Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 318

Θέμα: ερώτηση για δυνατούς λύτες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τούτον μην τον παρεξηγείτε ήταν CLS και σε κάθε μαζικό γυρνάγαν χωρίς 20 στρατούς , οπότε όταν περνάει ο 6ος ,πλέον το θεωρεί επιτυχία
    μα καλα τι πινετε ολοι εσεις εκει μεσα?????
    τους 4 στρατους τους κανατε 6??2ος σημερα που τους μετρησε 6. δωστε και σε εμας οτι πινετε..πρεπει να ειναι καλο, η μπορει απο την πολυ την διαιτα να παθατε τιποτα

HaCe apla μπορεις, μην το κανεις θεμα
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα καλα τι πινετε ολοι εσεις εκει μεσα?????
    τους 4 στρατους τους κανατε 6??2ος σημερα που τους μετρησε 6. δωστε και σε εμας οτι πινετε..πρεπει να ειναι καλο, η μπορει απο την πολυ την διαιτα να παθατε τιποτα

HaCe apla μπορεις, μην το κανεις θεμα
    Σύμφωνα με το report που μου δωσαν χωρίς αμυνες πέρασε ο LEO που ήταν 6ος στη σειρά . Ακόμη κ 5ος (st1gma) είχε απώλειες. Κ στα ελληνικά όταν λες ΠΕΡΑΣΕ Ο 6ος εννοείς πως στούκαραν οι 5 , το χεις τώρα ή το θες πιο apla ?

ΥΓ1 Και άλλος που χαίρεται για στούκα 200,000 ζήτω η καθυστέρηση ...
    ΥΓ2 δεν παίζω στον server
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Σύμφωνα με το report που μου δωσαν χωρίς αμυνες πέρασε ο LEO που ήταν 6ος στη σειρά . Ακόμη κ 5ος (st1gma) είχε απώλειες. Κ στα ελληνικά όταν λες ΠΕΡΑΣΕ Ο 6ος εννοείς πως στούκαραν οι 5 , το χεις τώρα ή το θες πιο apla ?

ΥΓ1 Και άλλος που χαίρεται για στούκα 200,000 ζήτω η καθυστέρηση ...
    ΥΓ2 δεν παίζω στον server
    βρε συ, φασκεις και αντιφασκεις στην ιδια προταση!! μαλλον θα το ηθελα λιγο πιο HaCe apla αν μπορεις να με βοηθησεις..λες οτι στουκαραμε 5 στρατους και περασε ο 6ος ενω στην ιδια προταση λες οτι ο 5ος (st1gma) ειχε λιγες απωλειες.. βοηθησε με σε παρακαλαω δεν καταλαβα τιποτα..

υγ.1 στουκα? ποια στουκα?μηπως ο σκοπος της επιθεσης ηταν να αποικησουμε το 15αρι του gary?(ετσι δεν εγινε??)
    εσυ βλεπεις στουκα εγω παρελαση..

υγ.2 ποιος σε ρωτησε αν παιζεις?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε συ, φασκεις και αντιφασκεις στην ιδια προταση!! μαλλον θα το ηθελα λιγο πιο HaCe apla αν μπορεις να με βοηθησεις..λες οτι στουκαραμε 5 στρατους και περασε ο 6ος ενω στην ιδια προταση λες οτι ο 5ος (st1gma) ειχε λιγες απωλειες.. βοηθησε με σε παρακαλαω δεν καταλαβα τιποτα..

υγ.1 στουκα? ποια στουκα?μηπως ο σκοπος της επιθεσης ηταν να αποικησουμε το 15αρι του gary?(ετσι δεν εγινε??)
    εσυ βλεπεις στουκα εγω παρελαση..

υγ.2 ποιος σε ρωτησε αν παιζεις?
    Για να μη μου τα κανεις τσουρεκια βραδιατικα κ εχω το νου μου κ σε σταρια δε στουκαρατε 5 , στουκαρατε 4,5 στρατους οκ .
    Ξεκαθαρισα οτι δε παιζω επειδη ρωτησες τι πινετε εσεις εκει μεσα , προσβαση για να δω αν αποικησατε κ που δεν εχω , εξακολουθω ομως για τα επιπεδα μου να μην το θεωρω επιτυχια 200,000 επιθετικα για μια πρωτευουσα σε αυτο το σημειο του server . Οταν μαλιστα βγαινετε κ με επαρση κ το πανηγυριζετε αυτο ξεπερναει τα ορια της καθυστερησης .. Αυτα , χαιρετε , τα σπουδαια αυριο στο forum του 5(ελπιζω )
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostadinix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερωτηση για ΜΗ δυνατούς λύτες:

Που είναι 2 πρωτεουσες, 200κ αμυνες και μια μικρη δίαιτα.... Ψαχνω , ψαχνω και δε τα βρίσκω...

Ωρε μη τα είδατε πουθενα?

Α! και να μην ξεχάσω.... Οι αμυνες βγαίνουνε στα καλά ακκ σε σημείο που οι φεικ γυρνανε αθικτες...

