Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 48 από 48

Θέμα: περιεργες συμμαχιες συμμαχιων

Προεπιλογή

Κοιτα να δεις μπορει να συμβενουν και τα δυο και να μου δινουν λαθος πληροφοριες και να τα λεω για να προκαλεσω.... μονο αν προκαλεσω θα μπορεσω να μαθω ενα μερος απο την αληθεια.. Τωρα πρεπει να περιμενουμε και την απαντηση απο warriorς οι οποιοι χανουν παιχτες απο οτι βλεπω...
    οσον αφορα την λασπολογια οπως λες κανε λιγο κρατη δεν εισαστε και πολιτικο κομμα.. ακους εκει λασπολογια.... δηλαδη ειναι σαν να μου λες οτι με αυτα που γραφω αποτρεπω παιχτες (ψηφοφορους) στο να συμμετεχουν στην δικη σας συμμαχια....

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Νομίζω ότι έχεις αρχίσει και μιλάς μόνος σου...Δεν είμαι ο μόνος προφανώς που βλέπει το θέμα ανούσιο και χωρίς τίποτα να προσφέρει...

meteor
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stam4ever Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι έχεις αρχίσει και μιλάς μόνος σου...Δεν είμαι ο μόνος προφανώς που βλέπει το θέμα ανούσιο και χωρίς τίποτα να προσφέρει...
    Ανουσιο δεν είναι μονο αυτο που δεν απαντα κανεις, αλλωστε καθαρα περιμενει καποιον απο τους warriors να παρει θέση, υπάρχουν πολλά θέματα ουσίας που δεν εχουν πολλες απαντησεις και συμμετοχες. Επειδή παρακολουθώ θέματα αλλα σπανίως συμμετέχω, πιστευω οτι μπορει να μην εισαι ο μονος που βλέπει το θέμα ανούσιο, είσαι ομως αρκετα ενεργος στο φορουμ, οπότε μην κρίνεις ατομα γιατι εάν εσυ κριθείς για όσα έγραψες.............Το θέμα είναι να κρίνουμε και να βλέπουμε τον εαυτό μας πριν επιτεθούμε στους αλλους. Οι επιθέσεις γίνονται μέσα στο παιχνίδι, το φόρουμ προσφέρει πιο ουσιώδη πράγματα και καθρεφτίζει τον εαυτο μας, μας αντιπροσωπεύει. Και καλά θα είναι οι πιο ενεργοι παίκτες να μην κουράζουν τους υπόλοιπουσ γιατι πραγματικα πολύς κόσμος διαβαζει και κρινει.............

Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meteor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανουσιο δεν είναι μονο αυτο που δεν απαντα κανεις, αλλωστε καθαρα περιμενει καποιον απο τους warriors να παρει θέση, υπάρχουν πολλά θέματα ουσίας που δεν εχουν πολλες απαντησεις και συμμετοχες. Επειδή παρακολουθώ θέματα αλλα σπανίως συμμετέχω, πιστευω οτι μπορει να μην εισαι ο μονος που βλέπει το θέμα ανούσιο, είσαι ομως αρκετα ενεργος στο φορουμ, οπότε μην κρίνεις ατομα γιατι εάν εσυ κριθείς για όσα έγραψες.............Το θέμα είναι να κρίνουμε και να βλέπουμε τον εαυτό μας πριν επιτεθούμε στους αλλους. Οι επιθέσεις γίνονται μέσα στο παιχνίδι, το φόρουμ προσφέρει πιο ουσιώδη πράγματα και καθρεφτίζει τον εαυτο μας, μας αντιπροσωπεύει. Και καλά θα είναι οι πιο ενεργοι παίκτες να μην κουράζουν τους υπόλοιπουσ γιατι πραγματικα πολύς κόσμος διαβαζει και κρινει.............
    Κρίνεις απο γεγονότα και όχι απο ιστορίες, ικασίες, σκέψεις, ή κάτι που άκουσα απο κάποιον που άκουσε και άκουσε...Δεν τον κρίνω γιαυτό που έγραψε...Απλά κρίνω αυτό το τόπικ άκυρο...Ούτε αναφορά έχει πέσει ούτε τίποτα...Ότι είναι να γίνει γίνεται...Αυτό δεν αλλάζει τίποτα...Οι επιλογές μας μάς κάνουν αυτούς που ήμαστε και όχι κάποια λόγια που έχουμε πεί ή γράψει...Τα λόγια αντιπροσωπεύουν το επίπεδο μόρφωσης...Καμμία σχέση λοιπόν...Βέβαια υπάρχουν και κάποια όρια πάνω σαυτά που μπορεί να ξεπερασθούν...Εγώ δεν έκρινα πάντως τον μπαμιατζή...Προσωπικά το μόνο που έχω κάνει στο φόρουμ είναι τρεία τέσσερα τόπικ...1 για να ρωτήσω για πανοπλοποιιο κάτι που δεν γνώριζα.2 μια δημοσκόπηση.3 ένα τόπικ για λόγους που μου έκλεισαν την δημοσκόπηση.4 έναν οδηγό επάνδρωσης άμυνα για αρχάριους.
    Αυτά...Αν θές στα βρίσκω και σου στέλνω και λινκ και κρίνε...Δεν έχω πρόβλημα...Οποιοδήποτε άλλο μου ποστ είναι για να βοηθήσω κάποιον άλλον συμπαίχτη...Ακόμα και έναν που ήταν γείτονας μου με είχε ρωτήσει κάτι για επιθέσεις...Του είπα και μου επιτέθηκε...Το ήξερα ότι θα το έκανε...Ρώτησε και έμαθε...Και τι έγινε?παιχνίδι είναι...Απλά το παίρνετε πολύ σοβαρά...Και μερικοί δεν έχουν ούτε τον χρόνο ούτε την όρεξη να ασχοληθούν με το φόρουμ...Εγώ πιστεύω ότι έχω προσφέρει εδώ...Αυτό ας το κρίνουν άλλοι όπως λές...Απλά πιστεύω ότι δεν χρησιμεύει σε τίποτα όλο αυτό...Αν πιστεύεις το αντίθετο πές μου πως χρησιμεύει?Πέρα απο τότι μου θυμίζει κάτι κουτσομπολίστικες εκπομπές που βλέπει η γιαγιά μου τα μεσημέρια για να σκοτώνει την ώρα της...Πέρα δλδ απο το να σκοτώνετε την ώρα σας πως σας βοηθάει όλο αυτό?
    Ελπίζω να μην πρόσβαλα κανέναν.
    Καλό σας βράδυ,
    φιλικά
    stam4ever.

Προεπιλογή

stam4ever o μετεορ αναφερετε στα τοπικ που εχεις συμετασχει και οχι στα τοπικ που εχεις ανοιξει.
    οσο αφορα το τοπικ που εχω ανοιξει εχεις δικιο. εγω το ανοιξα για να κανω ενα σχολιο για τις συμμαχιες των συμμαχιων και καταληξε να εχει παρει την μορφη της αντιπαραθεσης μου με τους σαιντς που στο κατω κατω εγω δεν ειμαι εναντιον τους.
    Εγω αυτο που θα ηθελα απο τα 2 τοπικ που εχω ανοιξει ειναι να τραβηξω πληροφοριες για τον σ2. δυστιχως δεν το καταφερα και ομοιαζει με το τοπικ πολεμος με το ιδρυμα που καταντησε μια κατινιστικη αντιπαραθεση για το ποιος ειναι σωστος και ποιος σκωτοσε τους αποικους ποιος πηρε την οαση κτλ.σε αυτο δεν φταιω εγω αλλα εσυ ο ιδιος που με κρινεις και δεν με βοηθας σε αυτο. εισαι ενεργος παιχτης και γραφεις αλλα τελικα ουσια?????
    παντος αυτη την δεδομενη στιγμη συμφωνουμε οτι δεν βγαινει κατι απο το τοπικ (αφου οι warriors den apantane) παραυτα δεν μπορεις να κρινεις κατι γιατι το μελλον δεν μπορεις να το προβλεψεις

ευχαριστω

Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    stam4ever o μετεορ αναφερετε στα τοπικ που εχεις συμετασχει και οχι στα τοπικ που εχεις ανοιξει.
    οσο αφορα το τοπικ που εχω ανοιξει εχεις δικιο. εγω το ανοιξα για να κανω ενα σχολιο για τις συμμαχιες των συμμαχιων και καταληξε να εχει παρει την μορφη της αντιπαραθεσης μου με τους σαιντς που στο κατω κατω εγω δεν ειμαι εναντιον τους.
    Εγω αυτο που θα ηθελα απο τα 2 τοπικ που εχω ανοιξει ειναι να τραβηξω πληροφοριες για τον σ2. δυστιχως δεν το καταφερα και ομοιαζει με το τοπικ πολεμος με το ιδρυμα που καταντησε μια κατινιστικη αντιπαραθεση για το ποιος ειναι σωστος και ποιος σκωτοσε τους αποικους ποιος πηρε την οαση κτλ.σε αυτο δεν φταιω εγω αλλα εσυ ο ιδιος που με κρινεις και δεν με βοηθας σε αυτο. εισαι ενεργος παιχτης και γραφεις αλλα τελικα ουσια?????
    παντος αυτη την δεδομενη στιγμη συμφωνουμε οτι δεν βγαινει κατι απο το τοπικ (αφου οι warriors den apantane) παραυτα δεν μπορεις να κρινεις κατι γιατι το μελλον δεν μπορεις να το προβλεψεις

ευχαριστω
    Φίλτατε σου απάντησα ήδη με το προχθεσινό μου ποστ ότι το μέλλων είναι απρόβλεπτο και ότι καλύτερα να κοιτάξουμε το μέλλον μας στο παιχνίδι παίζοντας παρά κρίνοντας...
    Οι Warriors θα απαντήσουνε...Έχε όμως υπόψην σου ότι επικρατεί ένα χάος στον s2 αυτή την στιγμή...Οτιδήποτε υποθεί μπορεί να μπλέξει πράγματα χειρότερα...Αυτό σου λέω μόνο...Με αυτά που ξέρεις συνδίασε το και πιστεύω θα καταλάβεις τουλάχιστων εσύ κάποια πράγματα...Δεν έχω κάτι εναντίων σου θέλω να το ξεκαθαρίσω...

meteor
    Guest

Προεπιλογή

Κατ αρχήν εχει ξεφύγει το θέμα σε προσωπικο επίπεδο όπως κατάλαβες, κατι που δεν τιμά κανέναν. Παρόλα αυτά επιμένεις να θέτεις ερωτήματα, αν και εγώ έκανα ενα μοναδικό σχόλιο επειδή διαβάζω, αλλα σπανίως απαντώ, και σε βλέπω να ξεφυτρώνεις παντού σαν μανιτάρι. Αφορούσε μια ασχημη κατα την αποψή μου κριτική σε κάποιον που ήθελε να μάθει γεγονότα, λες και αυτός φταίει αν δεν υπηρξαν αναφορες, πειστήρια ή τα όπλα αυτών που έχασαν τη ζωη τους. Και αντε, να πάω με το μέρος σου, ναι ήταν κατινίστικο. Εσύ θα το κρίνεις και μάλιστα με όσες απαντήσεις χρειαστει? όσοι και αν πάρουν το μέρος του μπάμια?????και μετά εμείς το παιρνουμε στα σοβαρα? και αντε να πάω με το μέρος σου για ακόμη μια φορά, ναι το παιρνω πολύ σοβαρα Εσυ σίγουρα μας κάνεις πλάκα
    κάνε ότι νομίζεις, δεν ασχολούμαι. καλη συνέχεια

(λέτε να τα γραφει η γιαγια???)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meteor : 19-09-08 στις 22:33

Περιοχή
    KPHTH

Thumbs down

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meteor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ αρχήν εχει ξεφύγει το θέμα σε προσωπικο επίπεδο όπως κατάλαβες, κατι που δεν τιμά κανέναν. Παρόλα αυτά επιμένεις να θέτεις ερωτήματα, αν και εγώ έκανα ενα μοναδικό σχόλιο επειδή διαβάζω, αλλα σπανίως απαντώ, και σε βλέπω να ξεφυτρώνεις παντού σαν μανιτάρι. Αφορούσε μια ασχημη κατα την αποψή μου κριτική σε κάποιον που ήθελε να μάθει γεγονότα, λες και αυτός φταίει αν δεν υπηρξαν αναφορες, πειστήρια ή τα όπλα αυτών που έχασαν τη ζωη τους. Και αντε, να πάω με το μέρος σου, ναι ήταν κατινίστικο. Εσύ θα το κρίνεις και μάλιστα με όσες απαντήσεις χρειαστει? όσοι και αν πάρουν το μέρος του μπάμια?????και μετά εμείς το παιρνουμε στα σοβαρα? και αντε να πάω με το μέρος σου για ακόμη μια φορά, ναι το παιρνω πολύ σοβαρα Εσυ σίγουρα μας κάνεις πλάκα
    κάνε ότι νομίζεις, δεν ασχολούμαι. καλη συνέχεια

(λέτε να τα γραφει η γιαγια???)
    1ον) Δεν πιστεύω ότι έθιξα κανέναν και αν το έκανα συγνώμμη δεν ήταν επίτηδες
    2ον) Δεν έκρινα τον Μπαμιέ σε προσωπικό επίπεδο ούτε κανέναν...Απλά έκρινα το τόπικ ότι πλέων δεν προσφέρει τίποτα...Ο Μπαμιές καλά κάνει και φτιάχνει τέτοια τόπικ κατα την άποψη μου...Δεν διαφωνώ με την ιδεολογία του...Κρατάει και το φόρουμ ενεργό...Απλά είπα ότι δεν θεωρώ πως το τόπικ προσφέρει πλέων τίποτα...Ούτε πήγα το θέμα σε προσωπικό επίπεδο ούτε τίποτα...ΕΣΥ το έκανες αυτό με το να μου την πείς...Εγώ δεν την είπα στον Μπαμιέ...Απλά είπα ότι κατέντησε κουραστικό το τόπικ και ανιαρό...Αν αυτό είναι προσωπικό επίπεδο τότε θα έπεφτε στα μάτια μου το επίπεδο του φόρουμ...Και στο τόπικ μπορεί να λέει ο κάθε ένας την γνώμη του άρα εφόσων η γνώμη μου είναι κατά του τόπικ μπορεί να εισακουσθεί και αυτή πιστεύω φίλτατε...Με όσες απαντήσεις χρειαστεί...Δημοκρατία έχουμε απόσο γνωρίζω...Και δεν είπα ούτε να καταργηθεί ούτε τίποτα...Είπα ότι όσο δεν έχει στοιχεία είναι ανιαρό...Και ναι αφιερώνω χρόνο στο παιχνίδι και στο φόρουμ και τα πέρνω στα σοβαρά...Αυτός είναι ο χαρακτήρας μου και ποιος είσαι να τον κρίνεις...?Δεν ζήτησα ούτε απο σένα ούτε απο κανέναν να πάρει το μέρος μου...Άλλωστε που ξέρεις ότι όλα αυτά δεν ήταν ένα flame για να ξανα ανοίξει το τόπικ?
    Ποιός λοιπόν το πήρε σοβαρά και έκανε προσωπικές επιθέσεις?όχι εγώ...
    Α και μιας και μιλάμε σε προσωπικό επίπεδο ποσός με ενδιαφέρει αν θα ξαναποστάρεις ή όχι...Δεν θα σου πώ εγώ τι να κάνεις και δεν με αφορά...
    Ευχαριστώ,
    Φιλικά,
    Stam4ever

Υ.Σ. Αν είχε κάποιο πρόβλημα ο Μπαμιές μαζί μου θα μπορούσε να το πεί ο ίδιος...Διαφήμιση γίνεται στο τόπικ...Τώρα εσύ βρέθηκες να κάνεις τον δικηγόρο του διαβόλου... χεχε...Με το συμπάθειο κιόλας...

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-11-09, 22:29
  2. Συμμαχία ανάμεσα σε συμμαχίες
    By VAGELIS GR in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-09, 07:51
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 11:02
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-08, 18:11