμως , αν και εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι
    Τα αρκούδια μπήκαν σε αυτόν τον server , χωρίς να το προγραμματίσουν , 2-3 μέρες αφού άρχισε ο server ,
    το αρκούδο-room έπιασε φωτιά , και μόλις γίναμε 15 άτομα φτιάξαμε συμμαχία
    η επιλογή του +/- έγινε γιατί εκεί ήταν οι CB ( παραδοσιακοί σύμμαχοι μας και φίλοι)
    τα παιδιά όμως είχαν κλείσει συνφωνιά πριν ακόμα ξεκινήσει ο server με τα κοπελια , και έτσι βρεθήκαμε χωρίς συμμαχους σε ένα εχθρικό τεταρτημόριο και με πολλές απουσίες παλιών μας παικτών
    Η πρώτη μας κίνηση ήταν να δούμε με ποίους έχουμε κοινούς εχθρούς
    εχθρός : τα κοπελια
    όχι γιατί έχουμε κάποιο σύνδρομο με τα παιδιά - άλλωστε είναι και εξαιρετικοί παίκτες . αλλα κοπανιόμασταν πέρυσι και φέτος σαν γείτονες ήταν επόμενο να κοπανιόμαστε ξανά
    Κάναμε συμμαχία με Sharks και AD, έτσι δημιουργήθηκαν τα BADS
    Στην πορεία τα BADS έγιναν PC BADS , αν και είχαμε από την αρχή διαφωνίες για αυτήν την συμμαχία , σεβόμενοι την αρχή της πλειοψηφίας είπαμε ναι
    Σύντομα όμως είδαμε πως οι PC είχαν σκοπό να κοπανηθούν με A RENCE κάτι που ήταν έξω από την στρατηγική μας , απόχωρίσαμε λοιπόν από αυτό το σχήμα
    ENDGAME , με τους A RENCE πέρυσι ήμασταν σύμμαχοι και συνεργαστήκαμε άψογα, γίναμε φίλοι , κερδίσαμε τον server και αυτό προσπαθούμε να κάνουμε και φέτος
    Eύχομαι καλή επιτυχία σε όλους τους αντιμαχόμενους
    καλά κουράγια στους sitter και νίκη στους BAR

τέλος θα προσθέσω κάτι
    έχω παίξει πολύ travian , το αντιμετωπίζω απλά σαν ένα παιχνίδι , δεν θέλω να μπαίνω σε προσωπικές αντιπαράθεσεις
    - είναι ανούσιες και κουραστικές - και θέλω να περνάω καλά μαζί με τους συμπαίκτες μου
    το ίδιο θα συνιστούσα σε όλους
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ianus : 31-01-13 στις 21:36
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Προεπιλογή

O Iανος εχει γαμους και χαρουλες Σπυρακη και αστον να απολαυσει την ευτηχια του.Δευτερον εμεις στα αρκουδια ειμαστε ΦΙΛΟΙ πρωτα απο ολα και τα υπολοιπα ............

Κατσε καλητερα στην καρεκλα σου και στα καθηκοντα του υπερσυνασπισμου σου και ασε τους λεονταρισμους για αλλου.Και οτι εχεις να ποσταρεις ποσταρε το τωρα .

