Σελίδα 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 93

Θέμα: Τελικά τί ειναι καλύτερο υπνωτικό? Server 5 ή Λεξοτανιλ???

Προεπιλογή

Λοιπον γατακια μην τσακωνεστε...
    Μπορει να σας λυσει την παρεξηγηση ο κακος ο λυκος η ο Ορατιος η ο πανθηρας η ο Αλκιβιαδης...
    Ειναι ειδικοι στο φορουμ να λυνουν παρεξηγησεις.
    Αντε τυχεροι θα σας βαλει και ο gary λαδι ξερουν οι tgr

Περιοχή
    ΣΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο otto Εμφάνιση μηνυμάτων
    σοβαρα μιλαω μονο με σοβαρους, με τους υπολοιπους απλα γελαω
    οι κλοουν αυτο κανουν γελανε !!!
    http://prntscr.com/2hjoq6

Wink

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1-garoufalia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει να σας λυσει την παρεξηγηση ο κακος ο λυκος η ο Ορατιος η ο πανθηρας η ο Αλκιβιαδης...
    Ε ρε ζημιές που σας κάναμε με αυτό το travian
    TGR και στον ύπνο σας βλέπετε ακόμη . Ψάξε εδώ είναι η λύση για σένα :

http://www.xo.gr/dir-az/Ps/Psychologoi/Athina/
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

ακόμα σκούζεις? πφφφφφφφφφ
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MHNAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα
    έχω καιρό να γράψω στο forum ούτε θυμάμαι από ποτε ,αν θέλω να πω κάτι θα το πω σαν jaguar και όχι σαν γαρουφαλιά η ότι δήποτε άλλο θέτε να να μου καταλογίσετε, όσοι ασχολείστε μαζί μου μήνες τώρα θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ που μου δίνετε αξια ,σίγουρα όμως για να γράφετε με τόσο μένος για μένα κάτι σας έχει πονέσει και δεν μπορώ να κάνω κάτι γιαυτο εγώ απλά παίζω το παιχνιδι και τίποτα παραπάνω, οποιος θέλει κάτι να μου πει μπορεί να μου μιλήσει στο skype γτ εδώ οποιος και να με κατήγορει απάντηση από μένα σίγουρα δεν θα πάρει gt και μονο που βγαίνει κάποιος να κατηγορήσει κάποιον άλλο εδω μεσα είναι το λιγότερο άνανδρο ,τις απαντήσεις μου θα τις παίρνετε πάντα στο παιχνίδι (ξέρετε εσείς) και ας μην ξεχνάμε είναι απλά ένα παιχνίδι και μάλιστα πολεμικό
    με ότι αυτό συνεπάγεται,έχετε καταντήσει το forum καφενείο πονεμένων κουτσομπόληδων !!
    αυτά από μένα μπορείτε να λέτε ότι θέτε άλλη απάντηση από μένα δεν θα πάρετε ,συνεχίστε το καφενεδάκι σας όπως εσείς ξερετε
    εγώ απλά θα σας ευχηθώ χρονια πολλά καλή χρονια με υγεία..

J A G U A R
    Αγαπητε μου απαντηση στο γηπεδο εσυ ειδικα δεν εχεις δωσει ποτε και σε κανεναν σε οσους σερβερ και αν επαιξες και στους οποιους σημειωτεον εκδιωχθηκες
    απο τις συμμαχιες με τις οποιες ξεκινησες,μονο delete ,παχια λογια εισαι, φωνουλες και δολοπλοκιες οτι ολοι ειναι αμπαλοι και εσυ εισαι ο θεος,και ξερεις
    γιατι ποτε δεν προκειται να δωσεις απαντησεις τραβιανικες εντος γηπεδου ?γιατι εχεις ανακατεψει στην ιδια κατσαρολα προσωπικη ζωη,τραβιανικη ζωη,
    διασκεδαση και φαντασια.......με αποτελεσμα να τα κανεις παντου σουπα!!!!!!σε αυτον τον σερβερ υπαρχουν τουλαχιστον 20 παικτες ηγεσιας συμμαχιων που
    μπορουν να επιβεβαιωσουν τα λεγομενα μου τα οποια εχω αναφερει και στην προηγουμενη μου αναρτηση,ενα αλλο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι οτι μεσα
    σε ενα εξαμηνο εμαθες τονισμο & ορθογραφια εκτος και αν εχεις γραμματεα και τα αναφωνεις!!!!!!!!!!!
    Eαν κουναγες και λιγο το κεφαλι σου και πηγαινες και καμια βολτα θα εβλεπες οτι δεν σε ενοχοποιουν αυτοι που σου δημιουργησαν εμμονες μονο, αλλα ο μισος
    σερβερ(οτι δεν καταλαβαινεις απο αυτα διαβαζε το φωναχτα να στο εξηγουν οι αλλοι)
    Καποτε το φορουμ ηταν μεσο ανταλλαγης τραβιανικων αποψεων και φιλοφρονησεων των νικητων ειτε μεταξυ τους ειται με τους ηττημενους,ειται μεσο για ευχαριστιες
    οταν μια συμμαχια εντυπωσιαζε με τις ιδεες της,απο την στιγμη που φτασαμε να τρεχουν 6 αργοι και 2σπιντ μαζι και κατι βαλκανιοι και μεταφερθηκαμε στους
    Τ4 και μετα οι μεγαλοι παικτες εφυγαν (οι περισσοτεροι),εμειναν κατι τυποι που εχωναν 50αρικα για να εμφανιζονται νταηδες(βλεπε τον αναφερομενο των λεγομενων μου...)
    και που τα εχωναν σε ολους αφου μπορουσαν να φυγουν και να παιξουν σε εναν αλλο σερβερ την επομενη στιγμη και να κανουν παλι τα ιδια και τα ιδια(υπαρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις)
    αν σημερα υπηρχαν 2 αργοι σερβερ ολα αυτα τα τυπακια ειτε δεν θα εκαναν ολα αυτα ειτε θα ειχαν εξαφανιστει γιατι δεν θα εβρισκαν να παιξουν,να μην σας θυμησω τωρα
    τους πρωτους 1&2 που επαιζαν 2000ενεργοι παικτες και το τι εμφανιζαν σε σχεση με τα σημερινα δεδομενα που καθε σερβερ εχει 200 παικτες με 6 λογ ο καθενας ενα για παρκινγκ
    ενα για φαρμα 2 για αμυνα ενα για ασημια βαζει και στην γυναικα του αλλα τοσα χωνει και καμια 200αρα τον μηνα και βγαινει και το παιζει ο μαμιας της γειτονιας.παικτες
    σαν τον αναφερομενο των λεγομενων μου εχουν συμβαλει τα μεγιστα ωστε το τραβιαν να παρει την κατηουσα χωρις επιστροφη και ολοι να αναπολουμε το κοντινο παρελθον και παικτες σαν την salmonela,
    ton bothros,katsantonis,dimath,και αλλους χιλιαδες οπως και συμμαχιες σαν τους saints κτλ να μας φαινονται ονειρο θερινης νυκτος πλεον

ορατιε μην ασχολεισαι με την κουμπαρομπεμπεκα βρε απλα ηθελε κατι να πει και δαυτη

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

τελικα αποφασισε ειμαι γατακι ή κλοουν? αν γενικα μπερδευεσαι στη ζωη πρεπει να το κοιταξεις γιατι δεν ειναι καθολου καλο! το πρωτο βημα ειναι να ζητησεις την βοηθεια καποιου ειδικου... μετα αναλογα με την βαρυτητα της περιπτωσης υπαρχουν διαφορετικες θεραπειες...
    επισης να παραδεχτω οτι ειμαι οτι εσυ νομιζεις! (ο γιατρος λεει να σου λεμε παντα "ναι")...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

τελικά είναι πολλά τα ψυχολογικά ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KEADA Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΛΟΙΠΟΝ ΓΑΤΑΚΙΑ !!! μαλλον θελετε κουβεντα στο φορουμ ..
    δεν σας απανταει κανεις γιατι εχετε γινει γραφικοι ως αιδιας!
    θα το κανω εγω..
    απαγορευεται να μιλατε εσεις απο ΧΑΟς εσεις μονη σας δεν υπαρχετε τσοντα εισαστε σας ανεστησαν οι κρητικοι αλλιως θα ησασταν μαζι με τον νεκρομαντη στο μπαγκλαντες να παιζετε travian .. καντε την κοτα οπως κανετε και στο παιχνιδη σας και οταν βγειτε σαν συμμαχια μπροστα μιλαμε !!
    Κεαδα δεν επρεπε να απαντησεις στα πειραγματα ετσι , νομιζω εχασες την μπαλα. Αλλωστε το να στουκαρεις δεν σημαινει οτι κανεις κατι , μπορει και να στουκαρεις και να μην κανεις και τιποτα σαν συμμαχια.
    Διακρινω μια εμπαθεια απεναντι στην παππουδοσυμμαχια μας , κακως , γιατι ειμαστε ιδιαιτερως συμπαθητικοι . Επισης ο νεκρομαντης δεν κολλαει πουθενα ποτε δεν ηταν ΧΑΟΣ .
    Αυτονομιστής

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

"Ιδιαιτερως συμπαθητικοι"

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κεαδα δεν επρεπε να απαντησεις στα πειραγματα ετσι , νομιζω εχασες την μπαλα. Αλλωστε το να στουκαρεις δεν σημαινει οτι κανεις κατι , μπορει και να στουκαρεις και να μην κανεις και τιποτα σαν συμμαχια.
    Διακρινω μια εμπαθεια απεναντι στην παππουδοσυμμαχια μας , κακως , γιατι ειμαστε ιδιαιτερως συμπαθητικοι . Επισης ο νεκρομαντης δεν κολλαει πουθενα ποτε δεν ηταν ΧΑΟΣ .

NEKROMANTIS=Coca-Cola=>παει με ολα

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-10, 18:45
  2. ΓΙA Π.Θ (WW) Ποιο είναι καλύτερο?
    By KAFROS4EVER in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-10, 17:43
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-10, 02:58
  4. Απαντήσεις: 3