Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 59

Θέμα: Πουντο Πουντο????Δεν θα το βρεις......

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξέρεις κάτι? ωραία ιδέα.
    ξανασήκωσε σιταποθήκες βάλε άλλα 500κ και έρχομαι να στα ξαναφάω αφού λες ότι έχεις τόσα πολλά!!!! να δούμε τι θα τελειώσει πιο γρήγορα. τα επιθετικά μας ή τα αμυντικά σας? α ανεβάστε και κανα σιδηρουργείο άδεια ήταν από πανοπλίες......
    Κοιτα αν δεν εχεις μαθει να ξεχωριζεις συζητησεις απο συζητησεις σιγουρα δεν θα στο μαθω εγω...Αν θελεις να κινεισαι σε τετοιου στυλ ποστ καντο μονος σου.....

Προεπιλογή

θελω να συνχαρω μια τιτανοτεραστια μωβ παιχτρια που καταφερε να διαλυσει μια υπερσυμμαχια προς ιδίον όφελος και πιο ειναι το οφελος ?
    ενα τοιχος και μια αποθηκη απο το 20 στο 19
    μπραβο μπραβο μπραβο
    απαντω στο PROFIL σου ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ

Προεπιλογή

Εγώ απλά θέλω να ρωτίσω τον souta κάτι , δεν γνωρίζω το παιδί αλλά θέλω να ξέρω τι έχει με τους Ελλην-Κύπριους?????
    γιατί και εγώ ελληνοκύπριος είμαι και γεννήθηκα με την ελληνική σημαία πάνω απο το κρεβάτι μου και στρατιωτική σχολή έκανα στην κρήτη.
    θέλω να ξέρω το πρόβλημα του για να ξέρουμε και που πρέπει να παίζουμε όπως λέει και ο ίδιος σε ελληνικό σέρβερ ή αλλού???
    παρακαλώ πολύ τον MOD kai ADMIN να αναλάβουν τις ευθύνες τους ΑΜΕΣΑ και δεν μιλώ μόνο για το φορουμ αλλά και για το παιχνίδι.

Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ απλά θέλω να ρωτίσω τον souta κάτι , δεν γνωρίζω το παιδί αλλά θέλω να ξέρω τι έχει με τους Ελλην-Κύπριους?????
    γιατί και εγώ ελληνοκύπριος είμαι και γεννήθηκα με την ελληνική σημαία πάνω απο το κρεβάτι μου και στρατιωτική σχολή έκανα στην κρήτη.
    θέλω να ξέρω το πρόβλημα του για να ξέρουμε και που πρέπει να παίζουμε όπως λέει και ο ίδιος σε ελληνικό σέρβερ ή αλλού???
    παρακαλώ πολύ τον MOD kai ADMIN να αναλάβουν τις ευθύνες τους ΑΜΕΣΑ και δεν μιλώ μόνο για το φορουμ αλλά και για το παιχνίδι.
    Καλημερα αδερφε...
    Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να ρωτησεις πουθενα που πρεπει να παιζεται....
    Δεδομενα πραγματα δεν χρειαζεται να διευκρηνιζονται σε οποιαδηποτε μορφη..
    Θεωρω οτι το θεμα ηταν προσωπικο και ειπωθηκαν κουβεντες εκατερωθεν πολυ βαριες πολυ κακως..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsiou77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα αδερφε...
    Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να ρωτησεις πουθενα που πρεπει να παιζεται....
    Δεδομενα πραγματα δεν χρειαζεται να διευκρηνιζονται σε οποιαδηποτε μορφη..
    Θεωρω οτι το θεμα ηταν προσωπικο και ειπωθηκαν κουβεντες εκατερωθεν πολυ βαριες πολυ κακως..
    εγώ διάβασα το προφίλ μιάς συμμαχίας και τα είδα (πράγμα ανεπίτρεπτο να λεγονται τέτοια λόγια από κανένα πάικτη)
    απαράδεκτοι όλοι τους.
    παιχνίδι είναι ρε παιδία πότε θα το καταλάβουμε???????
    όταν με μιδένισε η 3xxxl υβρισα κανένα???
    δεν γίνονται αυτά.

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,

αν πιστεύετε ότι κάποιος παραβιάζει τους κανόνες του παιχνιδιού. να στείλετε μήνυμα στους ΜΗ του server να ελέγξουν την καταγγελία σας.

Στο φόρουμ δεν μπορεί να γίνεται συζήτηση με ύβρεις και σχετικά με την πραγματική πολιτική ζωή.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Το κυριο Σουτα, ισως δεν διδαχθηκε στο σχολειο του,ελληνικη ιστορια. Δε θα ξεστομιζε τετοια λογια για την ελληνικοτητα της Κυπρου...
    Οπως λεει ο αντμιν,ας μιλησουμε αλλου για πολιτικη. Μπορουμε να ανεβασουμε τους δηθεν φεηκ διαλογους ομως? Εκει που κοσμεί τους συμμαχους του - ugs με παμπολα κοσμητικα επιθετα ??

Επιπλέον, μπερδεύει το Λυκο με τους ΚΠΡ στο προφιλ του. Η συγχυση μπηκε στο θαυμα,αλλα παραμενει στο μυαλο καποιων... Ειναι πρόβλημα να ψευδεσαι συνεχώς, σου γίνετε συνήθεια και μπερδεύεσαι με την αλήθεια από ένα σημείο και μετα !!!

Υ.Γ. 1 ποσο διαρκει ρε σεις ενα ντιλιτ ?
    Υ.Γ. 2 μια κυρία τραγοηδησε σήμερα. Αυτή στάνταρ φοράει φουστάνια. Κάτι αρσενικά με φουστάνια μάξι,πότε άραγε θα τραγουδήσουν ??

Υ.Γ. 3 Σας αγαπάω όλους, εκτός από τους ψεύτες και τους καπηλευτές του κόπου των άλλων. Για να ηγείσαι, χρειάζεται αξιοπρέπεια και τα απαραίτητα καρύδια. Κάποιοι τα έχουν και απο κάποιους τα πήρε ο τσιπ και ο ντεηλ

Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ο εχων τη μυγα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κυριο Σουτα, ισως δεν διδαχθηκε στο σχολειο του,ελληνικη ιστορια. Δε θα ξεστομιζε τετοια λογια για την ελληνικοτητα της Κυπρου...
    Οπως λεει ο αντμιν,ας μιλησουμε αλλου για πολιτικη. Μπορουμε να ανεβασουμε τους δηθεν φεηκ διαλογους ομως? Εκει που κοσμεί τους συμμαχους του - ugs με παμπολα κοσμητικα επιθετα ??

Επιπλέον, μπερδεύει το Λυκο με τους ΚΠΡ στο προφιλ του. Η συγχυση μπηκε στο θαυμα,αλλα παραμενει στο μυαλο καποιων... Ειναι πρόβλημα να ψευδεσαι συνεχώς, σου γίνετε συνήθεια και μπερδεύεσαι με την αλήθεια από ένα σημείο και μετα !!!

Υ.Γ. 1 ποσο διαρκει ρε σεις ενα ντιλιτ ?
    Υ.Γ. 2 μια κυρία τραγοηδησε σήμερα. Αυτή στάνταρ φοράει φουστάνια. Κάτι αρσενικά με φουστάνια μάξι,πότε άραγε θα τραγουδήσουν ??