Οσο για τις ρουφιανοκαταστασεις,στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι.Θα σου κανουν καλα μαθηματα οι συμμαχοι σου.
    εσυ δεν εισαι φιλος ουτε με τον εαυτο σου...κ ''σπυρακη'' σε αλλους οχι σε μενα.σε σενα δεν εχω να ποσταρω τπτ που να σε αφορα.αν ποσταρω μνμ συμμαχων σου προς εμενα τοτε θα δεις ποιος ειναι αληθινος φιλος με ποιον.κ ας βγει ο αρχηγος σου να με διαψευσει αν εχει αντιθετη αποψη για αυτα που λεω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ianus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σπύρο και σε όλους όσους διαβάζουν αυτό το forum
    οι επιλογές της συμμαχίας μας είναι αυτές που είναι και σε οποιον αρέσουν , σε οποιον δεν αρέσουν απλά να μην μας..αγαπάει
    - θα σου απαντήσω όμως , αν και εσύ τα ξέρεις από πρώτο χέρι
    Τα αρκούδια μπήκαν σε αυτόν τον server , χωρίς να το προγραμματίσουν , 2-3 μέρες αφού άρχισε ο server ,
    το αρκούδο-room έπιασε φωτιά , και μόλις γίναμε 15 άτομα φτιάξαμε συμμαχία
    η επιλογή του +/- έγινε γιατί εκεί ήταν οι CB ( παραδοσιακοί σύμμαχοι μας και φίλοι)
    τα παιδιά όμως είχαν κλείσει συνφωνιά πριν ακόμα ξεκινήσει ο server με τα κοπελια , και έτσι βρεθήκαμε χωρίς συμμαχους σε ένα εχθρικό τεταρτημόριο και με πολλές απουσίες παλιών μας παικτών
    Η πρώτη μας κίνηση ήταν να δούμε με ποίους έχουμε κοινούς εχθρούς
    εχθρός : τα κοπελια
    όχι γιατί έχουμε κάποιο σύνδρομο με τα παιδιά - άλλωστε είναι και εξαιρετικοί παίκτες . αλλα κοπανιόμασταν πέρυσι και φέτος σαν γείτονες ήταν επόμενο να κοπανιόμαστε ξανά
    Κάναμε συμμαχία με Sharks και AD, έτσι δημιουργήθηκαν τα BADS
    Στην πορεία τα BADS έγιναν PC BADS , αν και είχαμε από την αρχή διαφωνίες για αυτήν την συμμαχία , σεβόμενοι την αρχή της πλειοψηφίας είπαμε ναι
    Σύντομα όμως είδαμε πως οι PC είχαν σκοπό να κοπανηθούν με A RENCE κάτι που ήταν έξω από την στρατηγική μας , απόχωρίσαμε λοιπόν από αυτό το σχήμα
    ENDGAME , με τους A RENCE πέρυσι ήμασταν σύμμαχοι και συνεργαστήκαμε άψογα, γίναμε φίλοι , κερδίσαμε τον server και αυτό προσπαθούμε να κάνουμε και φέτος
    Eύχομαι καλή επιτυχία σε όλους τους αντιμαχόμενους
    καλά κουράγια στους sitter και νίκη στους BAR

τέλος θα προσθέσω κάτι
    έχω παίξει πολύ travian , το αντιμετωπίζω απλά σαν ένα παιχνίδι , δεν θέλω να μπαίνω σε προσωπικές αντιπαράθεσεις
    - είναι ανούσιες και κουραστικές - και θέλω να περνάω καλά μαζί με τους συμπαίκτες μου
    το ίδιο θα συνιστούσα σε όλους
    νικολα εγω ξερω πολυ καλα ''απο πρωτο χερι'' οπως ειπες τι εχει συμβει κ γτ εχει συμβει.φροντισε ομως να ενημερωσεις κ μερικους ''φιλους'' του Β.ΟΥΓΚΩ (απο το γνωστο ομωνυμο βιβλιο του ''ΟΙ Α@@@@@'') τι εχει συμβει εστω κ τωρα που τελειωνει ο σερβερ για να σταματησουν να τις αετιολογιες (γτ ουτε αερολογιες δεν μπορεις να τις πεις).σε ντροπιαζουν...

Προεπιλογή

Μην κρινεις απο την παρτι σου η απο τους φιλους σου Σπυρο,δεν ειναι ολοι ιδιοι.Εγω προσωπικα διαφωνησα με την επιλογη των Αρκουδιων να συμμαχησουν με PC και την αλλαγη ονομασιας των συμμαχιων και βγηκα και απο το καναλι και απο την συμμαχια για να μην εκθεσω τα παιδια,εσυ ησουν μεσα στο καναλι αλλα και το τοολς μαρτυραει αν λεω αληθειες. Το Τραβιαν ειναι πολεμικο παιχνιδι και οπως στους αληθινους πολεμους πρεπει να ξερεις ποιοι θα ειναι συνεχεια διπλα σου και ποιοι ειναι επιφοβο να στην κανουν την χειροτερη ωρα,και οι PC -για μενα- τετοιοι ειναι.Ποιος ντροπιαζει ποιον δεν εισαι σε θεση να κρινεις.Ασε να βγει και κανας αλλος να μιλησει, εκτος αν φοβασαι μην σου παρουν τον Θρονο.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

Μην κρινεις απο την παρτι σου η απο τους φιλους σου Σπυρο,δεν ειναι ολοι ιδιοι.Εγω προσωπικα διαφωνησα με την επιλογη των Αρκουδιων να συμμαχησουν με PC και την αλλαγη ονομασιας των συμμαχιων και βγηκα και απο το καναλι και απο την συμμαχια για να μην εκθεσω τα παιδια,εσυ ησουν μεσα στο καναλι αλλα και το τοολς μαρτυραει αν λεω αληθειες. Το Τραβιαν ειναι πολεμικο παιχνιδι και οπως στους αληθινους πολεμους πρεπει να ξερεις ποιοι θα ειναι συνεχεια διπλα σου και ποιοι ειναι επιφοβο να στην κανουν την χειροτερη ωρα,και οι PC -για μενα- τετοιοι ειναι.Ποιος ντροπιαζει ποιον δεν εισαι σε θεση να κρινεις.Ασε να βγει και κανας αλλος να μιλησει, εκτος αν φοβασαι μην σου παρουν τον Θρονο.
    οποιος θελει να μου παρει τον ''θρονο'' οπως λες πολυ ευχαριστως να ερθει κ να του παραχωρησω την θεση μου.οσο για τις κρισεις μου,δοξα τον παντοδυναμο με εκανε σκεπτομενο ατομο κ μπορω να κρινω.κ κρινω συμφωνα με οσα εχουν συμβει ΦΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ.Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ Κ ΤΑ ΠΡΟΠΕΡΣΥΝΑ ΓΤ ΞΥΝΙΣΑΝ ΠΟΛΥ.δεν σου αρεσε η φετινη συνεργασια με τους pc.με γεια σου με χαρα σου.δικαιωμα σου ειναι.το να βγαινεις συνεχεια ομως σε καθε θεμα που ανοιγει κ να βριζεις τον οποιονδηποτε επειδη συνεργαζεται με τους pc ειναι τελειως ακομψο.εχεις τις αποψεις σου κ ειναι δικαιωμα σου.υπαρχουν ομως ατομα κ σε ολο τον συνασπισμο που εχει δημιουργηθει τα οποια δεν γνωριζεις.παρ'ολα αυτα τους βριζεις κ τους συχτηριζεις επειδη εχουν κανει συμμαχια με τους pc.δικαιωμα τους δεν ειναι ρε φιλε.εσενα ηρθε κανενας να σου επιβαλλει να κανεις κατι που δεν θελεις;αντιθετα εσυ προσπαθεις να επιβαλλεις ετσιθεληκα την αποψη σου οτι οι pc ειναι οι χειροτεροι κ οσοι τους ακολουθουν ζωα.γτ ρε φιλε; επειδη εσυ δεν καταφερες να συνεργαστεις σωστα κ καλα μαζι τους;αναρωτηθηκες τους λογους;εσυ λες οτι σε πουλησαν περσυ.ας υποθεσουμε οτι ετσι ειναι.αναρωτηθηκες τι τους εφτασε σε αυτο το σημειο;μηπως εσυ (οχι εσυ προσωπικα)εκανες κατι που να τους αναγκασε να πραξουν οπως επραξαν;
    κ για να ερθουμε στα φετινα
    μεχρι κ πριν λιγες μερες σας διναμε τον εκπαιδευτη για να μεγαλωσετε τους στρατους σας παροτι ανηκετε σε αντιπαλο συνασπισμο απο τον δικο μας.σας δωσαμε χωρια να φαρμαρετε παλιοτερα.σας στηριξαμε με αμυνες οποτε χρειαστηκε.πες μας λοιπον ποιοι ειναι οι φιλοι σας για να σου πω εγω ΠΟΙΟΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΠΟΙΟΝ Κ ΠΟΙΟΣ ΑΘΕΤΗΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

Προεπιλογή

Χαρισμα σου οι θρονοι και οι κορωνες ,κατα πρωτον δεν εβρισα κανεναν που συνεργαζεται μαζι τους,εχω δικαιωμα ομως να κρινω αυτους που τους υπερασπιζονται χωρις να ξερουν τι ειχε συμβει αλλα κρινει με το τι του ειπαν.Τα γραπτα μενουν και ο καθενας μπορει να κρινει τι ειπα και τι δεν ειπα,οσο για τα περσυνα βεβαιως και ξερω ,τον ιδιο οδηγο εχουν και φετος,την ΑΠΥΘΜΕΝΗ ματαιοδοξια να κερδισουν καθε σερβερ που παιζουν με οποιονδηποτε τροπο.Ο σκοπος δεν αγιαζει παντα τα μεσα.

Οταν λες δινατε εκπαιδευτη και παλιοτερα χωρια για φαρμες,εννοεις τους PC ,τον συνασπισμο η αλλο μελος του συνασπισμου??
    PROUD MEMBER OF BEARS

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

καθε ευτυχια στον Ιανο!!!

Σελίδα 6 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 20:04
  2. Μεγαρο στα θαύματα
    By angelo57dm in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4