Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 112

Θέμα: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

Προεπιλογή ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

Ποια ειναι η μοναδικη συμμαχια σε ελληνικο σερβερ που παιζει 10 μηνες ηδη, μονη της, χωρις ουσιαστικο αντιπαλο και ακομα παλευει να παρει τον σερβερ????

η ερωτηση του σερβερ... οι απαντησεις δικες σας!
    καλο σας καλοκαιρι και καλε βουτιες τον σεπτεμβρη παιχτουρες μου!

snekcihc gninnuR PeeK
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanosd : 20-07-13 στις 02:38
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Εσυ μου θυμιζεις ενα φιδι της αφρικης το γνωστο με την ονομασια ''χαζο φιδι''που κανει το ψοφιο για να το προσεγγισεις και τσουκ τιναζεται και σε τσιμπαει,ετσι και εσεις που κλαιγεσται απο χτες με πρωτο και καλυτερον τον αρχηγο σας με την κωδικη ονομασια ''ραντεβου τον σεπτεμβρη'' επειδη λεει χανει στρατο απο ασιτια,απο το ''delete''μας το γυρισατε τωρα σε ραντεβου τον Νοεμβριο ,βαλατε την διαιτα στο παρατημενο θαυμα της ugs του βαζετε αμυνες μεσα το ταιζετε και μολις ριξετε το θαυμα της kpr το ραντεβου θα γινει αυγουστιατικο φεγγαρι

Προεπιλογή

Ρε εχετε καταντησει τραγικοι.....Μονιμα κανετε delete,σας ψοφαει ο στρατος, δν εχετε γκολντ,τα εχετε παρατησει ολοι....αλλα σας φταει η κοπελα απο πανω που λεει την αληθεια!Δεν σας φτανει που εχετε γινει το ρεζιλι του ελληνικου τραβιαν μια χρονια ακριβως μετα την επιτυχια της sas που πραγματικα εδωσε ρεστα?Δηλαδη ποση βλακεια και λασπη να αντεξει ακομα το φορουμ?Οποιος θελει να κανει προπαγανδα και να μειωσει τον αντιπαλο του καλυτερα ας ψαξει αυτος τι λαθη εκανε...Ηθος μηδεν ρε,αξιοπρεπεια μηδεν!Αλλα που να τα βρειτε...τα εχασε κανενας για να τα βρειτε εσεις?ΚΡΙΜΑ, ΜΟΝΟ ΚΡΙΜΑ...ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΑ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΙΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΥΡΙΑ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟΥΣ SAS.(υπαρχουν βεβαια και αρκετες εξαιρεσεις παιχτων,μη σας βαζω ολους στο ιδιο τσουβαλι με τον σουτα) Τελικα ρε σουτα δεν εχω καταλαβει....εσυ την μια εβριζες τον ορατιο που εδωσε τον διαλογο σας σε λυκο και εκραζες στο skype τους ugs και ηθελες να τους σπασεις γιατι ελεγες ειναι αχρηστοι και στο καπακι κανεις παλι αγκαλιτσες δινοντας μοναδικη διαιτα και βοηθωντας το θαυμα!???? Μια ζεστη μια κρυο δλδ....!εισαι της παλιας σχολης απο οτι εχω καταλαβει. Ολο το "οσο τις φτυνεις τοσο κολλανε" δουλευεις.....Μη κανεις τον κοπο να απαντησεις παλι με λασπη και ηλιθιοτητες γιατι πραγματικα ειστε 3-4 του φορουμ που εχετε γινει γραφικοι! (και στο game βεβαια τραγικοι ειστε με τα προφιλ)

Υ.Γ. Παρακαλειτε καποιος να χασει λιγο ηθος μπας και το βρουνε μερικοι μερικοι...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papajohn : 20-07-13 στις 15:15

Προεπιλογή

και αφου τα κανουμε ολα αυτα εσεις σερβερ γιατι δεν μπορειτε να παρετε

εσυ την μια εβριζες τον ορατιο που εδωσε τον διαλογο σας (εσυ το λες)

αληθεια με αυτα που γραφεις ποιο πανω μιλας για ηθος ακομα και ενα τελευταιο γιατι μιλαω απο την παραλια και τελειωνει το στικακι απο ποτε απαγορευτε να βοηθας συμαχους δεν σας αρεσε

ΡΕ σεις θα παρει ο κεαδας και ο τζερυ τον σερβερ μονοι τους ρομπες θα γινεται παλι
    ΑΛΛΑ και απο την αλλη αντε επειδη βλεπω καιγεστε πανω απο τα pc και εγω πινω μπυριτσα στην παραλια μαζι με τον τζερυ και χαζευουμε τα βραζιλιανικα μαγιουδακια πες τι θελετε να κανουμε να ειστε ευχαριστημενοι αντε θα πω τον τζερυ και τον κεαδα να τα παρατησουνε και αυτοι
    και οσο για την παλια σχολη αν εσεις ειστε η καινουρια παει το τραβιαν πεθανε
    φευγω τωρα παω για βουτια

υ.γ μην πιανεις την sas στο στομα σου δεν εχουμε σχεση ειναι ιεροσυλια να μιλας για την καλυτερη ομαδα που περασε απο το τραβιαν και ας ειμασταν ολοι τησ παλιας σχολης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη souta : 20-07-13 στις 19:41

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

τι έχουμε εδώ? εμφανιστηκαν τα δείγματα απο σασ με την γνωστή προπαγάνδα πάλι ?
    ρε αλβανικο υποκείμενο δεν πήγες παράλια απο επιλογή σου! σε έχουν στήλη με το ζόρι τοσο ξύλο σου έδωσαν ... (φυσικά καραδοκείς απο τότε μπας και γίνει καμιά στραβή και σου κάτσει ο σερβερ άλλα δεν θα σου περάσει ! )
    άθλιε παράτα το τραβιαν μπας και ξεβρωμιση είσαι μια απο τις μεγαλύτερες ντροπές του παιχνιδιού

ζαπατα σορρυ μαμακιες λες αν έχεις λίγο μυαλό έως και εσυ θα το ξέρεις ...

Προεπιλογή

Γεια σας παιδάκια,
    σας αγαπάω όλους αλλά θα τα χώσω και εγώ στον souta
    Σταμάτα παλικάρι μου να μας βάζεις άμυνες να στέλνεις σιταρακια γενικά να βοηθάς
    εντάξει είπαμε σύμμαχοι αλλά θέλουν και άλλα παιδάκια να πάνε στην παραλία

Υ.Σ. τραβιαν εγώ δεν ξέρω, το μόνο που ξέρω είναι ότι είμαι ποιο όμορφος απ'ολους σας.

maria1
    Guest

Προεπιλογή

-O σουτα ειναι παραλια αλλα γραφει στο φορουμ για την ασητια στα παρκινγκ του επειδη μπλοκαρε ο σερβερ
    -Ο σουτα το σαββατο με το που εγραψα κατι απαντησε αμεσως, ενω ειναι παραλια διαβαζει ...φορουμ
    -Ο σουτα μας λεει οτι ειναι παραλια αλλα τελειωνουν οι μοναδες στο στικακι.....
    -Ο σουτα λεει καλο καλοκαιρι αλλα στελνει σταρια κα8ε ωρα
    -Ο σουτα μιλαει για την sas σαν αρχηγος ενω ηταν νεροκουβαλητης με γαιδαρο (της παλια εποχης οπως λεμε παλιας σχολης)
    -Ο σουτα ειναι σε ελληνικη παραλια και πινει μπυρες και βλεπει βραζιλιανικα στριγκακια???????

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μπλοκαρε ο σερβερ? πότε έγινε αυτό?

Προεπιλογή

Το καλο με το αλτσχαιμερ ειναι οτι καθε μερα γνωριζεις καινουριους ανθρωπους.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλο με το αλτσχαιμερ ειναι οτι καθε μερα γνωριζεις καινουριους ανθρωπους.
    ποιος εισαι εσυ???
    Αυτονομιστής

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ερωτηση κρισεως (απλη)
    By Aimilios-the-feared in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-12, 03:57
  2. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..
    By kotsos43 in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 132
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-11, 12:25
  3. Ερωτηση κρισεως
    By Asoee in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-10, 14:09
  4. ΕΡΩΤΗΣΗ 2
    By bondosul in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-10, 21:39
  5. Ερωτηση
    By crist in forum Γενικά