Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 112 από 112

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

Προεπιλογή

Τίποτε δεν αλλάζει το γεγονός ότι είσαι ψεύτης και συκοφάντης... Όσο και αν επιμένεις να δείξεις πόσο χαμηλή αυτοεκτίμηση έχεις... Όσο και αν προσπαθείς να αποδείξεις ότι είσαι και μικρόνους, που θεωρείς σαν απάντηση, ότι σου το είπε "κάποιος στα ψηλά". Τόσο μυαλό έχεις, τόσο μπορείς...
    Συζήτηση μαζί σου για το παιχνίδι δεν πρόκειται να ανοίξω... Πολύ περισσότερο με σένα... Κράτα τις θεωρίες σου κι εγώ τη γνώμη μου... Έτσι κι αλλοιώς, σε λίγο θα παίζεις εσύ και μια παρεούλα και θα στέλνετε φεικ στα δεύτερα ακκ σας για να γίνετε τζερτζελές. Και ο νοών νοείτο...

Προεπιλογή

Επιτέλους φτάσαμε στο τέλος και αυτού του σέρβερ, του σέρβερ με τις περισσότερες ίσως ανατροπές.
    Ο σέρβερ ξεκίνησε με 4 μεγάλες συμμαχίες να έχουν πιάσει από ένα τεταρτημόριο η KPR στα (-/-) , η UGS στα (-/+), η 3xxxl στα (+/+) και η SE στα (+/-).

Πριν ακόμα βγουν τα αντικείμενα η ugs είχε διασπαστεί με την hc και επιστράτευε την χχχλ από τα +/+ να καθαρίσει τους hc στο ίδιο της το τεταρτημόριο....όπως ήταν φυσικό μετά από την πρώτη στούκα μαζεύτηκε.

Ο δεύτερος αγώνας ήταν τα αντικείμενα, που όμως επικράτησε η KPR-HC
    Αμέσως μετά, και εφόσον είδαμε τα χαρτιά της ένωσης xxl ugs se αποφασίσαμε πως εμείς σαν KPR αν μέναμε άπραγοι δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε σέρβερ καθώς τότε την εποχή εκείνη οι αντιπαλοι υπερτερούσαν.

Έτσι ξεκινάει μια περίοδος αγώνων και μαζικών χτυπημάτων στην αρχή με ugs οδηγώντας στο σβήσιμο πρωτευουσών κλοπές αντικειμένων και διαγραφή πολλών παικτών όπως jaguar (ο καπετάνιος την κοπανάει από τους πρώτους) notios (από τους μεγαλυτερους στρατούς στην εποχή του) mactom , amazona και πολλοί άλλοι.
    Μετά τους ugs είπαμε να κάνουμε καμιά βολτίτσα στα δεξιά μας αλλά δυστυχώς οι se διαγράψαμε αμέσως μετά το πρώτο μαζικό.....κρίμα για εμάς, αλλά ταυτόχρονα και ανακουφιστικό αφού τώρα είχαμε όλο τον χρόνο να ασχοληθούμε με τα +/+ και την μοναδική συμμαχία που είχε απομείνει στα δάση του πιο μακρυνού τεταρτημορίου.
    Ευτυχώς οι απώλειές μας ήταν λιγότερες από τις αρχικά αναμενόμενες (βλέποντάς τους να αναπτύσονται χωρίς να ασχολούνται με κανέναν εκτός από δυο στούκες δεν υπολογίζαμε να επιστρέφουν πολλά στρατεύματα). Παρ' όλα αυτά, και επιθετικά και αμυντικά υπερισχύσαμε ΚΑΙ εδώ, καθώς τα μοναδικά ακκ που πέρασαν ήταν ακκ δευτερεύουσας σημασίας....κυρίως αμυντικά.
    Επιθετικά δε, εκεί υπήρχε μεγαλύτερο πρόβλημα καθώς μηδενίστηκαν και εδώ πρωτεύουσες και πάρα πολλές έμειναν διαμπερείς με αποτέλεσμα να ψάχνουμε τα αντίπαλα επιθετικά που είχαν γριπώσει απρίλη μήνα....
    Θυμάμαι στο τελευταίο μαζικό στους ugs που σχεδίασε ο καλιτέχνης των επιθέσεών μας οι xxxl δώσανε σε 10 καπ των ugs από 100κ αμυντικά και δεν μας πιάσανε πουθενά!!
    Αντιθέτως στο αμυντικό κομμάτι οι αντιπάλοι βίωσαν πλήρη αποτυχία. Τρανό παράδειγμα η στούκα του ΕΡΜΗ (40κ ξίφη 20κ ιδουανοί) σε αμυντική καπ 25κ αμυντικών......
    Στη συνέχεια η xxxl μη βλέποντας άλλη λύση για την επιβίωσή της, αποφάσισε να παίξει ανταρτοπόλεμο που όμως και αυτό απέτυχε.....
    Ασφαλώς μεγάλο τμήμα της επιτυχίας οφείλεται στο γεγονός ότι φέτος είχαμε στο πλευρό μας τους πρωαιώνιους φίλους μας ZGST με τους οποίους συνεργαστήκαμε άψογα και δώσαμε όλοι τα μέγιστα προκειμένου να φτάσσει η συμμαχία εκεί που είναι σήμερα.

Φτάσαμε λοιπόν στο εύκολο κομμάτι του WW (ύστερα από τόσους αγώνες κατά την διάρκεια του σέρβερ το endgame ήταν ήρεμο) επιτρέποντας στους sitters και την συμμαχία να αφοσιωθεί εξ ολοκλήρου εκεί.

Φτάνοντας λοιπόν στο τέλος να προχωρήσω και εγώ στις ευχαριστίες ξεκινώντας ασφαλώς από τους sitters του WW

Γωγώ μου (gaia) κάθε πρωί να μας ξυπνάς πάνω που ονειρευόμασταν τα στάρια!!!!
    Σέβη (egelados) και να στέλνεις στάρια και να στέλνεις και να μην σου τελειώνουν....πάντα κολώνα όποτε σε χρειαζόμασταν!
    Σάκη (Imortar warrior) απλά υπέροχος 100κ θέλαμε 1000κ έστελνες!!! (και να υπερχείλιζε πότε πότε δε πειράζει)
    Τόλη (minotayros) Πάντα ακούραστος!!
    Μάκη SILENT FORCE απλά RESPECT!!!
    pipatsu & petros gen πάντα καλιτέχνες και οι δυο ο καθένας στον τομέα του...respect....χωρίς εσάς θα είχαμε πάει από το φλεβάρη για μπάνια.....
    Χρήστο (papajohn) πόσους πραίτωρες έβγαλες τελικά?
    Μάνο και Παντελή (manos_ir) λίγο έλειψε να κλέψετε και το ακκ σας !!! ήταν λίγος ο σέρβερ για εσάς
    Γιώργο (beckman) πάντα κολώνα οι φάλανγκές σου!!
    Γιάννη (zarate)το σηκώσαμε ρεεεεεεε!!!!
    Βαγγέλη (sirvox) μπορεί να μην είχες ακκ αλλά ήσουν πάντα μέσα σε όλα
    Διομήδη (manutd) Στέλιο (donste) Γιώργο (alefa) thanks για τις πολλές ώρες συζητήσεων
    Γρηγόρη (Toudano) κολώνα μου και dual μου μη στεναχωριέσαι για τα κατάς....ούτως ή άλλως δε χρειάστηκαν όπως και ο στρατός μου
    Θα σας έχω όλους πάντα μέσα στην καρδιά μου, καθώς τράβιαν δεν παίζει να μπω έτσι όπως κατάντησε.....
    Σίγουρα ξεχνάω αρκετούς..ελπίζω να με συγχωρέσετε.
    ΥΓ. Γρηγόρη (souta) επειδή σου είχα υποσχεθεί μια απάντηση για τις ******* που γράφατε εδω περί κλειδώματος....κλειδωθήκατε γιατί χρησιμοποιούσατε άσχετους προξυ στα μαζικά...αν και ελπίζω όπου και να παίζεις να τα ********.....

μετά τιμής , Γιαννης - oratios
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oratios : 03-09-13 στις 00:23
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112

Παρόμοια Θέματα

1. ερωτηση κρισεως (απλη)
    By Aimilios-the-feared in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-12, 03:57
  2. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..
    By kotsos43 in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 132
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-11, 12:25
  3. Ερωτηση κρισεως
    By Asoee in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-10, 14:09
  4. ΕΡΩΤΗΣΗ 2
    By bondosul in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-10, 21:39
  5. Ερωτηση
    By crist in forum Γενικά