Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Μπράβο performer για την κατεδάφιση νέου χωριού χωρίς κτίρια και πεδία

Προεπιλογή

Αυτα ελεγε και ο ηρακλης και τον κανανε τσιμεντο , τεςπα , ο μονος λογος να αφησεις εχθρικο χωριο κοντα σε καπ ειναι με σκοπο να το κατακτησεις αργοτερα , αλλιως κατεδαφιζεται παραυτα . Ολα τα υπολοιπα ειναι απλως οδοντοκρεμες
    Αυτονομιστής

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτα ελεγε και ο ηρακλης και τον κανανε τσιμεντο , τεςπα , ο μονος λογος να αφησεις εχθρικο χωριο κοντα σε καπ ειναι με σκοπο να το κατακτησεις αργοτερα , αλλιως κατεδαφιζεται παραυτα . Ολα τα υπολοιπα ειναι απλως οδοντοκρεμες
    η φωνή της λογικής επιτελούς

Προεπιλογή

Μου προκαλεί άσχημη εντύπωση η συμπεριφορά όλων σας , απέναντι στο δίκαιο παράπονο του φίλου nothsp

Και φυσικά είναι απαράδεκτη η συμπεριφορά του performer , που όχι μόνο δεν σεβάστηκε το νέο χωριό της renas αλλά είχε το θράσσος να της το γκρεμίσει για δεύτερη φορά

Φίλε performer λυπάμαι που είσαι σύμμαχος μου

Φίλε nothsp μην τους δίνεις σημασία ... αυτοί δεν ξέρουν απο ηθική του παιχνιδιού και απο κανόνες καλής συμπεριφοράς !!!!

ΥΓ Φίλε nothsp , σκέφτομαι την Δευτέρα να κάνω το 8ο χωριό μου δύο τετράγωνα μακρυά απο το cap σου για να τους αποδείξουμε ότι υπάρχουν και άτομα που δεν ενοχλούνται απο την παρουσία μικρών χωριών κοντά στα καπ !!!! ... Ελπίζω όχι μονο να μην με πειράξεις μέχρι να αναπτυχθώ αλλά να μου στείλεις και μερικές ύλες για να ανεβάσω αποθήκες

rodeo

Προεπιλογή

"παλικαρε" καταρχήν δεν μιλάω με "αμπαλους" "γιαυτο" δεν μίλησα μετά επειδή είναι δειλος ο s.s. και θέλει όλη την συμμαχία του κοντά του για να τα βάλει μαζί μου δεν πάει να πει ότι θα αφήνω οποιον θέλει εδώ να κάνει χωριο εγώ είμαι εδώ μονος και να σου πω και εξάλλου? πρώτος ήρθα εδώ έκανα χωριο ήρθε μετά και πρώτος έκανε επίθεση και σε οάσεις παρακαλώ οποτε δεν φταίω εγώ και είσαι τυχερός που δεν είσαι κοντά μου να σε έκανα φάρμα αν και θα σε κάνει ο φίλος μου ο αγνοια!!! πρέπει να είναι κοντά σου !!!!! και κάτι άλλο οποιος κάνει εδώ χωριο διπλα μου πρόβλημα του γτ σε λίγο εδώ την περιοχή θα την κάνω οικολογική!! α και αν θέλεις κάρτα μου να ξερεις λέγομαι (καταστροφές κατεδαφίσεις ο νικήτας) xaaxxaxaaxax και κατι για να με σπασετε πρεπει να ερθει η σημαχια ολη γτ ο σ.σ. αδυνατει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ''ΜΠΑΛΑΚΙΑ'' ΚΑΙ ''ΑΡΧΙΠΑΛΙΚΑΡΕ'' ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΚΣΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΣΤΩΣΕ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΜΥΝΕΣ ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΡ@@@ΙΑ ΑΛΛΟΥ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΣ ΧΩΡΙΑ ΜΕ 6 ΠΟΠ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΝΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ Η ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s.s.1980 Εμφάνιση μηνυμάτων
    "παλικαρε" καταρχήν δεν μιλάω με "αμπαλους" "γιαυτο" δεν μίλησα μετά επειδή είναι δειλος ο s.s. και θέλει όλη την συμμαχία του κοντά του για να τα βάλει μαζί μου δεν πάει να πει ότι θα αφήνω οποιον θέλει εδώ να κάνει χωριο εγώ είμαι εδώ μονος και να σου πω και εξάλλου? πρώτος ήρθα εδώ έκανα χωριο ήρθε μετά και πρώτος έκανε επίθεση και σε οάσεις παρακαλώ οποτε δεν φταίω εγώ και είσαι τυχερός που δεν είσαι κοντά μου να σε έκανα φάρμα αν και θα σε κάνει ο φίλος μου ο αγνοια!!! πρέπει να είναι κοντά σου !!!!! και κάτι άλλο οποιος κάνει εδώ χωριο διπλα μου πρόβλημα του γτ σε λίγο εδώ την περιοχή θα την κάνω οικολογική!! α και αν θέλεις κάρτα μου να ξερεις λέγομαι (καταστροφές κατεδαφίσεις ο νικήτας) xaaxxaxaaxax και κατι για να με σπασετε πρεπει να ερθει η σημαχια ολη γτ ο σ.σ. αδυνατει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ''ΜΠΑΛΑΚΙΑ'' ΚΑΙ ''ΑΡΧΙΠΑΛΙΚΑΡΕ'' ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΚΣΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΣΤΩΣΕ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΜΥΝΕΣ ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΡ@@@ΙΑ ΑΛΛΟΥ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΣ ΧΩΡΙΑ ΜΕ 6 ΠΟΠ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΝΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ Η ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
    Σιγά ρε φίλε θα ματώσεις τις γροθιές σου απο τα νεύρα !!! κάνετε ολόκληρη φασαρία γιατί χάλασαν για δεύτερη φορά ένα χωριό το οποίο όπως αποδείχτηκε το κάνατε σαν συμμαχία σκόπιμα για να αποδείξετε σε ολόκληρο τον server οτι ο Performer και η παρέα του είναι τα κακά παιδιά !!!

Βρέ κουμπάρε μπάς και στην τελική εσείς είστε τα κακά παιδιά που τα θέλουν όλα δικά τους ? και το κουλούκι χορτάτο και την πίτα ολόκληρη ?

Βασιλικήηηηη μου φένεται τελικά οτι κάποιος βρίκε dual για να κάνει χαβαλέ με το παληκάρι απο πάνω !!!!!!!!

P.S.

S.S. ? ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΜΆΝΤΟ ΣΟΥ
    αν είσαι απο Γερμανία κανε τον σταυρό σου !

Πάντα φιλικά και με κουζουλάδα Αργύρης...............
    Noobs Must Die Hard

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά τέτοιου είδους συζητήσεις δεν έχουν θέση στο φόρουμ.

Το θέμα τελειώνει εδώ και παρακαλώ να μην συνεχιστεί.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Μπορώ να μετακινήσω κτίρια?
    By MaRiJuaNa in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-15, 19:43
  2. Αλλαγή Ονόματος Νέου Χωριού
    By vasdim in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-11, 15:33
  3. και λίγες αλήθειες. όχι μόνο μπράβο
    By corto maltese in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-10, 13:22
  4. Κατεδάφιση κτηρίων
    By kolovarix in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-09, 15:21
  5. κατεδάφιση μύλου
    By marko in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-08, 10:34

Δικαιώματα - Επιλογές