Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: καλα ωρε αδειασατε το ww

Προεπιλογή καλα ωρε αδειασατε το ww

δηλαδη τωρα αμα μιλισω θα πειτε παλι κακο το κουνελακι θα μου στειλετε καροτα και μαρουλια να φαω
    ελεος ρε αδειασατε ww να στηριξετε τον φολι και σας μηδενισανε και ειχατε πατησει το 100 ευγε να στε καλα γελασαμε παλι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rabit Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη τωρα αμα μιλισω θα πειτε παλι κακο το κουνελακι θα μου στειλετε καροτα και μαρουλια να φαω
    ελεος ρε αδειασατε ww να στηριξετε τον φολι και σας μηδενισανε και ειχατε πατησει το 100 ευγε να στε καλα γελασαμε παλι
    αχχχ κουνελάκι κουνελάκι, τρύπες γιατί τρυπάς? χααχχααχχααχ
    χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας διασκεδάσαμε.....

στέλνουμε 1 hammer πάτε στο 0
    στέλνετε καμμιά 10αρια να μας πάτε στο 0
    τα συμπεράσματα δικά σας

μη μιλάς για άμυνες, κανα δυό αρχηγοί να έπεφταν ακόμα το είχατε χάσει, πόσο πίστη έχει τώρα? χαχαχααχχα

καληνύχτες
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Προεπιλογή

οτι βλεπω λεω αλινακι γιατι ως γνωστο αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας και δεν ρωτησα αυτο που μου ειπες στο φιναλε φιναλε απλα να δουνε τα συμμαχοπουλα σας οτι ειστε παρτακιδες κοβανε αμυντικα τα καλοπαιδα για το θαυμα και εσεις το αδειασατε να φυλαξετε τον MR foli ρε ποσα θελετε ρε να με τρελανετε με εσας τελικα πινω για να ξεχασω και τελικα ξεχασα ποσο ηπια

Προεπιλογή

Μη δινεις σημασια ... Να τρολλαρει μπηκε ο rabit επειδη ο φολι εσκασε τελευταιος στο καπ του κ τον εσβησε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EmCee : 19-02-13 στις 09:16

Προεπιλογή

μιλάμε για τρελά γέλια κλαμένε. εσύ παίζεις το ακκ?????ούτε για λαγός δεν κάνεις........που πας ρε καραμήτρο με τέτοιες άμυνες........ ούτε χάμμερ της προκοπής δεν αξίζει να πέσει εκεί.......με διπλό στόχο και κριούς και πάλι χαραμίζεται......άντε κάνε το παιχνιδάκι σου και άσε τα συμπεράσματα για το τέλος........φάε και το αυγουλάκι σου γατάκι.......
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rabit Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι βλεπω λεω αλινακι γιατι ως γνωστο αλλα τα ματια του λαγου και αλλα της κουκουβαγιας και δεν ρωτησα αυτο που μου ειπες στο φιναλε φιναλε απλα να δουνε τα συμμαχοπουλα σας οτι ειστε παρτακιδες κοβανε αμυντικα τα καλοπαιδα για το θαυμα και εσεις το αδειασατε να φυλαξετε τον MR foli ρε ποσα θελετε ρε να με τρελανετε με εσας τελικα πινω για να ξεχασω και τελικα ξεχασα ποσο ηπια

να σε ρωτήσω? είσαι πράσινος, με σπυριά στο πρόσωπο, σουβλερή μύτη, χαλασμένα δόντια και σε λένε Διχονίξ? χαχαχαχαχααχαχχα
    δε πιάνουν στους Ε.R. αυτά.... μη κρίνετε εξ ιδίων

οτι πίνεις, πίνεις πάντως... φαίνεται χεχεχεχεχεεχ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alinaki : 19-02-13 στις 08:58

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε ρωτήσω? είσαι πράσινος, με σπυριά στο πρόσωπο, σουβλερή μύτη, χαλασμένα δόντια και σε λένε Διχονίξ? χαχαχαχαχααχαχχα
    δε πιάνουν στους Ε.R. αυτά.... μη κρίνετε εξ ιδίων
    Σορρυ που δεν κρατιεμαι αγαπητη Αλινα αλλα θα απαντησω.
    Κατα την προσωπικη μου πειρα δεν χρειαζεστε εξωτερικο παραγοντα για διχονοια,τα καταφερνετε καλα και χωρις αυτον (τον παραγοντα δλδ).
    Συνεχιστε...
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλάμε για τρελά γέλια κλαμένε. εσύ παίζεις το ακκ?????ούτε για λαγός δεν κάνεις........που πας ρε καραμήτρο με τέτοιες άμυνες........ ούτε χάμμερ της προκοπής δεν αξίζει να πέσει εκεί.......με διπλό στόχο και κριούς και πάλι χαραμίζεται......άντε κάνε το παιχνιδάκι σου και άσε τα συμπεράσματα για το τέλος........φάε και το αυγουλάκι σου γατάκι.......
    Ποιο ακκαουντ εννοεις??Σορρυ αν ειμαι περιεργος...

Προεπιλογή

Χμμμμ.....Εσυ δεν εισαι E.R. αλλα θα ξερεις πολλα μαλλον...Για πες κανα κουτσομπολιο ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ που δεν κρατιεμαι αγαπητη Αλινα αλλα θα απαντησω.
    Κατα την προσωπικη μου πειρα δεν χρειαζεστε εξωτερικο παραγοντα για διχονοια,τα καταφερνετε καλα και χωρις αυτον (τον παραγοντα δλδ).
    Συνεχιστε...

έχεις και εσύ τα απωθημένα σου φαίνεται χεχεχεχεχε τι να κάνουμε? δε φταίμε εμείς για όλους τους πικραμένους.....
    κρίμα βρε παιδιά και λίγη ανωτερότητα δε βλάπτει.....

προσωπική δική μου γνώμη λοιπόν, (όσο μπορεί κανείς να μιλήσει σοβαρά στο φόρουμ) ότι δεν υπάρχει συμμαχία χωρίς κόντρες, αντιπαραθέσεις και αυτό είναι υγιές, όποια και να είναι αυτή....
    το αποτέλεσμα και η διάρκεια είναι που μας κρίνει όλους

με κουράσατε ήδη δεν απαντάω άλλο,χεχεχεεχχε, συνεχίστε το κουτσομπολιό
    φιλάκιαααααααααα

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΑΜΠΕ ΛΑΛΕ
    By Marigoula in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 21:25
  2. ολο τα ιδια και τα ιδια
    By chrono oro in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-12, 21:32
  3. Ολα καλα?
    By farditsis in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-11, 12:16
  4. Παλι τα ιδια???
    By jimmakoc in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-10, 01:51
  5. ΤΑ ΙΔΙΑ........
    By El Padrino in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-10, 14:56

Δικαιώματα - Επιλογές