Υ.Γ. 3 Σας αγαπάω όλους, εκτός από τους ψεύτες και τους καπηλευτές του κόπου των άλλων. Για να ηγείσαι, χρειάζεται αξιοπρέπεια και τα απαραίτητα καρύδια. Κάποιοι τα έχουν και απο κάποιους τα πήρε ο τσιπ και ο ντεηλ
    Στο σημειο που αφορα εμας να εισαι σιγουρος οτι θα το λυσουμε εμεις ειτε αν ειναι αληθινοι ειτε ψευτικοι οι διαλογοι....
    Τωρα οσον αφορα το Υ.Γ. 3 εχεις πολλα κιλα δικιο ομως.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marianna Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω να συνχαρω μια τιτανοτεραστια μωβ παιχτρια που καταφερε να διαλυσει μια υπερσυμμαχια προς ιδίον όφελος και πιο ειναι το οφελος ?
    ενα τοιχος και μια αποθηκη απο το 20 στο 19
    μπραβο μπραβο μπραβο
    απαντω στο PROFIL σου ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ
    γεια σου...γεια σου.
    επειδη η μωβ παιχτρια δεν προκειται να σου απαντησει σου απανταω εγω αν δε σε πειραζει.
    παμε στο τι καταφερε: καταφερε να βγαλει εναν στρατο διπλασιο απο εσενα μπορει και παραπανο.
    το κακο ομως ειναι οτι μια φορα ανα 15-30 μερες βγαιναμε εξω με τα ατομα της συμμαχιας και δεν κοιτουσαμε τα σταρια με αποτελεσμα να ψοφανε την καθε φορα 10-15κ γιατι δεν ειχαν να φανε ενω εμεις μαλωναμε για μια γαριδα και για αλλους μεζεδες πινοντας τσιπουρο.
    παμε τωρα στο αλλο.
    ενα τειχος απο το 20 στο 0 πιστευω ειναι πολυ καλο κατορθομα για ενα rammer και την αποθηκη παρτην ως δωρο.

υγ. εχεις φιλια απο την jo.
    το πειραμα απετυχε οι αγιοι αναργυροι τον εσωσαν

Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alaniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου...γεια σου.
    επειδη η μωβ παιχτρια δεν προκειται να σου απαντησει σου απανταω εγω αν δε σε πειραζει.
    παμε στο τι καταφερε: καταφερε να βγαλει εναν στρατο διπλασιο απο εσενα μπορει και παραπανο.
    το κακο ομως ειναι οτι μια φορα ανα 15-30 μερες βγαιναμε εξω με τα ατομα της συμμαχιας και δεν κοιτουσαμε τα σταρια με αποτελεσμα να ψοφανε την καθε φορα 10-15κ γιατι δεν ειχαν να φανε ενω εμεις μαλωναμε για μια γαριδα και για αλλους μεζεδες πινοντας τσιπουρο.
    παμε τωρα στο αλλο.
    ενα τειχος απο το 20 στο 0 πιστευω ειναι πολυ καλο κατορθομα για ενα rammer και την αποθηκη παρτην ως δωρο.

υγ. εχεις φιλια απο την jo.
    Μην μου πειραζετε την μωβ παιχτρια γιατι θα εχουμε διπλωματικα και δεν εχω και στρατο να σας ριξω(οχι οτι ειχα πριν...αυτο για σενα ορατιε)
    Ο καθενας σιγουρα εχει προσωπικη αποψη και την εκφραζει ελευθερα αλλα θα ηταν καλο να κρινει ιδιοις ομμασι και μετα να βγαζει συμπερασματα.

Για εμας λοιπον ειναι η δημητρουλα μας και την εχουμε ζησει και απο κοντα και απο μακρια και τα φαινομενα απατουν.....
    Αυτο που εμεινε για εμας σε αυτο τον σερβερ ειναι οτι ειμαστε 8-10 ατομα και οχι παραπανω που γουσταραμε πολυ αυτο που καναμε και δεθηκαμε σαν παρεα σαν συμπαιχτες και σαν φιλοι...Αυτο ειναι κυριοι και κυριες που μετραει...η προσωπικη επαφη γιατι ποτε δεν δηλωσαμε οτι θα κανουμε καριερα στο τραβιαν....

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές