Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38

Θέμα: Τελείωσε....

Προεπιλογή

Συνηθίζεται σε κάθε νίκη να λαμβάνουν συγχαρητήρια οι νικητές. Σε νίκη που έρχεται ομως με ομάδα χαμηλότερης κατηγορίας ένα απλό νεύμα αρκει. Του στυλ "κάναμε το αυτονόητο, όχι και κάτι σπέσιαλ". Απο εκεί και πέρα, ένα ευχαριστώ σε όσους συμπαίκτες διέθεσαν παραπάνω πόρους από μένα.
    Τα παραπάνω δεν τα γράφω για να μειώσω την αξία των αντιπάλων παικτών αλλά του συνόλου που εμφανίστηκε ανταγωνιστικά στο δικό μας.
    Τώρα σχετικά με τα proud member κλπ... καθένας λαμβάνει απο το game αυτό που έχει ανάγκη. άλλος proud, αλλος active...κλπ.
    Η έννοια της περιφάνειας όμως θα έπρεπε να στοχεύει στην ποιότητα μιας συμμαχίας και όχι στο αποτέλεσμα της, δική μου θέση.
    Κλείνοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά όλα τα φιλαράκια για το χρόνο και το απυθμενο γέλιο που ρίξαμε στο σερβερ.
    Θα τα ξαναπούμε...
    DARK KN1GHT

Προεπιλογή

Χωρίς να παίζω στον server, τα σέβη μου στο παραπάνω post...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μια απορία θα ήθελα να μου λύσετε αφού διάβασα ορισμένα μιλάμε για την ίδια Δήμητρα με το περιστατικό της μεγάλης δίαιτας? αν ναι τότε γελάω και χαίρομε που δικαιώθηκα σε όσα είπα τότε ! ντορα και τεο μπορώ να πω ότι οι αλήτες είναι μακράν η χειρότερη συμμαχία που συμμετείχα έστω και διακριτικά λυπαμε το Βασιλη που σας άκουσε και έκατσε μαζί σας...τον πληρώσατε και αυτόν καλά φυσικά αφου την κάνατε για ισπανια απο όσα έμαθα άρον άρον

υ.γ επειδή είδα κάπου οτι οι αλήτες δεν πηγαίναν για θαύμα απο τον πρώτο μηνά ξέραμε οτι το θαύμα θα παιζόταν στο λογαριασμό μας όπως και μπήκε στην αρχή τουλάχιστον!(από αυτό βγάλτε συμπεράσματα και εσείς αν πηγαίναν η όχι) ότι σας έχουν λιώσει και εκτροχιάσει οι αντίπαλοι από τον στόχο σας δεν ήταν συνειδητή επιλογή άλλα εξαναγκασμός από κάποιους καλύτερους για να αλάξετε στόχους στην πορεία...
    υ.γ συγχαρητήρια επισεις στους νικητές για αυτήν την εκπληκτική και άνετη νίκη διαθέτουν τα φόντα για να γράψουν ιστορία και να παραμείνουν στο προσκήνιο του χ3 για πολύ καιρό, όσο παίζουν αυτοί συμμαχίες όπως τους αλήτες δεν έχουν ελπίδες για κάτι καλύτερο από το φετινό μιλάω πάντα με τα υπάρχουσα δεδομένα φυσικά

καλή συνεχεία

Προεπιλογή

Θα ήθελα κι εγώ, χωρίς να κάνω πολλά σχόλια για τους αντιπάλους που δεν κατάφεραν να δημιουργήσουν κανένα ενδιαφέρον στον σερβερ να ευχαριστήσω τα παιδιά που παίξαμε φέτος μαζί, και παρόλο τον ξενέρωτο σέρβερ περάσαμε πολύ καλά, ειδικότερα τον Ατάμ (Dark Kn1ght) και τον Χρήστο (ponos).

