Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 96

Θέμα: ΚΛΑΨ - ΚΛΑΨ ...

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Angry ΚΛΑΨ - ΚΛΑΨ ...

Μπορει να μην λαμβανω ενεργα μερος στο παιχνιδι πλεον αλλα για εμενα ειναι η "συνηθεια που εγινε λατρεια" να διαβαζω το forum .
    Τα αδιορθωτα αγορια , οι εραστες των delete strikes again .

Ρε παλουκαρια αφου ο καθε ενας (και οχι μονον εσεις) πριν ξεκινησει ο σερβερ εχετε κανει προεγγραφη για 2 επιθετικους και 5 αμυντικους λογαριασμους ο καθε ενας .
    Εαν δε δεν εχει συμβει κατι τετοιο με καποιον παιχτη (μειοψηφια) στη πορεια ο leader της εκαστοτε συμμαχιας αρχιζει και βγαζει τελαλι στο skype ... "Εχω καλο λογαριασμο με 30Κ ροπαλα στο κεντρο για ξυλο ... παρε παρε ..."

Λοιπον επειδη δε σας διαβαζουν μονο μανάβηδες αλλα και ανθρωποι που εχουν παιξει , τουλαχιστον να ειστε σοβαροι ...

Καλα κανουν και κλειδωνουν λογαριασμους ... και εαν συνεχισουν ετσι ισως ... λεω ισως επιστρεψει το παιχνιδι στο επιπεδο που ηταν.

Τη κλαψα μαλλον για γουρι την εχετε ...

Οσο για το delete ... που εν ειδη απειλης ξεφουρνησατε ... εαν δε το κανετε τωρα , θα το κανετε στο τελος ...

"ΤΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ , ΤΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ"

Προεπιλογή

μαλιστα.. ρε παλουκαρι καλα κανουν οπως λες αλλα γιατι δεν το κανουν με ολους? μονο η fml κανει παρανομιες στον σερβερ? πες μου και κατι αλλο.. ξερεις κατι που δεν ξερουμε εμεις και λες οτι αφου δεν καναμε διαγραφη τωρα θα την κανουμε στο τελος?

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristotelis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα.. ρε παλουκαρι καλα κανουν οπως λες αλλα γιατι δεν το κανουν με ολους? μονο η fml κανει παρανομιες στον σερβερ? πες μου και κατι αλλο.. ξερεις κατι που δεν ξερουμε εμεις και λες οτι αφου δεν καναμε διαγραφη τωρα θα την κανουμε στο τελος?
    Καταρχην αδελφε μου δε το κανουν μονο με την fml ... εχει συμβει και σε αλλους και στο παρελθον και στο παρον αλλα και θα συμβει στο μελλον .
    2ον ~> κανεις πολυ καλα που παραδεχεσαι οτι οντως παιζεται με multi accounts
    3ον~> το εχετε ξανακανει ... (διαγραφη λογαριασμων στο end game) , οποτε κρινω απο το παρελθον.

Δηλαδη ισχυριζονται οι leader της συμμαχια σου οτι ξυπνησε μια μερα ο ixidakis ή ο εκαστοτε mh και ειπε οτι σημερα θα μαμησω την fml ... ή η αλλη εκδοχη ειναι οτι αφου η fml εχει κερδισει τοσους servers (ποσους δλδ ?) ασε να παρει και κανενας αλλος ή ποσο μαλλον οτι η fml ειναι τρομερη συμμαχια , η συμμαχια που δε χανει , οποτε κατσε να κλειδωσω καμια 20αρια λογαριασμους αν το κανω derbi ...

Προσωπικα με ενοχλει παρα πολυ η βλακεια ... μπορεις να διαμαρτυρηθεις (το εχω κανει στο παρελθον για διαφορετικες περιπτωσεις αλλα το εχω κανει) αλλα μιλησε με τον ixidaki , με τον mh ... αλλα ρε φιλε μην ανοιγεις θεμα στο forum και μαλιστα επιμονα απο τη στιγμη που ολοι ξερουμε οτι γινονται προεγγραφες με ενα καρο λογαριασμους για τον καθε ενα ....

Προεπιλογή

το τι τροπο διαλεγει ο καθενας για να διαμαρτυρηθει ειναι δικαιωμα του.. δεν θα τον κρινω εγω.. προσωπικα εχω διαμαρτυρηθει στον κ. ιξυδακη και οχι στα φορουμ.. αλωστε τον λογαριασμο εδω τον ανοιξα τωρα και πρωτη φορα γραφω..

απο εκει και περα εγω επεζα και πεζω παντα μ εναν λογαριασμο.. τον aris_7.. ουτε διπλους ουτε τριπλους ουτε πενταπλους λογαριασμους.. εγω λοιπον κλειδωθηκα επειδη εδωσα τον κοδικο μου.. και μιας λοιπον και μιλας ειλικρινα και με γνωση του ελληνικου speed.. πιστευεις οτι σε αλλες συμαχιες δεν εχουν μοιρασει κοδικους? δεν εχουν μπει με κοδικους σε αλουσ λογαριασμους?

