Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: Νύκτα Αγίου Βαρθολομαίου η αλλοιώς άρχισαν τα όργανα

Προεπιλογή Νύκτα Αγίου Βαρθολομαίου η αλλοιώς άρχισαν τα όργανα

Απο ότι φαίνεται οι τεράστιοι στρατοί της Giatt , οι μεγάλοι της VLS και τα υπολείματα του δικού μου είναι επιτέλους στον δρόμο και η νύκτα προμηνύεται μακρά ...

Προς το παρόν ένας βιαστικός που ήθελε να φύγει νωρίς για διακοπές έκανε μια μικρή ζημιά στο θαύμα της Giatt και η κατάσταση τώρα έχει ες εξής
    Παγκόσμιο Θαύμα
    Παίκτης Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. mparmpagiorgos mparmpa Vilage VLS-WW 96 11.12.13 05:04
    2. 2Bro Hell's Bakery GiatWW 29 10.12.13 23:49
    3. fearlesrat ~Crows~ 6 -

Να και ο υπαίτιος http://travian-reports.net/gr/report/4438472d0fa

Παραμείνατε συντονισμένοι γιατί κάτι μου λέει ότι ο τιτανοτεράστιος έχει πολλούς άσσους στο μανίκι και το πρωι θα έχουμε εκπλήξεις

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο william wallace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ότι φαίνεται οι τεράστιοι στρατοί της Giatt , οι μεγάλοι της VLS και τα υπολείματα του δικού μου είναι επιτέλους στον δρόμο και η νύκτα προμηνύεται μακρά ...

Προς το παρόν ένας βιαστικός που ήθελε να φύγει νωρίς για διακοπές έκανε μια μικρή ζημιά στο θαύμα της Giatt και η κατάσταση τώρα έχει ες εξής
    Παγκόσμιο Θαύμα
    1. mparmpagiorgos mparmpa Vilage VLS-WW 96 11.12.13 05:04
    2. 2Bro Hell's Bakery GiatWW 29 10.12.13 23:49
    3. fearlesrat ~Crows~ 6 -

Να και ο υπαίτιος http://travian-reports.net/gr/report/4438472d0fa

Παραμείνατε συντονισμένοι γιατί κάτι μου λέει ότι ο τιτανοτεράστιος έχει πολλούς άσσους στο μανίκι και το πρωι θα έχουμε εκπλήξεις
    αυτο για τους ασσους στο μανικι το λες κανονικα η ειρωνικα.πιστευω οτι το πρωι το θαυμα της γκιατ θα ειναι στο 0...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m1k3y Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο για τους ασσους στο μανικι το λες κανονικα η ειρωνικα.πιστευω οτι το πρωι το θαυμα της γκιατ θα ειναι στο 0...
    Αλλοιμονο εαν δεν έχει άσσους στο μανίκι γιατί τότε θα πρέπει ολοι εσείς που πιστέψατε σε αυτόν θα πρέπει να τον κυνηγάτε αλύπητα όπου και να τον βρείτε !!

Και στους άσσους σας ποντάρω γιατι μετά θα πέσουν πάνω μου τα εφεδρικά χάμμερ της συμμαχίας μου που δεν τα έχω αφήσει ακόμα να ξεκινήσουν

Προεπιλογή

Τελικά η νύκτα πέρασε .... τα χάμμερ δεν φάνηκαν ... ένα επίπεδο κάτω και κατά τα άλλα μονο φτερά και πούπουλα στα τείχη του ΠΘ της VLS απο κάτι λιμά στρατά

Η μόνη σοβαρή επίιθεση ήταν απο τους Νατάριους
    http://travian-reports.net/gr/report/443894f1a0c

Τις υπόλοιπες αναφορές ντρέπομαι να τις ποστάρω απλά ενημερωτικά ο μπαρμπαγιώργος είχε 1.750.000 αμυντικούς πόντους και τα θαύματα αυτή την στιγμή είναι όπως παρακάτω

Παγκόσμιο Θαύμα
    1. mparmpagiorgos mparmpa Vilage VLS-WW 95 11.12.13 17:53
    2. 2Bro Hell's Bakery GiatWW 29 -
    3. fearlesrat ~Crows~ 6

Μάλλον κάποιοi πρέπει να κρυφτoύν ... και πρώτος απο όλους εγώ που βρήκα αφύλακτη την μοναδική δίαιτα και δεν μπόρεσα να την πάρω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη william wallace : 11-12-13 στις 08:21

Προεπιλογή

το μεγαλυτερο τους χαμερ με 6000 κατας... ξεφτιλα!! game over gg boys

υγ. κριμα τα παιδια της SLV που ξοδεψαν χρονο και χρημα για να φτιαξουν κανονικα χαμερ και δε εχουν που να τα ριξουν

Προεπιλογή

τα μεγάλα λάθη είναι για τους μεγάλους παίκτες

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-09, 09:01

Δικαιώματα - Επιλογές