Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 31

Θέμα: ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

Ο chrisg2 στο προηγουμενο thread που ξεσπαθωσε και τελικα κλειδωθηκε ... (οπως παντα)
    εγραψε αυτο :

πιστευω πως ολοι πρεπει να πρσοφυγουμε στο κεντρο προστασιας ευρωπαιου καταναλωτη , οι οροι και οι ασαφεις συμπεριφορες στους τροπους διαχειρισης των παικτων και τα κλειδωματα των θεματων δεν συναδουν θεωρω με μια εμπορικη συναλαγη δικαιη και ηθικη , παρεπιπτοντως φιλε αλφα τωτα που μπηκες στο ρουμ της fml , τι ειδες ? θα ηθελα πραγματικα τι γνωμη σου , πιστευεις ακομα οτι 10 με 15 παικτες παιζουν μονο εκει ?

Πραγματικα μπηκα στο room των fml .
    Με φιλοξενησαν τα παιδια μια χαρα ... αλλοι ηταν αξιοπρεπης αλλοι οχι αλλα αυτο δεν εχει και καμια σημασια .
    Σημασια εχει οτι δεν ηθελα να αναφερθω πραγματικα , γιατι για εμενα δεν εχει και κανενα νοημα αφου πραγματικα ολοι ξερουμε τι ακριβως συμβαινει στους τελευταιους servers του grx.
    Θελεις να αγιασεις και δε σε αφηνουν ομως .
    Βρε καλε μου ανθρωπε , τι συνεχιζεις να το σκαλιζεις .
    Αφου με ρωτας τι ειδα , θα σου απαντησω .

Ειδα 7-8 ατομα να γραφουν οτι ναναι ... για να δημιουργησουν ατμοσφαιρα της συμμαχιας (παρεας) μπορει και να ειστε , δε με αφορα .
    Ειδα καμια 30ρια skype λογαριασμους (δε μπορω να ξερω ποιοι ειναι ενεργοι , ας υποθεσουμε οτι ειναι ολοι ) και οταν ρωτησα μια ψυχη ... που ειναι οι αλλοι 25 μου απαντησε ...

"Σου ειπε κανεις οτι δεν εχουμε διπλους λογαριασμους ?"

(Ποια ψυχη μου το ειπε , μπορεις να το διαβασεις , στο room σας το εγραψε)

Δεν ειχα καμια διαθεση να βγω στο forum και να γραψω αλλα δεν εχετε το θεο σας ρε , πραγματικα .

Προεπιλογή

Κανονικά ξεκίνησα να πώ γιατί πρέπει να διαβάζουμε ακόμα για αυτό το θέμα και γιατί δεν μπορείτε απλά να τα πείτε πριβέ, μιας και όλες οι σελίδες ήταν απο 2-3 άτομα.

Αλλά τώρα που το διάβασα, είναι πραγματικά ο,τι πιο διασκεδαστικό μου συνέβει σήμερα. Αυτοί που χρησιμοποιούν το φόρουμ για εντυπώσεις τώρα γυρνάει μπουμερανγκ, και είναι αυτοί που εκτίθενται. Βέβαια, εμένα με την τελευταία φράση μου δημιουργούνται μερικές απορίες. Υπάρχουν και άλλοι διπλοί λογαριασμοί των FML; Ρε τους ΜΗ, μισές δουλειές κάνουν...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο chrisg2 στο προηγουμενο thread που ξεσπαθωσε και τελικα κλειδωθηκε ... (οπως παντα)
    εγραψε αυτο :

πιστευω πως ολοι πρεπει να πρσοφυγουμε στο κεντρο προστασιας ευρωπαιου καταναλωτη , οι οροι και οι ασαφεις συμπεριφορες στους τροπους διαχειρισης των παικτων και τα κλειδωματα των θεματων δεν συναδουν θεωρω με μια εμπορικη συναλαγη δικαιη και ηθικη , παρεπιπτοντως φιλε αλφα τωτα που μπηκες στο ρουμ της fml , τι ειδες ? θα ηθελα πραγματικα τι γνωμη σου , πιστευεις ακομα οτι 10 με 15 παικτες παιζουν μονο εκει ?

Πραγματικα μπηκα στο room των fml .
    Με φιλοξενησαν τα παιδια μια χαρα ... αλλοι ηταν αξιοπρεπης αλλοι οχι αλλα αυτο δεν εχει και καμια σημασια .
    Σημασια εχει οτι δεν ηθελα να αναφερθω πραγματικα , γιατι για εμενα δεν εχει και κανενα νοημα αφου πραγματικα ολοι ξερουμε τι ακριβως συμβαινει στους τελευταιους servers του grx.
    Θελεις να αγιασεις και δε σε αφηνουν ομως .
    Βρε καλε μου ανθρωπε , τι συνεχιζεις να το σκαλιζεις .
    Αφου με ρωτας τι ειδα , θα σου απαντησω .

Ειδα 7-8 ατομα να γραφουν οτι ναναι ... για να δημιουργησουν ατμοσφαιρα της συμμαχιας (παρεας) μπορει και να ειστε , δε με αφορα .
    Ειδα καμια 30ρια skype λογαριασμους (δε μπορω να ξερω ποιοι ειναι ενεργοι , ας υποθεσουμε οτι ειναι ολοι ) και οταν ρωτησα μια ψυχη ... που ειναι οι αλλοι 25 μου απαντησε ...

"Σου ειπε κανεις οτι δεν εχουμε διπλους λογαριασμους ?"

(Ποια ψυχη μου το ειπε , μπορεις να το διαβασεις , στο room σας το εγραψε)

Δεν ειχα καμια διαθεση να βγω στο forum και να γραψω αλλα δεν εχετε το θεο σας ρε , πραγματικα .
    για να μην παρανοησουμε εντελως , επειδη διαβασα προσεκτικα την συνομιλια , γραφεις εσυ και λες τι θελεις
    alfa romeo

να αποδειξεις didis ?
    Οτι επειδη γραφουν 7-8 ατομα οτι παπαρια τους κατεβεις , οι 55 λογαριασμοι παιζονται απο 55 παιχτες ?

γραφεται κατι αλλο ενδιαμεσα
    και σου απανταει ο γιωργος εχουμε και ντουαλ

αυτη η απαντηση δοθηκε (και ακομα μπορεις να μετρησεις τα ατομα του ρουμ) και ειναι ακριβως 53 αν δεν κανω λαθος μειον ενας παικτης που εχει δυο skype , μενουνε 52 , ασφαλως και υπαρχουν στην συμμαχια μας και ατομα που δεν ειναι σε αυτο το ρουμ για δικους τους λογους , αυτα τα ατομα ειναι πανω απο 10 ενημερωτικα και οι υπαρχουν και καποιοι ντουαλ οι οποιοι δεν ειναι γενικα σε κανενα ρουμ και μιλανε μονον με τους ιδιοκτητες των λογαριασμων , ντουαλ δεν σημαινει οτι παιζουμε 10 λογαριασμους , σημαινει οτι 2 ή περισοτεροι παικτες παιζουν εναν λογαριασμο , εκεινη την στιγμη που μπηκες , μιλαγανε περιπου 10 με 15 ατομα μαζι σου , ηταν καποιοι που δεν θελανε να μιλησουνε καθολου και ηταν και αρκετοι που δεν ηταν μεσα εκεινη την στιγμη ,η στιγμη που μπηκες ηταν τυχαια εντελως , παρολα αυτα εξακολουθεις και μας χρεωνεις οτι ειμαστε 10-15 ατομα και αυτο με τα μολις 30 λεπτα που καθησες μεσα και σου μιλαγανε γραπτα 10 εως 15 ατομα εκεινη την στιγμη ,ελεος ρε συ αλφα , ακομα και στον ισπανικο που παιζαμε στην ποιο δυνατη και ενεργη στιγμη του σερβερ δεν μιλησανε ποτε παραπανω απο 10 ατομα ολα μαζι την ιδια ωρα ,και αποτελουνταν απο 4 ελληνικες συμμαχιες το ρουμ , με δεδομενα πανω απο 100 ενεργους παικτες , μαλιστα οταν τελειωνει η συνομιλια σου , σου λεει ο θεσσαλος , οποτε θες πες μου να σε ξαναβαλω στο ρουμ , ρε συ γιαννη , γτ τοση εμπαθεια ? ακομα και τα ατομα του ρουμ που μπηκες τα μειωσες απο 53 σε 30 , ακομα το εχεις το ρουμ κανε μια προσπαθεια να ξαναμετρησεις θα στο ειχα υποχρεωση πραγματι, την λεξη ντουαλ την μεταφρασες σε διπλους λογαριασμους και τα παιδια που σου μιλουσαν ειτε ευγενικα ειτε επιθετικα , σε παπαριες που σου λεγανε . ειτε σου αρεσει ειτε οχι ειναι η μονη συμμαχια που εχει παραπανω απο 100 συνδεδεμενους παικτες μαζι της (που καποιοι αρκετοι δεν παιζουν και καποιοι αλλοι τα παρατησανε , αλλα παραμενει ακομα η ποιο ενεργη συμμαχια που υπηρξε ποτε , με τους περισοτερους παικτες και οχι μονον , αλλα και με φωνητικες κλησεις με ολους τους παικτες που το επιθυμουν , και οχι μονο με μυνηματα μεσα στο παιχνιδι και φωνητικη κληση μονο της ηγετικης ομαδας των 3 ατομων , οπως για παραδειγμα συνεβαινε στην γιατα και το θεωρουσατε και πλεονεκτημα , ειναι η συμμαχια που αποτελεσε τον κορμο των ελληνων στην ισπανια ,σε εκεινο τον σερβερ που κατακτησανε οι ελληνες και ειτε αρεσει σε καποιους η οχι , αν δεν εμπαιναν τα παιδια που παιζουν με την fml , οχι απλα ξυλο θα τρωγανε οι υπολοιποι αλλα θα βαζανε και στην τσεπη τους για 10 σερβερ, και κατι τελευταιο βαλε εσυ οποιον θες απο εμας σε οποιο ρουμ γουσταρεις και ας δει τα μισα απο οτι ειδες εσυ , τι να κανουμε ρε συ γιαννη ,εξω απο την fml εχει απεραντη μοναξια και ατελειωτη ζηλια , με τις οποιες ατελειες της ακομα και μικροτερος παικτης εχει αποψη ,ψηφο και αμυνες και αν θες να φυγεις ποτε δεν λειτουργει ως κοζανοστρα , δεν σε εκτελει , σε αφηνει να φυγεις και να κανεις οτι γουσταρεις με οποιον θες , και για να μην πεις οτι αγιοποιω την fml , ναι και εκει υπαρχουν γκρινιες , τσακωμοι , καυγαδες , καμμια φορα και παρεακια , ισως και αδικιες , αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι οι οικογενειες εχουν και αυτα , θα περιμενα να εισαι ποιο αντικειμενικος , εχει αναγκη το τραβιαν απο αξιους παικτες σαν και σενα , ειτε συμμαχους ειτε αντιπαλους , εμενα με κλειδωσανε αδικα και ξερω οτι καποιοι θα χαρουνε για πολλους λογους , αλλα καθε φορα που ενας παικτης μικρος η μεγαλος αδικειτε (τον εαυτο μου τον εντασω στους μικρους παικτες , που δεν ανηκουν σε καμμια ηγεσια γτ ολοι γνωριζουν οτι εχω αλεργια και με τις ηγεσιες και με την διπλωματια), τοτε το τραβιαν γινεται φτωχοτερο και η παρεα μας και η διασκεδαση μας , βαρετη , εκνευριστικη και κουραστικη. σε αυτο τον σερβερ με κλειδωσανε 2 φορες οχι μια , αντε και να πω οτο η πρωτη ηταν δικαιη , και ισως ειμαι απο τους λιγους που παραδεχομαι και τα λαθη μου , οι αλλοι απλα τα κανουν και τα περνανε σαν πλεονεκτηματα , ξεκινησα τον σερβερ 10 μερες αργοτερα απο τους αλλους , μου σπασανε τα χωρια μου 2 φορες , δεν με πειραζει λοιπον η εμπαθεια ορισμενων μου ειναι αδιαφορη , με πειραζει που αρκετοι ειναι ικανοι να συμμαχησουν και με τον διαολο για να με πεταξουν εξω με αθεμιτα μεσα , με καρφωματα , ρουφιανιλικια , κλεμενους λογαριασμους , κλεμενα skype , "φιλους σε υψιλα ισταμενες θεσεις ¨" και πολλα αλλα . Ελπιζω να μην σε κουρασα αγαπητε αλφα , οποτε ξαναθελησεις πες στον θεσσαλο να σε ξαναβαλει στο ρουμ η οπου αλλου θελεις , αλλα θα ηθελα να μαθεις να μετρας στο ενδιαμεσο.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Ρε σεις , εχουμε παιξει και εμεις τραβιαν ...

