Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 42

Θέμα: Γεμισε ο τοπος Βατραχακια και ...λιμνουλες

Προεπιλογή

Θα επανελθω λακωνικα για αυτους που διαβαζουν το θεμα και οχι για προβοκατορες και ατομα που εκφραζονται με προκλητικους
    χαρακτηρισμους
    1.Η GiatWill δεν παιζει με ρουφιανους(οσοι συμμαχοι μας το εκαναν διεταχθηκαν να τους αποσυρουν)
    2.Η GiatWill ειναι πρωτη στην καταταξη εδω και μηνες και πρωτη στις επιθεσεις συνολικα στον σερβερ
    3.Οι στοχοι που δοθηκαν ηταν π.χ. σιταποθηκη -υλων αν αυτοι μηδενισθηκαν μου ειναι αδιαφορο αν χαθηκε στρατος,
    ακομα και συνολικα γιατι και στο θαυμα δεν ειναι το ζητουμενο να γυρισει πισω
    4.Η GiatWill δεν ζηταει κωδικους και e-mail για να μπει καποιος στον συνασπισμο
    5.Η GiatWill μιλαει για περιθωρια συνεργασιας ΠΑΝΤΑ με ολους,γιατι εχθροι μας ειναι ο κακος μας εαυτος και οι Ναταριοι

Καταταξη
    1. GiatWill 60 1937 116239
    2. SLV 55 2074 114066
    3. Niatwill 53 1377 72971
    4. ToNuSu 59 1208 71300
    5. H&F 60 1107 66398

Επιθεση
    1. GiatWill 60 2826 169566
    2. ToNuSu 59 2718 160339
    3. SLV 55 2316 127404
    4. H&F 60 1883 112981

Αμυνα
    7. ΤΤ 60 243 14597
    8. GiatWil3 53 272 14399
    9. GiatWill 60 215 12872

οι στρατοι που χαθηκαν ηταν μια προβα για τον συντονισμο μας
    θα τους ξαναβγαλουμε χαλαρα μεχρι τα Αντικειμενα
    αλλα επρεπε η Ηγεσια να δει ποιος μπορει να κανει πολλαπλη ποιος μπορει να θυσιασει στρατο και ποιος ειναι εμπειρος παικτης
    (στην ουσια μονο σε ενα στοχο της Gi2 χαθηκαν 3 στρατοι αλλα σπασασαμε 4 χωραφια και 4 παραγωγες και 4 κτηρια)
    στα αλλα περασαμε κανονικα με ελαχιστες απωλειες
    Παιζουμε ομαδικα,παιζουμε σαν ενιαιος λογαριασμος ,ειμαστε οι GiatWill(2 κερδισμενοι τελευταιοι σερβερ4 )
    ευχαριστω
    ΔΕΝ θα επανελθω
    τα υπολοιπα στην οθονη σας

Το avatar του χρήστη natassa 1
    Περιοχή
    Αθηνα

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ykoia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα επανελθω λακωνικα για αυτους που διαβαζουν το θεμα και οχι για προβοκατορες και ατομα που εκφραζονται με προκλητικους
    χαρακτηρισμους
    1.Η GiatWill δεν παιζει με ρουφιανους(οσοι συμμαχοι μας το εκαναν διεταχθηκαν να τους αποσυρουν)
    2.Η GiatWill ειναι πρωτη στην καταταξη εδω και μηνες και πρωτη στις επιθεσεις συνολικα στον σερβερ
    3.Οι στοχοι που δοθηκαν ηταν π.χ. σιταποθηκη -υλων αν αυτοι μηδενισθηκαν μου ειναι αδιαφορο αν χαθηκε στρατος,
    ακομα και συνολικα γιατι και στο θαυμα δεν ειναι το ζητουμενο να γυρισει πισω
    4.Η GiatWill δεν ζηταει κωδικους και e-mail για να μπει καποιος στον συνασπισμο
    5.Η GiatWill μιλαει για περιθωρια συνεργασιας ΠΑΝΤΑ με ολους,γιατι εχθροι μας ειναι ο κακος μας εαυτος και οι Ναταριοι

Καταταξη
    1. GiatWill 60 1937 116239
    2. SLV 55 2074 114066
    3. Niatwill 53 1377 72971
    4. ToNuSu 59 1208 71300
    5. H&F 60 1107 66398

Επιθεση
    1. GiatWill 60 2826 169566
    2. ToNuSu 59 2718 160339
    3. SLV 55 2316 127404
    4. H&F 60 1883 112981

Αμυνα
    7. ΤΤ 60 243 14597
    8. GiatWil3 53 272 14399
    9. GiatWill 60 215 12872

οι στρατοι που χαθηκαν ηταν μια προβα για τον συντονισμο μας
    θα τους ξαναβγαλουμε χαλαρα μεχρι τα Αντικειμενα
    αλλα επρεπε η Ηγεσια να δει ποιος μπορει να κανει πολλαπλη ποιος μπορει να θυσιασει στρατο και ποιος ειναι εμπειρος παικτης
    (στην ουσια μονο σε ενα στοχο της Gi2 χαθηκαν 3 στρατοι αλλα σπασασαμε 4 χωραφια και 4 παραγωγες και 4 κτηρια)
    στα αλλα περασαμε κανονικα με ελαχιστες απωλειες
    Παιζουμε ομαδικα,παιζουμε σαν ενιαιος λογαριασμος ,ειμαστε οι GiatWill(2 κερδισμενοι τελευταιοι σερβερ4 )
    ευχαριστω
    ΔΕΝ θα επανελθω
    τα υπολοιπα στην οθονη σας

Φιλτατε με ολο το σεβασμο Λετε οτι ηGiatWill παιζει ομαδικα σαν ενας ενιαιος λογαριασμος... Πως γινεται αυτο οταν η αριστερα σας δεν γνωριζει τι ποιει η δεξια σας;
    Για να γινω κατανοητη αναφερομαι στα wing σας οταν πχ το φ φτερο σας αγωνιζεται να μας παρει παιχτες ταζοντας τους γη και υδωρ ( ασχετα το οτι δεν το εχει καταφερει), το χ μας προτεινει συνασπισμο , το ψ μας κηρυτει τον πολεμο και ερχεται και η μητρικη τελευταια και καταϊδρωμενη και απαιτει ουσιαστικα να ριξουμε τα συμφωνα με τους συμμαχους μας; Ειλικρινα ολο αυτο ,εμενα τουλαχιστον μονο κοινη γραμμη πλευσης δεν μου δειχνει.

Επισης φιλτατε ,αναφερατε οτι GiatWill μιλαει για περιθωρια συνεργασιας ΠΑΝΤΑ με ολους.

Θεωρειτε ανδραγαθημα ή εστω κινηση συνεργασιας , το να εκβιαζετε μικροτερες συμμαχιες απο την δικη σας λεγοντας τους Alors, c'est la guerre οταν αρνουνται να ικανοποιησουν τα καπριτσια σας ; Αυτη ειναι η GiatWill;
    Ε λοιπον φιλτατε , εμεις σε κατι τετοια απανταμε το ελληνικοτατο Μολων λαβε !!

Aναφερατε οτι η GiatWill δεν ζηταει κωδικους και e-mail για να μπει καποιος στον συνασπισμο .

Εξηγηστε μας τοτε σας παρακαλω γιατι βρεθηκαν πανω απο 10 λογαριασμοι (ισως ηταν περισοτεροι)σας ,κλειδωμενοι απο το συστημα;

Τα υπολοιπα δεν θα τα σχολιασω .Θεωρω οτι οποιος γνωριζει το παιχνιδι εχει βγαλει τα συμπερασματα του.

Αυτα τα ολιγα απο μια συμμαχια που δεν θεωρειτε εσεις σοβαρο αντιπαλο, αλλα εχει καταφερει και αμυντικα και επιθετικα να σας προκαλεσει πονοκεφαλο .

Καλο βραδυ σε ολους

magica de spell H&F
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natassa 1 : 25-06-13 στις 00:25

Προεπιλογή

Θα επανελθεις αγαπητε μου YKOIA
    Και θα επανελθεις για να εξηγησεις ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ
    Πως και γιατι κλειδωθηκατε ???
    Γιατι αυτοι που κλειδωθηκαν παρεμειναν στη συμμαχια αφου οπως υποστηριζεις εσεις ειστε αγνοι , ασπιλοι και καθαροι???
    Γιατι αγαπητε μου ψαχνετε να βρειτε ποιους 2ους λογαριασμους παιζεται και να πριβεδιαστειτε πως δε θα ξανακλειδωθειτε ???
    Αλλωστε να ξερεις στο πολεμικο παιχνιδι .... υπαρχουν και κατασκοποι !!!!
    Παντα και παντου !!!!
    Σε καθε γωνια ...σε καθε βημα μας παρακολουθουν ολους.!!!
    Πισω απο γωνιες και σκιες υπαρχουν ματια αγρυπνα που βλεπουν !!!!
    Μεσα σε λιμνουλες και κατω απο νουφαρα ..... βλεπω φυσαλιδες κατασκοπων !!!!
    Μεσα απο σαμπανιες και παρτυ ....γυρω χορευουν κατασκοποι !!!!!
    Μεσα σε οθονες χοροπηδανε ...email και skype κατασκοπων !!!!
    Μεσα σε ντουλαπες ...υπαρχουν σκελετοι με παρασημα απο προηγουμενους ...σερβερ !!!!!
    Βρηκα τι πινει και δε μας δινει !!!! κακως τα πηρα μαζεμενα ομως !!!!!!!!
    ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ....να συνελθουμε λεω εγω γιατι η παρανοια οδηγει σε λαθος ατραπους .

bobos

Προεπιλογή

θα απαντησω κ εγω σχεδον λακωνικα....σχολιαζωντας ενα-ενα τα παρακατω

1.Η GiatWill δεν παιζει με ρουφιανους(οσοι συμμαχοι μας το εκαναν διεταχθηκαν να τους αποσυρουν) ...εδω γελαμε κ πολυ κιολας μιλατε για spy που τα μισα acc της NUKEIC ηταν spy σας και καποιοι το επαιζαν και υπερηφανοι ετσι Γιαννακη?

2,Η GiatWill ειναι πρωτη στην καταταξη εδω και μηνες και πρωτη στις επιθεσεις συνολικα στον σερβερ ..εκτος απο τις στουκες να μετραμε κ ποσα ποντικια σκοτωνουμε

ακομα και συνολικα γιατι και στο θαυμα δεν ειναι το ζητουμενο να γυρισει πισω .....δεν σε ενδιαφερει που χαθηκε στρατος αρκει που εριξες σιταποθηκες και μετα σε πειραζει που σε αποκαλω αμπαλλο...καλα η συγκριση με στρατους σε WW ειναι εκτος τοπου κ χρονου

4.Η GiatWill δεν ζηταει κωδικους και e-mail για να μπει καποιος στον συνασπισμο ....δεν πιστευω οτι ενδιαφερει κανεναν αυτο

5.Η GiatWill μιλαει για περιθωρια συνεργασιας ΠΑΝΤΑ με ολους,γιατι εχθροι μας ειναι ο κακος μας εαυτος και οι Ναταριοι........

Εχετε κανει Υπερ-Συνασπισμο με τα 3/4 του σερβερ και θελατε κ μαζι μας(HF) δηλαδη ολος ο σερβερ εναντιων SLV? γιατι ρε Γιαννη πλησιαστε κ τους slv και να εχεις αντιπαλους οπως ειπες...τους ναταριους...ετσι 8α ξαναπεις οτι κερδισες σερβερ παλι

....οι στρατοι που χαθηκαν ηταν μια προβα για τον συντονισμο μας.......αχαχαχαχαχ εδω ειναι να γελας με τετοιες δικαιολογιες
    ...εμεις αυριο σαν HF αυριο ξεκιναμε επεθεσεις στην GIATWILL με καταπελτες για να τεσταρουμε αν ξερουμε να κανουμε κυμματα...τωρα αν στουκαρουμε...ενταξει μωρε τεστ ηταν(οι στουκες σας οι μεγαλες ηταν κατω απο 3 ωρες ετσι Γιαννακη...γαργαρα το εκανες)

.....θα τους ξαναβγαλουμε χαλαρα μεχρι τα Αντικειμενα
    αλλα επρεπε η Ηγεσια να δει ποιος μπορει να κανει πολλαπλη ποιος μπορει να θυσιασει στρατο και ποιος ειναι εμπειρος παικτης....ναι ρε ...καντε ακομα ενα τεστακι..ετσι κ αλλιως στα αντικειμενα θησαυροφυλακιο μεχρι το 10 παμε για παραπανω, θελει απειρες υλες(αντε δεν θα πω οτι εισαι αμπαλλος θα κρατηθω και δεν θα το πω)

Υ.Γ 1. το τραβιαν ειναι παιχνιδι κ ετσι το αντιμετωπιζω οπως πικαρω εναν αντιπαλο το δεχομαι οταν το κανει κ αυτος(λεγοντας αληθειες και οχι με ψεματα και ανακριβειες)

Υ.Γ 2. Οσα εμαθα για σας ειναι απο δικο σας ατομο που εχει φρικαρει, απο μονος του μου εγραψε και απο οσα μου ειπε δεν ειναι ο μονος.

Ενας αμπαλλος Ρωμαιος SORRY
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kantafi : 25-06-13 στις 00:38

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα

Μια δυο ερώτηση θέλω να κάνω μόνο ( και μην παρεξηγηθώ ) στον Γιάννη ,Γιαννάκη ,Αρχηγέ ,δάκη κ.τ.λ ή όπως αλλιώς έχει συνηθίσει να τον αποκαλούν

Η πρώτη είναι : Δεν μας λες να μάθουμε τι παίρνει, και δεν μας δίνης και εμάς, να βλέπουμε τους άλλους όπως τους βλέπεις και εσύ και το σινάφι σου ??
    Η δεύτερη είναι : το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις ?

Ας σοβαρευτούμε τώρα έμαθες, και εσύ τραβιαν που μέχρι πέρυσι ήθελες να πάρεις αντικείμενο, με 500 πεζά 250 άλογα και 12 καταπέλτες

Τώρα έχεις μαζέψει 500 ακκ, για να σας πουσάρουν 5 λογαριασμούς σας, μην τρελαθούμε και είσαστε πρώτη και καλά, και ο ολυμπιακός πρώτος είναι άλλα μέσα στην διαπλοκή βρίσκετε (να με συμπαθούν οι ολυμπιακή φίλη μου )

Θα μου πεις ο άλλος έγινε Πρωθυπουργός της Ελλάδος, από Αποστάτης - προδότης που ήταν στην παράταξη του, στην Ελλάδα είμαστε όποτε μπορείς και εσύ να οραματίζεσαι σερβερ και κατολίσθησης οτι μπορεί να προκαλέσεις

Καλή τύχη φίλτατε Γιάννη ,Γιαννάκη ,Αρχηγέ ,δάκη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 25-06-13 στις 02:00
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Περιοχή
    Paros

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexandrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από μένα
    [...],Γιαννάκη ,Αρχηγέ ,δάκη
    αρχηγε δακη? really?

γιαννη εγω ενα εχω να πω, τις αναφορες που βγαζει ο m1k3y και τις λετε οτι περασαν, τις βλεπει ο κοσμος και γελαει... πιο καλα κρατηστε τις για εσωτερικη καταναλωση παραεξω δεν πειθουν.
    καλη συνεχεια σε ολους
    φιλικα,
    Νικολις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paros_seh Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρχηγε δακη? really?

γιαννη εγω ενα εχω να πω, τις αναφορες που βγαζει ο m1k3y και τις λετε οτι περασαν, τις βλεπει ο κοσμος και γελαει... πιο καλα κρατηστε τις για εσωτερικη καταναλωση παραεξω δεν πειθουν.
    καλη συνεχεια σε ολους
    φιλικα,
    Νικολις
    φιλε μου εχεις καποιο επιχειρημα γιατι δεν πειθουν?και εγω παραδεχομαι οπως ειπε και ο γιαννης οτι σε καποιες στουκαραμε.εμεις θεωρουμε οτι στον τελικο απολογισμο των επιθεσεων βγηκαμε κερδισμενοι εσεις οτι βγηκαμε χαμενοι αρα ειναι θεμα αποψεων.δεν χρειαζεται να πλακωθουμε κιολας.την αποψη μας λεμε.οσο για τις αναφορες γιατι δεν πειθουν κανεναν?βγηκαν σε προηγουμενο μνμ αναφορες που στουκαραμε και εγω εδωσα αναφορες που περασαμε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m1k3y Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εχεις καποιο επιχειρημα γιατι δεν πειθουν?και εγω παραδεχομαι οπως ειπε και ο γιαννης οτι σε καποιες στουκαραμε.εμεις θεωρουμε οτι στον τελικο απολογισμο των επιθεσεων βγηκαμε κερδισμενοι εσεις οτι βγηκαμε χαμενοι αρα ειναι θεμα αποψεων.δεν χρειαζεται να πλακωθουμε κιολας.την αποψη μας λεμε.οσο για τις αναφορες γιατι δεν πειθουν κανεναν?βγηκαν σε προηγουμενο μνμ αναφορες που στουκαραμε και εγω εδωσα αναφορες που περασαμε.

τελικα ειμαι σιγουρος.................εσας σας ψεκαζουν........δεν υπαρχει αλλη εξηγηση...........

Προεπιλογή

καλησπερα

m1k2y οι αναφορες που εβγαλα δεν ηταν απο οσες στουκαρατε ηταν κ επι8εσεις σας που περασαν κ απο παικτη δικο σας που απο 6ρακι ειχε κ καλο στρατο κ δεν τα εκρυψα τωρα αναφορες απο χωριο που μηδενιστηκε με 29 ποπ απο 5 παικτες το ανεφερα απλα ,αν καποιος χαιρεται με αυτο τοτε του στερησα την μεγιστη αυτη χαρα.Σχετικα με τον απολογισμο τωρα...στο τραβιαν και σε αλλα πολεμικα παιχνιδια δεν υπαρχουν πολλες αποψεις κ ολοι εχουμε απο μια και ολα καλα...το τραβιαν ειναι απλα μαθηματικα...να κανεις επιθεση με συγκεκριμενο σκοπο να χασεις στρατο αλλα να καταστρεψεις μια σημαντικη cap π.χ να πω εχει το σκοπο του εσεις δεν κανατε κατι τετοιο...συμφωνω μαζι σου οτι κανεις δεν πλακωνεται ετσι πρεπει να ειναι τουλαχιστον
    αλλα οχι εχουμε ολοι απο μια αποψη για τις ιδιες επιθεσεις κ απλα διαφωνουμε...ειναι απλο η ξερεις η οχι κ χωρις παρεξηση

παντα ενας αμπαλλος ΡΩΜΑΙΟΣ SORRY

Cool

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kantafi Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα

m1k2y οι αναφορες που εβγαλα δεν ηταν απο οσες στουκαρατε ηταν κ επι8εσεις σας που περασαν κ απο παικτη δικο σας που απο 6ρακι ειχε κ καλο στρατο κ δεν τα εκρυψα τωρα αναφορες απο χωριο που μηδενιστηκε με 29 ποπ απο 5 παικτες το ανεφερα απλα ,αν καποιος χαιρεται με αυτο τοτε του στερησα την μεγιστη αυτη χαρα.Σχετικα με τον απολογισμο τωρα...στο τραβιαν και σε αλλα πολεμικα παιχνιδια δεν υπαρχουν πολλες αποψεις κ ολοι εχουμε απο μια και ολα καλα...το τραβιαν ειναι απλα μαθηματικα...να κανεις επιθεση με συγκεκριμενο σκοπο να χασεις στρατο αλλα να καταστρεψεις μια σημαντικη cap π.χ να πω εχει το σκοπο του εσεις δεν κανατε κατι τετοιο...συμφωνω μαζι σου οτι κανεις δεν πλακωνεται ετσι πρεπει να ειναι τουλαχιστον
    αλλα οχι εχουμε ολοι απο μια αποψη για τις ιδιες επιθεσεις κ απλα διαφωνουμε...ειναι απλο η ξερεις η οχι κ χωρις παρεξηση

παντα ενας αμπαλλος ΡΩΜΑΙΟΣ SORRY
    Δεν θέλω να πω περισσότερα από αυτά που λένε οι αναφορές σας σε σύνολο, το μόνο που επισημενω είναι ότι 2+2=4 εκτός και αν έβλεπες πολύ μητσο και τάκη

Παντός σε παραδέχομαι για την επιμονή σου να απόδειξης ότι 2+2=22
    ( απαντάω στα πλαίσια της πλάκας και της καζούρας μην παρεξηγηθεί κανένας ένα παιχνίδι είναι και μόνο, μακάρι να μπορέσετε να ανταποκριθείς - ται στης απαίτησης που έχει το να είσαι πρωταγωνιστής τον πρώτο όλοι τον θυμούνται το δεύτερο κανένας Ποτέ δεν είναι αργά για να διόρθωσης την λάθος πλευρά που βρίσκεσαι )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 28-06-13 στις 00:34
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Tα -/- ειναι δικα μας
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-11, 05:30
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-10, 00:55
  3. Λίγο άσχετη αλλα ερώτηση
    By Αγγελουδάκι in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 22:44
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 01:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 13:13

Δικαιώματα - Επιλογές