Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Finito la Musica , Passato la fiesta

Προεπιλογή Finito la Musica , Passato la fiesta

Σε λίγες ώρες Τελειώνει ο σέρβερ 3.

Θα ήθελα να συγχαρώ όλη τη Ζουλού για την υπερβολικά άνετη νίκη.Σαφως ανώτερη σε όλα τα επίπεδα σε αυτόν τον σέρβερ.

Ιδιαίτερα τα συγχαρητήρια αξίζει ο Προκόπης Cunamuton.Παρόλο που στην αρχη που μπήκαμε σε αυτή τη συμμαχία δε πιστευαμε οτι ειναι δυνατόν να την τρέχει όλη μόνος του αμυντικά επιθετικά στησιμο οργανωση καθοδήγηση τα πάντα,τελικά αυτό συνεβαινε.Πραγματικός αρχηγός ασχολείται με τα πάντα,κάνει τα πάντα και συμφέρει.Για εμένα αυτή η άνετη νίκη έγινε χάρη στον προκόπη.

Επίσης ευτυχώς βρέθηκε και το εργαλείο που λεει και ο προκο ο φωτάρας (softtouch) που βοήθησε και αυτος απιστευτα στο να τελειώσει αυτός ο σέρβερ έτσι άνετα.

Χάρηκα το σέρβερ γιατί φτιάξαμε μια αποικία με ωραία παρέα και παρόλο που μπήκαμε αργά συνεισφέραμε και εμείς όσο μπορουσαμε και περάσαμε καλα.Ελπίζω να μην γκρίνιαζα πολυ και να μην με βρίζετε.

Νατασσα-Diablo,
    Χρηστος-Greatmerlin,
    Πετρος-Φωτης- Τα απαλα αγγιγματα
    Στελλα-Paraskiw,
    Ζαμβια-Zexra,
    Στεφ-omerta,
    Λαζαρος-Kun
    Ηλιθιος-.superman. ( με τα χιλια ζορια σε εγραψα αμπαλοπουλε )
    Merci για όλα,εις το επανιδειν σε έναν άλλο σέρβερ.

Και φυσικα τον ντουαλ μου ( ο θεος να τον κανει) Νατιοναλιστ Χρηστος ο ένας και μοναδικός!Τελικα ρε Χρησταρα ποσους μήνες πηγες διακοπες δε το ξεκαθαρισαμε ακομα!!!

Υ.Γ. Σε αυτόν τον σέρβερ γνώρισα την αθέατη πλευρα του Χρήστου νατιοναλιστ.Δείτε το βιντεάκι που πρωταγωνιστεί και θα καταλαβετε:

http://www.youtube.com/watch?v=Ikb3JP9g0o8

BB & HF

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

συγχαρητήρια για την νίκη σας στον σ3! ήσασταν πραγματικά σε ένα άλλο επίπεδο απο όλους του υπολοίπους
    η πιο άνετη νίκη που επιτεύχθηκε σε ελληνικό σερβερ κατά την άποψη μου!!!!

διαβολάκο θα σε μαλώσω πάτησες πάνω στα ιερά τώρα!!!!!!!!! τον χρησταρα μου δεν το κρίνουμε για τπτ !
    όσους μήνες και να πήγε διακοπές (4) ,όσο και αν έκανε μόνο παπ@ριες όποτε εμπενε(χαχαχα) μόνο και το όνομα του στο λογαριασμό έδινε μια αίγλη ρε παιδί μου σε ολον το λογ οφειλής να το παραδεχτείς !
    επισεις θα ήθελα να ευχαριστήσω τους ΤΙ που σας έριξαν εκείνο το ελαφρύ σπάσιμο στις αρχές εξαιτίας σας είχαμε καζούρα και χαβαλέ για πολλές μέρες αααα ρεεε Χρησταρα αθάνατε γτ πάντα εσένα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 30-09-13 στις 20:24

Προεπιλογή

το ποιος θα νικησει φανηκε απο πολυ νωρις... μπραβο στους ζουλου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    η πιο άνετη νίκη που επιτεύχθηκε σε ελληνικό σερβερ κατά την άποψη μου!!!!
    Ανδρέα, σε αργό σέρβερ... γιατι σε speed υπήρξε και "ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσαμε"
    DARK KN1GHT

Δικαιώματα - Επιλογές