η δικια μας λοιπον διαμαρτυρια προκυπτει απο αυτο καθαρα.. απο την στιγμη που ενα πρωινο ξυπνησαμε και ητανε 20 λογαριασμοι κλειδωμενοι δικοι μας απορουμε πως απο την στιγμη που γινετε σωστα η δουλια, απο τον εκαστοτε myltihanter και απο τον κ ιξυδακη που τους ελενχει, δεν ειχαν κλειδωθει αλλοι λογαριασμοι.. μου φενετε λιγο παραξενο..

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Ρε συ παλικαρι μου , ομολογεις το multi accounting , απλα ρωτας εαν το κανουν κι αλλοι και εαν ναι γιατι δε τους κλειδωνει ο mh ...
    Εαν θες να σου απαντησω , να σου απαντησω ... λοιπον .
    Το κανουν πολλοι , το εκαναν παντα και θα συνεχισουν να το κανουν .
    Ελπιζω οι mh να κανουν τη δουλεια τους και να κλειδωνουν οσο περισσοτερους λογαριασμους multi account μπορουν.
    Τουλαχιστον εισαι ειλικρινης ...

Προεπιλογή

φιλε μου προσπαθεις να βαλεις λογια στο στομα μου που δεν λεω.. ξανατονιζω λοιπον οτι ουτε διπλο λογαριασμο εχω ουτε με μποτακι πεζω.. δεχομαι καθε ελενχο απο οπουδηποτε.. αφτα τα λεω γιατι γνοριζω οτι τα γραπτα παρακολουθουντε εδω οποτε κανενα προβλημα να με ελενξει οπιος θελει.. εχω την εντυπωση ομως οτι αν γινοτανε σε ολους αυτο πολοι θα ειχαν προβλημα...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristotelis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου προσπαθεις να βαλεις λογια στο στομα μου που δεν λεω.. ξανατονιζω λοιπον οτι ουτε διπλο λογαριασμο εχω ουτε με μποτακι πεζω.. δεχομαι καθε ελενχο απο οπουδηποτε.. αφτα τα λεω γιατι γνοριζω οτι τα γραπτα παρακολουθουντε εδω οποτε κανενα προβλημα να με ελενξει οπιος θελει.. εχω την εντυπωση ομως οτι αν γινοτανε σε ολους αυτο πολοι θα ειχαν προβλημα...
    Φιλε aristotelis7 , απο τη στιγμη που εδωσες τον κωδικο σου καπου αλλου και εκεινος μπηκε στο λογαριασμο σου με το Pass , τελος ειναι foul ... και ο Mh σε κλειδωνει .

Προεπιλογή

Στον κόσμο όσο περπάτησα, λαδιές δεν έχω κάνει
    εξόν από κάνα πιοτό κι από κάνα φουστάνι
    ...
    Αν λεν πως βαριαμάρτησα, υπάρχουν και ρουφιάνοι

Άκης Πάνου, 1933-2000, Έλληνας λαϊκός συνθέτης & Στιχουργός

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Αντι να παρακαλατε να φτιαξει το κωλοπαιχνιδο και να συμβαλουμε ολοι σε αυτο , μπαινεται ο καθε ενας με 10 λογαριασμους , δινετε το pass σας οπου να ναι για να κοιμηθητε το βραδυ ... δε ξερετε τι θα πει sitter πλεον και μιλατε .
    Οσο περισσοτερους κλειδωσει ο Mh (απο ολες τις συμμαχιες ) για Multi accounting τοσο το καλυτερο για το παιχνιδι .
    Εαν αυτο το καταλαβεται ... εχει καλως , εαν οχι ... καληνυχτα σας ...

Προεπιλογή

Κύριε Alfa-Romeo,

Αν εισαι αυτός που θυμάμε και γνωρίζω σου έχω μια ερώτηση.

Ποιο θαυμα κράτησες χωρίς να δωσεις τον κωδικό του λογαριασμού (WW KEEPER) ή να εχεις κάνει LOG IN σε λογαριασμό WW?

δηλαδή με τους απόλυτους νομους ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.

δεν κατάλαβες κανεις δε διεκδικεί το οτι δεν εχει κάνει παραβαση στο παιχνίδι.

απλα οτι οι ενέργειες ειναι προς μια κατέυθηνση και τιμωρούνται μόνο 1ας συνασπισμός

Αν τιμωρούνταν ΟΛΟΙ οι συνασπισμοί.. κανεις δεν θα "κλεγόταν" κατα τα λεγόμενά σου.

ελα μου όμως που δεν ειναι ιδια η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ για ολους... καποιους εσκεμένα δεν τους αγγίζει...

αυ΄τα.. πριν κρίνεις και με ασχημο τρόπο περι "ΚΛΑΨΑ΅Σ" να ξέρεις απευθήνεσαι σε ενήλικες και αν θες να σου μιλανε σαν ενήλικα... φερσου και εκφράσου ανάλογα...
    Pick Nick

http://travian-reports.net/gr/raport...77,14310a11ff4

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές