Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: synxaritiria

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααα επισεις

για πες μου εκεί ψηλά στα βουνά τι καιρό κάνει?
    Εδω ΨΗΛΑ που ειμαστε ολοι εμεις ειναι μια χαρα....Εκει κατω που εισαι να μου πεις!!!!!

Προεπιλογή

πρωτα απο ολα κυπριο αδελφακι μου μπραβο για τα καρυδια που εχεις και βγαινεις να παραδεχτεις μια κακια στιγμη......η εκτιμηση μου σε εσενα ομως ειναι ακομα πιο παλια......
    2)κανενα σχεδιο δεν ειναι κακο μεχρι να αποδειχτει.....παρα πολλα σχεδια που φαινονται μουφα εχουν περασει ακριβως για αυτο τον λογο....βεβαια στην ελλαδα το εχουμε ειδικοτητα να το παιζουμε μετα χριστον προφητες.....

υγ.ενα τετοιο μικρο σχεδιο δεν ειναι αξιο αναφορας στο φορουμ.....αλλα οτι ο αντρεαςαποελ ειπε να μην εκτελεστει ειναι αξιο αναφοραςςςςςςςςς........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα.....κλαιω πρωι πρωι.....να εισαι καλα ρε αδελφε.......ποσο αναγκη αναγνωρισης εχουν καποιοι εστω και απο τον ιδιο τους τον εαυτο??????...αδελφε δοκιμασε και το αλλο....καθε πρωι πηγαινε στον καθρεφτη και επαναλαμβανε 10 φορες ειμαι ο καλυτερος στρατηγος.....:P

φιλικα παντα

δημητρης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη city7 : 28-05-13 στις 08:27
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτα απο ολα κυπριο αδελφακι μου μπραβο για τα καρυδια που εχεις και βγαινεις να παραδεχτεις μια κακια στιγμη......η εκτιμηση μου σε εσενα ομως ειναι ακομα πιο παλια......
    2)κανενα σχεδιο δεν ειναι κακο μεχρι να αποδειχτει.....παρα πολλα σχεδια που φαινονται μουφα εχουν περασει ακριβως για αυτο τον λογο....βεβαια στην ελλαδα το εχουμε ειδικοτητα να το παιζουμε μετα χριστον προφητες.....

υγ.ενα τετοιο μικρο σχεδιο δεν ειναι αξιο αναφορας στο φορουμ.....αλλα οτι ο αντρεαςαποελ ειπε να μην εκτελεστει ειναι αξιο αναφοραςςςςςςςςς........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα.....κλαιω πρωι πρωι.....να εισαι καλα ρε αδελφε.......ποσο αναγκη αναγνωρισης εχουν καποιοι εστω και απο τον ιδιο τους τον εαυτο??????...αδελφε δοκιμασε και το αλλο....καθε πρωι πηγαινε στον καθρεφτη και επαναλαμβανε 10 φορες ειμαι ο καλυτερος στρατηγος.....:P

φιλικα παντα

δημητρης

γιαυτό είσαι μέτριος παίκτης συγνώμη και ολας...
    υπάρχουν τα τρομερά σχεδία τα τολμηρά σχεδία και τα μουφα σχεδία αυτό ήταν μουφα σχέδιο κατ έμενα
    δεν ήμουν μετά χριστό προφήτης μάλλον προ χριστό ήμουν! αν ήθελα να ήμουν στρατηγός θα έβγαζα εγώ τα σχεδία οπόταν άραξε μικρέ
    τέλος αν νομίζεις οτι ήθελα στρατηληκια και μεγαλεία μεσώ ενός παιγνιδιού είσαι βαθιά νυχτωμένος το κάλο της συμμαχίας ήθελα πάντα ακομα και τωρα...!
    μην βλέπεις την υπογραφή και να σου βγαίνει το κομπλεξ ... σε ξέρουμε και ολοι ξέρουμε πόσο σε πόνεσαν τα παιδιά χαχαχαχαχαχαχαχαχα

με εκτίμηση και απέραντη κατανόηση για τον πόνο σου Ανδρέας

Προεπιλογή

καλοκαιριασε ρειιιιιιι και ακομα δεν το πηρατε χαμπαρι ........... μπραβο στα παιδια που δεν βαρεθηκαν ακομη και γραφουν , οτι και να γραφουν δεν εχει σημασια
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαυτό είσαι μέτριος παίκτης συγνώμη και ολας...
    υπάρχουν τα τρομερά σχεδία τα τολμηρά σχεδία και τα μουφα σχεδία αυτό ήταν μουφα σχέδιο κατ έμενα
    δεν ήμουν μετά χριστό προφήτης μάλλον προ χριστό ήμουν! αν ήθελα να ήμουν στρατηγός θα έβγαζα εγώ τα σχεδία οπόταν άραξε μικρέ
    τέλος αν νομίζεις οτι ήθελα στρατηληκια και μεγαλεία μεσώ ενός παιγνιδιού είσαι βαθιά νυχτωμένος το κάλο της συμμαχίας ήθελα πάντα ακομα και τωρα...!
    μην βλέπεις την υπογραφή και να σου βγαίνει το κομπλεξ ... σε ξέρουμε και ολοι ξέρουμε πόσο σε πόνεσαν τα παιδιά χαχαχαχαχαχαχαχαχα

με εκτίμηση και απέραντη κατανόηση για τον πόνο σου Ανδρέας
    τι παιχτης ειμαι δεν περιμενω να το μαθω απο εσενα φιλε μου αντρεα.....οσοι εχουν παιξει μαζι μου το γνωριζουν....αυτο που εγω εχω μαθει στην ζωη μου και στο παιχνιδι ειναι να σεβομαι τους συμμαχους και φιλους μου....εσυ σε αυτη την περιπτωση δεν το εκανες....δεν υπηρχε κανενας λογος να βγεις στο φορουμ και με τον τροπο σου να προσπαθησεις να μειωσεις τον συμμαχο σου....

και μαλλον οσον αφορα την υπογραφη σου μαλλον μπερδευτηκες λιγο η δεν στα εχουν πει καλα....ποτε με πονεσαν εμενα προσωπικα η tgr και δεν το ξερω....αν σου ειναι ευκολο ενημερωσε με.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

τι παιχτης ειμαι δεν περιμενω να το μαθω απο εσενα φιλε μου αντρεα.....οσοι εχουν παιξει μαζι μου το γνωριζουν....αυτο που εγω εχω μαθει στην ζωη μου και στο παιχνιδι ειναι να σεβομαι τους συμμαχους και φιλους μου....εσυ σε αυτη την περιπτωση δεν το εκανες....δεν υπηρχε κανενας λογος να βγεις στο φορουμ και με τον τροπο σου να προσπαθησεις να μειωσεις τον συμμαχο σου....

και μαλλον οσον αφορα την υπογραφη σου μαλλον μπερδευτηκες λιγο η δεν στα εχουν πει καλα....ποτε με πονεσαν εμενα προσωπικα η tgr και δεν το ξερω....αν σου ειναι ευκολο ενημερωσε με.....
    μα κάθε άλλο δεν προσπάθησα να μειώσω τον πρώην σύμμαχο μου αν ξαναδιαβάσεις το τι έγραψα θα δεις οτι του αναγνωρίζω οτι στα δύσκολα είχε τα κότσια να βγει μπροστά ! αλίμονο αν σε κάθε στουκα βγαίναμε στο φορουμ και ζητούσαμε συγνώμη ... και αλίμονο αν η αναγνώριση ενός κακού σχεδίου και μιας λάθος απόφασης είναι προσπάθεια μείωσης προσωπικότητας ας κλείνουμε τα μάτια λοιπόν σε όλα βάση της δίκης σου λογικής για να είμαστε εντελώς ηθική εξαλου είμαστε στην χωρά του εμπειραζει ... φίλτατε αυτά τα μυαλά κατέστρεψαν τα πάντα

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Συμμαχια Όνομα: ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΡΩΣΙΔΑ
    Προφιλ Ζητείται «Ρωσιδα νέα, πλούσια, ψηλή, ξανθή, γαλανομάτα»

Προφιλ παικτη που βρεθηκε με αυτα τα στοιχεια.
    ''Πήγα σε ένα μαγαζί με αθλητικά είδη κι όταν τους ζήτησα ένα μαγιώ που να κρύβει επιμελώς τα κιλά μου, μ έστειλαν στον όροφο με τα είδη κατάδυσης...''

Τελικα ο σ2 ειναι ο σερβερ με το μεγαλυτερο χιουμορ ever......μπραβο στους εμπνευστες μας θυμιζουν οτι το τραβιαν ειναι απλως παιχνιδι

Ακομα να διαγραφουν οι περιφημοι λογαριασμοι?ας βγαλουν αυτο το

Ο λογαριασμός θα διαγραφεί σε 44:25:24

kot kot kot-sifaS
    γιατι χανεται η μαγεια της ομαδαρας του προηγουμενου ετους.....μαζι με τους SAINTS που παιζουν φετος μαζι τους(ασχετα αν ξεχασαν γρηγορα τα προπερσυνα )
    ''ΞΕΝΙΟΣ ΔΙΑΣ''

Προεπιλογή

§12. Διαφωνίες με την διαχείριση του φόρουμ/παιχνιδιού
    Συζητήσεις για την διαχείριση του παιχνιδιού και του φόρουμ (συμπεριλαμβανομένων των Multihunter) απαγορεύεται στο φόρουμ. Γι αυτό μπορείτε να γράψετε στο admin@travian.gr.
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

φιλικα παντα

δημητρης
    city7
    Δημήτρη αδελφέ το ξέρεις ότι και εγώ σε εκτιμώ πολύ
    και παλιά που παίζαμε στην ίδια συμμαχία (σε αλλο σερβερ αλλά και εδώ) δεν είχαμε κανένα πρόβλημα όπως και τώρα που είμαστε αντίπαλοι
    το τραβιαν είναι παιχνίδι παιδιά δεν πέθανε κανείς από αυτό και όταν κάνεις μια λάθος κίνηση πρέπει να την λες δεν είναι σωστό να ρίχνεις αλλού τις ευθύνες σου.
    και τα συγχαρτήρια τα είπα γιατί τα εννοούσα όπως και την απολογία μου προς τους συμμάχους που πήρα στο λαιμό μου.
    τώρα εάν δεν είναι άξιο αναφοράς τόσοι στρατοί 260κ και τόσες άμυνες 300κ. σε crop πάντα που χάθηκαν δεν μπορώ να το γνωρίζω. (δεν είμαι σίγουρος για τα νούμερα που έγραψα αλλά κάπου εκεί ειναι πάνω κάτω.)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη george3 : 31-05-13 στις 00:38

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

στο έχω ξαναπεί δεν χρειαζετε αναφορά στο φορουμ πόσο μάλλον οι συγνώμες ... εδώ υπήρχαν μαζικά με 1 000 000 απώλειες που περάσαν στο ψηλό ...
    τα νούμερα ήταν 220κ επιθετικοί και 180 κ αμυντικοί για να ακριβολογούμε
    φυσικά αφού θέλετε συνεχίστε να λέτε συγνώμες τι να πω κάντε οτι καταλαβαίνετε άντε και σύμμαχοι ξανά του χρόνου

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές