Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 34

Θέμα: ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΑΖΙΚΟ DELETE

Προεπιλογή

παρεξηγισιαρη μου εσυ

Προεπιλογή

mpampi den tha ksana ginei ..... :P

Προεπιλογή

γιατι μου το χαλας τωρα πος θα γινη να ξεκατινιαστουμε τωρα;

Προεπιλογή

den ksekatinoiazwmai egw re....

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Τελικα θα κανετε delete ?
    Γιατι εχει μεινει ο κοσμος του travian με κομμενη την ανασα ...
    Ο ixidakis αλλαζει τις πανες του καθε 2 ωρες ...
    Γενικα εχετε προκαλεσει μεγαλη ζημια στο παγκοσμιο τραβιαν με την σταση σας ...
    Τελικα ειναι μεγαλη υποθεση να εισαι επαναστατης , ακομη και ο che θα δακρυζε εαν ζουσε ...
    και ολο αυτο γιατι ???
    Για τα αδικα κλειδωματα 20 λογαριασμων επειδη ειχαν στη κατοχη τους πιθανων αλλα 10 Pass ο καθε ενας ... γιατι βραδυ ερχετε δε παιζει να ξενυχταμε ολοι ... ΣΩΣΤΟ ...!!!

KEEP DRINKING

Προεπιλογή

Τον παρακολουθω αλλα δεν με εχει εξιταρει ακομη για να του απαντησω, πώς να το πω ολο οι ιδιες εμμονες από έναν παικτη που πριν 1,5 χρονο προσπαθησε να παιξει και τα παρατησε γιατι στουκαρε τους στρατους του πανω στην fml και εγινε ο λογαριασμος του σουρωτηρι από τους κατας της fml

Από τοτε εκοψε το travian και παιζει μονο forum

Καλα ρε μπαγασακο εκομη να το ξεπερασεις !!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ. Κυριε Ιξυδακη φτιαξτε ένα θαυμα στο foroum για να το εκατοσταρησει μπας και και επουλωθουν τα ψυχικα του τραυματα
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Mr didis - delete man ...
    Συγνωμη αλλα θα σας στενοχωρησω ... δεν εχω καμια εμμονη ...
    Καταρχην ο λογος που δε παιζω τραβιαν δεν αφορα κανεναν ειναι εντελως προσωπικος , εαν πιστευετε οτι δε παιζω τραβιαν επειδη φοβαμαι τους fml εχετε ξεπερασει σε κωμικο σεναριο και τον Ζηκο ...
    2ον , Δεν εχω τιποτα αλλο να αποδειξω και να κερδισω στο τραβιαν και αυτος ειναι ενας απο τους λογους που δεν παιζω .
    3ον εσεις τα γραφετε δε τα γραφω εγω , συγνωμη κιολλας που διαβαζω το φορουμ .
    4ον παραδεχεστε (οχι τωρα αλλα απο παντα) οτι παιζεται με πολλαπλους λογαριασμους και παραπονιεστε κιολλας .

Τελος τονιζω οτι δεν εχω καμια εμμονη με κανεναν , εχω ενδιαφερον για τον speed και καθως μπηκατε βλακωδως στον κοπο να διαμαρτυρηθειτε για κατι που εχετε εσεις ευθυνη 100% και μαλιστα απειλητε κιολλας (αραγε ποιον ?) μπηκα και εγω στον κοπο να γραψω και να ρωτησω εαν τελικα θα κανετε delete αυτο ειναι ολο .
    Την επομενη φορα να παρετε μυγοσκοτωστρα .

Οσο για τον λογαριασμο που κανατε σουρωτηρι , μαλλον στον υπνο σας το βλεπατε , ο λογαριασμος σουρωτηρι εβγαλε 2 στρατους , ενω ο δικο σας κυριε didis ... που ηταν και γαμω τους λογαριασμους απο οτι θυμαμαι δε προλαβε να δει το τελος του σερβερ ...
    Ειπα , μυγοσκοτωστρα την επομενη κυριε delete .

Να ξεπερασω τι ???
    Εχω κερδισει 4 servers ... ολη η fml εχει κερδισει 1,1/2 ολο κι ολο και αυτο χαρη στους ΑΕΤΟΥΣ και σε εμας , στους L.P. δλδ ...
    at least get over it

Eιπαμε να πειραζομαστε αλλα αυτα που λεμε να στεκουν καπως ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alfa-romeo : 17-10-13 στις 19:38

Προεπιλογή

Mr Alfa foroum-man η κοινως φορουμακια
    1/Το αν εχεις εμμονη με την fml το γνωριζει ολο το foroum και τα συμπερασματα του τα εχει βγαλει
    2/Εχεις δικιο μας απεδειξες και με το παραπανω την αξια σου ολοι εδώ στην fml εχουμε να το λεμε τη μεγαλος παιχτης επι χαρτου εισαι μιστερ φορουμακια
    3/Γνωμες που εκφραζουν η ερωτησεις που κανουν καποιοι παικτες δεν εκφραζουν με το ζορι την συμμαχια
    4/Το παραδεχομαι εχω 40 λογαριασμους και τους κανακευω τημωρηστε μας αλλα όχι μονομερως, παρανομουν και αλλοι πολλοι εκτος από μας.
    Οσο για το πώς μπηκες και πως ρωτησες για το delete αστο καλυτερα μη παιζεις με την νοημοσυνη μας
    Εμεις τον λογαριασμο σου όταν στον καναμε σουρωτηρι τον βλεπεμε στο ξηπνιο μας όπως και ολο το server.Εχω την αισθηση όμως ότι εσυ εβλεπες εφιαλτες εκεινη τη στιγμη.
    Σιγα και ανατριχιασαμε εβγαλε 2 στρατους ουαου τι κατορθωμα ηταν αυτό!!!!!!!!!!!!!
    Πριν κανω delete (αποφαση της συμμαχιας που συμφωνησα) και ενώ ειχα παιξει 4,5 μηνες ειχα βγαλει 4 στρατους και δεν το θεωρησα τιποτα το σπουδαιο
    Εσυ τι νομιζεις ότι είναι οι 2 στρατοι μετα από 9 μηνες παιχνιδιου ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΟΥ

ΥΓ Όταν λες 4 σερβερ θυμησε μου με πια συμμαχια για να χειροκροτησω
    και ταυτοχρονα λυσε μου την απορια γιατι η YATA δεν υπαρχει πια
    Αλλα ξεχασα αυτά είναι προσωπικα σου και δεν αφορα κανεναν
    Alfa χαλαρωσε και μη το συνεχιζεις γιατι γινομαστε κουραστικοι στο foroum
    Προκαλεις και απαντω και χαλιεμαι γιατι πέφτει το επίπεδο
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

[QUOTE=alfa-romeo;152691]Τελικα θα κανετε delete ?
    Γιατι εχει μεινει ο κοσμος του travian με κομμενη την ανασα ...
    Ο ixidakis αλλαζει τις πανες του καθε 2 ωρες ...
    Γενικα εχετε προκαλεσει μεγαλη ζημια στο παγκοσμιο τραβιαν με την σταση σας ...
    Τελικα ειναι μεγαλη υποθεση να εισαι επαναστατης , ακομη και ο che θα δακρυζε εαν ζουσε ...
    και ολο αυτο γιατι ???
    Για τα αδικα κλειδωματα 20 λογαριασμων επειδη ειχαν στη κατοχη τους πιθανων αλλα 10 Pass ο καθε ενας ... γιατι βραδυ ερχετε δε παιζει να ξενυχταμε ολοι ... ΣΩΣΤΟ ...!!!

KEEP DRINKINK

και μετα μου λες οτι δεν εχεις εμμονες με την FML..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aristotelis7 : 17-10-13 στις 20:52

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Θεμα στο forum :

ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΜΑΖΙΚΟ DELETE

οπως και να το γραψει κανει οκ ...

Νομιζω οτι ο παιχτης ειναι της fml και εχει να κανει με τη συμμαχια σας ...
    Το ανεβασατε στο forum .
    Να θυμισω ... οτι οποιο θεμα ανεβαινει στο forum ειναι στη διαθεση του καθε ενα να το διαβασει και να το σχολιασει εαν αυτος το επιθυμει , ετσι εκανα και εγω , εαν σας ενοχλει συγνωμη .
    Οσο για τον λογαριασμο μου ... χαχαχα τελος παντων εχετε δικιο ..... ναι .....
    Το τι εχω καταφερει στο τραβιαν δε θα μπω στο κοπο να αναλυσω , αυτοι που εχουν παιξει γνωριζουν .... αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα μας .
    Το θεμα μας ειναι το εξης ... για να μην ξεφευγουμε ...
    Παραπονιεστε οτι σας εχουν κλειδωσει λογαριασμους ... και απο την αλλη παιχτης σας που και αυτος παραπονιεται για τον ιδιο λογο , ειλικρινως γραφει οτι εδωσε το pass του σε αλλον παιχτη... και δεν εχει καταλαβει για πιο λογο τον κλειδωσαν .
    Επισης στον προ-προηγουμενο speed επισης ειχατε ομολογησει οτι 10 παιχτες επαιζαν για ολη τη συμμαχια μην το αρνηθεις γιατι θα μπω στο κοπο να ψαξω για να το βρω και βαριεμαι ...
    Μετα απο ολα αυτα απειλητε κιολλας με ομαδικο delete αλλα επειδη δεν εχετε τα κοτσια να το κανετε (φυσικα) το γυρισατε το τραγουδακι ...

Λοιπον επειδη εαν δε κρατηθητε απο καποιου αλλου τα @@ σερβερ δε προκειτε να παρετε ... οριστε εχετε μια καλη δικαιολογια για να κανετε αυτο που ξερετε καλυτερα στο τραβιαν delete >...

Αντε , επειδε δεν εχεις να γραψεις κατι αλλο ... ξεκινα παλι για τον λογαριασμο μου ...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Η λογοκρισία παει συνεφο
    By gardenia in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-11, 18:06
  2. Delete
    By tainted love in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-10, 15:38
  3. Μαζικο μηνυμα
    By eliask7 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-10, 00:19
  4. Μαζικο Μυνημα
    By pebamama in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-10, 19:12

Δικαιώματα - Επιλογές