Υγ. Το σενάριο για την ταινια μπόλυγουντ , θα το τελείωσω , αλλα δε ξέρω πόσοι απο εσας αγάπες θα έχετε ακκ για να το δείτε.

Κατσε να ξαναρχίσω το μέτρημα.....

Την επομενη φορα που θα σας ξανασπασουμε πανω απο 10 πρωτευουσες σε 1 εβδομαδα, ζητηστε βοηθεια εκτος απο 3χχλ και απο τους SE, απο του ΖOULOU στον σ3, απο τους NIRVANA στον com....Μου κανατε τους μαγκες αλλα οταν σας ξεφτιλισαμε επεσε 1.5 τεταρτημοριο σε 1 συμμαχια...Κατα τα αλλα το παιζετε πουλαραδες εδω και 1 μηνα κ παιχταραδες....Τελικα η φουστα ειναι της μοδας τελευταια.......Το gary σας εκανε τεραστια ζημια ασελγωντας σε τουλαχιστον 7 caps σας, και εκτος μονο π πανυγηριζετε π επεσε ολοκληρος συνασπισμος σε εναν παιχτη χανωντας 5 στρατους μ αρκει !!! Και στην τελικη ρε bolywοod ας πανυγηρισει κανενας 3xxl...............................

gary 1/2

Nationalist
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanosd : 12-02-13 στις 08:44

Προεπιλογή Χαλαρωσε

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιουβαρλάκια Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπασαμε

Optimus Prime (2-3 φορές)
    mactom
    mitsos911 (5-6 φορές)
    tzarlxaxl (7-8 φορές)
    hochmaister
    NTOY APO PANTOY
    danaos
    PYR-SOS

και άλλα 100 μικρά acc σας, και βγαίνετε ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΖΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ, και σπατε αμυντικο παιχτη τον johngate7 χαχχαχχααχαχαχαχαχαχ
    Πρεπει να ειστε πολυ θαραλλεοι ρεεεεεεεεεεεεε
    και μου βαζετε τους ψευτοσυμμαχους σας 3xxxl να χτυπησουν gary, γιατι σας παει αιμα.... και πανε οι ψευτοσυμμαχοι σας, και χανουν και 5-6 απο τους καλυτερους στρατους....

μπρρρρρρ ανατριχιασα μρε ! να χερεστε τον αρχηγο σας τον θαραλεο, που σπαει αμυντικους χαααααααααα αχαχχααχαχαχαχαχαχχ
    Χαλαρωσε γιουβαρλακι και να μιλας σεμνα για τους 3xxxl.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PointerMania1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    gary 1/2

Nationalist

Μηπως να το αλλαζες αυτο?
    καντο gary 0/0

Προεπιλογή

Για να μη μου τα κανεις τσουρεκια βραδιατικα κ εχω το νου μου κ σε σταρια δε στουκαρατε 5 , στουκαρατε 4,5 στρατους οκ .
    Ξεκαθαρισα οτι δε παιζω επειδη ρωτησες τι πινετε εσεις εκει μεσα , προσβαση για να δω αν αποικησατε κ που δεν εχω , εξακολουθω ομως για τα επιπεδα μου να μην το θεωρω επιτυχια 200,000 επιθετικα για μια πρωτευουσα σε αυτο το σημειο του server . Οταν μαλιστα βγαινετε κ με επαρση κ το πανηγυριζετε αυτο ξεπερναει τα ορια της καθυστερησης .. Αυτα , χαιρετε , τα σπουδαια αυριο στο forum του 5(ελπιζω )
    αφου για το επιπεδο σου δεν το θεωρεις επιτυχια(μαλλον ειναι χαμηλο το επιπεδο σου), ασε εμας που εχουμε λιγο καλυτερο επιπεδο να το θεωρουμε...
    αν ειδες την αναφορα της επιθεσεις, θα επρεπε να καταλαβεις οτι ηταν υπολογισμενο να στουκαρουν 4 στρατοι και να περασει ο 5ος...
    αλλα και παλι ειχαμε περιθωριο να στουκαρουμε τουλαχιστον αλλους 2. αλλα μαλλον ουτε αυτο το καταλαβατε.. ωραιος!
    αν ειχατε και εσεις περισιους στρατους να στουκαρετε για να μηδενισετε μια "δυνατη"(καλα μην τρελενεστε κιολας) καπ, θα το κανατε.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PointerMania1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την επομενη φορα που θα σας ξανασπασουμε πανω απο 10 πρωτευουσες σε 1 εβδομαδα, ζητηστε βοηθεια εκτος απο 3χχλ και απο τους SE, απο του ΖOULOU στον σ3, απο τους NIRVANA στον com....Μου κανατε τους μαγκες αλλα οταν σας ξεφτιλισαμε επεσε 1.5 τεταρτημοριο σε 1 συμμαχια...Κατα τα αλλα το παιζετε πουλαραδες εδω και 1 μηνα κ παιχταραδες....Τελικα η φουστα ειναι της μοδας τελευταια.......Το gary σας εκανε τεραστια ζημια ασελγωντας σε τουλαχιστον 7 caps σας, και εκτος μονο π πανυγηριζετε π επεσε ολοκληρος συνασπισμος σε εναν παιχτη χανωντας 5 στρατους μ αρκει !!! Και στην τελικη ρε bolywοod ας πανυγηρισει κανενας 3xxl...............................

gary 1/2

Nationalist

το προφιλ σου γιατι το αλλαξες?

υγ. ειπαμε μεινετε συντονισμενοι.. ερχεται και η συνεχεια...

Προεπιλογή

καλημέρα σας

μια ερώτηση μονο για το μεγάλο πολεμιστή νεκρομάντη ..

ρε πετράκη δεν μας λες όμως σε πέταξε ο αρχηγός τον saints έχω από τη συμμαχία η όχι?

είσαι τελικά παιχταράς ναι η όχι?

στην aoe τσακώθηκες με το νικηφόρο ναι η οχι ?

στην χάος φέτος στο 5 τα έκανες χαλια ναι η όχι?

ρε το έχεις καταλάβει ότι πλέον δε σε γουστάρouνε ναι η οχι ?

ακόμα και εκεί που παίζεις σε έχουνε γραμμένο το ξέρεις?

αλλα σε υποστηρίζουνε γιατί τους συμφέρει δεν το καταλαβαίνεις?

είσαι τελικά spy ναι η όχι?

ακόμα και οι πέτρες σε κατηγορούνε ρε φιλε το ξέρεις?

μην ξαναμπείς με το ίδιο όνομα φιλε δεν θα σε παίρνει κάνενας στη συμμαχία του να το ξέρεις αυτό ..

τελείωσες σαν όνομα στο τραβιαν .....

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιουβαρλάκια Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπασαμε

Optimus Prime (2-3 φορές)
    mactom
    mitsos911 (5-6 φορές)
    tzarlxaxl (7-8 φορές)
    hochmaister
    NTOY APO PANTOY
    danaos
    PYR-SOS

και άλλα 100 μικρά acc σας, και βγαίνετε ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΖΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ, και σπατε αμυντικο παιχτη τον johngate7 χαχχαχχααχαχαχαχαχαχ
    Πρεπει να ειστε πολυ θαραλλεοι ρεεεεεεεεεεεεε
    και μου βαζετε τους ψευτοσυμμαχους σας 3xxxl να χτυπησουν gary, γιατι σας παει αιμα.... και πανε οι ψευτοσυμμαχοι σας, και χανουν και 5-6 απο τους καλυτερους στρατους....

μπρρρρρρ ανατριχιασα μρε ! να χερεστε τον αρχηγο σας τον θαραλεο, που σπαει αμυντικους χαααααααααα αχαχχααχαχαχαχαχαχχ
    καλημερα σας ρε φιλαρακι αυτα τι τα δειχνεις και λες σπασαμε και σπασμε και σπασμε και σπασαμε γιατι δεν λες <<οτι μπορουσαμε καναμε>> για να φαινεσαι και πιο σεμνος ........επειδη ειμαι και εγω στους σπασμενους (hochmeister) σου λεω το εξης 1ον κοιμηθηκε ο θεος προχθες ηταν η μονη μερα που εμεινα χωρις συνδεση ...δουκας και αναφρ πεσανε απο την Ακροπολη και βρηκαν πορτοφολι και μπραβο τους!!!
    Ομως οπως πολυ καλα ξερεις εμενα ο ρολος μου και το παιχνιδι αφορα αλλο κομματι και επειδη δεν συγκρατω αριθμους ...(εσυ βλεπω το εχεις το χαρισμα) .....θες να μου μετρησεις ποσους καταπελτες και στρατουδακια εχουν χασει οι προεδρος -λυκος-τζιμ μπημ-μαριαννα-κακο σπυρι(οι 2 τελευταιοι πριν απο λιγες ωρες) και πολλοι αλλοι που δεν τους συγκρατω ???? πως να μηδενισετε εσεις καπ ?? αφου σας ψιριζουν καθημερινα και ανελιπως .........θελω να μαντεψεις ποιος σας ψιριζει συνεχεια!!!!

για την επιθεση στον γκαρυ απο τους 3χχχλ ενοειτεε οτι δεν θα τους κοβατε ουτε με βαλέ (χαρτοπαικτικος ορος)
    για την ασημαντη δικη μας επιθεση και μηδενισμο στον αμυντικο σας ......για να καταλαβω δηλαδη γιατι αλλο τραβιαν παιζουμε εμεις νομιζω......5 μερες ειχε εκπαιδευτη ο ασημαντος (ποσες μερες ουρα δεν το ξερω) και εσυ εχεις την απαιτηση να κανουμε επιθεση στην τελικη εκει που θες εσυ??? θα σε ρωταμε την επομενη φορα που θα εχετε αμυνα να ερχομαστε ......συγνωμη που δεν το εχουμε κανει ως τωρα!!!!!

Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Ερώτησις για δυνατούς λύτες
    By Lucifer in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-13, 13:16
  2. Μια ερώτηση
    By roussos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-11, 14:21
  3. ερώτηση
    By giannhsdaras in forum Γενικά