Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: synxaritiria

Thumbs up synxaritiria

apo edo tha ithela na doso ta sinxaritiria mou stin ugs gia tin amyna pou evgalan ston bifteki
    respect paidia good game
    apologoume stin symmaxia mou gia tous stratous pou xathikan

george 3

Τα greeklish απαγορεύονται στο φόρουμ
    Φιλικά
    Thanosd
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanosd : 25-05-13 στις 00:27

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    apo edo tha ithela na doso ta sinxaritiria mou stin ugs gia tin amyna pou evgalan ston bifteki
    respect paidia good game

george 3

Φιλικά
    Thanosd
    να σου πω ρε φιλε , δεν πιστευω να την πεφτεις στο κοριτσι μας ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gio_gio : 25-05-13 στις 01:16

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

νομίζω ένα τέτοιο μικρής έκτασης μαζικό δεν είναι άξιο αναφοράς στο φορουμ ούτε χρειαζεσε να απολογησε στους συμμάχους για την αποτυχία ενός σχεδίου !
    μην το ξεχάσεις πότε αυτό όταν η μπάλα καίει ελάχιστοι την πιάνουν στα χεριά τους και δοκιμάζουν! δύστυχος είχες κάκιστο σχέδιο και ακόμα ποιο χάλια κρίση με το να κλεισης τα αυτιά σου στην φωνή της λογικής δηλαδή έμενα
    όταν εκφερα γνώμη για 2 γεγονότα δεν το είχα κάνει απο κάκια η για να προσβάλω αν κάτι έμαθα στην ζωή μου είναι πάντα να λέω τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη

καλη συνεχεία σε ούλους σας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    respect paidia good game

george 3

Φιλικά
    Thanosd
    thanosd συγνώμη από τον καιρό που έχει να γράψω στο φορουμ ξέχασα χαχαχαχαχα

ανδρέα δεν νομίζω να θες να το αναλύσουμε εδώ αφού τα έχουμε πει πριβέ
    και το σχέδιο άλλαξε τελευταία στιγμή αλλά δεν ήσουνα μέσα για να το δεις
    και φυσικά πήγε λάθος

όσο για την μπάλα που καίει έχεις απόλυτο δίκαιο αλλά εγώ δεν έχω πρόθεση να μην αναλάβω τις ευθύνες που μου αναλογούν.

και μπορεί το σχέδιο μου να ήταν κάκιστο αλλά σαν άνθρωπος δεν είμαι. έχει διαφορά

φιλικά george3

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

δεν είπα ότι είσαι κακός άνθρωπος καταρχάς! ελπίζω να μην υπονοας οτι εγώ είμαι κακώς άνθρωπος ...
    δεν υπάρχουν ευθύνες φίλε ! στο τέλος είναι ένα παιχνίδι οποίος είχε αμφιβολίες η έβλεπε το λάθος μπορούσε να μιλήσει!

όσο για τα συγχαρητήρια στους #$%^&* άκυρα και αυτά σας είχαν διαβάσει απο τις πρώτες 2 ώρες της επιχείρησης και όμως περάσατε μπαζοαμυνα στήθηκε ...

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

όσο για τα συγχαρητήρια στους #$%^&* άκυρα και αυτά σας είχαν διαβάσει απο τις πρώτες 2 ώρες της επιχείρησης και όμως περάσατε μπαζοαμυνα στήθηκε ...[/QUOTE]

Ποιος ειπαμε οτι εισαι εσυ?Αυτος που παιζει ολους τους λογαριασμους στη ανυπαρκτη συμμαχια σας?
    Ναι η αμυνα ηταν ελαχιστη μπροστα σε αυτα που εχουμε αλλα νομιζαμε οτι εχουμε να κανουμε με σοβαρους παιχτες που αν μη τι αλλο ξερουν τα στοιχειωδη...Συγγνωμη που σας υπερτιμησαμε λαθος μας....
    ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!

SOULIS THE KING.

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsiou77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσο για τα συγχαρητήρια στους #$%^&* άκυρα και αυτά σας είχαν διαβάσει απο τις πρώτες 2 ώρες της επιχείρησης και όμως περάσατε μπαζοαμυνα στήθηκε ...
    Ποιος ειπαμε οτι εισαι εσυ?Αυτος που παιζει ολους τους λογαριασμους στη ανυπαρκτη συμμαχια σας?
    Ναι η αμυνα ηταν ελαχιστη μπροστα σε αυτα που εχουμε αλλα νομιζαμε οτι εχουμε να κανουμε με σοβαρους παιχτες που αν μη τι αλλο ξερουν τα στοιχειωδη...Συγγνωμη που σας υπερτιμησαμε λαθος μας....

SOULIS THE KING.[/QUOTE]

μακριά μου είστε όλοι θηρία γιαυτό σας γουστάρω πρόσεχε όμως σιγά σιγά δελετεαρουν όλοι εδώ γύρω μην αρπάξεις καμιά και σε πόνεση...
    σουλη λοιπόν αφού νόμιζες ότι ειχες να κανεις με σοβαρούς όπως είπες! τα παιδιά δεν έπρεπε να πάρουν αναφορά οχι να περάσουν!
    η σκεπτική σου λοιπόν ειναι αφού είναι κάλοι οι αντίπαλοι ας βάλουμε μπαζοαμυνα να πάρουν επιθετικούς πόντους?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsiou77 Εμφάνιση μηνυμάτων

SOULIS THE KING.[/QUOTE]

τσίου77 παρακαλώ πολύ να κρατήσεις ένα επίπεδο και δεν θέλω χαρακτηρισμούς για την συμμαχία μου
    όπως σέβομαι όλους τους παίκτες και συμμαχίες πρεπει και εσύ να σέβεσαι, όσο για τα καλύτερα που λες τα αναμένω με αγωνία.

τώρα όσο αφορά τον αντρέα δεν έχω λόγια να πω και μπορεί απλά να μην σχολιάζει αυτά που γράφω και να χαρακτηρίζει γιατί δεν είναι στην συμμαχία μου πλέον και δεν τον αφορά το θέμα.

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

αααα επισεις

για πες μου εκεί ψηλά στα βουνά τι καιρό κάνει?

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

τσίου77 παρακαλώ πολύ να κρατήσεις ένα επίπεδο και δεν θέλω χαρακτηρισμούς για την συμμαχία μου
    όπως σέβομαι όλους τους παίκτες και συμμαχίες πρεπει και εσύ να σέβεσαι, όσο για τα καλύτερα που λες τα αναμένω με αγωνία.

τώρα όσο αφορά τον αντρέα δεν έχω λόγια να πω και μπορεί απλά να μην σχολιάζει αυτά που γράφω και να χαρακτηρίζει γιατί δεν είναι στην συμμαχία μου πλέον και δεν τον αφορά το θέμα.[/QUOTE]

Αδερφε κατ'αρχην να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια και να σου ευχηθω καλη συνεχεια.Προφανως τα λεγομενα μου δεν ηταν για σενα...Απλα η συμπεριφορα φερνει συμπεριφορα αλλα και παλι δεν απευθυνομαι σε σενα....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές