Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: μονο για παντρεμενους , αρραβωνιασμενους

Το avatar του χρήστη escapecfu
    Περιοχή
    corfu

Προεπιλογή μονο για παντρεμενους , αρραβωνιασμενους

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΞΟ∆Ο ΜΕ ΑΓΟΡΙΑ
    Όνοµα Αγοριού / Αρραβωνιαστικού / Συζύγου:
    Ζητώ άδεια για απουσία από την ανώτερη εξουσία της ζωής µου για την ακόλουθη περίοδο:
    Ώρα επιστροφής
    Date: Ώρα αναχώρησης: Που δεν θα υπερβεί:
    Εάν δοθεί η άδεια, ειλικρινά ορκίζοµαι να επισκεφτώ µόνο τον προορισµό που καταθέτω παρακάτω,
    στις κατατεθειµένες ώρες. Συµφωνώ να αποφύγω να συγκρουστώ ή να φλερτάρω µε άλλες γυναίκες,
    εκτός από τις περιπτώσεις που αναγράφονται παρακάτω. ∆εν θα κλείσω το κινητό µου, ούτε θα
    καταναλώσω παραπάνω από το επιτρεπτό όριο αλκοόλ χωρίς πρώτα να καλέσω ένα ταξί ΚΑΙ εσένα
    για προφορική ανάκληση του ορίου αλκοόλ. Κατανοώ ότι ακόµη και αν µου δοθεί η άδεια εξόδου, η
    κοπέλα / αρραβωνιαστικιά / σύζυγος διατηρεί το δικαίωµα να είναι τσαντισµένη την υπόλοιπη
    εβδοµάδα χωρίς κανένα προφανή λόγo.
    Επιτρεπτό όριο αλκοόλ (µονάδες ) Beer Wine Liquor Total
    Περιοχές για επίσκεψη
    Γυναίκες µε τις οποίες µπορείς να
    Συνοµιλήσεις.
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ – ∆ΙΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΕΖ: υπόσχοµαι να αποφύγω να βρεθώ λιγότερο
    από 100 µέτρα κοντά σε στριπτιζέζ ή εξωτική χορεύτρια. Παραβίαση της διάταξης αυτής
    είναι βάση για άµεση διακοπή της σχέσης.
    Αναγνωρίζω την θέση µου στη ζωή. Ξέρω ποιος «φοράει τα παντελόνια» στην σχέση µου και
    συµφωνώ ότι δεν τα φοράω εγώ. Υπόσχοµαι να υπακούω τους δικούς σου. Κατανοώ ότι αυτό θα
    µου στοιχίσει µια περιουσία σε σοκολάτες και λουλούδια. ∆ιατηρείς το δικαίωµα να κατέχεις και να
    χρησιµοποιείς τις πιστωτικές µου κάρτες ακόµα και δεν µου αρέσει. Με το παρόν υπόσχοµαι να σε
    πάω σε ένα χωρίς όρια ξεφάντωµα ψώνιων, εάν δεν γυρίσω την εγκεκριµένη ώρα. Κατά την
    επιστροφή µου σπίτι δεν θα καβγαδίσω µε κανέναν ξένο, ούτε θα βρεθώ σε βαθιές συζητήσεις µε
    τους προαναφερόµενους. Ως εκ τούτου κατά την επιστροφή µου σπίτι, υπόσχοµαι να µην
    κατουρήσω οπουδήποτε αλλού εκτός της τουαλέτας. Επιπλέον θα αποφύγω να σε ξυπνήσω, να
    αναπνέω µε την αισχρά άσχηµη αναπνοή µου στο πρόσωπό σου και να προσπαθήσω να σε
    γκαστρώσω.
    ∆ηλώνω ότι από όσο ξέρω (κάτι που το έτερον µου ήµισυ ξέρει καλύτερα), ότι οι παραπάνω
    πληροφορίες είναι σωστές.
    Υπογραφή :
    Το αίτηµα είναι : ΑΠΟ∆ΕΚΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟ
    Η απόφαση δεν είναι διαπραγµατεύσιµη. Εάν εγκριθεί κόψε το κοµµάτι χαρτί από κάτω και να το
    έχεις µαζί σου συνέχεια.
    ……………………………………………………………………………………………………………
    Άδεια για τον φίλο / αρραβωνιαστικό / άντρα να λείψει για το επόµενο χρονικό διάστηµα :
    Date: ώρα αναχώρησης: ώρα επιστροφής:
    Signed – Girlfriend/Fiancé/Wife:
    Περιοχή: Από: Μέχρι:
    ΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ, ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ.............

olga_bite
    Guest

Προεπιλογή

σωστοοοοοοοοςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Lancelot
    Guest

Thumbs up

:d:d:d:dκαλο!!!

Προεπιλογή

Μπερδευτικα.....Καλα και τωρα πρεπει να τα τηρουμε ολα αυτα και γυναικες και αντρες???Ασε ρε φιλε .(LOL)Xvriw parejhghsh
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη escapecfu : 23-08-08 στις 17:15
    Η Πρωτη μου διαπιστωση... Φυσικά και δεν υπάρχει ζωή στον Aρη. Όλα τα μπαρ κλείνουν από τις 10... και η δευτερη διαπιστωση..Όποιος βιάζεται βρίσκει την καλύτερη θέση.
    (τελικα οσο περνα ο καιρος γινομαι ολο και πιο εξυπνος)

HELLO!!!
    Guest

Προεπιλογή

Για αυτο δεν το βλεπω να παντρευομαι για κατι τετοιες τρελες ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ!!!!! απαιτησεις.Και οσες λενε οτι δεν εχουν τετοια προβληματα στην πορεια γινονται χειροτερες.

pam
    Guest

Προεπιλογή

Δηλαδη εσεις οι ανδρες δεν εχεται τρελλες απαιτησεις απο τις γυναικες-αρραβωνιαστικες σας?Οποιος σεβεται την ελευθερια και την προσωπικοτητα της γυναικας σεβεται και αυτη
    την δικη του.Για κακη σας τυχη ω! ανδρες ζειτε σε μια εποχη που οι γυναικες εχουν τα ιδια δικαιωματα με σας' ακομα και στην απιστια

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο escapecfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΞΟ∆Ο ΜΕ ΑΓΟΡΙΑ
    Όνοµα Αγοριού / Αρραβωνιαστικού / Συζύγου:
    Ζητώ άδεια για απουσία από την ανώτερη εξουσία της ζωής µου για την ακόλουθη περίοδο:
    Ώρα επιστροφής
    Date: Ώρα αναχώρησης: Που δεν θα υπερβεί:
    Εάν δοθεί η άδεια, ειλικρινά ορκίζοµαι να επισκεφτώ µόνο τον προορισµό που καταθέτω παρακάτω,
    στις κατατεθειµένες ώρες. Συµφωνώ να αποφύγω να συγκρουστώ ή να φλερτάρω µε άλλες γυναίκες,
    εκτός από τις περιπτώσεις που αναγράφονται παρακάτω. ∆εν θα κλείσω το κινητό µου, ούτε θα
    καταναλώσω παραπάνω από το επιτρεπτό όριο αλκοόλ χωρίς πρώτα να καλέσω ένα ταξί ΚΑΙ εσένα
    για προφορική ανάκληση του ορίου αλκοόλ. Κατανοώ ότι ακόµη και αν µου δοθεί η άδεια εξόδου, η
    κοπέλα / αρραβωνιαστικιά / σύζυγος διατηρεί το δικαίωµα να είναι τσαντισµένη την υπόλοιπη
    εβδοµάδα χωρίς κανένα προφανή λόγo.
    Επιτρεπτό όριο αλκοόλ (µονάδες ) Beer Wine Liquor Total
    Περιοχές για επίσκεψη
    Γυναίκες µε τις οποίες µπορείς να
    Συνοµιλήσεις.
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ – ∆ΙΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΕΖ: υπόσχοµαι να αποφύγω να βρεθώ λιγότερο
    από 100 µέτρα κοντά σε στριπτιζέζ ή εξωτική χορεύτρια. Παραβίαση της διάταξης αυτής
    είναι βάση για άµεση διακοπή της σχέσης.
    Αναγνωρίζω την θέση µου στη ζωή. Ξέρω ποιος «φοράει τα παντελόνια» στην σχέση µου και
    συµφωνώ ότι δεν τα φοράω εγώ. Υπόσχοµαι να υπακούω τους δικούς σου. Κατανοώ ότι αυτό θα
    µου στοιχίσει µια περιουσία σε σοκολάτες και λουλούδια. ∆ιατηρείς το δικαίωµα να κατέχεις και να
    χρησιµοποιείς τις πιστωτικές µου κάρτες ακόµα και δεν µου αρέσει. Με το παρόν υπόσχοµαι να σε
    πάω σε ένα χωρίς όρια ξεφάντωµα ψώνιων, εάν δεν γυρίσω την εγκεκριµένη ώρα. Κατά την
    επιστροφή µου σπίτι δεν θα καβγαδίσω µε κανέναν ξένο, ούτε θα βρεθώ σε βαθιές συζητήσεις µε
    τους προαναφερόµενους. Ως εκ τούτου κατά την επιστροφή µου σπίτι, υπόσχοµαι να µην
    κατουρήσω οπουδήποτε αλλού εκτός της τουαλέτας. Επιπλέον θα αποφύγω να σε ξυπνήσω, να
    αναπνέω µε την αισχρά άσχηµη αναπνοή µου στο πρόσωπό σου και να προσπαθήσω να σε
    γκαστρώσω.
    ∆ηλώνω ότι από όσο ξέρω (κάτι που το έτερον µου ήµισυ ξέρει καλύτερα), ότι οι παραπάνω
    πληροφορίες είναι σωστές.
    Υπογραφή :
    Το αίτηµα είναι : ΑΠΟ∆ΕΚΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΟ
    Η απόφαση δεν είναι διαπραγµατεύσιµη. Εάν εγκριθεί κόψε το κοµµάτι χαρτί από κάτω και να το
    έχεις µαζί σου συνέχεια.
    ……………………………………………………………………………………………………………
    Άδεια για τον φίλο / αρραβωνιαστικό / άντρα να λείψει για το επόµενο χρονικό διάστηµα :
    Date: ώρα αναχώρησης: ώρα επιστροφής:
    Signed – Girlfriend/Fiancé/Wife:
    ούτε άδεια εξόδου απο την δουλειά να ζητούσες...lol...καλή τύχη και καλή συνέχεια...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εσεις οι ανδρες δεν εχεται τρελλες απαιτησεις απο τις γυναικες-αρραβωνιαστικες σας?Οποιος σεβεται την ελευθερια και την προσωπικοτητα της γυναικας σεβεται και αυτη
    την δικη του.Για κακη σας τυχη ω! ανδρες ζειτε σε μια εποχη που οι γυναικες εχουν τα ιδια δικαιωματα με σας' ακομα και στην απιστια
    Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο εγώ απο την δικιά μου...και έχεις δίκιο στο ότι μερικοί έχουν τρελές απαιτήσεις απο τις γυναίκες-αρραβωνιαστηκές...έχω δει και το αντίθετο γιαυτό το λέω...χεχε...και αυτό με το ότι κακή μας τύχη δεν θα έλεγα πάντα...Το κάθε τι έχει την θετική του πλευρά και την αρνητική του...Εσύ επιλέγεις ποια θα δείς...Και για να ανεχτεί κάποιος/α κάτι τέτοιο ή ο/η σύντροφος του/της προσφέρει πάρα πολλά ή είναι μαμάκας ή πρηκοθύρας(escapecfu μην παρεξηγηθείς δεν είναι υπονοούμενο ούτε πάει για κάποιον συγκεκριμένο).

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HELLO!!! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτο δεν το βλεπω να παντρευομαι για κατι τετοιες τρελες ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ!!!!! απαιτησεις.Και οσες λενε οτι δεν εχουν τετοια προβληματα στην πορεια γινονται χειροτερες.
    Να θυμάσαι πάντοτε ότι πάντα σε κάθε πλευρά υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι...Το ίδιο γίνεται και με τους άντρες...το ίδιο και με τις γυναίκες...Άλλοι έχουν τέτοια άλλοι άλλα και πάει λέγοντας...Ο κάθε ένας κάνει τις επιλογές του και απο αυτές φαίνεται...Δεν νομίζω ότι πρέπει να απολογηθεί(δεν το λεω ότι και καλά είπες κάτι τέτοιο απλά δικαιολογώ αυτά που λέω)...

Γνώμη μου πάντα παιδιά...
    Φιλικά
    stam4ever

Το avatar του χρήστη escapecfu
    Περιοχή
    corfu

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stam4ever Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε άδεια εξόδου απο την δουλειά να ζητούσες...lol...καλή τύχη και καλή συνέχεια...

Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο εγώ απο την δικιά μου...και έχεις δίκιο στο ότι μερικοί έχουν τρελές απαιτήσεις απο τις γυναίκες-αρραβωνιαστηκές...έχω δει και το αντίθετο γιαυτό το λέω...χεχε...και αυτό με το ότι κακή μας τύχη δεν θα έλεγα πάντα...Το κάθε τι έχει την θετική του πλευρά και την αρνητική του...Εσύ επιλέγεις ποια θα δείς...Και για να ανεχτεί κάποιος/α κάτι τέτοιο ή ο/η σύντροφος του/της προσφέρει πάρα πολλά ή είναι μαμάκας ή πρηκοθύρας(escapecfu μην παρεξηγηθείς δεν είναι υπονοούμενο ούτε πάει για κάποιον συγκεκριμένο).

Να θυμάσαι πάντοτε ότι πάντα σε κάθε πλευρά υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι...Το ίδιο γίνεται και με τους άντρες...το ίδιο και με τις γυναίκες...Άλλοι έχουν τέτοια άλλοι άλλα και πάει λέγοντας...Ο κάθε ένας κάνει τις επιλογές του και απο αυτές φαίνεται...Δεν νομίζω ότι πρέπει να απολογηθεί(δεν το λεω ότι και καλά είπες κάτι τέτοιο απλά δικαιολογώ αυτά που λέω)...

Γνώμη μου πάντα παιδιά...
    Φιλικά
    stam4ever
    ρε παιδια για να κανουμε πλακα το εβαλα οχι για να το φιλοσοφήσουμε ,προς θεου δεν εχω τιποτα με τις γυναικες απλα μου αρεσε που το βρήκα σε ενα σαιτ και το εβαλα να το μοιραστω μαζι σας
    ΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ, ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ.............

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο escapecfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια για να κανουμε πλακα το εβαλα οχι για να το φιλοσοφήσουμε ,προς θεου δεν εχω τιποτα με τις γυναικες απλα μου αρεσε που το βρήκα σε ενα σαιτ και το εβαλα να το μοιραστω μαζι σας
    λολ...ναι αλλα το κάθε τι θέλει και την φιλοσοφία του...Παρε παράδειγμα απο Μαζωνάκης...
    χεχε...τι θυμήθικα πάλι...

Προεπιλογή

θα το εκτυπωσω γιατι θα το χρειαστω για το μπατσελορ που θα κανω

Παρόμοια Θέματα

1. προς υπευθυνους ΜΟΝΟ
    By bmb in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-10, 17:15
  2. μονο για ασχετους!!!!!!!!!!!!!!
    By katapultas in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-10, 00:43