Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 38

Θέμα: Τελείωσε....

Προεπιλογή

καλημέρες και από εμένα,
    καταρχάς συγχαρητήρια στον συνασπισμό μας ER-ERPRIVE-GTY για την σιγουρότατη υπεροχή στον σέρβερ και για την ξεκάθαρη νίκη. Από τα αντικείμενα και μετά που ψιλοέπαιξα τα πράγματα ήταν πολύ εύκολα και πολύ άνετα, στο endgame πολλοί επιθετικοί στρατοί που έκαναν την ζωή των ww sitters κόλαση...τέλος καλό όμως όλα καλά, μια βδομαδούλα 10 μέρες τις χρειαζόμασταν όλοι νομίζω.......σήμερα έπεσε πάλι βρισίδι στα skype rooms
    50-60 χάμμερ πάνω από 300κ κροπ από όσο έμαθα.....εκεί που φάνηκε η αδυναμία ήταν στις άμυνες καθώς και στο σιττάρισμα στα θαύματα (alitaki-epitalio) φάνηκε εξαρχής ποιό θαύμα θα έβγαινε θέλω να πιστεύω.......επίσης αν μου επιτρέπεται να το πω αν παίζαμε με ένα θαύμα ο σέρβερ θα είχε τελειώσει εδώ και αρκετές μέρες......
    όσο για τον σέρβερ, λογικό ήταν να μην έχει κόσμο ούτε ενδιαφέρον βάση παικτών......χωρίς να λέω ότι φταίνε μόνο οι αντιπάλοι.......
    αυτά τα λίγα από εμένα,
    αλλά δεν μπορούσα να μην πω και συγχαρητήρια στους alites-vip-a&d για την μαχητικότητα που έδειξαν
    μετά τιμής,
    oratios, Aragorn of speed9
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Γιαννη,το ξεκαθαρισα για τις αμυνες,οταν εχεις να δεχτεις επιθεση απο την ιδρυση δευτερου χωριου και μετα,τι βαση να δωσεις?καθομασταν και καλαμπουριζαμε στα σκαιπ ρουμ και καποια στιγμη πηραν φωτια τα στρατοπαιδα.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

συμφωνώ Δημήτρη αυτό έκανα και εγώ άλλωστε άμυνες δεν έβγαλα παρά μόνο ελάχιστες, αλλά ανεξαρτήτως των αιτίων το αποτέλεσμα ήταν ένα και το αυτό....που να ξέραμε ότι και αυτές που είχαμε ήταν αρκετές για τον σέρβερ....:P
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Επειδή δεν έζησε κανείς την συμμαχια VIP απο μέσα παρα μόνο τα 4 άτομα που την αποτελουσαμε,κανεις δεν ειδε την μανία της Δήμητρας να μαζέψει ολα τα αντικείμενα(για να κανει στρατους που δεν θα ρίξει....!!!!!!!) ενω ο rantaplan με τον psycho αγοραζαν επιδεσμους για να ξαναφτιαξουν hammer,ουτε την πολιτική που εκανε η δημητρα για να μην εχουμε κοντρα με κανεναν για να μην χασει τα hammer της(!!!!) καλό θα ήταν να μην παίρνετε θεση!
    Όσο για το νικητη το αξιζε όσο κανενας και μπραβο του!
    Εγώ θελω να ευχαριστησω τον πανο,τον αρη και τον σωτο για το ωραιο game που παιξαμε αλλα και την δημητρα σε ενα βαθμο γιατι αποτελουσε ενα σημαντικο κομματι μιας συμμαχιας 4 ατόμων που εκανε ωραία πραγματακια!
    καλη συνεχεια σε ολους!

Προεπιλογή

καλησπερα και απο εμενα
    πολα συνχαρητηρια στους νικητες ER.ER PR.VVV KAI GTY....
    θα ηθελα να γραψω μερικα πραγματα σχετικα με τον σέρβερ και για αυτα που γραφτηκανε...
    πρωτα απο ολα ειναι παιχνιδι στρατηγικης,πιστευω οτι ολοι συμφωνουμε, με στοχο την ΝΙΚΗ
    μετα απο τοσα χρονια στους gr ολοι ξερουμε ποιος παιζει και πως παιζει...
    ΑΛΙΤΕΣ συμμαχεια χωρις LEADERS(δεν περιμεναμε να κανουνε κατι καλυτερο απο αυτο που κανανε)
    VIP τοσα χρονια προσπαθουνε να κανουνε hummer ειναι ο σκοπος τους και ο στοχος τους μεσα στο game...
    απο τα γραφομενα μπορω ευκολα να σημπερανω οτι με δηπλοματια καταφερανε να σας αφοπλισουνε μερικα hummer(καλη στρατιγικη) και μπραβο σε οποιον το καταφερε
    Α&D εδω τα λογια περιτευουνε χειροτεροι και απο αλιτες με λιγα λογια ητανε στο πουθενα το ενα λαθος πισω απο το αλλο(παντα στρατηγικα) δεν ξερανε που θελανε να ειναι ...
    θα αναφερθω και παλι στους ΑΛΙΤΕΣ και θα κανω μερικες ερωτησεις
    γιατι δεν καταφερατε να παρετε παρεα σας τους VVV?(συμμαχεια που της αρεσει να μαχετε καθε μερα)σιγουρα θα καταφερνανε να κανουνε αρκετες ζημιες σε ER,GTY
    γιατι τον μοναδικο εκπεδευτη (οπως και να τον αποκτησατε) δεν τον δουλεψατε για να εχετε πιο καλα αποτελεσματα παρα τον αφησατε σε αμυντικο λογαριασμο????
    2 απλα πραματακια να ειχατε κανει θα ειχαμε ενδιαφερον ακομα στον server που μολις τελειωσε.
    θελα να δωσω συνχαρητιρια σε οσα παιδια απο τους αντιπαλους πεξανε μεχρι τελους
    υ.γ υγεια σε ολους
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

Προεπιλογή

Kαλημερα και απο μενα!!!
    Συγχαρητηρια στους νικητες του συνασπισμου ER - GTY ,ηταν παναξιοι νικητες του σερβερ , ηταν πιο οργανωμενοι , με μεγαλυτερους στρατους,αμυνες κλπ κλπ κλπ ... Εμεις σαν ΑΛΗΤΕΣ απλα δεν ανταποκριθηκαμε σε εναν ρολο που τον πηραμε λιγο με το ζορι...Αυτον του 2ου πολου...Αυτη ειναι η αληθεια...Δεν υπηρχε εξ'αρχης πλανο για WW ... Ουτε εγω ειχα σκοπο να γινω keeper ολα ηρθαν μαζεμενα φαινεται κα δεν ειχαμε ολοι μαζι κ ο καθενας ξεχωριστα τη διαθεση να παλεψουμε παραπανω για κατι καλυτερο,βλεποντας μαλιστα απεναντι και την υπεροχη των αλλων...
    Ολα αυτα εφεραν μια απογοητευση και παραλληλα (και αυτο ειναι μια καθαρα προσωπικη αποψη) απογοητευσαμε και τα μελη του συνασπισμου των WW psycho & yagoulas...Και προσωπικα οφειλω μια συγνωμη σε Πανο,Γιωργο,Αρη..
    Τωρα για τις ερωτησεις σας κυριε καυτε δεν εχω ικανοποιητικες απαντησεις οποτε μη πω κατι του κεφαλιου μου και αρχισει και γινεται εδω μεσα της μουρλης...Εγω δεν ειμαι Leader...Keeper ειμαι που απλα στο τελος εμεινα να κλεισω την πορτα απ'οτι φαινεται
    Ελπιζω μονο ενα πραγμα για τον επομενο σερβερ κ εδω θα συμφωνησω με τον Darklord 100% ..Αν ο καθενας μας εχει μοναδικο σκοπο να γραφει "proud member of...winner of grx..." τοτε παντα η ιδια σουπα θα σερβερεται.....2 πολοι και μαλιστα με φαβορι..Δε θελω να πω παραπανω και χαλασω το νικηφορο κλιμα των παιδιων
    Συγχαρητηρια ξανα σε αλιτακι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EmCee : 03-03-13 στις 10:26

Προεπιλογή

Ο καθενας στο προφιλ του μπορει να γραφει και να λεει οτι θελει αρκει να μην ενοχλει η προσβαλει τους αλλους.Ευκαιρια ηταν για σας τους Αλητες να δειξετε κατι σε αυτον το σερβερ αλλα εσεις -και οχι μονο εσεις-κατωτεροι των περιστασεων και των εμπειριων σας σαν συμμαχιες και παικτες χ3 σερβερ.Προφανως δεν εχετε μαθει οτι δεν εχει σημασια αν χασεις η νικησεις αλλα το να ΑΓΩΝΙΣΤΕΙΣ.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

Αλλα λογια να αγαπιομαστε...
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Ναι,ο καθενας τραβηξε το δρομο του,αλλος ER αλλος A&D,καποιος ξεχασε οτι απλα ειναι ενα παιχνιδι.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

No comment γιατι πολυ απλα δεν καταλαβαινω τι λες..
    grx BeyondLimits

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. O server τελείωσε - απολογισμός
    By zouli84 in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-12, 20:17
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 14:34

Δικαιώματα - Επιλογές