Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28

Θέμα: Γιατί μόνο έτσι μπορείτε.......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    ορατιε γτ πεταγεσε αναμεσα στο ποστ του τσιου κ το δικο μου!!!??????? να βρεις αλλου να τα πεις ρε!!!
    ουστ, που με προλαβες....
    μα για να σε προλάβω ασφαλώς
    ας μην ξεχνάς πόσο αγαπαω τις κότες και τα κοτοπουλάκια τσιου
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Μερικές παρατηρήσεις.

1. ο σερβερ τελειώνει ΜΟΝΟ όταν πάει το θαύμα στο 100 (και οχι όταν τραγουδήσει κάποιος)
    2. Τα αμυντικά είναι για να χάνονται σε αυτές τις στούκες.
    3. προβλέπω ότι έχει πολύ παιχνίδι ακόμα ο σέρβερ, θα φάμε το καλοκαίρι μας εδώ
    4. η συνεργασία που υπήρχε στο στήσιμο της άμυνας ήταν άψογη μπράβο στα παιδιά.
    5. η μάγια η μέλισσα με ενθουσίασε με το στρατο που έβγαλε βολτα, μπράβο της.

Το avatar του χρήστη tsiou77
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα να σου πω οτι το θεμα δεν ειναι ο αριθμος που χαθηκε, αλλα τι ποσοστο των αμυνων που ηπαρχουν ηταν....
    Οσο αφορα τον Σκυλο, ας περιμενουμε και μπορει να απαντησει ο ιδιος αν μπει.
    Αυτα που γραφεις απλα με συναρπαζουν... Το "βασανιζουν" που το βρηκες ρε τρελε?
    Αργησες λες να μπεις, ποτε μπηκες και ειδες να μας βασανιζει κατι? Αν δεν ηταν οι xxl να σας σωσουν κανοντας μας να αλλαξουμε στοχο και μαχη θα ειχατε τελειωσει τον σερβερ απο τον Γεναρη...που ακριβως βασανισες καποιον?
    Ολα τα αλλα που γραφεις οτι εχετε τρελα και γουσταρετε ειναι ωραια γιατι ολοι θελουμε εναν σερβερ με αξια ως το τελος για να κρατησει το ενδιαφερον και να συνεχισουμε να παιζουμε, αλλιως θα βαρεθουμε και θα παμε για μπανια να βρουμε τους υπολοιπους....(οσους ειχαν την αξιοπρεπεια και deletαραν, γιατι οι περισσοτεροι το επεξεργαζονται εδω και μηνες)

ορατιε γτ πεταγεσε αναμεσα στο ποστ του τσιου κ το δικο μου!!!??????? να βρεις αλλου να τα πεις ρε!!!
    ουστ, που με προλαβες....

Κατ'αρχην αδερφε το βασανιζουν το εβαλα εντος εισαγωγικων για προφανη λογο.....Μην τρελλαινεσαι λοιπον ουτε τρελλος ειμαι ουτε παρανοικος.Οι συμπραξεις συμμαχιων γι'αυτο ειναι διαφορετικα για πες μου θα περναγαν αερα απο τον jim beam προχθες οι χχχλ?Αν δεν τους στηριζατε εσεις σαφως και θα περναγαν αρα αυτο που μου λες για τη βοηθεια δεν εχει νοημα.Τωρα οσον αφορα το βασανισμο σου λεω λοιπον γνωριζεις οτι εαν δεν περναμε εμεις θαυμα επειδη γουσταρουμε να παιζουμε ποιοι αλλοι θα επαιρναν εκτος απο εσας?Σου λεω λοιπον κανενας και τοτε αυτο που θα γινοταν ηταν να παιρνατε μονοι σας και να σηκωνατε που δεν θα ειχε καμμια ουσια η να το παραταγατε και εσεις....Επομενως σκοπος μου δεν ηταν να θιξω κανεναν μεγαλο πολεμαρχο του συγκεκριμενου σερβερ!!!

Προεπιλογή

§12. Διαφωνίες με την διαχείριση του φόρουμ/παιχνιδιού
    Συζητήσεις για την διαχείριση του παιχνιδιού και του φόρουμ (συμπεριλαμβανομένων των Multihunter) απαγορεύεται στο φόρουμ. Γι αυτό μπορείτε να γράψετε στο admin@travian.gr.
    Εάν πιστεύεται ότι ένας Moderator υπερέβη τις αρμοδιότητές του επικοινωνήστε με τον Super Moderator ή με τον Community Manager μέσω Προσωπικού Μηνύματος ή email. Η σειρά επικοινωνίας είναι Moderator - Super Moderator - Community Manager. Παρακαλώ προσπαθείτε να την διατηρήσετε.

Φιλικά
    Thanosd
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    §12. Διαφωνίες με την διαχείριση του φόρουμ/παιχνιδιού
    Συζητήσεις για την διαχείριση του παιχνιδιού και του φόρουμ (συμπεριλαμβανομένων των Multihunter) απαγορεύεται στο φόρουμ. Γι αυτό μπορείτε να γράψετε στο admin@travian.gr.
    Εάν πιστεύεται ότι ένας Moderator υπερέβη τις αρμοδιότητές του επικοινωνήστε με τον Super Moderator ή με τον Community Manager μέσω Προσωπικού Μηνύματος ή email. Η σειρά επικοινωνίας είναι Moderator - Super Moderator - Community Manager. Παρακαλώ προσπαθείτε να την διατηρήσετε.

Φιλικά
    Thanosd
    οτι να ναι δλδ.. να χαμε να λεγαμε...
    καλο καλοκαιρι και παλι
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση Όνομα:  v68n.jpg Εμφανίσεις:  58 Μέγεθος:  101,5 KB

αφιερωμενο.....

Προεπιλογή

Αγαπητοί παίκτες, αν συνεχίσετε σε αυτό το μοτίβο δεν νομίζω ότι το θέμα έχει λόγο ύπαρξης.
    Φιλικά

Thanosd
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά αυτό το θέμα δεν.έχει πλέον καμία σχέση με πολιτική και διπλοματία στους server και οι συζητήσεις που γίνονται δεν έχουν σίγουρα καμία θέση σε αυτό το φόρουμ.

Θα έλεγα σε όλους να διαβάσουν ξανά τους κανόνες του φόρουμ και τους κανόνες συναναστροφής με άλλους παίκτες.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-03-13, 17:37
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 21:04
  3. Προσεχώς....μόνο αλήθειες