Σελίδα 6 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 112

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το γουγου που μας ήταν αδιάφορο χέστηκε η φοράδα στο αλώνι ποιο πολύ ενδιαφέρων είχε το άδειασμα παρα η άμυνα !!!!
    εδώ που είχε σημασία στους κασοσα τους παικταραδες σου !μοκο τώρα πουλί γτ εσυ ειδικά εισαι λιγος !
    υ,γ ακόμα περιμένω να μαθω αν κροπαροντε τα 15ρια όταν τους σπας 6 σιτοχωραφα
    υ.γ2 ποια η πραγματική διάφορα μεταξύ ενός διεγραμενου θαύματος και ενος άδειου θαύματος οποίος απαντήσει σωστά θα του δώσω τον ρορυ να παίζει για το υπόλοιπο του καλοκαιριού ( τώρα που του έστειλα το βραζιλιαν ποιος τον φτάνει το -λεβέντη- μου )
    100 μηνυματα στο φορουμ και μια ολοκληρη νυχτα αδειασμα αμυνων για ενα αδιαφορο ww?

χαχαχαχχααχ!!!
    τελικα αν ημουν ηγεμωνας και επαιρνα γελωτοποιο.....Κυπριο θα επαιρνα

Υγ. Αν και μεταξυ μας, ειναι προσων να πετας τις αμυνες σου, οταν αντιλαμβανεσαι οτι εισαι loser. Εχεις αυτογνωσια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-07-13 στις 02:14

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    100 μηνυματα στο φορουμ και μια ολοκληρη νυχτα αδειασμα αμυνων για ενα αδιαφορο ww?

χαχαχαχχααχ!!!
    τελικα αν ημουν ηγεμωνας και επαιρνα γελωτοποιο.....Κυπριο θα επαιρνα

Υγ. Αν και μεταξυ μας, ειναι προσων να πετας τις αμυνες σου, οταν αντιλαμβανεσαι οτι εισαι loser. Εχεις αυτογνωσια
    δεν σε βλέπω να απαντάς στις 2 σοβαρές ερωτήσεις μου όμως και στεναχωριέμαι
    γτ δεν εισαι ?ηγεμονικο πουλί ο γυπας δικαιουτε τον ρορυ του

δελετακια μου εσύ

Προεπιλογή

αμπερ αλερτ

χαθηκε θαυμα στην περιοχη -/- .οποιος το δει να ενημερ.στο τηλ ¨¨¨090-μπο-ζερα-μιρ.χαθηκε στις 10 το πρωι φοραει-- τιποτα ειναι γυμνο.πληροφορειες λενε οτι δεν περναγε καλα και την εκανε.

μεχρι χτες καποιοι ελεγαν οτι εχετε ετοιμο και το δευτερο και οτι εχετε 17 μυρια αμυνες

δεν καταλαβαινω ομως γιατι καποιοι λενε οτι τους παει ολος ο σερβερ και ανχωνεστε....ενταξει ψεμα το ετοιμο θαυμα αλλα αμυνες???? δεν πιστευω να ειναι ψεμα

περιμενω το σαββατο να δω τις αμυνες.. και μετα θα εχουμε πολλλλλλα ποσττττττττττττ

***την εχω μεγαλυτερη(την καψα στην καρδια μου) γαυτο και μου σηκωνετε(μια τριχα απο τα μαλλια μου)***

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mortar-dogs Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε άστα αυτά.εδώ έχουμε μαζικό απο ολον τον σερβερ.αν ψαξω καλά μπορεί να δω και απο διπλάνο σερβερ να έρχονται!!!!!!!ΑΑΑ-Α-D-XXXXL-UGS!!!! για πολλα γέλια!!!
    xaxax εχεις δικιο ΑΑΑ-Α-D-XXXXL-UGS VS κπρ-nma-hc-παοκαρα-DJ-westeros και αγαπητε μου μετρα χωρια συμαχιων 4 δικων μας εναντι 6 δικων σας και βγαλε πορισμα

maria πηρα ενα θαυματακι να στεγaσουμε την αγαπη μας sitter οι καλυτεροι ορατιος-ανδρεας (κακος λυκος ) τι αλλο θελεις απο εμενα

Προεπιλογή

δεν ερχεστε να παρετε και το άλλο? να παμε για μπανια??? πάντως για κοτέτσι καλο ειναι αυτο που πηρατε.... βρήκατε το σπίτι σας κε Stratocaster souta spacecraft και δεν ξέρω ακομα ποσα acc παιζει ο κος σούτας μας από την παραλία
    Οσο για τις συμμαχίες... ΠΑΟΚΑΡΑ.... ναι αν βρεις αμυντικα δικα τους σε μας ελα πες μας... αλλά να βάλετε τους κλαψες τους ΑΑΑ που παρακαλούσαν κάποτε όλο το σερβερ για τα fake μαζικα που τρώγανε...και τάζανε το τρομερό αντικειμενο που ειχαν τις αποθήκες.... μέχρι και εκει ξέπεσες κυρ Σούτα μας?

Ωραιο το πλανάκι σου... βλέπω το εκτελεις όσο καλά μπορείς... μονος σου... οσο για τα εκκατομύρια αμυνών κύριε Σούξου μουξου... ή μιλούσες με νουμπαρα ή με κουμπαρα... (όπως και για την ετοιμασια του κοτετσιού που πηρατε....)

ΥΓ... δεν κάνεις μια διευκρινησούλα... A&D εχουν ένα τεταρτημόριο δικο τους με μοναδική πίεση από μικρή αλλά δυναμική συμμαχία τους DJ στα ψηλά τους... και με τους ΑΑΑ για οπισθοφυλακη... ΧΧΧΛ αλλο ένα τεταρτημοριο... άντε να πούμε οτι το -/+ ειναι μοιρασμένο... άρα έχουμε 2,5 τεταρτημόρια έναντι 1,5... άντε να βάλω και ένα τεταρτάκι ακομα λόγω DJ παμε στο 2,25 -1,75.... επίσης... οι HC πόσες άμυνες περιμένεις να γεννήσουν μετά από τοσο ξύλο που έχει πεσει εκει... Αλλά εσύ κοιτάς νουμερα acc... το θέμα ειναι ποια και ποσα acc ειναι παρκινκ και ποσα εχουν στρατο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σουρουκλεμές : 25-07-13 στις 12:40

Προεπιλογή

Και το πληθος των ακκαουντ να μετρησουμε απο τα αντικειμενα κ μετα που εκλεισαν οι συμμαχιες(αν κ μερικες ειχαν κλεισει απο την αρχη του σερβερ) παλι η μερια των 3χχλ-ugs-ad-aaa-(τους αλλους με τα 500 ονοματα που αλλαξαν δεν τους θυμαμαι ντιλιτ εκαναν οι περισσοτεροι) ειχε περισσοτερα απο αυτο των κπρ-νμα-hc-παοκαρα-(τους γεστερος δεν τους βαζω γιατι τους θεωρω μαζι με τους hc).
    Tωρα για το ποσα επιβιωσαν απο αυτα μεχρι το τελος ειναι κατι τελειως διαφορετικο.Πιο πολλα τα ντιλιτ μου φενονται στο πρωτο συνασπισμο παρα το 2ο.Και ειδικα οταν αυτα προηλθαν απο σπασιματα.

Οποιος δεν τα ξερει να ρωτησει να τα μαθει.προσφερω δωρεαν πληροφοριες.
    Οποιος λεει οτι δεν πηγαιναμε για θαυμα ειναι απλα για να ελαφρυνει την ηττα του.αλλιως θα επαιζε αλλα παιχνιδια κ οχι τραβιαν.Το τραβιαν ειναι το θαυμα ποιος θα το παρει.

Προεπιλογή

souta pragmatika eisai tragikos!!!to na pareis ena ww axrhsto sthn ousia gia na exeis kati na grapseis!!ti leei h paralia??!!! :P

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mortar-dogs Εμφάνιση μηνυμάτων
    souta pragmatika eisai tragikos!!!to na pareis ena ww axrhsto sthn ousia gia na exeis kati na grapseis!!ti leei h paralia??!!! :P
    Για να μην έχει απαντήσει πρέπει ή να ειναι λυπόθυμος από τα brazilian που κυκλοφορούν.... ή έπεσε ξερός μιας και έχει ολο το πλάνο των συμμαχιών να τρέξει... και εσύ σκύλε mortar ... γράψε ελληνικά μας έβγαλες τα μάτια

Προεπιλογή

Ύστερα από τις πρώτες επιθέσεις όλου του σερβερ εναντίον KPR έχουμε τα πρώτα αποτελέσματα.WW KPR:83 WW UGS:24 kaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii WW XXXL:0 !!!!!!!!! : p

Προεπιλογή

to kainoyrio ww ειναι για να στεγασει την αγαπη μου και εχω βαλει τους καλυτερους σιτερ ever

τωρα για τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερει που λετε και αλλωστε το ww το καινουριο ανηκει sthn symaxia smok (souta-maria -oratios-kakos lykos) ζηλιαρηδες πια μην δειτε 2 ανθρωπους να θελουνε να στεγασουνε την αγαπη τους

σουρουκλεμε μετρα χωρια και συμαχιες τωρα αν ειναι αχρηστες τοτε εμεις δεν φταιμε λαθος επιλογες κανατε τσαμπα κοσμο φωρτωθηκατε να το σκεφτοσασταν νωριτερα
    εχετε παραπανω λογαριασμους -χωρια -τεταρτημορια αλλα αχρηστα αλλη φορα να κανετε καλυτερες επιλογες
    μην στεναχωριεστε ο σερβερ ειναι δικοσ εκτος αν σας προλαβουνε εγω με τον ορατιο και τον λυκο και το μαρακι μου δεν ξερεις ποτε τι γινεται

Σελίδα 6 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ερωτηση κρισεως (απλη)
    By Aimilios-the-feared in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-12, 03:57
  2. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..
    By kotsos43 in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 132
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-11, 12:25
  3. Ερωτηση κρισεως
    By Asoee in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-10, 14:09
  4. ΕΡΩΤΗΣΗ 2
    By bondosul in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-10, 21:39
  5. Ερωτηση
    By crist in forum Γενικά