Καλή συνέχεια σε όλους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Anagno : 04-03-13 στις 20:43

Προεπιλογή

Ε πως να μην περασες καλα αφου ως δια μαγειας προλαβες να ριξεις τον στρατο σου και λεγοντας στο skype οτι θα μεινουν πολλοι στρατοι στα χερια (προφανως δεν εννοουσες τον δικο σου).
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε πως να μην περασες καλα αφου ως δια μαγειας προλαβες να ριξεις τον στρατο σου και λεγοντας στο skype οτι θα μεινουν πολλοι στρατοι στα χερια (προφανως δεν εννοουσες τον δικο σου).
    α ρε Χρήστο τι πάθαμε. Με τα χάμερ στο χέρι μείναμε. Δεν πειράζει...
    Είναι μεγάλο το δίλημμα να φτιαχνεις ένα σφύρί για μπετονόκαρφο και να μπαίνεις στον πειρασμό να το ρίξεις σε πινέζα. Πολλά έχουν συμβεί σε σερβερς που έδειχναν εύκολοι και οι πισινές είναι πάντα απαραίτητες. Αυτός και έδειχνε και ήταν τελικά.
    υ.γ. ποιος έχει σειρά για τον μικρό?
    DARK KN1GHT

Προεπιλογή

Οφειλω να σου ομολογησω οτι ο πειρασμος για την πινεζα ηταν πολυ μεγαλος...
    Δεν ηθελα,για να σου πω την αληθεια,να εκθεσω εσενα και τον πονο..
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Mε βάζεις να απαντήσω, και βαριέμαι, αλλά χαλάλι σου που είσαι άσχετος, και πρέπει κάποια στιγμή να μάθεις να παίζεις, και να αποκτήσεις κρίση.

Όταν είπα οτι θα μείνουν πολύ στρατοί, το είπα και το εννοούσα, και όντως έμειναν σοβαροί στρατοί, όχι σαν τον δικό σου (μου ήθελες και εκπαιδευτή).

Δεν σου είπα ποτέ μην πας να βαρέσεις ή να μην κάνεις το οτιδήποτε, μόνος σου εβγαλες αυτό το συμπέρασμα, και εφόσον είσαι τόσο άσχετος και δεν μπορούσες να δεις οτι οι αντίπαλοι δεν είχαν καμία ελπίδα να νικήσουν κράτησες τον στρατό μέχρι τελευταία στιγμής, για να τον κάνεις τι; Και εγώ είχα πολύ μεγάλη πιθανότητα να μου μείνει όπως έμεινε και σε πάρα πολλούς, θα πρέπει να απολογηθώ κιόλας; Σε "συμμάχους" μου κιόλας; Δεν είχα τι να τον κάνω, φόρεσα τις μποτούλες μου και ξεκίνησα, ακόμα και τότε ενημέρωσα, μήπως δεν το είδες;

Ορίστε και ο περιβόητος διάλογος...

§11. Το περιεχόμενο των προσωπικών μηνυμάτων δεν ανήκουν σε αυτό το φόρουμ
    Το περιεχόμενο των Προσωπικών Μηνυμάτων (PMs), μηνυμάτων μέσα από το παιχνίδι (IGMs) και άλλες ιδιωτικές συζητήσεις (ICQ, Skype, MSN...) δεν επιτρέπονται στο φόρουμ χωρίς την άδεια των συνομιλητών.

(επιλεκτική μνήμη λέγεται, το έχουν πολλοί άνθρωποι μην σε ανυσηχεί)

Υ.Γ. 1 Πήγαν και τσάμπα τα φράγκα ρε γαμώτο

Υ.Γ. 2 Φοβερό θαύμα έριξα... καλά που πήγα κι εγώ γιατί όλα παιζόντουσαν στον πόντο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Anagno : 06-03-13 στις 13:39

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. O server τελείωσε - απολογισμός
    By zouli84 in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-12, 19:17
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 13:34

Δικαιώματα - Επιλογές