Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 44 από 44

Θέμα: Περιμένοντας τα hammer ποιός μπορεί να κάνει προγνωστικά ;

Προεπιλογή ΟΡΚΟΣ, από το προφίλ των ~Crows~

ṪĦE.₦Ḭ₲ĦṪ'S.ᙡѦṪℭĦ
    ṡ̶ᴡ̶Oʀ̶ᴅ̶ ̶ɪ̶ɴ̶ ̶ᴛ̶ʜ̶ᴇ̶ ̶ᴅ̶ᴀ̶ʀ̶ᴋ̶ɴ̶ᴇ̶ṡ̶ṡ̶
    ~CROWS~
    ރ
    ₳κούστε τα λό૪ια μoυ και γἲνετε μάρτυρες στον όρκo μoυ.
    Η Νύχτα απλώνεται και τώρα η βάρδια μoυ ξεκινά.
    ᘎα τελειώσει την ημέρα τoυ θανάτoυ μoυ.
    Στέμμα δε θα φoρέσω και δεν θα κερδḭσω δόξα,
    θα ζήσω και θα πεθᾶνω στο πόστo μου.
    Ɇίμαι τo Σπαθί στo σκοτάδι. Ѻ Φροựρός στις επᾶλξεις,
    Η Ѧσπίδα πoυ προστατεὖει τις χώρες των ανθρώπων.
    Ѧφιερώνω τη ζωή και την τιμή μoυ στην ₦υχτερινή σκoπιᾶ
    ૪ι' αυτήν την νὖχτα και ૪ια όλες τις νύχτες πoυ θα έρθουν.
    Συγχαρητήρια παιδιά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nothsp : 14-12-13 στις 11:21

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nothsp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα φίλε μου
    Δηλαδή όταν η Γκιατ έκανε τις επιθέσεις στο δικό σας Θαύμα και δεν το μηδένισε νίκησε;;;

Μίλησα με τα κοράκια. Το να εκμηδενίσεις 5 στρατούς και να φας 9 (τελικά) αρχηγούς με απώλεις της τάξης του 0,9% είναι νίκη.
    Και τις αναφορές τις έχω. Εσείς δεν έχετε αναφορές να φαίνονται τα μμύρια άμυνες, παρά μόνο οι δικές σας απώλειες.
    Γι αυτό δεν τις βάζετε...

Τις αναφορές της "νίκης" σας στην αποτυχημένη επίθεση που κάνατε να κλέψετε του φτωχού το αρνί, παρακαλώ.....
    Για δες που βγάλαν γλώσσα και οι ASPILOI , αυτοί που όλοι μαζί δεν έχουν τους αμυντικούς πόντους του tse και επιθετικούς όσους έχουν δύο παίκτες της μικρότερης απο αυτούς συμμαχίας company εξ ού και δικαίως τους ανήκει ο τίτλος ¨πουθενάδες του σέρβερ ¨

Και βγάλαν γλώσσα δια στόματος nothsp . Του αμυντικού που πιστεύει ότι οι πραίτωρες είναι επιθετικοί και οι καίσαρες αμυντικοί !!!!! . Του φίλτατου nothsp που αγωνίζεται για τα δικαιώματα των κατατρεγμένων λογαριασμών και υπερσυμμαχιών και μια ζωή πηγαίνει σε υπερ - υπερ συμμαχίες ελπίζοντας οτι θα φτάσει στην πηγή αλλά και τις τρείς φορές που τον είχα απέναντι ποτέ δεν ήπιε η συμμαχία του ούτε σταγόνα !!!

Δια στόματος nothsp του οποίου η παρουσία στον σέρβερ είναι μηδενική αλλά στο φόρουμ όταν γράφει τα δίνει όλα και βγάζει πολύ γέλιο . Εμεις ακόμα γελάμε με την πρώτη του ανάρτηση στο φορουμ
    http://forum.travian.gr/showthread.p...076#post135076

Ανάρτηση στην οποία μυξόκλαιγε επειδή κάποιος κακός VLS μηδένισε νέο χωριό της συμμαχίας του - και το παρομοίσε μάλιστα σαν γενοκτονία Επιπλέον τα έχωνε στους VLS επειδή δεν έγιναν σύμμαχοι με τους Giatt κατά των νατάριων !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

¨ Το τεταρτημόριο αυτό είναι περίεργο. Μπήκατε μαζί μας στο +/- και μετά επιλέξατε να αποσχιστείτε. Και δεν πήγατε σε άλλο τεταρτημόριο να αποικήσετε, αλλά μείνατε σε αυτό και αποικήσατε κοντά σε δικούς μας παίκτες, σε περιοχές που όταν μπήκαμε όλοι μαζί θα ανήκαν στις will.

Φίλτατε Νότη αναφορικά με αυτά που λές πάλι δίνεις λαβή σε αυτούς που ξέρουν τράβιαν να γελάνε αλλά επειδή εγώ θεωρώ ότι είναι ντροπή μεγάλοι άνθρωπο να εκτιθέμεθα με αρλούμπες θα σου πρότεινα να ξαναδιαβάσεις τι έχεις γράψει παραπάνω και είτε να τα διορθώσεις είτε να τα διαγράψεις . Γιατί ούτε μύρια άμυνες είχατε ... ούτε πέντε στρατοί έπεσαν ... ούτε απώλειες 0.9% είχατε παικταράδες μου

Εαν τώρα επιμένεις να σου ποστάρουμε αναφορές ευχαρίστως θα το κάνω αρκεί εσύ πρώτα να μου ποστάρεις την αναφορά του στρατού που έπεσε στο θαύμα των crow αμέσως μετά τους αρχηγούς ... Και το λέω γιατι οι αμυντικοί πόντοι δεν βγαίνουν εκτός και εαν εσείς στουκάρατε σε συμμαχικό θαύμα

Προεπιλογή

κατι δεν μου κολαει ακομη και τωρα
    Α, ναι ο στρατος του πρωτου στην καταταξη με 37 χωρια παικτη ΛΙΛΙΘ που ειναι???

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. Ποιός έμεινε με το χαμεράκι στο χέρι;;;;
    By caverman in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-10, 01:47
  2. Αναφορές των hammer !!!!
    By hammer-rammer in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-10, 14:20
  3. Αναφορές από hammer
    By krako in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-09, 01:14
  4. Hammer village
    By DSK in forum Γενικά