Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 91

Θέμα: ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΙΔΡΥΜΑ

Eloy
    Guest

Προεπιλογή

Kαλή επιτυχία στους δύο αντιπάλους. Καλό θα ήταν να ποστάρετε και τους λόγους του πολέμου (εδαφικούς κτλ κτλ) και φυσικά να κρατάτε ενημερους τους υπόλοιπους με την έκβαση του και φυσικά με μερικά ωραία logs

Thou
    Guest

Προεπιλογή

Βλέπω τόσες πολλές τρέλες γραμμένες εδώ, που αναρωτιέμαι, γιατί όλοι εσείς δεν ανήκετε στο IDRYMA από πρώτο χέρι; Τι γυρεύετε στις άλλες συμμαχίες, μήπως έχουν αυτές ειδικούς για κάθε ασθένεια; Για ρίξτε μια ματιά στη σελίδα μας να δείτε οργάνωση!

chateau
    Guest

Προεπιλογή Το ΙΔΡΥΜΑ

σε πολεμο και με τους ==7==.Για να ακριβολογούμε οι ==7== ξεκίνησαν πριν απο τους saints αλλα καθως φαγανε τα μούτρα τους ( screenshots απείρου κάλους εχουμε στα αρχεια του ..ιδρύματος ,οπου παιχτης (απο τους ==7== )χανει 960 αστραπες και αλλα πολλα ευτραπελα)
    στην εξελιξη αυτου του.... άνισου πολεμου ,για τους ===7 και λιγα ψιλα που απομειναν===-
    η μεγαλη και οργανωμενη αυτη συμμαχια(==7==) ...ζητησε βοηθεια απο τους Saints...!!!!
    αχαχχαχαχαχα

και φυσικα οι Saints υπακουσαν στις ...σειρηνες του πολεμου.. Σωστα Sirina?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chateau : 11-08-08 στις 19:17

Thou
    Guest

Προεπιλογή Σωστά

Εσύ πρέπει να είσαι του Ιδρύματος, δεν έχω καμία αμφιβολία.
    Είναι ο λόγος σου τέτοιος, διπλωματικός, καθησυχαστικός, καταλαγιάζει τα πνεύματα.
    Ό,τι πρέπει για διπλωμάτης είσαι του λόγου σου! :-)
    Σε κάθε περίπτωση, πράγματι ο πόλεμος είναι με τους -7-, άλλωστε οι Saints είναι σοβαρή συμμαχία με σοβαρούς παίκτες που ξέρουν πότε πρέπει ν’απασχολούνται με τέτοια και πότε με την ανάπτυξη.
    Θα ήθελα με την ευκαιρία να ζητήσω την άδεια του GeorgeCool να ποστάρω την από 9-8 μάχη που συντελέστηκε στο χωριό του, με μέλος της συμμαχίας που δεν θυμάται σε ποιο μέρος ποιού πίνακα είναι. Να τη βάλω GeorgeCool (αν είσαι ο ίδιος με τον CoolGeorge του server) ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thou : 11-08-08 στις 14:03

Elrohir
    Guest

Προεπιλογή

Καλησπερα, οι κυριοι απο το ιδρυμα να ασχοληθουν με την συμμαχια τους και να κανουν σχολια για την διπλωματια των SAINTS στα φορουμ τους και εμεις μπορουμε να πουμε διαφορα για το idryma (π.χ κλειδωματα παικτων κ.λ.π.) αλλα εδω δεν ειναι το καταλληλο μερος για αυτα.τα λεμε στο παιδιο της μαχης

