Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Στοιχηματα-αναλυσεις

Προεπιλογή Στοιχηματα-αναλυσεις

Το παιχνιδι σιγα σιγα πλησιαζει το τελος του.Ηδη βγηκαν τα αντικειμενα.Εχουν δημιουργηθει 2 πολοι,Niat/Giatwill+λοιποι(TT/LCS/ASPILOI/CROWS) και slv+λοιποι(TONUSU/H&F/DUCKCLAN)
    Οι Giatwill πηραν τα περισσοτερα αντικειμενα κυριως λογω της μηδενικης παρουσιας στα αντικειμενα των h&f και tonusu.πιστευω οτι τον σερβερ τελικως θα τον παρουν οι giatwill κυριως γιατι υπερτερουν αριθμητικα κατα πολυ(μαζι με τα wing τους συνολο 11 συμμαχιες) και πιστευω οτι εχουν περισσοτερους εμπειρους παικτες(αυτο ειναι σχετικο γιατι αν ηταν σε com server θα παλευαν να μπουν σαν συμμαχια στην 20αδα αλλα για ελλαδα τους λεμε εμπειρη συμμαχια).παντως η αληθεια ειναι οτι φετος ο σερβερ ειναι αρκετα πιο δυσκολος απο τον περσινο που με το ξεκινημα λιγο-πολυ μπορουσες να μαντεψεις πιος θα κερδιζε.εσεις σε ποιο συνασπισμο στοιχηματιζεται και γιατι?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m1k3y : 17-08-13 στις 18:53

Προεπιλογή

giatwill χαλαρα... αν πεζαμε στοιχημα η αποδοση θα ηταν 1.05
    το μονο που αξιζει να στοιχηματισεις, ειναι πιο απο τα θαυματα τους(υποθετω πως θα τρεξουν εστω 2 θαυματα, ισως κανω λαθος) θα τερματισει πρωτο.

Προεπιλογή

Θα συμφωνήσω απόλυτα ότι φαβορί για τον σέρβερ είναι ο συνασπισμός Giatt αλλά η μικρή μου εμπειρία έχει δείξει ότι

α._ Καμμία σημασία δεν έχει ο αριθμός των συμμαχιών ιδίως όταν πολλές απο αυτές περιλαμβάνουν 10-20 λογαριασμούς

β._ Καμμία σημασία δεν έχει ο αριθμός των λογαριασμών .... δεν είναι λίγες οι φορές που συνασπισμός με το 20-30 % των λογαριασμών κέρδισε το υπόλοιπο 70-80%

γ._ Καμμία σημασία δεν έχει ο αριθμός των αντικειμένων που κατέκτησε μια συμμαχία αλλά το

(1) Εαν πήρε τα αντικείμενενα που χρειαζόταν με βάση τον σχεδιασμό της

(2) Κατα πόσο τα αντικείμενα αυτά είναι πολλαπλασιαστές δυναμης και οχι φιγούρας

(3) Κατα πόσο είναι σε θέση να αξιοποιήσει τα συγκεκριμένα αντικείμενα

Εγώ προσωπικά θα ήμουν ευτυχής εαν τα μέλη της giatt αντι να ανοίγουν προπαγανδιστικά θέματα , να μας παρουσιάζαν μια πραγματική ανάλυση δυναμικοτητος των δυο συνασπισμών με βάση την σπουδαιότητα των αντικειμένων , τους στρατους που εχουν παρουσιαστεί , τις πρωτεύουσες σημαντικων λογαρισμών που εχουν μηδενιστεί κλπ

Μεχρι τότε φιλοι της giatt συνεχίστε να πετάτε στα συννεφάκια σας

ΥΓ Και μόνο που η συμμαχία Giatt εμφανίζεται στο προφίλ της σαν νικήτρια τους προπέρσυνου σέρβερ S4 δείχνει το επίπεδο αξιοπιστίας κάποιων και είναι ντροπή να το επικαλούνται παρουσία των πραγματικών νικητών εκείνου του σέρβερ

Προεπιλογή

εγω ξερω οτι μεχρι τωρα εχουν διαλυσει 2 συμμαχιες που ηταν στο top-10 για να μην μετρησω wings και συμμαχιες που αποφασισαν να τους ακολουθησουν για να μην διαλυθουν...
    επισης αν θες ριξε μια ματια στο ποσοι παικτες απο h&f και tonusu εχουν πατησει διαγραφη και μαντεψε πιος ηταν ο λογος...
    http://www.gettertools.com/ts4.travi...Alliance/10-HF
    http://www.gettertools.com/ts4.travi...iance/2-ToNuSu

δεν λεω, καλοι οι slv αλλα εναντια σε ολο το σερβερ δεν εχουν ελπιδες.

υγ.για προηγουμενους σερβερ δεν ξερω τι εγινε βρειτε τα εσεις που εισασταν εκει

Προεπιλογή Περί πληθώρας λογαριασμών και διαγραφών

Καλά βρε φίλε μου εσύ δεν ξέρεις ότι απο αυτούς που ξεκινούν τον σέρβερ ζήτημα είναι να τον τελειώνει το 33 %

Για ρίξε μια ματιά πόσες διαγραφές έχουν μέχρι τώρα οι συμμαχίες Giattwill .... μήπως αναλογικά έχουν παραπάνω από τους H&F και κάτι λιγότερο από τους ToNuSu

Δηλαδή οι 220 μέχρι τώρα διαγραφές μελών των συμμαχιών Giatt ήταν αποτέλεσμα εχθρικών ενεργειών και εαν οχι γιατι οι αντιστοιχες των αντιπάλων σας οφείλονται στην - ανύπαρκτη - δύναμη ισχύος σας ???? Μάλλον δεν μας τα λές καλά

Πάντως μου θυμίζεις εναν μεγάλο αρχηγό κάποιας συμμαχίας που σαν και εσάς μέτραγε τις συμμαχίες του και τις εβρισκε 6 με 280 λογαρισμούς , τους στενούς συμμάχους του 5 συμμαχίες με 240 λογαριασμούς , τους λιγότερο στενούς με 7 συμμαχίες και 330 λογαριασμούς και επειδη οι βασικοί του αντίπαλοι είχαν μόνο 4 συμμαχίες με 220 λογαριασμούς πίστευε ότι είχε τον σέρβερ στο τσεπάκι ..... και ύστερα ξύπνησε .... αρκούσε μια και μοναδική επίθεση για να οδηγηθει το 25% των βασικών του επιθετικών σε διαγραφή , να χάσει σημαντικά αντικείμενα και το χειρότερο να μείνει χωρίς συμμάχους με αποτέλεσμα ουτε καν θαύμα πανω απο το 20 να μην σηκώσει :

Ψάξε λίγο στο φόρουμ και θα βρείς σχετικά Αλλωστε τέτοια δείγματα έχει δείξει και η Giatt στο παρελθόν

Παρόμοια Θέματα

1. Στοιχημα
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-11, 19:12
  2. λιγα στοιχεια για τους ναταριους
    By tasisG4 in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-10, 19:06
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-09, 17:35
  4. Τα στοιχεία μου αναφέρονται στο μηνυμα.
    By vasilia in forum Αρχείο Server 3 (1)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-09, 15:13

Δικαιώματα - Επιλογές