Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 59

Θέμα: Πουντο Πουντο????Δεν θα το βρεις......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα ήθελα να ασχοληθώ μαζί σου και τη λογοδ...... που σε έχει πιάσει αλλά επειδή διαβάζουν και καινούριοι παικτες το Forum και πρέπει να μαθαίνουν τα πράγματα σωστά ρώτα τα παιδία στην KPR που το χουν -γιατί εσύ δεν το χεις με τίποτε- να σου πουν τι είναι hammer τι είναι rammer και βγες να το πεις για να μην μπερδεύεις τον κοσμό και τον παραπληροφορείς.
    1ον σου απαντησε το παιδι οτι δεν ενδιαφερεται να μαθει την γνωμη σου για εκεινον.. εσυ που κολλας?

2ον ποιος εισαι εσυ ρε ιπποτη της ροτοντας που πεταγεσαι σε ξενα θεματα?

3ον εσυ που εμαθες ρε PROUD SAINTS MEMBER PROUD S.A.S MEMBER τι ειναι το χαμεροραμερ? λες και επαιζες και απο εχθες τραβιαν

4ον περιμενω εξηγησεις εγω οπως και ολοι οι νεοι παιχτες που διαβαζουν το φορουμ. τελειωνε...
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον σου απαντησε το παιδι οτι δεν ενδιαφερεται να μαθει την γνωμη σου για εκεινον.. εσυ που κολλας?

2ον ποιος εισαι εσυ ρε ιπποτη της ροτοντας που πεταγεσαι σε ξενα θεματα?

3ον εσυ που εμαθες ρε PROUD SAINTS MEMBER PROUD S.A.S MEMBER τι ειναι το χαμεροραμερ? λες και επαιζες και απο εχθες τραβιαν

4ον περιμενω εξηγησεις εγω οπως και ολοι οι νεοι παιχτες που διαβαζουν το φορουμ. τελειωνε...
    Τι να κανω ρε συ Νικόλα. Μετά την τρίτη στούκα της σαιζον είπα να γράψω κι εγώ καμια μ.... να περάσει η ώρα.
    PROUD SAINTS MEMBER
    PROUD S.A.S MEMBER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να κανω ρε συ Νικόλα. Μετά την τρίτη στούκα της σαιζον είπα να γράψω κι εγώ καμια μ.... να περάσει η ώρα.
    χαχαχαχαχχαχα και εγω ειπα να σε πειραξω λιγο να γελασουμε
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsiou77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ ρε βλακακο τι μιλας?Για τι ακριβως χαιρεσαι μυρμηγκακι εεεε?Με ξενα κολυβα κανεις κηδεια?
    Παρε το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια
    δεν μιλάς όμορφα καταρχάς να σε ρωτήσω όταν οι 3χχχλ διέλυσαν το επιθετικό του ορατιου εσύ και η ugs είχατε κάποια σχέση?
    οχι άρα γτ άνοιξες ολόκληρο θέμα να χλευάσεις ξένα κολυβα δεν ήταν και εκείνα ?τουλάχιστον ο ορατιος είχε ενεργή συμμετοχή στην συντριβή των 3χχχλ και γιαυτό το καπ μου έχει το όνομα του!
    συμπέρασμα αυτός δικαιούτε να μιλά ενω εσύ δεν δικαιώσουν να πεις οτιδήποτε ΑΠΛΩΣ ΘΕΑΤΗΣ ΕΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ προς το παρών τουλάχιστον

Προεπιλογή

Να μιλήσω ή να περιμένω λίγο?

Άντε θα περιμένω τη σκούπες και τα φαράσια.... Αλήθεια τιγράκια αγοράσατε σκούπες και φαράσια θέλετε να σας δανείσουμε μερικές?? Επίσης εχουμε 1 πολιτικο μηχανικο και ένα αρχιτέκτονα στη συμμαχία.... αν θέλετε βοήθεια fill free to ask us
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σουρουκλεμές : 27-06-13 στις 16:23

Προεπιλογή

Καλημερες συμμαχοι και οχτροι.
    Οι πληροφοριες μου λενε οτι σημερα τας απογευματινάς ωρας εχαθη WW χωριο μεγιστης ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ του travian με μεγαλη γλωσσα που περναγε αερα σε μαζικα και εκανε τους αλλους να τρεμουν.....

Τα θερμα μου συλληπητηρια το παιχνιδι απο σημερα γινεται φτωχοτερο με μια τετοια απουσια.....
    Αντε τωρα για καμμια βουτια καθ'οτι καλοκαιρακι και στον επομενο σερβερ που θα μπειτε να μας πείτε να έρθουμε και εμείς πλάκα θα έχει μη ξεχάσετε.....

Πότε θα το πάρετε είδηση ότι σαν συμμαχία είσαστε πεθαμένοι εδώ και 5 μήνες πότε θα το πάρετε είδηση μια ζωή αυτή την απορία έχω......
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερες συμμαχοι και οχτροι.
    Οι πληροφοριες μου λενε οτι σημερα τας απογευματινάς ωρας εχαθη WW χωριο μεγιστης ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ του travian με μεγαλη γλωσσα που περναγε αερα σε μαζικα και εκανε τους αλλους να τρεμουν.....

Τα θερμα μου συλληπητηρια το παιχνιδι απο σημερα γινεται φτωχοτερο με μια τετοια απουσια.....
    Αντε τωρα για καμμια βουτια καθ'οτι καλοκαιρακι και στον επομενο σερβερ που θα μπειτε να μας πείτε να έρθουμε και εμείς πλάκα θα έχει μη ξεχάσετε.....

Πότε θα το πάρετε είδηση ότι σαν συμμαχία είσαστε πεθαμένοι εδώ και 5 μήνες πότε θα το πάρετε είδηση μια ζωή αυτή την απορία έχω......
    Επεσες και εσυ με στρατο γιατι δεν σε ειδα?Μαλλον οχι γιατι δεν εχεις μου φαινεται...Τι κριμα στο τελος του σερβερ να μην εχεις στρατο να τον ριξεις καπου βρε αδερφε....
    Υπερσυμμαχια δεν ειπαμε οτι ειμαστε ποτε αγαπητε μου....Εσυ τα λες αυτα για να ποσταρεις στο φορουμ και να διακαιολογεις την υπαρξη σου στο παιχνιδι γιατι διαφορετικα δεν μπορεις....

Επισης θα ηθελα να αναγνωρισω την σταση του αρχηγου της αντιπαλης συμμαχιας(Κπρ) ο οποιος δεν αναλωνεται σε διαφορα και απλα αρκειται στο να παιζει το παιχνιδι με τον τροπο που ξερει εκεινος.
    Και μην δω καμμια μαμακια να λεγεται οσον αφορα το ποστ μου επειδη σπαστηκε το ww μας σημερα γιατι αυτα ξανασηκωνονται.Οι συμπεριφορες ομως και οι πραξεις δεν αλλαζουν!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsiou77 : 23-06-13 στις 00:07

Προεπιλογή

Επεσες και εσυ με στρατο γιατι δεν σε ειδα?Μαλλον οχι γιατι δεν εχεις μου φαινεται...Τι κριμα στο τελος του σερβερ να μην εχεις στρατο να τον ριξεις καπου βρε αδερφε....
    Υπερσυμμαχια δεν ειπαμε οτι ειμαστε ποτε αγαπητε μου....Εσυ τα λες αυτα για να ποσταρεις στο φορουμ και να διακαιολογεις την υπαρξη σου στο παιχνιδι γιατι διαφορετικα δεν μπορεις....

Επισης θα ηθελα να αναγνωρισω την σταση του αρχηγου της αντιπαλης συμμαχιας(Κπρ) ο οποιος δεν αναλωνεται σε διαφορα και απλα αρκειται στο να παιζει το παιχνιδι με τον τροπο που ξερει εκεινος.
    Και μην δω καμμια μαμακια να λεγεται οσον αφορα το ποστ μου επειδη σπαστηκε το ww μας σημερα γιατι αυτα ξανασηκωνονται.Οι συμπεριφορες ομως και οι πραξεις δεν αλλαζουν!!!!
    εγώ όμως τον δικό σου τον είδα......και ΤΡΟΜΑΞΑ!!!!
    http://travian-reports.net/gr/report/42183924c43
    μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!

αν δεν υπήρχα στο παιχνίδι δεν θα με μηδένιζε η χχχλ δυο φορές (και για να σου λύσω απορία εσείς ούτε που με αγγίξατε ποτέ)

όσον αφορά το θαύμα κατά τα μέσα του ιούλη παίζει να έχει επανέλθει εκεί που ήταν σήμερα το πρωί.....
    α! μπράβο για τις σοβαρές άμυνες 500κ στους 9 μήνες παιχνιδιού....!!!!!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ όμως τον δικό σου τον είδα......και ΤΡΟΜΑΞΑ!!!!
    http://travian-reports.net/gr/report/42183924c43
    μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!

αν δεν υπήρχα στο παιχνίδι δεν θα με μηδένιζε η χχχλ δυο φορές (και για να σου λύσω απορία εσείς ούτε που με αγγίξατε ποτέ)

όσον αφορά το θαύμα κατά τα μέσα του ιούλη παίζει να έχει επανέλθει εκεί που ήταν σήμερα το πρωί.....
    α! μπράβο για τις σοβαρές άμυνες 500κ στους 9 μήνες παιχνιδιού....!!!!!
    Ε και αυτα που εμφανισα καλα ειναι μωρε μπροστα στο απολυτο μηδεν.....
    Τωρα οσο για τα μεσα Ιουλη που λες δεν σου απαντω....
    Νομιζεις οτι μονο 500κ αμυντικα εχουμε?Ψαξε να βρεις αλλους λογους η αν θες στους λεω και εγω....

Προεπιλογή

Ε και αυτα που εμφανισα καλα ειναι μωρε μπροστα στο απολυτο μηδεν.....
    Τωρα οσο για τα μεσα Ιουλη που λες δεν σου απαντω....
    Νομιζεις οτι μονο 500κ αμυντικα εχουμε?Ψαξε να βρεις αλλους λογους η αν θες στους λεω και εγω....
    ξέρεις κάτι? ωραία ιδέα.
    ξανασήκωσε σιταποθήκες βάλε άλλα 500κ και έρχομαι να στα ξαναφάω αφού λες ότι έχεις τόσα πολλά!!!! να δούμε τι θα τελειώσει πιο γρήγορα. τα επιθετικά μας ή τα αμυντικά σας? α ανεβάστε και κανα σιδηρουργείο άδεια ήταν από πανοπλίες......
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές