Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 93

Θέμα: Τελικά τί ειναι καλύτερο υπνωτικό? Server 5 ή Λεξοτανιλ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thlal21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α ρε Χρηστάρα.....ορισμένοι ούτε να μαλώνουν δεν ξέρουν. Είναι υπεράνω....αφυψηλού....

Γενικότερα, να χαίρεστε τον σέρβερ στον οποίο παίζετε και έχετε βλέψεις όλοι.
    Εύχομαι σε όλους ανεξερέτως να έχουν ενα καλό game.

Για μένα σε αυτόν τον γύρο (3ος σ5 κατά σειρά) το παιχνίδι έχει τελειώσει προ πολλού...
    Δεν υπάρχουν αυτά που γίνονται φέτος στα +/+. Τουλάχιστον δεν τα είδα στους 2 προηγούμενους σ5.
    Πίστευα ότι μεταξύ αντιπάλων σ αυτόν εδώ τον σέρβερ υπήρχε πάντα σεβασμός και αντιπαλότητα στα πλαίσια του παιχνιδιού.

Το ξέρω ότι δεν πολυαπασχολεί τον υπόλοιπο σέρβερ το τι γίνεται στο +/+. Πιθανότατα να το ευχαριστιούνται κιόλας οι συνασπισμοί που ερίζουν για τον σέρβερ. Δεν πειράζει....είναι κι αυτό στα πλαίσια του παιχνιδιού....και φυσικά κατανοητό.

Εχετε υπόψην σας όμως οτι θα συνεχίσετε να παίζετε με αντίπαλους που δεν σέβονται τίποτα απο το παιχνίδι των υπολοίπων.
    Που καταστρώνουν σχέδια για να εισχωρούν σε συμμαχίες για να έχουν ΠΛΗΡΗ ΓΝΩΣΗ εκ των έσω για τους μελλοντικούς δύστυχους....βασισμένοι στις κινήσεις της ηγετικής κομπλεξικής ομάδας τους σε βαθμό ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΙΑΣ!!!
    Στην μικρή μου πορεία στο τραβιαν, η οποια ξεκίνησε απο συμμαχίες 30 λογαριασμών, το 1ο πράγμα που μαθα ήταν να χάνω, συνεπώς δεν έχω πρόβλημα να παραδέχομαι την ανωτερώτητα του αντιπάλου.
    Επίσης δεν εχω κόμπλεξ να παραδεχτώ, ότι τα καγκούρια όταν επιτίθενται εντός του τεταρτημορίου τους, και με τις πληροφορίες τους και με τις προσεγγίσεις στους σπασμένους, είναι ΑΡΙΣΤΟΙ στο επιθετικό παιχνίδι....

Πάραυτα.....ΟΥΔΕΙΣ θα τους παραδώσει τα κλειδιά της ΠΣ.
    Η ΠΣ ήταν στον σ5, είναι στον σ5 (για όσο θα είναι), και όπου και να ξαναπαίξει θα είναι και πάλι η ΠΣ που γνωρίζουν οι φίλοι της. Εχουμε δείξει σεβασμό σε όλους τους αντιπάλους μας και για το λόγο αυτό απαιτούμε ΣΕΒΑΣΜΟ από όλους

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΣ, ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΙΔΡΩΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΚΚ ΤΗΣ.

Καλημέρες σε όλους τους γνωστούς και φίλους

Θάνος
    Συγνωμη που θα σε απογοητευσω, εκφραζω την προσωπικη μου αποψη και δεν αντιπροσωπευει αλλον.

Η PC δεν ειχε κερδισει ποτε τον σεβασμο εχθρων και φιλων , δεν εχει παρουσιασει τιποτα οσο παιζει παρα μονο αναβαθμισμενα κτιρια και πολλα χωρια . Στρατους δεν εβγαλε και δεν εκανε καμια επιθετικη κινηση της προκοπης στους σερβερ που εχει παιξει .

Αυτα απο μενα και σορρυ για την ανωμαλη προσγειωση
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

οκ φίλε.... οπως νομίζεις...no problem!! Αλλά νομίζω οτι πρόπερσυ που η ΠΑΚΡΗΤΙΑ έτρωγε ξύλο απ ολο τον σερβερ στήριξε τον συνασπισμό των ρενσε-Α οι οποίοι πήραν και εκείνον τον σέρβερ που δεν τελείωνε ποτέ.....και πέρσυ με τα λιγότερα λογαριασμά των 3 συνασπισμών που σήκωσαν θαύμα (με βάση τα στατιστικά του Τάσου) το κράτησε όρθιο μέχρι την τελευταία μέρα, δίχως να το αφήσει χωρίς άμυνες για να βγάζει άμυνες στον αρχηγό της....
    Φυσικά η κάθε άποψη είναι σεβαστή, (ειτε μου αρέσει ειτε όχι), αλλά η δική μου η άποψη λέει ότι τράβιαν δεν είναι ΜΟΝΟ το ποιος την εχει πιο μεγάλη και μακριά...(την μπέρτα του)

Να μου επιτρέψεις λοιπόν ναχω και γω τη δική μου...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thlal21 : 08-12-13 στις 17:22

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thlal21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ φίλε.... οπως νομίζεις...no problem!! Αλλά νομίζω οτι πρόπερσυ που η ΠΑΚΡΗΤΙΑ έτρωγε ξύλο απ ολο τον σερβερ στήριξε τον συνασπισμό των ρενσε-Α οι οποίοι πήραν και εκείνον τον σέρβερ που δεν τελείωνε ποτέ.....και πέρσυ με τα λιγότερα λογαριασμά των 3 συνασπισμών που σήκωσαν θαύμα (με βάση τα στατιστικά του Τάσου) το κράτησε όρθιο μέχρι την τελευταία μέρα, δίχως να το αφήσει χωρίς άμυνες για να βγάζει άμυνες στον αρχηγό της....
    Φυσικά η κάθε άποψη είναι σεβαστή, (ειτε μου αρέσει ειτε όχι), αλλά η δική μου η άποψη λέει ότι τράβιαν δεν είναι ΜΟΝΟ το ποιος την εχει πιο μεγάλη και μακριά...(την μπέρτα του)

Να μου επιτρέψεις λοιπόν ναχω και γω τη δική μου...
    Καταρχην για προπερσι δεν ξερω να σου πω, για περσι ξερω πολυ καλα γιατι ημουν στον συνασπισμο ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ-ΧΑΟΣ-CB.

Εγω δεν μιλαω ουτε για θαυματα ουτε για τιποτα αλλο , εγω μιλαω και για απλες επιχειρησεις .

Απλα απο την πολυ μικρη εμπειρια που εχω ......... σε κοβω K.G.B 3,4,5,6,7 πριν τα πολυτιμα
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

λες εεεεε???? για να δούμε...

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχην για προπερσι δεν ξερω να σου πω, για περσι ξερω πολυ καλα γιατι ημουν στον συνασπισμο ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ-ΧΑΟΣ-CB.

Εγω δεν μιλαω ουτε για θαυματα ουτε για τιποτα αλλο , εγω μιλαω και για απλες επιχειρησεις .

Απλα απο την πολυ μικρη εμπειρια που εχω ......... σε κοβω K.G.B 3,4,5,6,7 πριν τα πολυτιμα
    Έχεις δίκιο αγαπημένε αυτομολημένε αδελφέ μου!!

Κανείς δεν ξέρει σαν εμάς απο επιχειρήσεις!!

Ο τρισλατρεμένος υπερτεράστιος κρασοκανάτας βιοπυρηνικός αρχηγός μας, μας έχει λιώσει στην βιντεοθεραπεία δείχνοντάς μας την "Επιχείρηση Απόλλων" προς γνώσιν και συμόρφωσιν για το πώς γίνονται οι σωστές επιχειρήσεις...

Μας έχει μοιράσει δε και βιβλία σαν το "Επιχειρηματικότητα για μικρές και μεγάλες επιχειρήσεις"
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lucifer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο αγαπημένε αυτομολημένε αδελφέ μου!!

Κανείς δεν ξέρει σαν εμάς απο επιχειρήσεις!!

Ο τρισλατρεμένος υπερτεράστιος κρασοκανάτας βιοπυρηνικός αρχηγός μας, μας έχει λιώσει στην βιντεοθεραπεία δείχνοντάς μας την "Επιχείρηση Απόλλων" προς γνώσιν και συμόρφωσιν για το πώς γίνονται οι σωστές επιχειρήσεις...

Μας έχει μοιράσει δε και βιβλία σαν το "Επιχειρηματικότητα για μικρές και μεγάλες επιχειρήσεις"
    Αγαπητε εν Χριστω αδερφε Λουσι , δοξα τον μεγαλοδυναμο απο επιχειρηματικοτητα καλα παμε , εχουμε ξεσκιστει στο χτισιμο .
    Μετα τον επετειακο σερβερ θα ανοιξω κατασκευαστικη κατα πασα πιθανοτητα
    Αυτονομιστής

Το avatar του χρήστη Lucifer
    Περιοχή
    Κόλαση

Προεπιλογή

Αγαπητε εν Χριστω αδερφε Λουσι , δοξα τον μεγαλοδυναμο απο επιχειρηματικοτητα καλα παμε , εχουμε ξεσκιστει στο χτισιμο .
    Μετα τον επετειακο σερβερ θα ανοιξω κατασκευαστικη κατα πασα πιθανοτητα
    Θα...επιχειρήσω να το ξεχάσω αυτό που έγραψες αυτομολημένε μου αδελφέ μιας και είναι γνωστό εδώ και καιρό πως κατασκευαστικές διαθέτουν (αν και φέτος παραπέουν) μόνο τα κολλητάρια LAZAROS και PANTHRIOUS.

Παρόλα αυτά αν δεν καταφέρω να σε μεταπείσω καλό θα ήταν να λάβεις τας συμβουλάς των!
    --> Η τιμή τιμή δεν έχει <--
    Lucifer

Προεπιλογή

κι επειδή σε βλέπω αρκετά ομιλητικό στο φόρουμ αγαπητέ εν Χριστώ αδελφέ του Λούσυ, θα σου συνιστούσα να μην μιλάς για ατομα που δεν γνωρίζεις....
    Ασχολήσου με τις κατασκευές σου για να παρουσιασεις ενα ραμμερ στο τελος κι ασε τις εμπειρικές θεωρίες....

Προεπιλογή

Τι ειναι αυτο που το λενε καπ
    τι ειναι αυτο
    τι ειναι αυτο
    να ψαξω στα +/+ για να το βρω
    η να παρω το 11888.
    Ηθελα να ξερα τι ταίζετε στα παιδια της pc που εν ώρα μαζικής επίθεσης χάσανε τις κάπ και μαζί και το στρατό τους που ηταν καθοδόν.
    Αντε βγάλτε κανα μαζικό στο φόρουμ να σας στείλουμε καμμιά υλη,να ξανασηκώσετε τις μηδενισμένες κάπ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη destroyer : 09-12-13 στις 16:25

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο destroyer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ειναι αυτο που το λενε καπ
    τι ειναι αυτο
    τι ειναι αυτο
    να ψαξω στα +/+ για να το βρω
    η να παρω το 11888.
    Ηθελα να ξερα τι ταίζετε στα παιδια της pc που εν ώρα μαζικής επίθεσης χάσανε τις κάπ και μαζί και το στρατό τους που ηταν καθοδόν.
    Αντε βγάλτε κανα μαζικό στο φόρουμ να σας στείλουμε καμμιά υλη,να ξανασηκώσετε τις μηδενισμένες κάπ
    τελικά ρε καγκουράκο, μας κάνατε μεγάλο καλό με τις καγκουριές σας.....αποβάλαμε κάτι τραγικούς και κάτι κοτουλάκια που σηκώνουνε τα πόδια με το πρώτο σπάσιμο...
    αλήθεια....πως είναι να σε φαρμάρουνε οι μηδενισμένοι???? δεν χρειαζεται να ζητήσουμε τίποτα. Οτι γουστέρνουμε...το παίρνουμε μόνοι μας.....
    αντε για νανάκια τωρα

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-10, 18:45
  2. ΓΙA Π.Θ (WW) Ποιο είναι καλύτερο?
    By KAFROS4EVER in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-10, 17:43
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-10, 02:58
  4. Απαντήσεις: 3