Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 96 από 96

Θέμα: ΚΛΑΨ - ΚΛΑΨ ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ζητησατε και οι 2 να σας δωσω το skype μου για να μου αποδειξετε οτι παιζεται 50 ατομα ,
    εγω εκανα αυτο που μου ζητησατε , μεχρι στιγμης κανεις απο τους 2 δε με εχει καλεσει .
    Οποτε με επιβεβαιωνεται ...
    [8:37:34 μμ] johnik: Γεια σου alfa_romeo, θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. johnik

ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

[QUOTE=didis;152892][8:37:34 μμ] johnik: Γεια σου alfa_romeo, θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. johnik

ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ[/QUOTE

[9:20:52 μμ] alfa_romeo: Γεια σου johnik, θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. alfa_romeo

Προεπιλογή

[QUOTE=alfa-romeo;152893]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    [8:37:34 μμ] johnik: Γεια σου alfa_romeo, θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. johnik

ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ[/QUOTE

[9:20:52 μμ] alfa_romeo: Γεια σου johnik, θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. alfa_romeo
    ΤΟ skype μου ειναι johnik1231
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

[9:27:52 μμ] Nikolas : Γεια σου Scarlett Johansson , θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. Nikolas

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EmCee Εμφάνιση μηνυμάτων
    [9:27:52 μμ] Nikolas : Γεια σου Scarlett Johansson , θα ήθελα να σε προσθέσω στις επαφές μου. Nikolas
    χαχαχα ... Εγραψες ... χαχαχα

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλησπέρα,

καταρχήν, ο κανόνας 1.3 αναφέρει ότι:

α. Δεν μπορεί κανένας παίκτης να δώσει τον κωδικό του σε άλλον παίκτη που παίζει στον ίδιο server.
    β. Όταν ένας λογαριασμός παίζετε από πολλούς παίκτες, τότε, φυσικά, ο καθένας από τους παίκτες που παίζει τον λογαριασμό μπορεί αν γνωρίζει τον κωδικό του λογαριασμού. ΔΕΝ μπορεί όμως κανένας από αυτούς τους παίκτες να διατηρεί/παίζει άλλο λογαριασμό στον ίδιο server.
    γ. Αν δυο λογαριασμοί συνδέονται από τον ίδιο υπολογιστή ή μέσω της λειτουργίας sitter, δεν μπορούν να έχουν τον ίδιο κωδικό.

Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι ένας παίκτης μπορεί να έχει έναν ή περισσότερους λογαριασμούς στην κατοχή του που παίζονται από τον ίδιο υπολογιστή, επειδή δεν έχουν τον ίδιο κωδικό.

Αν έχετε περισσότερες ερωτήσεις πάνω στον κανόνα, μπορείτε να μου στείλετε email ή να ανοίξετε άλλο θέμα με ερωτήσεις πάνω στους κανόνες.

Το συγκεκριμένο θέμα, πιστεύω, δεν έχει νόημα να συνεχιστεί αφού δεν έχει σχέση με την πολιτική και την διπλωματία παρά μόνο με το ποιος κλειδώθηκε και αν κλειδώθηκε δίκαια κλπ.

Το θέμα λοιπόν κλείνει εδώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910

Δικαιώματα - Επιλογές