Δε θα συνεχισω , γιατι δε βγαινει πουθενα ...

Εχω ενα λογαριασμο σε ξενο σερβερ , θες να σου κανω copy τα ονοματα στο room του skype ?

Ειναι περιπου στους 30 , οσοι και οι λογαριασμοι ...

Υπαρχουν διπλοι λογαριασμοι .

Μην τρελαθουμε τελειως τωρα .

Παιδια , δικαιωμα σας να παιζεται οπως θελετε ...

Στο παρελθον εχετε παραδεχθει στο forum οτι 5 ατομα επαιζαν ολη τη συμμαχια , τωρα λετε οτι παιζεται 1 λογαριασμο ο καθε ενας και σας κλειδωνουν τσαμπα , αποφασιστε και εδω ειμαστε.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

την ημερα των αντηκιμενων κλειδονομε για πολαπλους λογαριασμους
    σε μενα ο κανονισμος τυριθικε με ευλαβια

Ευτυχως που υπαρχει και καποιος με @@ και το παραδεχθηκε ...
    Μπραβο και απο εδω xabo

Προεπιλογή εχει κανεναν μεταφραστη εδω ?

η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι εναν να μου κανει καμμια μεταφραση

και κατι ακομα που δεν αφορα εσας
    λογιστακο αντε τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια
    η φυση για καπιο λογο εχη στο ζωολογικο δεντρο της τις υαινες τα κορακια και τους γυπες

αυτο το δημοσιευσε για μενα καποιος γνωστος συμπαικτης , η αληθεια ειναι εχει πολυ γελιο και με κανει και ξεχναω τα βασανα μου , και μαθαινω και πραγματα

καταρχην μαθαινω οτι υπαρχει ζωολογικο δενδρο , και μαθαινω επισης πως πανω του καθονται (στο δενδρο) υαινες μ κορακια και γυπες . και καλα τα κορακια και οι γυπες πουλια ειναι καθονται , οι υαινες πως ανεβαινουν εκει πανω και καθονται , και εχω και αλλη μια απορια , αντε και ανεβηκανε ολοι μαζι πανω στον ζωολογικο δενδρο , φωναζουν και λογιστη ? που εχει κουβαδακια , τι λογιστης ειναι αυτος και με κουβαδακια κιολας , και μετα τι κανουν ολοι μαζι , λογιστης , κουβαδακια , γυπες ,κορακια , υαινες πανε παραλια ? θα πηδηχτω απο το παραθυρο ελεος δεν καταλαβαονω τιποτα .... δωστε καμμια ιδεα ρε παιδια να μαθουμε και μεις τι γινεται στο τραβιαν , εχω μεινει πισω ..., εναν λογαριασμο του χαμπου εσπασα και πηγε να πεσει ο ουρανος στο κεφαλι μου , κλειδωματα , ξεκλειδωματα , επιθεσεις , αμυνες , θαυματα , ολα μου ηρθαν στο κεφαλι και τωρα λεει πανε να μου πεταξουν αυτο , το πως το ειπαμε , το ζωολογικο δενδρο ...., και μετα παω να τον βρω εκει στους αλητες και εχει φυγει , ελα πουλακι μου ελα μωρε αχουτο ... μου κανει και μουτρακια μωρε....., ελα μωρε εναν λογαριασμουλι μωρε σου εσπασα , ετσι και αλλοιως αχρηστος ηταν , μονο για φαρμα εκανε μωρε μην κανεις ετσι ....., και αυτο παλι με τους παρανομους λογαριασμους που πινουν μπυρα , αυτο παλι τι ειναι , εχει και παρανομους λογαριασμους ο σερβερ ? και πινουν και μπιρα ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisg2 : 05-12-13 στις 16:07

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    την ημερα των αντηκιμενων κλειδονομε για πολαπλους λογαριασμους
    σε μενα ο κανονισμος τυριθικε με ευλαβια

Ευτυχως που υπαρχει και καποιος με @@ και το παραδεχθηκε ...
    Μπραβο και απο εδω xabo
    Aν o xabo εχει @@ που παραδεχτηκε οτι εχει πολλαπλους λογαριασμους (το ξεραν και οι πετρες)
    Εγω και πολλοι αλλοι που παιζουν με εναν λογαριασμο τι εχουν? χαχαχαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 05-12-13 στις 16:56
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

πιστευω οτι τα παιδια που ντιλιταρουνε το κανουνε γιατι νιωθουνε αδικημενοι στο χρονικο σημειο του κλειδωματος και τους καταλαβαινω...δεν ειναι δυνατον να σε "αφηνει" ο ΜΗ να παιζεις 2-3 λογαριασμους για 3 μηνες να ξοδευεις χρονο και χρημα να ανεβασεις το λογαριασμο και να ερχετε να σε κλειδωνει οταν τον τουμπανιαζεις το λογαριασμο...εκει τρελαινεσε και τους καταλαβαινω τους συμπαικτες στο τραβιαν...Η κλειδωνεις λογαριασμους τις πρωτες μερες η αστους να τελιωσουν οπως αρχισαν..να τους αρμεξεις τα ευρωπουλακια και τον χρονο του καθενος και να τους κλειδωσεις στο τελος συγνωμη αλλα ειναι φουστια

με εκτιμηση psycho και μακαρι να ξεκλειδωθουν οι λογαριασμοι να παιξουμε και λιγο γιατι μειναμε που μειναμε τρεις μην φυγει και ο κουκος!
    vamos arianara

Προεπιλογή

Α παρεμπιπτόντως θα μπορουσε να μου πει ο ΧΑΜΠΟΣ τον λογο που με απεκλεισε από το skype?
    Καλες οι μεγαλες κουβεντες αρκει να μη συνοδευονται με φτηνες πραξεις
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Καποιοι λενε οτι ο εξυπνος παραδεχεται κ ο βλακας επιμενει (οχι δεν το googlαρα)... Το τιμιο να παραδεχτεις την παρανομια σου κ να αποδεχτεις την ποινη σου αλλα ΚΑΙ τα αρθογραφικα κ την συνταξη σου ειναι για μενα μεγαλυτερη μαγκια απο το να προσπαθεις να πεισεις τους υπολοιπους κατεργαρεους οτι εσυ δεν εισαι κατεργαρης και να απαντας με αποθεγματα του Orson Welles κ λοιπων που καθησες να ψαξεις σε μηχανες αναζητησης....
    (Στο παραπανω σχολιο μπορεις να απαντησεις και να το ξεχειλωσεις οοοοοοσο θελεις...Εγω φορουμ δεν "παιζω" και πραγματκα οτι κκ να μου πεις δε θα το συνεχισω)
    Οσο για την παρατηρηση σου monoaris θα διαφωνησω (με μιση μεν καρδια ,αλλα...) , πολυ απλα γιατι η παρανομια δεν παραγραφεται κατα την απομακρυνση απο το ταμειο ...Οποτε κ οταν σε πιασουν,σε επιασαν .... Και κποιοι πολιτικοι τα ετρωγαν (τραβηγμενο παραδειγμα) πριν χρονια κ εζησαν καλη ζωη...Κατα βαθος ομως δε θελουμε να τους δουμε στα ριγε???
    Και μπραβο κε didis που τηρεις τους κανονισμους κ παιζεις με ενα ακκ ...Σιγουρα υπαρχουν κ αλλοι πολλοι οπως υπαρχουν κκ οι πολλοι με τα 2πλα ακκ

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές