Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38

Θέμα: Viva Espana

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως είπες και εσύ ιδού η ρόδος ιδού και το πήδημα προφανώς εσύ είσαι αυτός που αερολογείς περί ΜΗ όχι ότι δεν το περίμενα ούτως ή άλλως δεν έχεις κάτι να πεις.....

όσο για το επίπεδο μου, προφανώς και δεν θα ασχοληθώ δεν σε αφορά και ούτε μετράει η γνώμη σου.
    σε παρακαλάγανε? ποιός σε παρακαλούσε να πάρεις το θαύμα? εγώ θυμάμαι είχες πει ή θα κάνεις ντιλιτ ή θα δώσεις το ακκ σου με μέηλ για να μπει το θαύμα. πασσ έδωσες, μέηλ όμως ποτέ...χμμμμ
    όσο για το αν είμαι ή όχι έλληνας μπορείς να ρωτήσεις τους συμμάχους μου που με ξέρουν χρόνια...βασικά και να μην ρωτήσεις δεν με ενδιαφέρει.....
    πρώτος επιθετικός της hellas δεν ήσουν ποτέ, όσο και αν σε ενοχλεί η αλήθεια.να δεχτώ κριτική από παιδιά που ξέρουν να παίζουν όχι από εσένα. (είπαμε 15κ ρόπαλα και 3κ ιππότες τέλεια αναλογία)
    α και κάτι ακόμα...κάπου είσαι πρώτος
    είσαι πρώτος στο να δημιουργείς ιστορίες από το μυαλό σου που ούτε καν υπάρχουν στην πραγματικότητα. εκεί ναι σε αναγνωρίζω εκει
    επειδη δεν επαιζες δεν θα σε πω ψευτη

θα σου δειξω ομως τα ντοκουμεντα
    αυτο ειναι το printscreen που ειναι ακομα ανηρτημενο στο προφιλ μου στον ισπανικο ακομα
    που δειχνει ποιος ειναι πρωτος επιθετικος στην συγκεκρινη στιγμη

http://prntscr.com/15szl9

αυτη εινα η τελικη μου καταταξη

http://prntscr.com/1t2rxm

ενημερωτικα επισης δεν θα σε ξαναπω ψευτη επειδη δεν επαιζες

αλλα πηρα 1 αντικειμενο μεγαλο(συγχιση) και ενα αντικειμενο μικρο (ανοητο)

δεν παιζει να τα πηρα αυτα με 15,000 ροπαλα

σαν τελευταιο θα σου πω να ρωτησεις τα αφεντικα σου και θα σου πουν αν παρακαλαγανε η οχι για το θαυμα
    και για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια ποτε δεν ειπα θα δωσω meil
    οντως ηταν σε καποια φαση να διαγραψω τον λογαριασμο μου γιατι βαρεθηκα τις κοντρες και τις ανακατοσουρες ωστοσο δεν το εκανα οπως καταλαβες , και αφου δεν το εκανα ο λογαριασμος ηταν δικος μου να τον κανω οτι θελω και επειδη ειχα υποσχεθει να παρω το θαυμα , για αυτο και πηγα και το πηρα

αλλα αναρωτιεμαι ενας παικτης που επαιξε δεν επαιξε 1 μηνα απο που και οσπου ξερει τι εγινε , και κανει και κριτικη σε εναν παικτη που επαιξε 8 μηνες , πηρε θαυμα διακρισεις εστησε συμμαχιες και εκανε τοσα και τοσα πραγματα που δεν θα δεις ποτε ουτε στο ονειρο σου ...
    θα σε συμβουλευα να μην συνεχισεις να μου ριχνεις λασπη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisg2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη δεν επαιζες δεν θα σε πω ψευτη

θα σου δειξω ομως τα ντοκουμεντα
    αυτο ειναι το printscreen που ειναι ακομα ανηρτημενο στο προφιλ μου στον ισπανικο ακομα
    που δειχνει ποιος ειναι πρωτος επιθετικος στην συγκεκρινη στιγμη

http://prntscr.com/15szl9

αυτη εινα η τελικη μου καταταξη

http://prntscr.com/1t2rxm

ενημερωτικα επισης δεν θα σε ξαναπω ψευτη επειδη δεν επαιζες

αλλα πηρα 1 αντικειμενο μεγαλο(συγχιση) και ενα αντικειμενο μικρο (ανοητο)

δεν παιζει να τα πηρα αυτα με 15,000 ροπαλα

σαν τελευταιο θα σου πω να ρωτησεις τα αφεντικα σου και θα σου πουν αν παρακαλαγανε η οχι για το θαυμα
    και για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια ποτε δεν ειπα θα δωσω meil
    οντως ηταν σε καποια φαση να διαγραψω τον λογαριασμο μου γιατι βαρεθηκα τις κοντρες και τις ανακατοσουρες ωστοσο δεν το εκανα οπως καταλαβες , και αφου δεν το εκανα ο λογαριασμος ηταν δικος μου να τον κανω οτι θελω και επειδη ειχα υποσχεθει να παρω το θαυμα , για αυτο και πηγα και το πηρα

αλλα αναρωτιεμαι ενας παικτης που επαιξε δεν επαιξε 1 μηνα απο που και οσπου ξερει τι εγινε , και κανει και κριτικη σε εναν παικτη που επαιξε 8 μηνες , πηρε θαυμα διακρισεις εστησε συμμαχιες και εκανε τοσα και τοσα πραγματα που δεν θα δεις ποτε ουτε στο ονειρο σου ...
    θα σε συμβουλευα να μην συνεχισεις να μου ριχνεις λασπη
    αγόρι μου εσύ χαραμίζεσαι εδώ...η ρεπούση πρέπει να σε πάρει για σύμβουλό της........
    για μια ακόμα φορά δείχνεις ότι έχεις ανάγκη να προβάλεις τον εαυτό σου, ίσως γιατί σε ένα παιχνίδι σου δίνεται η ευκαιρία να το κάνεις ενώ στη ζωή όχι.
    α και αφού έχεις όρεξη να προ(σ)βάλεσαι γιατί δεν βγάζεις και την διάσημη αναφορά σου παικταρά μου να δείξεις τη στρατάρα σου να γελάσει ο κάθε πικραμένος?
    α και οι επιθετικοί σου πόντοι, δεν είναι και κάτι το σπουδαίο. 600κ κιλς πήρες από το θαύμα μόνο
    τα υπόλοιπα δεν ξέρω που..ίσως από στούκες γιατί μόνο για στούκες κάνεις.

ενημερωτικά επίσης, ξέρω από πρώτο χέρι τι γινότανε. αν δεν το κατάλαβες να στο ξαναπω.....ήμουν μέσα στο ρουμ σε όλη τη διάρκεια του σέρβερ.
    μην στεναχωριέσαι, δεν ήταν λάθος δικό σου, των παικτών της hellas ήταν, που έκανε τα στραβά μάτια και σε υποστήρηξε όταν δεν έπρεπε.

στο τέλος όμως κατάφερες και δικαίωσες τους συμμάχους σου από τους προηγούμενους σέρβερ που λέγανε να μην πάρεις εσύ το θαύμα....
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγόρι μου εσύ χαραμίζεσαι εδώ...η ρεπούση πρέπει να σε πάρει για σύμβουλό της........
    για μια ακόμα φορά δείχνεις ότι έχεις ανάγκη να προβάλεις τον εαυτό σου, ίσως γιατί σε ένα παιχνίδι σου δίνεται η ευκαιρία να το κάνεις ενώ στη ζωή όχι.
    α και αφού έχεις όρεξη να προ(σ)βάλεσαι γιατί δεν βγάζεις και την διάσημη αναφορά σου παικταρά μου να δείξεις τη στρατάρα σου να γελάσει ο κάθε πικραμένος?
    α και οι επιθετικοί σου πόντοι, δεν είναι και κάτι το σπουδαίο. 600κ κιλς πήρες από το θαύμα μόνο
    τα υπόλοιπα δεν ξέρω που..ίσως από στούκες γιατί μόνο για στούκες κάνεις.

ενημερωτικά επίσης, ξέρω από πρώτο χέρι τι γινότανε. αν δεν το κατάλαβες να στο ξαναπω.....ήμουν μέσα στο ρουμ σε όλη τη διάρκεια του σέρβερ.
    μην στεναχωριέσαι, δεν ήταν λάθος δικό σου, των παικτών της hellas ήταν, που έκανε τα στραβά μάτια και σε υποστήρηξε όταν δεν έπρεπε.

στο τέλος όμως κατάφερες και δικαίωσες τους συμμάχους σου από τους προηγούμενους σέρβερ που λέγανε να μην πάρεις εσύ το θαύμα....
    εισαι απαραδεκτος σου απανταω με στοιχεια και μου λες οτι προβαλομαι , εισαι εντελως γ@λοις η πρωτια ειναι πριν τα θαυματα γτ τερματισα στο τελος με 1,500,000 ποντους επιθετικους που σημαινει οτι μετα τα θαυματα εφαγα αλλο 1,000,000 στρατο χωρις καν να ριξω χαμερ και οντας 2 μηνες στο θαυμα μην κανοντας καμμια επιθεση (τους 2 μηνες) και καταστρεφοντας και τον λογαριασμο μου μετατρεποντας τον σε αμυντικο , μαλλον εχεις σχεση με τα ραδικια δεν εξηγειτε αλλοιως , δεν προκειτε να ασχοληθω αλλο μαζι εισαι εντελως γ@!λ@ος σιγα μην δινανε τα θαυματα 600,000 επιθετικους ποντους εισαι εντελως ασχετος , ειχα μεταλια απο την 3 εβδομαδα του σερβερ οταν δεν υπηρχανε ουτε θαυματα ουτε αντικειμενα ημουνα στους 10 καλυτερους επιθετικους του σερβερ απο το 1ο μηνα μεχρι τον τελευταιο και λες ενα καρο β@@@ες μα δεν ντρεπεσαι λιγακι , δεν ξανασχολουμε μαζι σου εισαι φυτο τελος ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisg2 : 24-09-13 στις 17:41

Smile

εισαι απαραδεκτος σου απανταω με στοιχεια και μου λες οτι προβαλομαι , εισαι εντελως γ@λοις η πρωτια ειναι πριν τα θαυματα γτ τερματισα στο τελος με 1,500,000 ποντους επιθετικους που σημαινει οτι μετα τα θαυματα εφαγα αλλο 1,000,000 στρατο χωρις καν να ριξω χαμερ και οντας 2 μηνες στο θαυμα μην κανοντας καμμια επιθεση (τους 2 μηνες) και καταστρεφοντας και τον λογαριασμο μου μετατρεποντας τον σε αμυντικο , μαλλον εχεις σχεση με τα ραδικια δεν εξηγειτε αλλοιως , δεν προκειτε να ασχοληθω αλλο μαζι εισαι εντελως γ@!λ@ος σιγα μην δινανε τα θαυματα 600,000 επιθετικους ποντους εισαι εντελως ασχετος , ειχα μεταλια απο την 3 εβδομαδα του σερβερ οταν δεν υπηρχανε ουτε θαυματα ουτε αντικειμενα ημουνα στους 10 καλυτερους επιθετικους του σερβερ απο το 1ο μηνα μεχρι τον τελευταιο και λες ενα καρο β@@@ες μα δεν ντρεπεσαι λιγακι , δεν ξανασχολουμε μαζι σου εισαι φυτο τελος ...
    Αν περιμένεις να σταματήσει τώρα ο Οράτιος είσαι βαθειά νυχτωμένος
    Ο Οράτιος είναι άξιος να απαντάει στα δικά του μηνύματα μέχρι να ξεφτιλίσει τελείως το θέμα που ανοίχτηκε στο foroum
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 24-09-13 στις 19:17
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Χεχεχεχε Ελλας το μεγαλειο σου.......
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

επειδή βαριέμαι κιόλας θα σε ρωτήσω κάτι?????? τα πιστεύεις αυτά που λες?
    ή να στο θέσω αλλιώς.....αφού έχεις παντού δίκιο
    γιατί δεν σε υπερασπίζεται κανείς?
    έλα συνέχισε το ξέρω ότι μπορείς.....μόνο αυτό μπορείς να κάνεις!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

καλησπερα σε ολους δεν ειχα σκοπο να γραψω αλλα με ολα αυτα που βλεπω θελω να πω κατι
    αντι να χαιρομαστε που κερδισαμε και που σε ενα σερβερ του εξωτερικου το θαυμα που πηγε στο 100 ειχε το ονομα HELLAS
    προσπαθουμε να βρουμε ποιος φταιει και ποιος οχι ολοι φταιμε οπως ειπε και ο φιλος μου ο γιαννης αλλα σας παρακαλω σεβαστειτε τους ανθρωπους που μεσα στο καλοκαιρι εφαγαν ατελειωτες ωρες πανω σε εναν υπολογιστη και ατελειωτα ξενυχτια αν εσεις δεν μπορειτε να χαρειτε μια ελληνικη νικη σε σερβερ του εξωτερικου αφηστε να την χαρουν οι υπολοιποι.
    ολοι εισαστε εμπειρει παικτες και ξερετε καλα οτι 13 μυρια αμυνα δεν ταιζετε μονη της
    αυτα απο μενα σας ευχαριστω και ευχαριστω ολα τα παιδια που βοηθησαν και καηκαν πανω στους υπολογιστες αυτοι ξερουν ποιοι ειναι δεν υπαρχει λογος να αναφερω ονοματα

Προεπιλογή

Respect

Πως αντέξατε ρε σεις 8 μήνες;

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές