Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 38

Θέμα: Τελείωσε....

Προεπιλογή Τελείωσε....

Πάει και αυτό

Συγχαρητήρια σε όσους έμειναν μέχρι το τέλος, σε σίττερς, παίκτες, επιτελεία.

Φυσικά και χαρήκαμε για τη νίκη, όμως....
    Κρίμα βρε παιδιά που τα παρατήσατε και μάλιστα από πολύ νωρίς, στρατοί υπήρχαν τελικά, θα μπορούσε να γίνει λίγο πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι.
    Τόσοι στρατοί σε alitaki και foli? είδαμε στρατούς να πέφτουν σε πρωτεύουσες λίγο πριν το τέλος, να πέφτουν σε νατάριους χεχε άλλο και αυτό (ε ρε τι σου κάνει η ανάγκη της πρωτιάς σε επιθετικούς πόντους ), είδαμε αρχηγούς να διαγράφουν, είδαμε άδειες πρωτεύουσες, αντικείμενα κλπ.
    έλλειψη γνώσεων?
    έλλειψη διάθεσης?
    έλλειψη ψυχής και μαχητικότητας?
    τι να πώ? εσείς ξέρετε....

Προσωπικές απόψεις:
    -Οσο θα παίζετε το παιχνίδι με 2 πόλους (από την αρχή κιόλας σχηματισμένους) τόσο πιο βαρετό θα γίνεται, τόσο λιγότεροι παίκτες θα μπαίνουν
    -Δε περιμένω να δω τους αρχικούς σέρβερς με πχ. 10 συμμαχίες 10 ww, αλλά εντάξει, και 3-4 πόλους και ενεργά ww να βλέπαμε, θα χάριζε ενδιαφέρον και ουσία στο παιχνίδι

Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όσους το πάλεψαν από κάθε πλευρά και πάνω από όλα στους Καβαλάρηδες του Speed, τους Easy Riders.
    Ξεχωριστά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ GTY.

Και εις άλλα με Υγεία.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alinaki : 02-03-13 στις 07:38
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Προεπιλογή

καλημερα και απο μενα μπραβο σε αλητακι που κερδισε τον σερβερ ...το μονο θαυμα που ειχε σοβαρες αμυνες μεσα ...κατι πηγε να κανει το psycho αλλα δεν μπορεσε να φτασει ουτε τις μισες αμυνες απο αλητακι....καλουτσικος σερβερ δειχνουν οι παικτες να συμβιβαζονται με το Τ4 ...πολλες πρωτευουσες γιναν ενα απλο ?...απο την πλευρα μου ενα ευχαριστω σε πανο σωτο γιωργο που ασχοληθηκαν αρκετες ωρες με το WW psycho παρολο που ειχανε τις υποχρεωσεις τους ....τελος παντων το τελος του σερβερ μας εδειξε οτι ο λογος της δημητρας ειναι συμβολαιο οποτε αλινα μπορειτε να την εμπιστευτητε και σε μελλοντικους σερβερ...απο μενα δεν εχω κατι αλλο καλη καρδια ....
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα και απο μενα μπραβο σε αλητακι που κερδισε τον σερβερ ...το μονο θαυμα που ειχε σοβαρες αμυνες μεσα ...κατι πηγε να κανει το psycho αλλα δεν μπορεσε να φτασει ουτε τις μισες αμυνες απο αλητακι....καλουτσικος σερβερ δειχνουν οι παικτες να συμβιβαζονται με το Τ4 ...πολλες πρωτευουσες γιναν ενα απλο ?...απο την πλευρα μου ενα ευχαριστω σε πανο σωτο γιωργο που ασχοληθηκαν αρκετες ωρες με το WW psycho παρολο που ειχανε τις υποχρεωσεις τους ....τελος παντων το τελος του σερβερ μας εδειξε οτι ο λογος της δημητρας ειναι συμβολαιο οποτε αλινα μπορειτε να την εμπιστευτητε και σε μελλοντικους σερβερ...απο μενα δεν εχω κατι αλλο καλη καρδια ....
    Μπορώ να φανταστώ τι υποννοείς αλλά πίστεψε με είσαι τελείως λάθος.

Εμείς από την πλευρά μας είδαμε πολλές άστοχες κινήσεις και πολλούς στρατούς πεταμένους στα σκουπίδια από πλευράς συνασπισμού ΑΛΗΤΕΣ - VIP..

Εφόσον οι ΑΛΗΤΕΣ τα παράτησαν τόσο νωρίς, πιστεύω ότι ένα ή δύο hammers δεν επηρεάζουν ούτε κατ ελάχιστο το τελικό αποτέλεσμα όταν από τη μία πλευρά έχεις έναν διαλυμένο συνασπισμό με 2-3 άτομα που προς τιμή σας το παλεύατε και από την άλλη έναν συνασπισμό την ER με ανέπαφα ΟΛΑ σχεδόν τα hammers.

alitaki & epitalio ήταν η μία πλευρά και yagoulas, candyman, psycho η άλλη.
    είτε epitalio είτε alitaki είταν το ίδιο όποιος και να τερμάτιζε για μας.

Εμείς πχ δε πήραμε αντικείμενο από το συνασπισμό σας με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που πήρατε εσείς τον εκπαιδευτή, παρότι ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ, δε καταδεχτήκαμε και νοιώθουμε πολύ περήφανοι για αυτό., οπότε δε μας αγγίζουν σχετικές σπόντες και καρφιά, ξέρουμε πως παίζουμε, ΚΑΘΑΡΑ, το ξέρουν και οι παίκτες μας, κατα βάθος το ξέρεις και εσύ
    είναι κρίμα να θέλουμε να δείρουμε το γάιδαρο και να χτυπάμε το σαμάρι, να αμαυρώνουμε ονόματα παικτών που έχουν αποδείξει το ποιοί είναι.

δε θα συνεχίσω άλλο αυτή τη δημόσια αντιπαράθεση στο skype είμαι πάντα (σχεδον χεεχε) διαθέσιμη.
    γιατί να γίνεται αυτό μετά το τέλος κάθε σέρβερ? οκ αντιλαμβάνομαι τη στεναχώρια κάποιου που χάνει, αλλά όχι και έτσι.... ειδικά τώρα που ήταν ξεκάθαρα τα πράγματα από πολύ νωρίς

Προεπιλογή

ημασταν χαμενοι απο χερι απο την αρχη του WW Race γιαυτο πιστεψε με δεν ειμαι καθολου στεναχωρεμενος...ειχα ξεκαθαρισει στα παιδια που ανελαβαν το psycho οτι τζαμπα παιζουμε περιμενουν στην σειρα ποιος θα μας πρωτοβαρεσει (απο το επιπεδο 50 ερχοταν χαμμερ απο ΕΡ)...Οσοι ειχαμε μεινει απο τον διαλυμενο συνασπισμο ΑΛΗΤΩΝ -VIP ξεραμε παρα πολυ καλα οτι παμε ξεβρακωτοι στα αγγουρια...οταν χαθηκαν στρατοι σε φολι αδειασε το θαυμα το αλητακι και βρηκαμε ευκαιρια και το μηδενισαμε με 1 ραμμερ και 2 χαμμερ...οποτε ναι μεν στουκαραν καποιοι αλλα παραλληλα μηδενισε ενα θαυμα τουμπανο απο αμυνες...τωρα οποιος και να κερδιζε μεταξυ επιταλιου και αλητακι αυτα να τα λες σε πρωταρηδες οχι σε μενα ....δεν εχω καμμια αντιπαραθεση με σενα αλινα ισα ισα σε θεωρω σεβαστη αντιπαλο...εχω βγαλει τα ρεπορτ απο τα 2 τελευταια χαμμερ που σκασαν σε επιταλιο και ναταρς υπολογισε τι ζημια θα γινοταν αν πεφταν σε σενα.... και αν θελεις δωσμου μια λογικη εξηγηση γιατι δεν πεσαν σε σενα και πεσαν οπουναναι

υ.γ come to papa kai ANGEL τα ειχε αποκλειστικα ενας παικτης μην νομιζει καποιος που δεν ξερει οτι υπηρχε προβλημα συννενοησης

υ.γ2 το αντικειμενο του εκπαιδευτη ηρθε σε μας στις 2/1/13 στις 12.01 και εφυγε ΑΜΕΣΑ υστερα απο αντιδρασεις μεσα στην VIP 3/1/13 στις 19.30 ...και βεβαια ξερεις παλι ποιος κανονισε αυτην την "εξυπηρετηση"...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη monoaris : 02-03-13 στις 08:54
    vamos arianara

Προεπιλογή

σαφώς και όταν ξενυχτάς για ενα ww και το ταίζεις κλπ προτιμάς να κερδίσεις εσύ, αλλά όχι ότι θα στεναχωριόμουνα αν κέρδιζε το επιτάλιο, μια συμμαχία είμαστε, έλεος....

μια διόρθωση, δεν άδειασε το ww μας όταν πέσατε στο foli, μπορούν να στο επιβεβαιώσουν όλοι οι σίττερς, κάποια άλογα βάλαμε τα όποια έτσι και αλλιώς τα μετακινούσαμε συνέχεια.

τώρα το γιατί δεν έπεσαν τα δύο hammers που πόσταρες στο alitaki, δε το ξέρω και δε θέλω να κάνω και εικασίες για τους στρατούς άλλων, δε θα άλλαζε κάτι όμως, το πολύ πολύ να πηγαίναμε καμμιά βδομάδα πάρα πίσω....

οι λόγοι που κάποιος θέλει να επισπεύσει έναν σέρβερ μπορει να είναι πολλοί, επειδή βαρέθηκε? επειδή σπάστηκε από καποιες κινησεις? επειδή εφόσον δε μπορει να νικήσει ο ίδιος επιλέγει ποιόν θα προτιμούσε αμέσως μετά? το μη χείρων βέλτιστον? τι να σου πώ? υποθέσεις κάνω τώρα....
    πάντως στη θέση σου αλλού θα έψαχνα να βρω τις ευθύνες.....
    δε μου άρεσε η τοποθέτηση σου πάντως " μπορειτε να την εμπιστευτητε και σε μελλοντικους σερβερ" προσβάλεις πολλές πλευρές, δε περίμενα από εσένα τέτοια μετάθεση ευθυνών... ειλικρινά, τέσπα, πάμε παρακάτω

του yagoula γιατί έπεσε σε νάταρς? αυτό δε θα μας έκανε ζημία?
    του madmax γιατί πήγε σε πρωτεύουσα? ούτε αυτό θα μας έκανε ζημίά???
    εδώ λέτε πως δεν είχατε στρατούς και ο konrelios έπαιρνε ww από νάταρς (ένα ένα τα θυμάμαι και συμπληρώνω) και μας λές ότι μας έδωσε τη νίκη ένα χάμερ. έλα βρε Αρη... έλεος...

(κοιτά ρε συ που κάθομαι και απολογούμαι που ρίξατε τα hammers σας...
    αν είναι δυνατόν χαχαχααχα, γιατί εκεί και όχι εδώ και όχι παραπέρα...)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alinaki : 02-03-13 στις 09:07

Προεπιλογή

Για να ξεκαθαριζουμε τα πραγματα αγαπητε,το Θαυμα δεν αδειασε απο αμυνες που πηγαν στο Foli.Αδειασε γιατι επαναπαυθηκαμε και χαλαρωσαμε σε απαραδεκτο σημειο γιατι δεν ειχαμε στα χωρια μας ουτε καν φακες με αποτελεσμα να μην κοβουμε τα αμυντικα που επρεπε με αποτελεσμα καποια στιγμη να δουμε οτι δεν ειχαμε τις αμυνες που επρεπε,εβαλε τις φωνες η Αλινα και φτασαμε εδω που φτασαμε.Περσυ,ειχα χασει 5 χωρια,φετος δεχτηκα 3 -4 επιθεσεις στην αρχη απ το reset ,του εσφαξα τα πρωτα κατας και αυτο ηταν.

Συγχαρητηρια σε ολες και ολους οσους αντεξαν μεχρι το τελος και ευχομαστε ο επομενος να ειναι καλητερος.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

καλημερα και απο μενα και συγχαρητηρια στους νικητες ενος σερβερ που δυστυχως στιγματιστηκε απο μια πληρη αδιαφορια πολλων παικτων
    θεωρω οτι αδικα τελειωσε εδω και θα μπορουσε να τραβηξει και παραπερα απλα οι αλητες για δευτερη συνεχη φορα καθορισαν τους νικητες με το τροπο τους
    θεωρω οτι μεγαλο κακο εκανε η διαθεση καποιων να παρουν ελληνες για να παιξουν στον ισπανικο σερβερ με οτι μπορει να σημαινει αυτο κολλητηλικια αδιαφορια κλπ κλπ
    ειναι κριμα να συμβαινει αυτο και να οριζει τα πραγματα πως καποια κατευθυνση
    καλο ειναι και ο κυριος ιξυδακης να σκεφτει το δικο του μεριδιο ευθυνης
    ευχαριστω ολους τους συμπαικτες μου καλη σας τυχη και καλα συναπαντηματα
    if you want to f... for funny f... yourself and keep your money

Προεπιλογή

καλημερα συγχαριτηρια στην ER-GTY για την νικη στον σερβερ
    δε νομιζω προσωπικα οτι ο σερβερ κριθηκε απο τα 2 χαμερ που δε βαρεσαν το αλιτακι απλα μια παραταση 4-5 μερες θα εδιναν την στιγμη που στην ΕR-GTY υπηρχαν τοσοι στρατοι ενω σε εμας ηταν τα τελευταια (εκτος αν υπηρχαν χαμερ κρυμμενα ) που δε τα ξεραμε ,τεσπα
    επειδη αυτα τα 2 χαμερ ηταν δικα μου να να πω και εδω οπωσ το ειχα πει και στα παιδια της συμμαχιας μου οτι και βεβαια θα βαραγαν αλιτακι απο την στιγμη που ο σερβερ ειχε καποιο ενδιαφερον
    τωρα επειδη ειδα πολλα χαμερ απο αλητες να χανονται οπου να ειναι και οχι σε αντιπαλα ww την στιγμη που φωναζαμε οτι δεν εχουμε χαμερ νομιζω οτι και εγω μπορουσα να επιλεξω το νικητη που κατα την γνωμη μου αξιζε να παρει το σερβερ
    αν υπηρχε εστω και μιση πιθανοτητα να κερδισει το PSYCHO να εισαι σιγουρος αρη οτι τα χαμερ δεν θα εφευγαν ετσι
    καλη σας μερα σε ολους και καλη συνεχεια
    dimitra

Προεπιλογή

βαρεθηκε? αν βαρεθεις ενημερωνεις τους συμμαχους οτι βαρεθηκες δωστε μου εναν στοχο να παω να τελειωνω και μετα παρτε τον λογ για παρκινγκ και υλες....σπαστηκε απο καποιες κινησεις? δεν συμφωνω τα στουκαρω σε εναν αντιπαλο και γεια σας ...οταν κρατας 2 χαμμερ και 1 ραμμερ για το τελος απλα επιλεγεις νικητη...αλλα οταν το αλιτακι ειναι στο 99 και ολοι οι αλλοι ειναι στο 0 και εσυ ριχνεις επιδεικτικα το χαμμερ σου σε ναταρια μιση ωρα πριν τελιωσει ο σερβερ πως μπορουμε να σε αποκαλεσουμε? και δεν μιλαμε για ενα απλο παικτη μιλαμε για τα κουμαντα της VIP ....αυτη κανονιζε αντικειμενα χαμμερ χρονους σιττινγκ στο ψυχω ....

υ.γ μια βδομαδα καθυστερηση δεν νομιζω να ειναι λιγος χρονος....
    vamos arianara

Προεπιλογή

Λιγος χρονος δεν ειναι μια βδομαδα,θα ηταν ιδανικος ομως να μην μεινει cap για cap Αλητων η συμμαχων τους ορθια αντι να βαλουν τα rams και catas να παιζουν αμυνα στο Θαυμα, αμαρτια δεν ειναι 30Κ katas να βγαζουν αμυνα στο WW αντι να πεφτουν σε cap?
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. O server τελείωσε - απολογισμός
    By zouli84 in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-12, 20:17
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 14:34

Δικαιώματα - Επιλογές