Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 76

Θέμα: Ποιες συμαχιες θα κατεβουν στον σ5 03/04 ?

Προεπιλογή Ποιες συμαχιες θα κατεβουν στον σ5 03/04 ?

αντε να δηλωνοθν συμετοχη οι ενδιαφερομενοι ,να δουμε και εμεις (εγω δλδ) αν θ
    α παιξω .

Προεπιλογή

Η μεγάλη συμμαχία PC μάλλον θα κατεβει
    μεγαλούργησε στον προηγούμενο , τα έσπασε όλα , και θέλει να επαναλάβει τους άθλους της ,
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Χ Α Ο Σ;;;;;;;;;;;luci ακούς;

Περιοχή
    Άργος Ορεστικό~Καστοριά

Προεπιλογή

Καλησπέρα παίδες. Θα ήθελα να ξέρω αν θα μπορούσα να ενταχθώ από τώρα σε κάποια συμμαχία ώστε να υπάρξει καλύτερη συνεργασία...Δεν είμαι πολύ έμπειρος στο τράβιαν άλλά έχω ΚΑΕΊ σε 3 παρόμοια παιχνίδι στρατηγικής πιο παλιά και ξέρω τα 'κολπάκια' χεχε τζάμπα 4 χρόνια συνεχόμενα παίζω browser strategy games Αν υπάρξει ενδιαφέρων στείλτε μου Π.Μ.

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SAJ_Narc0tic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παίδες. Θα ήθελα να ξέρω αν θα μπορούσα να ενταχθώ από τώρα σε κάποια συμμαχία ώστε να υπάρξει καλύτερη συνεργασία...Δεν είμαι πολύ έμπειρος στο τράβιαν άλλά έχω ΚΑΕΊ σε 3 παρόμοια παιχνίδι στρατηγικής πιο παλιά και ξέρω τα 'κολπάκια' χεχε τζάμπα 4 χρόνια συνεχόμενα παίζω browser strategy games Αν υπάρξει ενδιαφέρων στείλτε μου Π.Μ.
    Πατριωτακι θα κατεβουν πολλες συμμαχιες και καπου θα βρεις να χωθεις και εσυ.....!!!!
    Η PC αλλαξε αρχηγο μαθαινουμε αλλα κατεβαινει και με νεο υπαρχηγο(αντρας μερακλης και ψηλος λενε τα info)
    H RENCE κλασσικη δυναμη στον 5
    Εγω θα παιξω με τον gio και με τον σουτα(εχει ενα κολληματακι με την βιζα αλλα θα ειναι εγκαιρα πισω)κατω απο τις εντολες sas......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο game να εχουμε

Το avatar του χρήστη efialtis
    Περιοχή
    in your dreams

Προεπιλογή

Μετα απο τοσους μηνες καθυστέρηση (ούτε έγκυος ναταν!!) επιτέλους ξεκιναει και αυτός ο σέρβερ. Θέλω να πιστέυω οτι θα κατέβουν αρκετες συμμαχίες , ώστε να εχει ενδιαφέρον.
    Πάντα με Rence εγω.
    Καλό game σε όλους και πολύ ξύλο ( σε sas φυσικά!!)

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατριωτακι θα κατεβουν πολλες συμμαχιες και καπου θα βρεις να χωθεις και εσυ.....!!!!
    Η PC αλλαξε αρχηγο μαθαινουμε αλλα κατεβαινει και με νεο υπαρχηγο(αντρας μερακλης και ψηλος λενε τα info)
    Εγω θα παιξω με τον gio και με τον σουτα(εχει ενα κολληματακι με την βιζα αλλα θα ειναι εγκαιρα πισω)κατω απο τις εντολες
    sas......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο game να εχουμε
    ειναι το φιατακι/δελετακιας ο υπαρχηγός? ?
    Νατάσα έκανες μεγάλο λάθος τον πρώτο χρόνο κάνει τον κάλο στον 2ο χρόνο δειχνη τον πραγματικό του χαρακτήρα ο ψηλεας / υπαρχηγος περίμενε ανταρσία

Περιοχή
    Άργος Ορεστικό~Καστοριά

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα παιξω με τον gio και με τον σουτα(εχει ενα κολληματακι με την βιζα αλλα θα ειναι εγκαιρα πισω)κατω απο τις εντολες sas......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο game να εχουμε
    Πατριοτάκι; Από που είσαι βρε εσύ; χεχε Επειδή εγώ θέλω μία σοβαρή συμμαχία με (πειθαρχεία-να έχει σειρά όχι μπάτε σκύλοι αλέστε )

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Εν Χριστώ αδελφέ Όθωνα!

Εν μέσω καλοκαιρινής ραστώνης και ενώ οι απανταχού οχτροί με τσακισμένα τα κόκκαλα αλλά με περίσσιο θάρρος κατέστρωναν την αντεπίθεσή τους (?) στην λαίλαπα του περασμένου σέρβερ, τα γεροντοπαλίκαρα της ΧΑΟΣ με το βλέμμα του ΓΥΠΑ (!!) και τα δασύτριχα στήθη, έκαναν σκληρή προετοιμασία στα χωριά, τις παραλίες και τις πόλεις πίνοντας ούζα κρασιά τσίπουρα και άλλα συναφή πνεύματα (ή και όλα μαζί ταυτόχρονα) προκειμένου να είναι έτοιμοι τον Οκτώβριο να αντιμετωπίσουν τους Τουρκαλάδες και τους υπόλοιπους οχτρούς του έθνους συνεπικουρώντας την ομάδα της HELLAS, στον τελικό του παγκόσμιου τουρνουά, όπως μόνο η ΧΑΟΣ μπορεί και ξέρει!

Υ.Γ. 1: s5 χωρίς Πανθηρολάζαρους = τηγανίτα δίχως μέλι

Υ.Γ. 2: Τα γεροντοπαλίκαρα χρειάζονται την "αποκλειστική" τους (Αναστασία ακούς?)

Υ.Γ. 3: ο φίλος μου ο Daywalker θα μπεί ?
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Η εμφάνιση σου luci ανέβασε όπως κατάλαβες το επίπεδο του φόρουμ στο υψηλότερο επίπεδο. Ακόμα και αν δεν παίξουμε πρέπει να δεσμευτουμε ότι θα κάνουμε εδώ στο φορουμ του 5 αυτό που ξέρουμε παρά πολυ καλα...

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΜΑΧΙΩΝ ΣΤΟΝ ΣΕΒΕΡ 1
    By BLACK DRAGON in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-10, 08:30
  2. Καλιτερη συμαχια στον s4
    By gagas in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-10, 05:28
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-10, 11:38
  4. ψαχνω συμαχια.
    By kotsos in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-10, 19:38