GeorgeCool
    Guest

Προεπιλογή

χαχαχαχα!!! ειμαστε φιλοι με τον Γιωργο αλλα εγω ειμαι OMERTA(αλλη ιστορια...)αλλα τι να σου πω απ'οτι ξερω δεν εχει προβλημα με αναφορες

chateau
    Guest

Προεπιλογή @ Elrohir

Ξεκίνησε αυτο ποστ απο δικό σας παιχτη προς ανακοινωση του πολέμου με το Ιδρυμα?
    ναι!.
    Ποιο σχολιο ακριβως εγινε για τη συμμαχια σου -πλην της περιγραφης των γεγονότων?εστω με μια μικρη δόση γλαφυρότητας- και σε ενοχλησε τόσο πολύ ωστε με υφος προτροπής Δασκάλου να μας υποδυκνειεις τι θα πουμε και τι οχι για αυτην την συραξη ( 2 προς 1) ?
    Εγινε οπως το ανέφερα ή οχι? Ξυπνήσατε ενα πρωι και λετε ...βρε πολλα συμφωνα μη επιθεσης εχουμε δεν κανουμε και εναν πόλεμο με εναν ισαξιο αντιπαλο..?..χμμμ Δεν νομιζω οτι ξυπνησατε ετσι ομως..Ειναι προφανες γιατι μας κηρύξατε το πολεμο ,... !
    Οσο αφορα τα κλειδώματα παιχτων , οπου προσπαθεις να μεταθεσεις τη συζητηση , και να ριξεις μομφή οτι ειχαμε παρατυπιες στο παιχνιδι , ολοι σε αυτο το φορουμ γνωριζουν πως εχουν τα πραματα , και φυσικα ...πολλοι δεν θα ηθελαν και για τη δική τους συμαμχια να αποκαλυφθουνε καποια ...θεματακια που υπαρχουν .Σωστά ή κανω λαθος ? Εμεις καθαρισαμε απο παιχτες που εκαναν λαθη εναντια στο κανονισμό .Εισαι σιγουρος οτι εχει γινει σε όλες τι συμμαχιες και θες να ανακινησεις το θεμα αυτο? ...
    Τέλος , Εαν το "παιδιο" της μαχης ειναι πεδίο βολής για εσας ,για εμας ειναι ενα χαρουμενο βοσκοτοπι ,μια πεδιαδα που βγαζουμε βολτα τα αλογα να τραφουν και τους στρατιωτες να γυμναστουν. η --7--- που τους βγαζει για αυτοκτονικες επιθεσεις , γιατι σας παρασυρει σε εναν πολέμο
    που δεν εχετε
    δεν σας ανηκει
    καμια αφορμη και κανενας λόγος.?
    Εαν εχετε ειμαι όλος αυτιά να τον ακούσω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chateau : 11-08-08 στις 19:38

Thou
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeCool Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχα!!! ειμαστε φιλοι με τον Γιωργο αλλα εγω ειμαι OMERTA(αλλη ιστορια...)αλλα τι να σου πω απ'οτι ξερω δεν εχει προβλημα με αναφορες
    Ε όχι τότε αγαπητέ GeorgeCool, θα είχα, πες, λόγο, αν υπήρχε ταυτοπροσωπία και μόνον:-)

ΥΓ Ομερτα? Γιατί Ομερτα? Για ρίξε μια ματιά σε μας :-))

GeorgeCool
    Guest

Προεπιλογή

SAINTS ειστε εσεις???

Thou
    Guest

Προεπιλογή Μας κάνεις!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeCool Εμφάνιση μηνυμάτων
    SAINTS ειστε εσεις???
    Ω συγγνώμη, νόμιζα πως συναγόταν - πρέπει πάντα να υπογράφω εφεξής.
    Εμείς είμαστε οι τρόφιμοι, αγαπητέ.

Εγώ είμαι ο κρασοπατέρας.
    Ο άλλος, ο Σατώ, είναι πιο ειδικευμένος, ασχολείται με λίγες μόνον ποικιλίες. Εκλεπτυσμένος τρόφιμος

Καλό Αϋγουστο Παίδες

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΜΑΧΙΩΝ ΣΤΟΝ ΣΕΒΕΡ 1
    By BLACK DRAGON in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-10, 09:30
  2. ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΙ "G-O-F" KAI "Res"
    By harris2 in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-09, 10:12
  3. ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ S2 ΚΑΙ ΚΥΡΗΞΗ ΠΟΛΕΜΟΥ
    By speedkiller in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-09, 19:48

Δικαιώματα - Επιλογές