Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 76

Θέμα: Συζήτηση/ερωτήσεις για τις αλλαγες στον Server γενεθλίων (gr5)

Προεπιλογή

Περαν του οτι θα συμφωνησω οτι εχει γινει τραγικο να μην βρισκεις ενα 15αρι τις προκοπης (που να μην ειναι στα βαθυ της ζουγκλας με τον ταρζαν) και ολα αυτα σε εναν σερβερ με 1000 ατομα...
    ξεχασες επισης οτι σε αυτον τον σερβερ δεν εχει ουτε πολεμικα....Γιατι οπως ειπες "στηριζουμε" τον επιθετικο παιχτη!!! Επρεπε να μπω κλασικα ρωμαιος αμυντικος, να χωσω μια πεισειφ μονο στις αμεσες και να δωσω και εγω πονο σαν καλος μπετατζης!!! Αυτος ο σερβερ γενικα ειναι "μετα το ποπ δεν εχει στοπ"
    Αλλα ολα τα κανουν τα λεφτα! δεν συμφερουν ουτε οι φαρμες γτ χανουν χρηματα απο παιχτες που τα παρατανε,ουτε το φαρμ τους συμφερει γτ επερνες υλες ευκολα και ουτε τους συμφερει το επιθετικο παιχνιδι! Για αυτο και αυτη η στροφη στο σιμσιτυ...εδω εισαι και θα δεις οταν θα φτασουν τα θαυματα τι επιθετικοι στρατοι θα υπαρχουν και τι αμυντικα θα εχουν μεσα στα θαυματα!!! εγω πιστευω οτι θα δουμε πολλα καινουργια πραγματα φετος εκεινη την περιοδο και ως επι το πλειστον θα ειναι παραξενα και τραγελαφικα....

Προεπιλογή

Μια ερώτηση για τον ήρωα & τις περιπέτειες: έχω 2ο χωριό και έστειλα τον ήρωα εκεί με επανατοποθέτηση. Οι περιπέτειες όμως βγαίνουν δίπλα στο αρχικό χωριό με αποτέλεσμα να θέλει αρκετές ώρες πέρα-δώθε. Δεν αλλάζει η βάση των περιπετειών ανάλογα με το χωριό-βάση του ήρωα; Θα βγαίνουν όλες στο κέντρο δίπλα στο πρώτο χωριό όπως την πρώτη βδομάδα του παιχνιδιού;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ήρθε η ώρα για απόικηση. Ψάχνω για 150%, δεν υπάρχει πάρα μόνο στη γκρι ζώνη και αυτά στο κέντρο άρα δεν μπορείς να κάνεις πυρίνα χωρίς να παίρνεις ΠΠ. Μετά 125% λόγω πρεσβείας, το πήρα (-67/-11) αλλά και αυτό 1 υπάρχει κοντά στο κέντρο. Το επόμενο είναι -86/-104 ή -165/-8
    Συμπέρασμα!!!
    Βάλτε επιθετικούς παίχτες να σχεδιάζουν το travian και όχι αμυντικούς και ποπάκηδες. Κάθε φορά που κάνετε αλλάγες, χειρότερα τα κάνετε κα αυτό γίνεται ότι κάθε χρόνο χάνετε πελάτες: Δεν θέλω να πάω στα βουνά να κάνω χαμερ, θέλω κέντρο να παίζω ξυλο..... Δεν ξέρω αν στα άλλα τεταρτημόρια γίνεται το ίδιο.
    Απολυτως σωστος,αμα δεν εχει ξυλο(ειτε φας ειτε δωσεις) ποια η ουσια του πολεμικου παιχνιδιου?
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Κανε ηρωων στο δευτερο η καντο πρωτευουσα.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Δούλεψε με ηρώων στο δεύτερο. Να αλλάξω πρωτεύουσα είναι ακόμα νωρίς. Σε ευχαριστώ.

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ixydakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε θα πρέπει να απευθυνθείτε στον CM την Πολωνίας να ελέγξει το ζήτημα, γιατί αν είναι όπως τα αναφέρετε, πρόκειται για bug.

Δεν πρέπει να υπάρχει κάποια αλλαγή στις περιπέτειες. Αν θέλετε στείλτε μου ένα μήνυμα μέσα από το παιχνίδι ή ένα email να ελέγξω τον λογαριασμό σας.

Φιλικά,
    ixydakis
    Ιξυ απο χθες το πρωι στις 9 το πρωι που εκανα περιπετεια εβγαλε τωρα το πρωι. !!! δλδ έλεος. και δεν ειναι αυτο. περιμενα μονο την περιπετεια για να κανω 100 ποντους να παρω το μπονους και την εβγαλε το μαμηδι στο πρωτο χωριο 9 ωρες μακρυα. οπως καταλαβαινεις κατι παιζει!!!
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλησπέρα,

ο server είναι "ηλικίας" 38 ημερών. Σύμφωνα με όσα αναφέρονται εδώ:

http://answers.travian.gr/index.php?aid=229#go2answer

σε έναν απλής ταχύτητας server, ισχύει:

"μέρα 22 – τέλος του server: 0.6 περιπέτειες κάθε μέρα"

Από ότι επίσης μπορώ να δω στον λογαριασμό σας, λαμβάνετε τουλάχιστον μια περιπέτεια κάθε μέρα, άρα δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

ok ixy με καλυψες. απλα τα πηρα κρανιο που εχασα το μπονους . όλα καλά τώρα.
    υ.γ καλά μπήκες στο λογαριασμό μου χωρίς να με ρωτήσεις? ντροπή ααααααααααααααχαχαχαχ
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Προεπιλογή

Γνωρίζει κάποιος αν τα σπιρούνια (π.χ. τα μικρά που δίνουν +3 πεδία την ώρα) λειτουργούν από το πρώτο πεδίο ή μόνο για αποστάσεις >20 πεδίων;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sochaji : 05-11-13 στις 13:02

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sochaji Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κάποιος αν τα σπιρούνια (π.χ. τα μικρά που δίνουν +3 πεδία την ώρα) λειτουργούν από το πρώτο πεδίο ή μόνο για αποστάσεις >20 πεδίων;
    Καλησπερα!
    Απο το 1ο πεδιο λειτουργουν τα σπιρουνια!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mike 21 : 05-11-13 στις 20:41

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τι γίνεται με τον ειδικό server γενεθλίων;
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-15, 15:38
  2. Εκκίνηση [gr5] - Τ4.2 (Server γενεθλίων)
    By ixydakis in forum Πληροφορίες Server
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-13, 15:26
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-10, 08:14
  4. ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΝ SERVER 4
    By papasuzas in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-10, 08:03
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-10, 20:08

Δικαιώματα - Επιλογές